دنیای سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه چیز جدید و جدیدی است که میلیون ها دلار جذب می کند. با این حال ، عواملی که موفقیت ارز رمزنگاری شده را تعیین کنید نیازی به تفکر جدید و جدیدی ندارد.

سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده گاهی از فرآیندهای سرمایه گذاری آزمایش شده و آزمایش شده که می تواند به یک اختصار کوچک مرتب تقطیر شود: پاپرپروبل, ایفرصت, پلان, Eتجربه, Rخسارات.

راه POPER از تجزیه و تحلیل یک پروژه به دنبال پاسخ به س questionsالات مهم است: چه مسئله آیا شرکت در حال حل است؟ هست فرصت به اندازه کافی بزرگ؟ هست طرح برای حل مسئله به اندازه کافی خوب؟ آیا تیم دارای تجربه برای اجرای برنامه؟ چگونه خواهد بود نتایج اندازه گیری شود?

پروژه Enjin Coin یکی از این موارد است کاغذ سفید خود را در قالب “POPER” تنظیم می کند, اما قبل از اینکه نگاهی بیندازیم به اینکه پروژه چقدر POPER را تحت تأثیر قرار می دهد یا نه ، مهم است که درک کنیم ارزش Enjin قبل از ارزیابی موفقیت یا شکست احتمالی سکه Enjin.

صفحه اصلی Enjin

از زمان ایجاد آن در سال 2009, آنجین به یکی تبدیل شده است بزرگترین انجمن بازی های آنلاین ایجاد بسترهای نرم افزاری ، ارائه ابزار به کاربران برای ایجاد جامعه, طایفه, و وب سایت های صنفی (به وردپرس برای بازی فکر کنید).

پلت فرم Enjin رشد سریع داشته است ، تقریباً 18.7 میلیون بازیکن ثبت شده که ماهانه میلیون دلار در کالاهای مجازی در سراسر فروشگاه های جامعه Enjin صرف کرده اند.

سکه Enjin به دنیای بازی کمک می کند تا کالاهای مجازی را در سراسر سیستم عامل ایجاد ، مدیریت ، و تجارت کند

Enjin ایجاد کرد سکه آنجین (ENJ) ، به ناشران بازی ، جوامع و سازندگان بازی ابزارهایی برای ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی و موارد درون بازی در چندین سیستم عامل.

برای ناآگاهانه ، موارد مجازی هستند نمایش های دیجیتالی از موارد کاربردی یا تزئینی ، مانند تن پوش, سلاح یا تجهیزات, که بازیکنان می توانند با خرید و استفاده در محیط بازی تجربه بازی خود را تقویت کنند.

اگرچه وجود دارد صدها سیستم عامل با داشتن فرصت های “امن” برای خرید و فروش ارزهای مجازی و کالاهای مجازی ، دارایی های دیجیتال معمولاً هستند فقط برای استفاده در سیستم عامل های اختصاصی آنها موجود است.

تجارت کالا

این باعث می شود دشوار برای گیمرها تجارت دارایی های دیجیتالی خارج از محیط بازی یا از طریق چندین سیستم عامل Enjin Coin به دنبال تغییر این است. با استفاده از سکه های Enjin به عنوان واحد پول رایج ، بازی ها و انجمن ها می توانید ایجاد کنید موارد منحصر به فرد درون بازی, ارزها, و نشانه های امتیاز, این امکان را برای گیمرها فراهم می کند تا بتوانند موارد دیجیتالی را از طریق بازی های مختلف تجارت کنند.

این بازار کالاهای مجازی فعلی را تغییر می دهد از یکی به صورت متمرکز به یکی غیر متمرکز ، بازیگران ، ناشران بازی و سازندگان محتوا را تشویق می کند تجارت, ایجاد کردن و مدیریت کردن کالاهای مجازی که به طور بالقوه باید به سکه Enjin کمک کند تا در بازارهای کالاهای مجازی یک دژ مستحکم بدست آورد افزایش ارزش سکه.

کالاهای مجازی – فرصت 17 میلیارد دلاری

انتظار می رود بازار کالاهای مجازی به تا سال 2020 به 17.4 میلیارد دلار برسد. با این حال ، Enjin در تلاش خود تنها نیست تسلط بر این بازار است زیرا شرکتهایی با پول نقد بیشتر ، جوامع بزرگتر و کاربران فعال تر ، سخت تلاش می کنند تا به این شرکت تبدیل شوند بازیکن غالب در فضای کالاهای مجازی.

میلیون ها دلار هزینه شده توسط شرکت ها به جایگاه خود را در بازار کالاهای مجازی کسب کنید ممکن است به صورت افزایش رقابت برای Enjin خطری به نظر برسد ، اما همچنین نشان می دهد که سرمایه گذاران معتقدند این یک خطر است فرصتی که ارزش بررسی دارد.

Enjin و انجمن بازی ها

در همین حال ، ماموریت Enjin برای تأمین جامعه بازی ها ابزارهایی برای ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی و موارد درون بازی در چندین سیستم عامل اجازه می دهد تا خود را از سایر شرکتها در فضای کالاهای مجازی متمایز کند.

اما Enjin موجود است بیش از 17 میلیون پایگاه کاربر و 250،000 انجمن با قدرت ترین قدرت خود را دارد زیرا می تواند سکه های Enjin را برای کاربران فعال در سراسر سیستم عامل خود گسترش دهد و اثرات مهم سکه را در شبکه ایجاد کند.

کیف پول Enjin

کیف پول Enjin بهترین راه برای دسترسی به سیستم عامل Enjin است ، از جمله ذخیره و استفاده از نشانه های NFT و ERC-1155 شما. کیف پول Enjin که در سال 2018 با قابلیت های اساسی به بازار عرضه شد ، در ابتدا فقط برای کاربران اندروید در دسترس بود ، اما از آن زمان به بعد در دستگاه های iOS iOS نیز گسترش یافته است و حتی اولین کیف پول پشتیبانی از Keystore Blockchain سامسونگ است – منتشر شد در Galaxy S10. 

از آن زمان ، تیم Enjin کیف پول Enjin را تبدیل کرده و به “چاقوی ارتش سوئیس برای بلاکچین” تبدیل شده است ، از جمله قابلیت های زیادی برای تعامل با چندین برنامه غیرمتمرکز و جمع آوری بلاکچین. 

کاربران کیف پول Enjin اکنون می توانند دارایی های دیجیتال را فقط با استفاده از یک کد QR ارسال و دریافت کنند و همچنین می توانند از کیف پول Enjin برای انجام چند مبادله بین نشانه های NFT استفاده کنند. کاربران کیف پول Enjin همچنین می توانند با استفاده از مرورگر DApp سریع dApp های جدید و مهیج را برای استفاده پیدا کنند. 

آخرین به روزرسانی کیف پول “Update Update” است که به بسیاری از ویژگی های کاربرپسند از جمله پشتیبانی سرویس Ethereum Name Service برای آدرس های ساده بلاکچین ، ارسال دسته ای و “ذوب” فوری دارایی های بلاکچین به رمز Enjin اضافه شده است.. 

این به روزرسانی ها و توسعه مداوم کیف پول توسط Enjin ، کیف پول Enjin را به یکی از بهترین گزینه ها برای جمع آوری ، ذخیره و تجارت کالاهای قابل جمع آوری مبتنی بر بلاکچین شما تبدیل کرده است.. 

Minecraft – برنامه جادویی Enjin برای تحریک پذیرش ENJ

از آنجا که تعداد زیادی پارسه و انجمن Minecraft از Enjin استفاده می کنند ، تعجب آور نیست که Minecraft به عنوان اولین “آزمون” برای عرضه سکه های Enjin زیرا به “فروش” کمتری احتیاج دارد.

جامعه بازی موجود Minecraft Enjin بیشتر احتمال دارد که سکه های Enjin را اتخاذ کنید همانطور که اعتماد به Enjin قبلاً ثابت شده است ، کاهش می یابد ترس, عدم قطعیت, و شک. Enjin افزونه Minecraft و سرور Minecraft مجهز به بلاکچین خود را در مه 2019 راه اندازی کرد.

انجمن بازی های Enjin’s Minecraft

در حالی که جوامع Minecraft و گیمرهایی که از Enjin استفاده می کنند ثابت خواهند کرد که a شروع خوب, چالش واقعی سکه Enjin فراتر از Minecraft است. خوشبختانه ، آنجین قصد دارد نقطه شیرین بازار کالاهای مجازی را هدف قرار دهید: بازی های رایگان.

هزینه های مجازی در بازی های رایگان بیش از نیمی از ارزش کل هزینه های کالاهای مجازی را تشکیل می دهد – و یونیتی ، یک موتور بازی کراس پلتفرم را تشکیل می دهد 34٪ از 1000 بازی برتر برتر موبایل.

بنابراین تعجب آور نیست که Enjin یک Unity SDK ایجاد کرد که در 15 مارس 2018 آغاز شد. هر نشانه ای از پذیرش سالم توسط 1+ میلیون توسعه دهنده قوی در Unity به احتمال زیاد سکه های Enjin را همانطور که موتور بازی دارد افزایش می دهد 770 میلیون کاربر در تمام بازی ها.

نقشه راه Enjin

نقشه راه Enjin برای موفقیت کاملاً واضح است: هرچه تعداد بیشتری از توسعه دهندگان از ویژگی های سکه Enjin استفاده کنند ، تعداد بیشتری از بازیگران از سکه Enjoin استفاده می کنند ، جلوه های مهم شبکه را ایجاد کنید.

برای تحویل سریعتر سکه خود ، Enjin باید بازار ، بازار ، بازار. همانطور که شانس آن را داشت ، انجین قصد دارد از یک تکه بزرگ استفاده کنید (30٪) از 75،041 ETH – تقریباً 34 میلیون دلار در طول آن جمع شده است عرضه اولیه سکه (ICO).

مطمئناً طرح خوب به نظر می رسد ، اما در مورد تیم چه خبر است?

تیم Enjin تجربه “E” را تجربه می کند

بیشتر کارمندان اصلی C-Suite از این خدمات برخوردارند در انجین ماند از زمان تأسیس آن تقریبا 10 سال پیش ، اما مهمتر از همه ، این شرکت افتخار می کند تجربه چشمگیر در بلاکچین و توسعه منبع باز. یک قطعه از دو حرکت دهنده اصلی و اصلی Anjin در زیر است اما احساس راحتی کنید کل تیم را کاوش کنید.

Enjin تجربه “E” را می گذارد – منبع: Shutterstock.com

مدیر عامل شرکت انجین ، مدیر خلاقیت ماکسیم بلاگوف 15 سال در زمینه خلاقیت تخصص دارد, مدیریت پروژه, و طراحی UX, در حالی که بنیانگذار ، CTO Witek Radomski هدایت ارز Enjin Coin را بر عهده دارد پیاده سازی و ادغام در اکوسیستم بازی آنلاین.

نتایج Enjin – ارسال ICO

برای بیشتر پروژه های ارز رمزنگاری شده ، سرمایه گذاران مراقب نقاط عطف باشید این شرکت در نقشه راه خود و همچنین به روزرسانی های ارتباطی از طرف تیم تعیین شده است. تاکنون ، Enjin ICO خود را به پایان رسانده و پیاده سازی آن را ادامه می دهد قراردادهای اصلی هوشمند, API پلت فرم, و یک کیف پول هوشمند موبایل جلوتر از افزونه مورد انتظار Minecraft.

تمایل سرمایه گذاران رمزنگاری به “hodl” سکه Enjin نقش مهمی در نوسانات روزانه سکه خواهد داشت 80٪ از کل 10000000000 تامین از طریق فروش جمعی توزیع شد. با این حال ، برای سرمایه گذارانی که قدردانی می کنند برخی از سرمایه گذاری ها برای برداشت سود به طولانی مدت نیاز دارند, سکه آنجین فرصتی جذاب است. چه می گوید شما ، آیا شما آماده hodl ENJ هستید؟ یا می خواهید آن را در Binance یا صرافی ارز رمزنگاری شده دیگری بریزید?

TL ؛ DR: Enjin Coin (ENJ) برای توانمندسازی گیمرها است, توسعه دهندگان, و جوامع برای ایجاد ، مدیریت ، تجارت کالاهای مجازی از طریق سیستم عامل ها. Enjin خواهد شد به آرامی رول می شود سکه های آن در سراسر موجود است جامعه ای از میلیون ها بازیکن و 250،000 انجمن. پلاگین Minecraft اولین نقطه عطف بزرگ بود. موفقیت فراتر از این است تصویب Minecraft؛ با این حال, بنابراین استفاده از سکه Enjin در خارج از اکوسیستم Enjin است برای دستیابی به مقیاس حیاتی است.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me