بر 23 آوریل 2019, بینانس سوخته 5 میلیون از خود بسیار ارزشمند است سکه Binance (BNB) در اتریوم شبکه.

این یک عمل صدمه به خود مالی نبوده ، بلکه اوج برنامه هایی است که از ابتدای تاسیس Binance برای ایجاد خود ساخته شده است بلاکچین شبکه با BNB به عنوان دارایی رمزنگاری پایه.

فقط 5 میلی متر ERC20 BNB را سوزانده و شروع به تعویض به واقعی می کنید #BNB.

– CZ Binance &# 128310؛&# 128310؛&# 128310؛ (@ cz_binance) 23 آوریل 2019

تاریخ

اکوسیستم Binanceاکوسیستم Binance

Binance توسط Changpeng Zhao (CZ) تاسیس شد و در سال 2017 راه اندازی شد. CZ چهره برجسته ای در دنیای رمزنگاری است که اغلب در پادکست ها, مناسبت ها, مجلات, و سایت های خبری برای ترویج و توضیح چشم انداز بسیار بلند پروازانه Binance.

پس از راه اندازی در اوج علاقه به بازار رمزنگاری در سال 2017, Binance موفق شد ظرف مدت ده روز از عرضه اولیه سکه خود ، 15 میلیون دلار دلار جمع آوری کند و از آن زمان به یکی از این سکه ها تبدیل شده است بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان. برای نگاهی عمیق به اکوسیستم گسترده Binance ، به ما مراجعه کنید بررسی Binance.

Binance در سفید نامه خود فقط به طور مبهم از برنامه های ایجاد یک مبادله غیرمتمرکز اشاره کرده است.

تبادل غیر متمرکزتبادل غیر متمرکز

وقتی Binance از توسعه Binance Chain رسماً, بیش از یک سال پیش ، این برنامه ها را با وضوح بیشتری تهیه کرد. زنجیره Binance بر معاملات دارایی های بلاکچین با تمرکز بر تمرکز خواهد کرد “عملکرد ، سهولت استفاده و نقدینگی”.

از آن زمان ، توسعه در بلاکچین جدید با عموم مردم سریع است مرحله خالص آزمون, که در آن کاربران می توانند ویژگی های شبکه را بدون به خطر انداختن دارایی های واقعی ، آزمایش کنند و از ابتدا شروع کنند 2019.

این دو ماه بعد با راه اندازی شبکه اصلی Binance Chain تغییر ایجاد کرد و اولین بلوک ها را تولید کرد و شبکه های دیگر را تولید کرد 200 میلیون سکه BNB بومی شبکه.

مبادله اصلی

اصلی BNB توکن ها به عنوان رمز ERC20 و از زمان ایجاد آن در شبکه Ethereum ایجاد شده اند. میلیون ها نشانه های BNB انتقال ، سوزانده ، منجمد یا مبادله شده اند.

به منظور انتقال مقدار توکن های BNB از Ethereum به زنجیره Binance, تجمع سوختگی و انجماد قبلی رمز BNB که در Ethereum رخ داده است ، که منجر به بیش از 11 میلیون BNB سوخته و تمام شده 48 میلیون BNB در زنجیره Binance جدید منجمد شده است.

زنجیره Binanceزنجیره Binance

برای اطمینان از ادامه مالکیت, BNB دارندگان رمزهای خود را به کیف پول منتقل می کنند Binance.com و مقدار معادل توکن در Binance Chain برای همان دارندگان ایجاد می شود.

مبادله سیگنال جدید بود بلاکچین نه تنها زنده بود بلکه تیم Binance و دارندگان BNB به آن اعتماد داشتند شبکه نوپا به اندازه کافی برای انتقال میلیاردها دلار رمزنگاری دارایی های آن.

اکسپلورر زنجیره ای Binanceاکسپلورر زنجیره ای Binance

اگر یک نقص اساسی در شبکه وجود داشته باشد ، در حال حاضر هیچ برنامه بازیابی وجود ندارد و همه این نشانه های BNB ممکن است ارزش خود را برای همیشه از دست بدهند. مثل همه بلاک چین عمومی, هر کسی می تواند مشاهده کند آخرین معاملات و داده ها را در اکسپلورر زنجیره ای Binance.

وب کیف پول

تعامل با زنده زنجیره Binance توسط ایجاد کیف پول وب در وب سایت Binance DEX.

بر خلاف یک حساب در سیستم عامل اصلی مبادله Binance ، کیف پول وب یک کیف پول مبتنی بر بلاکچین است که در آن کاربران آدرس های خود را تولید می کنند و کلیدهای خصوصی برای کنترل حساب استفاده می شود. این بدان معنی است که کاربران هستند 100٪ کنترل و مسئولیت کلیدهای شخصی خود و از دست دادن دسترسی به آنها به این معنی است که حتی Binance نمی تواند به شما کمک کند بهبودی هرچه در آن کیف پول ها بود.

کیف پول وب Binance Chainکیف پول وب Binance Chain

از کیف پول وب Binance Chain می توان برای ارسال و دریافت استفاده کرد نشانه های BNB و همچنین دیگر دارایی های رمزنگاری که در زنجیره Binance فعال هستند. بعلاوه Binance’s کیف پول وب رسمی ، وجود دارد گزینه های دیگر برای کاربران برای ایجاد یک کیف پول از جمله کیف پول سخت افزاری دفتر کل, و برنامه های تلفن همراه اعتماد به کیف پول و آنجین.

اعتماد کیف پول امن چند سکه کیف پول - منبع: www.trustwallet.comاعتماد کیف پول امن چند سکه کیف پول – منبع: www.trustwallet.com

زنجیره Binance راه اندازی شد کمتر از یک ماه پیش بنابراین هنوز بسیار جدید است و ویژگی اصلی تجارت که قرار است عملکرد اصلی شبکه باشد هنوز در دسترس نیست. با این حال ، شبکه اصلی است امکانات در این پیش نمایش دیده می شود:

اتریوم قاتل?

تقریباً با همه بلاکچین جدید راه اندازی شده است که بر روی یک پلت فرم متمرکز است و نه به سادگی ذخیره ارزش یا واحد پول, زمزمه هایی از وجود آن وجود دارد “قاتل اتریوم”. اگرچه پیشروترین پلت فرم قرارداد هوشمند است بسیاری از رقبای مناسب, به نظر می رسد حداقل Binance فعلاً نمی خواهد یکی از آنها باشد.

منبع: cz_binance در توییتر

در مورد اینکه آیا Binance Chain پشتیبانی می کند؟ قراردادهای هوشمند, پاسخ CZ و س FAالات متداول رسمی محکم است “نه”. از همان ابتدا ، Binance Chain برای تمرکز بر روی a بود مبادله غیرمتمرکز و ایجاد یک بلاکچین جدید به معنای a است پایه محکم در حمایت از این تمرکز.

فن آوری در زیر زنجیره Binance ، با این حال ، توسعه را رد نمی کند برنامه های قرارداد هوشمند.

این ممکن است چیزی باشد که در آینده فعال شود یا به احتمال زیاد امکان جدید را فراهم کند مالی یا تجاری برنامه های خاص برای توسعه در مقابل اتریوم, که هدف آن یک هدف کلی است و سیستم عامل غیرمتمرکز برای قراردادهای هوشمند.

صرافی های متمرکز

صرافی های متمرکز کار می کنند و کنترل کامل آنها را دارند نرم افزار خود و سیستم عامل ها کاربران آنها به آنها سپرده شده اند دارایی را نگه دارید و معاملات را از طرف آنها انجام دهید. با این حال ، آنها هستند آسیب پذیر مشکلات مربوط به نگهداری وجوه کاربران.

برخی از بزرگترین متمرکز مبادلات رمزنگاری در جهان بودجه کاربر خود را از جمله کوه از دست داده اند. Gox ، که در یک زمان تحویل داده می شد 70٪ از همه معاملات بیت کوین. آنها باختند 450 میلیون دلار از پول کاربران آنها.

سایر صرافی های معروف که هک شده اند ، هستند Coincheck, که از دست داد بیش از 500 میلیون دلار, Bitfinex, که از دست داد 65 میلیون دلار, و Bitgrail, که از دست داد 195 میلیون دلار. حتی بدون هک شدن ، یک صرافی متمرکز می تواند در مقابل از دست دادن سرمایه آسیب پذیر باشد.

کوه Gox پس از اینکه ماه گذشته اعلام کرد ممکن است 850،000 بیت کوین برای هکرها از دست داده باشد ، به مشتریان اجازه می دهد دوباره تعادل خود را بررسی کنند. -تورو حنایی / رویترزکوه Gox پس از اینکه ماه گذشته اعلام کرد ممکن است 850،000 بیت کوین برای هکرها از دست داده باشد ، به مشتریان اجازه می دهد دوباره تعادل خود را بررسی کنند. -تورو حنایی / رویترز

به عنوان مثال مدیر عامل صرافی کانادایی QuadrigaCX فوت کرد و دسترسی به دارایی های رمزنگاری به ارزش میلیون ها دلار از بین رفت زیرا او بود فقط یکی با کلیدهای خصوصی. مبادلات متمرکز ، کاربران را ملزم می کند نه تنها اعتماد کنند که مدیران شرافتمندانه عمل می کنند ، بلکه آنها نیز شایسته عمل خواهند کرد.

هنوز هم ، به دلیل راحتی ، سهولت استفاده ، پشتیبانی مشتری و سرعت ، مبادلات متمرکز مانند بینانس هنوز تسلط بر بازار.

مبادلات غیرمتمرکز (DEX)

آ مبادله غیرمتمرکز (DEX) یکی است که به طور کلی توسط آن کنترل نمی شود یک مرجع مرکزی و به دلیل اینکه در شبکه بلاکچین اجرا می شود ، قادر به عملکرد است. سود یک DEX این است که هیچ یک از طرفین بودجه کاربر را کنترل نمی کنند ، که به آن نیز معروف است غیر حضانت.

با بودن غیر حضانت, این بدان معنی است که وجوه در معرض آسیب نیستند هکرها یا بی کفایتی مدیران صرافی. آنها همچنین دارای مجوز کمتری هستند ، این بدان معناست که برای استفاده از a نیازی به ثبت نام نیست DEX بنابراین هر کسی در کره زمین می تواند بدون افشای اطلاعات شخصی ، این کار را انجام دهد.

مبادلات غیرمتمرکز (DEX)مبادلات غیرمتمرکز (DEX)

DEX ها معمولاً توسط مجموعه ای کنترل می شوند قراردادهای هوشمند بنابراین هیچ طرفی برای مدیریت نحوه تعامل بازرگانان یا نحوه انجام معاملات وجود ندارد. در عوض ، منطق قرارداد هوشمند معاملات را حکم می کند.

معاملات به طور همزمان بین انجام می شود خریدار و فروشنده بنابراین بودجه هرگز ترک نمی کند حساب کاربری تا زمانی که تجارت به طور کامل انجام نشده باشد.

به همین دلیل است که اکثر DEX ها بر روی آن ساخته شده اند اتریوم زیرا برای ساخت DEX به زبان و بستر قرارداد هوشمند نیاز است. با این حال, DEX ها ساخته شده بر روی Ethereum محدودیت های بسیاری دارد که شامل سرعت محدود و ظرفیت ، نقدینگی کم ، و آسیب پذیری در برابر دستکاری.

زنجیره Binance برای غلبه بر محدودیت های موجود در سیستم فعلی Ethereum ساخته شده است.

مشکلات نقدینگی

نقدینگی این است که چه مقدار پول برای تکمیل به راحتی در صرافی موجود است معاملات. برای شروع تجارت ، یک کاربر این کار را می کند پخش که آنها می خواهند یک دارایی خاص را در a بفروشند قیمت مشخص. این باعث ایجاد درآمد در بازار می شود بنابراین کاربرانی که این پخش را انجام می دهند به عنوان شناخته می شوند سازندگان بازار.

وقتی کاربر دیگری موافقت می کند آن معامله را انجام دهد ، به آنها معروف می شوند متقاضیان بازار. وقتی حجم تولیدکنندگان بازار بسیار بیشتر از افراد بازار باشد ، نقدینگی زیاد است.

داشتن زیاد نقدینگی از آن جهت مهم است که به شما امکان می دهد معاملات به صورت روان ، سریع و مکرر نسبت به شرایط نقدینگی کم اتفاق بیفتد.

نقدینگی کم مشکل عمده ای در این زمینه بوده است DEX ها که حجم معاملات کلی آنها بسیار کمتر از مبادلات متمرکز است.

نقدینگی چنین مشکلی در مورد 0 برابر پروتکل, که مجموعه ای از کنترل های هوشمند است که مانند آنها عمل می کند زیر ساخت برای اینکه سازمانهای مختلف به DEX تبدیل شوند اتریوم, ایجاد کرده اند برنامه تشویقی که می دهد تا 15000 دلار برای مردم برای ساخت و اجرای ربات های بازار ساز خود به منظور تأمین نقدینگی بیشتر به سیستم.

محبوب DEX ها که به دنبال حل مشکل نقدینگی هستند شبکه سایبر و از او صرف نظر کنید, که هر دو دارای خود هستند مکانیسم های خود برای جمع کردن نقدینگی در Ethereum.

شبکه سایبرشبکه سایبر

مشکلات پیش رو

آ گزارش توسط توسط آزاد شده است دانشگاه کرنل که سعی در تجزیه و تحلیل و تعیین کمیت موجود دارد جلو دویدن مشکل در DEXes. اجرای جلو از مزایای استفاده از زمان طولانی بلوک Ethereum و ساختار معاملات هزینه گاز استفاده می کند.

رباتها دستکاری کردن بازار را با تنظیم نرخ بنزین خود در انتظار سایر تجار به طوری که آنها بتوانند پرش در صف معاملات جلوتر و آنها را اجرا کنید معاملات جلوتر از بازرگانان انسانی.

تاخیر انداختن در معاملات و استفاده از قیمت بنزین در مکانیسم Ethereum پخته شده و مشکلی است که بسیاری از DEX ها در Ethereum باید با آن روبرو شوند. همه معاملات در Ethereum به سفارش معامله بستگی دارد بنابراین همیشه امکان بهره برداری از آن مکانیزم وجود دارد.

یک DEX متمرکز?

انتقاد اصلی از Binance Chain و Binance DEX این است که نمی توان آنها را واقعاً غیرمتمرکز کرد زیرا شبکه اساساً توسعه یافته ، نگهداری و کنترل شده توسط یک حزب بینانس.

این بدان معنی است که تصمیمات و تأثیرگذارترین گره ها در سیستم توسط کنترل می شوند بینانس تیم ، که به آنها می دهد قدرت ساختن تغییرات یک جانبه به سیستم و حتی ببندش، تعطیلش کن یا اگر کاربران خاصی را می خواهند سانسور کنند.

به نظر می رسد که این مغایر با اصول اساسی بلاک چین های عمومی مانند بیت کوین یا Ethereum که تنوعی از گره ها را کنترل می کند ، شبکه را کنترل می کنند اما توسط هیچ یک کنترل نمی شوند مهمانی منفرد.

با این حال ، شرکت های متمرکز در حال توسعه شرکت های خود هستند بلاک چین های غیرمتمرکز به نظر می رسد در حال حاضر به عنوان فیس بوک و جی پی مورگان در حال ایجاد محصولات بلاکچین هستند.

تمرکززدایی در مقیاس

“بسیاری از مردم تصور از تمرکز زدایی مطلق است. شما یا غیرمتمرکز هستید یا نه. من فکر می کنم که در واقع ، یک مقیاس گرادیان از مرکزیت به غیرمتمرکز وجود دارد. “- Changpeng Zhao (CZ) ، مدیر عاملBinance- Changpeng Zhao (CZ)

تمرکز بر زنجیره Binance بر روی ویژگی های بسیار خاصی است که در Ethereum یا سایر سیستم عامل های بلاکچین موجود وجود ندارد یا امکان ساخت آنها وجود ندارد. CZ رویکرد عملی تر و کمتر فلسفی به متمرکز و غیرمتمرکز دارد مناظره.

سه گانه مقیاس پذیریسه گانه مقیاس پذیری

بسیاری از بلاک چین ها باید با آنها کنار بیایند سه گانه مقیاس پذیری, و CZ به وضوح اظهار داشته است كه معتقد است:

“بسیار مهمتر از تمرکز یا تمرکززدایی عبارتند از: امنیت ، سهولت استفاده و آزادی.” – Changpeng Zhao (CZ) ، مدیر عاملBinance- Changpeng Zhao (CZ)

بهترین از هر دو جهان?

هر دو مبادلات متمرکز و غیرمتمرکز دارای تبادلات خود هستند مزایا و معایب. با ساختن Binance DEX به موازات مبادله اصلی اصلی آنها, بینانس قادر است از مزایای هر دو بهره مند شود.

Binance قبلاً دارای مزیت رقابتی بزرگ در مقایسه با DEX های موجود از این جهت که دارای مارک کاملاً مشهود و شناخته شده ای هستند پایگاه کاربری موجود, و منابع فراوان برای نقدینگی ، توسعه و توسعه تجارت.

تیم Binance همچنین دارای تجربه مربوطه در حال اجرا است موفقیت آمیز با یک مدل تجاری اثبات شده و آزمایش شده مبادله کنید.

Binance DexBinance Dex

Binance Chain یک اصل است و پلت فرم مستقل بلاکچین. هدف از این بلاکچین جدید این است که به کاربران امکان ایجاد ایجاد کند دارایی های دیجیتالی جدید یا رمزها ، نشانه ها را مبادله کنید ، ارسال و دریافت کنید نشانه های BNB, و حتی نشانه های خاص خود را در تصمیمات مربوط به حکومت آینده درگیر کنند.

تمرکز از زنجیره Binance اجازه می دهد تا ایجاد بستر مبادلات غیرمتمرکز ، Binance DEX. Binance DEX یکی از مشکلات مهم و آسیب پذیر صرافی های متمرکز را که متوقف است ، برطرف می کند وجوه کاربران.

Binance DEX است غیر حضانت بنابراین بازرگانان کنترل خود را حفظ می کنند کلیدهای خصوصی و وجوه.

زنجیره Binance به منظور تمرکز بر چندین ویژگی اصلی طراحی شده است که بسیاری از مشکلات مبادلات غیرمتمرکز موجود را برطرف می کند. آن است هدف داشتن سرعت بالا برای حجم بالایی از معاملات و کاربران با هدف 1 ثانیه زمانهای بلوک را در مقابل Ethereum قرار دهید 20 ثانیه زمان بلوک.

همچنین هدف این است که در جلو دویدن را کاهش دهد و ایجاد کند تجربه ی کاربر که با سیستم عامل متمرکز آن قابل مقایسه است.

زیرساخت زنجیره Binance

BNB به عنوان سکه بومی

اصلی تخصیص از سکه های Binance (BNB) به صورت an تولید شد ERC20 رمز استاندارد در شبکه Ethereum. با این حال ، مهاجرت از BNB از همان ابتدا از Ethereum تا Binance Chain جدید برنامه ریزی شده است.

مالکیت و عرضه کل BNB در زنجیره Binance همانند Ethereum خواهد بود اما نشانه های BNB ویژگی های جدیدی در زنجیره جدید خواهد داشت. به طور خاص ، آنها برای پرداخت هزینه های معاملات شبکه و همچنین هزینه های تجارت به طور مستقیم استفاده می شوند.

از نشانه ها نیز به عنوان پایه استفاده خواهد شد دارایی از آنجا که یک توکن بومی در شبکه است.

سکه Binanceسکه Binance

ETH دارایی پایه و سوخت شبکه Ethereum است و BNB تنها یکی از بسیاری از نشانه های آن شبکه بود. در زنجیره Binance ، BNB خواهد بود سوخت و دارایی پایه با امکان ETH به سادگی یک رمز در آن شبکه است.

مانند بینانس به سمت ایجاد یک جامعه غیرمتمرکز حرکت می کند ، برنامه هایی دارد ادغام کردن راه های ساختن تصمیمات به عنوان یک انجمن ، که رمز BNB نیز بازی خواهد کرد نقش کلیدی.

Tendermint BFT

هر بلاکچین نیاز به داشتن سازوکار اجماع یا روشی که سیستم تعیین می کند چیست درست است، واقعی از آنجا که هیچ مقام ، مدیر یا هماهنگی کننده ای برای رسیدگی به اختلافات وجود ندارد.

Tendermint BFTTendermint BFT

با Binance Chain ، سازوکار تصمیم گیری از اجماع آن ناشی می شود پروتکل, که هست Tendermint BFT.

تحمل گسل بیزانس (BFT) چیست?

آ گسل بیزانس در اصل یک شکست که در سیستمی اتفاق می افتد که باید هماهنگ شود. به طور کلی ، اکثر زنجیره های بلوک غیر متمرکز هستند و به a بستگی دارند گروه همسالان یا گره ها ، رایانه هایی هستند که به همان اندازه در شبکه تصمیم گیری کنید.

همه این گره ها باید در مورد واقعیت توافق کنند یا به اتفاق نظر برسند. آ تحمل گسل بیزانس (BFT) سیستم یکی از مواردی است که حتی اگر بعضی از گره ها مخالف یا مخرب باشند ، کل سیستم می تواند به صورت عادی کار کند و به اجماع برسد.

سیستم می تواند تحمل كردن, به طور معمول ، تا یک سوم کل شبکه گره ها مخالف هستند.

تحمل گسل بیزانستحمل گسل بیزانس

نعناع فلفلی همچنین توسط استفاده می شود شبکه کیهان, که به دنبال “اینترنت Blockchains” یا روشی برای اتصال بلاکچین های مختلف به یکدیگر. ترنج در اصل یک است “موتور اجماع بلاکچین با هدف کلی” و می تواند به عنوان ‘plug-and-play- جایگزینی برای موتورهای اجماع سایر نرم افزارهای blockchain’.

بنابراین بسیار است قابل انعطاف معماری پایه ای که تقریباً هر چیزی را می توان بر روی آن ساخت از جمله بلاک چین های دیگر مانند اتریوم. با این زیرساخت های اصلی, به این معنی است که اگر تصمیم بگیرد Binance Chain قادر به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند است. به عنوان مرجع ، می توانید نگاهی به لیست 10 محبوب ترین ما بیندازید Ethereum Dapps در سال 2019.

گره ها

آ گره نظیر یک شبکه توزیع شده است. زیرا هیچ پایگاه داده یا سرور مرکزی وجود ندارد, گره ها رایانه هایی هستند که شبکه را فعال نگه می دارند.

گره هاگره ها

آنها اجرا می کنند الگوریتم های اجماع, بلوک های جدیدی تولید کنید و سابقه معاملات شبکه را حفظ کنید. Binance Chain دارد سه نوع گره: گره های شاهد ، گره های اعتبارسنج و گره های تسریع شده.

گره های شاهد

آ گره شاهد هست یک گره کامل روی Binance Chain که شامل تمام داده ها و منطق تجاری موجود در شبکه است. آن را نگه می دارد تاریخ از شبکه و می تواند برقراری ارتباط با گره های دیگر.

گره های اعتبارسنج

فقط گره های اعتبارسنج می تواند در اجماع شرکت کند. آن ها هستند مسئول برای اعتبار سنجی کلیه معاملات در Binance Chain و بخشی از سازوکار اجماع با رأی دادن به تولید بلوک ها است. آنها در بیت کوین و Ethereum مانند استخراج کنندگان یا در سایر موارد اعتبارسنج هستند اثبات سهام مکانیسم ها اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، راهنماهای ما را در مورد همه اطلاعات لازم بخوانید استخراج بیت کوین و همچنین راهنمای ما در مورد چگونگی معدن اتریوم.

همه نمی توانند اجرا کنند گره اعتبارسنج و اعتبارسنجهای اولیه توسط بینانس اگرچه برنامه ها برای مشارکت اعتبارسنج است تا افراد بیشتری باز شوند.

گره های شتاب گرفته

گره های شتاب گرفته نوعی گره ممتاز در هستند زنجیره Binance. آنها سریعتر و از امنیت بیشتری برخوردار هستند و با اجرای گره های شتابدار ، سرعت کلی معاملات در شبکه افزایش می یابد. بینانس ادعا می کند که سازمان های مختلف در حال حاضر این گره های تسریع شده را مالک و اداره می کنند.

تجارت

اصلی تابع از Binance Chain برای تجارت است. در Binance DEX ، سفارشات به خود بلاکچین و برای اطمینان از حداکثر امنیت و شفافیت توسط گره ها اجرا می شود. سفارشات فوراً پر می شوند و وجوه به طور خودکار به قسمت حساب کاربری.

هزینه ها بین گره های اعتبارسنج به اشتراک گذاشته می شوند و عمدتا برای اقدامات مربوط به تجارت انجام می شوند. هزینه ها را می توان در هر دارایی پرداخت کرد ، اما مانند آن طبیعی بینانس سکو, وجود دارد تخفیف برای استفاده از نشانه های BNB برای پرداخت هزینه ها.

هزینه های تجارتهزینه های تجارت

مدیریت دارایی

یکی دیگر از عملکردها و ویژگی های اصلی Binance Chain این است توانایی به دارایی ها یا نشانه های کاملاً جدیدی ایجاد کنید. استاندارد توکن روی زنجیره Binance نامیده می شود BEP2, که شبیه به ERC20 استاندارد در Ethereum. دارایی های جدید می تواند از طریق ایجاد شود “موضوع” معامله.

مدیریت داراییمدیریت دارایی

کاربران می توانند در مورد مواردی مانند مقدار کل ، نام ، مالک آن تصمیم بگیرند نشانه ها, و اینکه آیا در آینده می توان رمزهای بیشتری ضبط کرد؟ به محض ایجاد رمز ، می توان آن را ضرب ، سوزانده ، منجمد یا منجمد کرد.

هم اکنون ، BNB و میث تنها دارایی های دارای ارزش در این زنجیره هستند ، اما انتظار می رود در آینده دارایی های بیشتری به آنها اضافه شود.

روند لیست کردن

فهرست دارایی جدید برای تجارت فقط برای انجام می شود BEP2 نشانه ها و پیشنهاد لیست باید توسط اعتبار سنج ها تصویب شود. برای لیست کردن نیز هزینه ای در نظر گرفته شده است که در حال حاضر 2000 BNB تعیین شده است تا دارایی جدیدی را فهرست کند.

روند لیست کردنروند لیست کردن

حاکمیت زنجیره ای فعلی مکانیزم در زنجیره Binance برای اضافه کردن جفت های تجاری است. در واقع ، هر کسی می تواند پیشنهاد کند که یک جفت جدید تجاری اگر سپرده ای نیز به آن وصل کنند. پس از رد یا قبول پیشنهاد ، ودیعه پس داده می شود.

زیست بوم

علی رغم اینکه قصد تبدیل شدن به یک سیستم کاملاً هوشمند قرارداد را ندارید, بینانس زنجیره هنوز زنجیره بلوکی باز است, به معنای یک سکوی و اکوسیستم برای ساخت پروژه های دیگر است. به عبارت دیگر, موفقیت بلند مدت Binance Chain به کیفیت و تعداد توسعه دهندگان و کارآفرینان پروژه های ساخت شبکه بستگی دارد.

میتریل

میتریل مبتنی بر بلاکچین است شبکه های اجتماعی سیستم سازنده محتوا. به سازندگان محتوا پاداش می دهد میتریل رمزها و در حال حاضر با ارزش گذاری شده است بیش از 25 میلیون دلار. رمز Mithril’s MITH اولین بار پس از BNB بود که با موفقیت انجام شد به زنجیره Binance مهاجرت کرد.

# بایننس تکمیل کرده است MITH دلار مهاجرت رمزها و سپرده ها / برداشت ها را باز کرده استhttps://t.co/9EQmBc6Agk pic.twitter.com/f4tsLCxdSG

– Binance (binance) 25 آوریل 2019

نبض قرمز

نبض قرمز پروژه دیگری است که قصد خود را اعلام کرده است مهاجرت کردن به زنجیره Binance. نبض قرمز گزارش های اطلاعات بازار را ایجاد می کند و در حال برنامه ریزی است تا دانش را در مورد Binance Chain ثبت کند.

نبض قرمزنبض قرمز

روند گرایی

Binance در ماه های اخیر رو به افزایش است. باز شده فیات به رمزنگاری دروازه هایی مانند بینانس اوگاندا, بینانس جرسی, و اخیراً Binance سنگاپور با برنامه هایی برای باز کردن در کل ده “در حالت ایده آل دو قاره.”

آن را محبوب کرده است پیشنهاد اولیه مبادله با Binance Launchpad ، که باعث شده بسیاری از مبادلات دیگر نیز از این روش پیروی کنند. و حالا خودش راه اندازی کرده است شبکه بلاکچین.

گرچه هنوز روزهای خیلی زود برای این است زنجیره Binance با وجود اینکه هنوز عملکرد اصلی آن فعال نشده است ، بازار رمزنگاری صعودی بوده است ، در حالی که قیمت BNB به بالاترین حد خود رسیده است دارایی های رمزنگاری باد زد.

10 ارز رمزپایه برتر (یک درصد تغییر)10 ارز رمزپایه برتر (یک درصد تغییر)

موفقیت Binance خصوصاً در مورد افزایش آن رمز BNB ارزش باعث شده است که سایر صرافی های متمرکز DEX های خود را اعلام کنند. هووبی برنامه ریزی می کند تا 100 میلیون دلار سرمایه گذاری کنید در مبادله غیرمتمرکز آن و OKEX انتظار دارد که آن را راه اندازی کند testnet DEX در ژوئن.

با مزایای مشابه Binance در نقدینگی ، کاربران موجود و تجربه ایجاد تجربه کارآمد کاربر ، ممکن است تهدیدی جدی باشد, اما تاکنون Binance توانسته است یک قدم جلوتر بماند.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me