جهان ICO با اهداف والا غریبه نیست. اما حتی در این دنیا ، هدف Request Network این است کهآینده تجارتیک جاه طلبانه است. فروش توکن آن در اکتبر 2017 با موفقیت زیادی همراه بود. از آن زمان ، تیم Request Network به کار ادامه می دهد در نقشه راه توسعه خود شخم بزنید.

درخواست شبکه چیست?

در این مقاله ، نگاهی خواهیم انداخت مفهوم پشت درخواست شبکه, چگونه آن است فروش توکن رفت ، آخرین آن است به روز رسانی, و البته ، آیا این پروژه جدید است ارزش سرمایه گذاری شما را دارد. جاه طلبی یک چیز است ، اما اعدام چیز دیگری است. می تواند درخواست تحویل شبکه را بدهد?

مفهوم موجود در پشت درخواست شبکه

مفهومی که برای Request Network در نظر گرفته شده این است که این شبکه به مهمترین شبکه غیرمتمرکز جهان برای درخواستهای پرداخت. آیا لازم است برای فاکتور ، وام یا حتی حقوق پرداخت کنید؟ درخواست شبکه ارائه می دهد دفتر کل غیرمتمرکز به شما این امکان را می دهد که همه کارها را با حداکثر شفافیت (از آنجا که همه چیز در بلاکچین ثبت شده است) و حداقل هزینه ها. توسعه دهندگان مزایای آن را با سه S ساده: امنیت ، سادگی و پس انداز خلاصه می کنند.

صفحه اصلی شبکه را درخواست کنید

درخواست شبکه با هدف تبدیل شدن به …ستون فقرات تجارت جهانی‘ توسعه دهندگان حتی نقش آن را تصور می کنند که “اینترنت اشیا’ “معمول تر می شود. یک مثال فرضی ذکر شده در مقاله سفید آنها یک مثال است اتصال اتومبیل مستقل به یک قرارداد گاراژ هوشمند برای خرید یک چرخ جدید.

ویژگی های اصلی شبکه را درخواست کنید

ایده اصلی ساده است. گیرنده پرداخت درخواست پرداخت از طریق Request Network. پرداخت کننده ، با پذیرش درخواست, پرداخت کننده را از طریق Request Network پرداخت می کند. هم درخواست پرداخت و هم پرداخت به عنوان یک ورودی دفتر کل ثبت شده است در بلاکچین ، اطمینان از سوابق روشن و تغییرناپذیر. و از آنجا که اطلاعات پرداخت هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود ، خطر متهم کردن اطلاعات بانکی توسط یک شخص مخرب نادیده گرفته می شود.

درخواست شبکه – درخواست پرداخت غیر متمرکز

در بالا لایه اصلی Request Network است. در اطراف لایه اصلی دو لایه اضافی وجود دارد – برنامه های افزودنی و افزودنی. لایه پسوندها اجازه می دهد تا شرایط مختلف پرداخت به عنوان مثال شرایط پرداخت ، پیش پرداخت ، سپرده گذاری و مالیات. این یک لایه باز خواهد بود و هرکسی می تواند به طور بالقوه پسوندهای خود را ایجاد کند. بیرونی ترین لایه برنامه ها در خارج از بلاکچین اتفاق می افتد. این لایه جایی است که سیستم های مختلف از شرکت های مختلف به Request Network متصل شوید.

برنامه اعتبار

به منظور ایجاد انگیزه در پرداخت به موقع درخواست ها ، توسعه دهندگان همچنین a ویژگی شهرت در لایه برنامه ها پرداخت کننده ای که پس از قبول درخواست فاکتورها را به موقع پرداخت نکند ، دارای یک مجازات شهرت. به طور مشابه می توان از کلاهبرداران جلوگیری کرد. در همین حال ، پرداخت کنندگان با اعتبار خوب می توانند به طور بالقوه دریافت کنند کاهش هزینه ها یا دسترسی به برنامه های افزودنی سفارشی.

سیستم شهرت شبکه را درخواست کنید

حسابرسی هوشمند

حسابرسی بخش عمده ای از سیستم مالی فعلی ما است و Request Network نیز در نظر دارد آن را نیز بخشی از سیستم خود کنید. از آنجا که Request Network برای تمام اطلاعات معامله “یک مرحله ای” است ، منبع قطعی و در عین حال دسترسی آسان ورودی های حسابداری خواهد بود, روند ممیزی را بسیار کارآمدتر می کند. این سیستم جایگزین سیستمهای فعلی حسابداری نخواهد شد. فقط آن را بهبود بخشد.

هزینه های شبکه را درخواست کنید

کسانی که از طریق ارائه دهندگان پرداخت مانند PayPal دستمزد می گیریم ، می دانند که چطور تعیین هزینه های آنها می تواند باشد. هزینه های درخواست شبکه از طریق لایه پسوندهای ذکر شده در بالا و از هر پسوند دریافت می شود. این هزینه خواهد بود تا حدی به توسعه دهندگان برنامه های افزودنی منتقل و تا حدی سوخته است.

درخواست هزینه های شبکه – منبع: Shutterstock.com

توسعه دهندگان تخمین زده اند هزینه های گفته شده از حدود باشد در ابتدا 0.05 تا 0.5 درصد, اگرچه آنها انتظار دارند كه با رشد سیستم این رقم كاهش یابد. علاوه بر این ، لایه هسته نیز یک مقدار اسمی گاز اتریوم با یک هزینه خواهد داشت حداکثر سقف هزینه 1 دلار است.

پشتیبانی شبکه Stablecoin را درخواست کنید

Request Network به مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت های ارز رمزنگاری شده را به راحتی بپذیرند و این پرداخت ها را به طور خودکار در سیستم های حسابداری خود ادغام کنند.

با این حال ، یکی از مهمترین موانع استفاده از ارزهای رمزپایه به عنوان وسیله پرداخت ، ماهیت ناپایدار آنهاست که باعث شده برخی از بازرگانان به استفاده از پولهای پایدار بپردازند.

درخواست شبکه داشته باشد اخیراً اعلام شده است پشتیبانی از چندین پول ثابت ، که درخواست و معامله در رمزنگاریهای پشتیبانی شده از فیات را برای کاربران آسان تر از همیشه می کند – مانند پذیرش رمزنگاری به عنوان نوعی پرداخت.

این پول های ثابت شامل USDC ، PAX ، TUSD و DAI هستند که روش های جذابی برای پرداخت در دارایی های دیجیتال برای مشاغل مبتنی بر بلاکچین هستند. Request Network نشان داده است که پول های ثابت بیشتری در آینده اضافه می شود.

شبکه بلوکهای درخواست درخواست

مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه جدید ، Request Network نیز چنین است در بالای پلت فرم Ethereum ساخته شده است. حتی گذشته از آن ، توسعه دهندگان در مورد استفاده از سایر آجرهای بلاکچین برای ساختن Request Network بر اساس آن باز هستند.

درخواست بلوک های ساخت شبکه

اولین آجر است 0 برابر, یک پروتکل بدون اجازه که اجازه می دهد نشانه های ERC20 تا در بلاک چین Ethereum معامله شود. توسعه دهندگان در حال ساختن این موضوع هستند سیستم تسویه ارزی, تشخیص اینکه واحد پول پرداختی همیشه ارز ذخیره سازی فرد نیست. Request Network نیز با شبکه سایبر سیستمی که اجازه می دهد مبادله و تبدیل دارایی های دیجیتال. با این کار دو گزینه در اختیار کاربران قرار می گیرد تا درصورتی که ارز مورد درخواست خود را رمزگذاری نکنند ، درخواست خود را پرداخت کنند.

آجر دوم است مدنی, آ مبتنی بر بلاکچین بستر هویت امن. درخواست شبکه بر این اساس استوار است تا اجازه دهد ارائه دهندگان مختلف “هویت” (به عنوان مثال ، دولت ها ، بانک ها ، شرکت های معتبر) به سیستم متصل شوند.

آجر سوم است آراگون, آ پروتکل حاکمیت مبتنی بر بلاکچین. Request Network قصد دارد با ارائه حسابداری خودکار ، حسابرسی و در نهایت ، شفافیت کامل مالی ، اهداف آراگون را در ساختارهای غیر متمرکز سازمانی بنا کند..

تیمی که شبکه درخواست را ایجاد کرده است

تیم پشتیبان Request Network (مستقر در برلین) هستند دقیقاً همان تیم پشت سر مانیتیس, یک بستر انتقال پول Request Network در یک پست وبلاگ گفته است که Request Network “محوری” از Moneytis است, که به نظر آنها جاه طلبی کافی نبود. Moneytis همچنین توسط Y Combinator انکوبه شد ، و از آنجا که محوری است ، Request Network بیش از حد یک است شرکت Y Combinator.

درخواست فروش توکن شبکه – نتایج

فروش توکن درخواست شبکه از آغاز شد 13 اکتبر با 500 میلیون نشانه REQ توزیع شود ، نمایندگی کند 50٪ از کل عرضه. همه نشانه ها ظرف 3 روز ، خیلی زودتر از موعد مقرر ، توزیع می شوند سقف 100،000 ETH (1 ETH = 5000 درخواست) – یک موفقیت آشکار است. در مجموع 11،467 نفر در فروش توکن شرکت کردند.

نتایج حاصل از فروش توکن شبکه درخواست – منبع: Shutterstock.com

بیشتر 20٪ از درخواست ذخیره برای ذخیره شد حامیان و مشارکت کنندگان اولیه در حالی که باقی مانده است 30٪ در حال بودن است توسط تیم حفظ شده است. از این 30٪ نیمی برای صندوق توسعه خارجی آن استفاده می شود در حالی که نیمی دیگر برای تیم و مشاوران آن استفاده می شود. ظرف دو سال واگذار شود. در راستای این تجزیه و تحلیل ، منبع REQ در حال گردش از هم اکنون 9 ژانویه 2018, در مورد است 641 میلیون نشانه.

از کجا می توانید رمزهای درخواست شبکه را درخواست کنید?

در حال حاضر ، نشانه های Request Network (REQ) هستند موجود برای تجارت بر بینانسOKEXهووبی, و کوکوئین.

وضعیت فعلی چیست و بعدی چیست?

شبکه درخواست در حال حاضر در است فاز 3 از نقشه راه شش فاز خود با نام رمز “Request Great Wall” که قرار است برای سه ماهه اول 2018 ادامه یابد. این مرحله 2 ، “Request Colossus” را در اواخر سال 2017 به پایان رساند. شبکه درخواست اکنون دارای نسخه ی نمایشی کامل که می توانید دسترسی پیدا کنید اینجا اگر می خواهید نحوه کارکرد Request Network هنگام فعال شدن ببینید.

درخواست نسخه ی نمایشی شبکه

در حال حاضر (9 ژانویه 2018), Request Network فقط می تواند ETH را به عنوان پرداخت بپذیرد (و نه حتی ETH واقعی ، زیرا فقط در یک مرحله آزمایشی قرار دارد. توسعه دهندگان قصد دارند اولین نسخه از Net Request شبکه Request را ارائه دهند که در این سه ماه با Ethereum کار خواهد کرد. گام بعدی این است که همه نشانه های ERC20 را بپذیرید, به دنبال BTC, و حتی ارزهای فیات. یکی دیگر از ویژگی های راه اندازی isپرداخت با درخواستدکمه ‘(مشابه دکمه “پرداخت با PayPal”).

سرانجام و شاید مهمتر از همه ، هدف توسعه دهندگان ارائه یک a اثبات مفهوم از هسته درخواست شبکه کار با a اوراکل بیت کوین تا پایان این سه ماهه می توانید بررسی کنید نقشه ذهنی فنی که توسعه دهندگان تصور کرده اند برای Request Network میزان دید آنها را ببیند.

می تواند تحویل شبکه را درخواست کند?

در حال حاضر ، این سوال که آیا Request Network می تواند به وعده های خود عمل کند ، هنوز در هوا باقی مانده است. در حالی که تاکنون داشته است موفق به دستیابی به تمام نقاط عطف شد در نقشه راه خود ، هنوز وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن, و چالش های واقعی هنوز در پیش است.

درخواست چالش های شبکه پیش رو دارید

اما با افزایش قیمت Ethereum از حدود 335 دلار در پایان فروش توکن خود به 1،188 دلار از 9 ژانویه 2018 ، تیم Request Network اکنون دارای صندوق جنگی به ارزش تقریبا 120 میلیون دلار فقط از فروش توکن. این مقدار پول شانس موفقیت آنها را بهبود می بخشد.

آنچه که مورد سوال نیست ، عملکرد توکن های REQ است. از زمان فروش توکن ، قیمت یک نشانه REQ افزایش یافته است از حدود 0.06 دلار تا 0.95 دلار ؛ تقریباً 16 برابر افزایش ، با بیشترین مقدار افزایش درست در پایان دسامبر 2017.

آیا فکر می کنید Request Network می تواند هدف والای خود را برای تبدیل شدن به “ستون فقرات تجارت جهانی” تحقق بخشد؟ با وجود موفقیت ICO و افزایش قیمت رمز REQ ، آیا Request Network به عنوان توکن موفقیت آمیز “پمپ و تخلیه” چیزی بیشتر نخواهد بود؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me