Bluzelle Review – ICO امروز زنده است. همه اینا ها برای چی است؟

یادداشتی درباره رویدادهای اخیر

درست در حالی که برای نوشتن این مقاله نشسته ام ، کل بازار رمزنگاری مهمترین رکود خود را در تاریخ دیده است. بیش از 200 میلیارد دلار سرمایه بازار ، طی چند روز دیگر ، و نمودارها چیزی جز قرمز ، قرمز و بیشتر قرمز نشان ندادند.

مشخص شد BitConnect چیزی بیش از یک برنامه Ponzi میلیارد دلاری نیست ، چیزی که بسیاری از کارشناسان ، از جمله چارلی لی بنیانگذار Litecoin و بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin ، هشدار داده بودند. یکی دیگر از مشارکت کنندگان احتمالی در این سقوط این بود که تاریخ تسویه حساب بیت کوین فیوچرز است و فروشندگان کوتاهی که پول نقد را بیرون می آورند این مشکل را تشدید کردند.

نکته آخر اینکه روز خوبی برای بسیاری از سرمایه گذاران ارز رمزپایه نبود. اما در طرح کلی موارد ، اصلاح ممکن است دردناک باشد اما دارویی ضروری برای از بین بردن Bitconnect و سایر آلت کوین های پمپ شده اما بی ارزش است..

با وجود این اصلاح (عظیم) ، ارزهای رمزپایه و فناوری های بلاکچین همچنان شخم می زنند. اجازه ندهید که این رویداد مانع از توجه شما به پروژه های بلاکچین و ICO هایی شود که می خواهند کار ارزشمندی را انجام دهند.

Bluzelle – به دنبال تبدیل شدن به اوراکل بلاکچین هستید

ایده Bluzelle ذخیره سازی غیرمتمرکز داده از طریق بلاکچین است. این ممکن است شبیه به پروژه های دیگر مانند Filecoin و Storj باشد ، اما Bluzelle به جای رقابت مکمل است. به طور خاص ، Bluzelle قصد دارد یک برنامه ذخیره سازی غیرمتمرکز در سطح شرکت برای “برنامه های غیرمتمرکز” یا dApps باشد.

برای استفاده از تشبیه ، Bluzelle می خواهد نسخه غیرمتمرکز کاری باشد که اکنون Oracle انجام می دهد (معادل Filecoin خدمات وب آمازون خواهد بود). البته ، با آوردن قدرت بلاکچین به ذخیره سازی و مدیریت داده ها ، Bluzelle سیستم فعلی را بهبود می بخشد:

  • مقیاس بندی کارآمد
  • غیرقابل تغییر
  • هیچ نقطه شکست وجود ندارد
  • حداکثر حریم خصوصی را داشته باشید
  • هیچ محدودیتی در عملکرد نداشته باشید

می توانید مقاله سفید Bluzelle را در اینجا مشاهده کنید.

آیا Bluzelle نیاز بازار را برآورده می کند?

در حال حاضر ، بلاکچین ها برای مدیریت حجم گسترده ای از داده ها طراحی نشده اند. و اشتباه نکنید ، زیرا اینترنت اشیا به مرسوم تری تبدیل می شود ، مقدار داده هایی که باید ذخیره و مدیریت شوند گیج کننده است.

در نظر بگیرید که یک وسیله نقلیه خودران می تواند تولید کند 1 گیگابایت داده در هر ثانیه. برای اطمینان از اینکه وسایل نقلیه خودران می توانند در هر شرایطی ایمن رانندگی کنند ، داده های زیادی لازم است. داده ها در حال حاضر تجارت بزرگی هستند ، اما با پیشرفت فناوری رانندگی خود ، یک تجارت بزرگتر نیز خواهد بود.

پیشرو شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش بینی می کند که تا سال 2020 تعداد چیزهای متصل به اینترنت 20.8 میلیارد خواهد بود. در سال 2016 ، این تعداد 6.4 میلیارد نفر بود. پیش بینی می شود کل هزینه ها از دو طرف مصرف کننده و تجاری به 2.9 تریلیون دلار برسد.

بنابراین خبر خوب این است که بله ، Bluzelle نیاز بازار را برآورده می کند. اگر Bluzelle در کاری که ادعا می کند قادر به انجام آن است موفق باشد ، سود زیادی از آینده بهم پیوسته و داده محور ما کسب می کند.

Bluzelle چگونه کار خواهد کرد?

از آنجا که داده هایی که Bluzelle قصد دارد با استفاده از خدمات خود ذخیره کند بیش از حد بزرگ است که در یک بلاکچین ذخیره شود ، Bluzelle از فضای محاسباتی تولیدکنندگان استفاده خواهد کرد. تولید کنندگان یکی از دو نوع کاربر Bluzelle هستند و مصرف کنندگان دوم هستند.

مصرف کنندگان کسانی هستند که می خواهند از خدمات پایگاه داده Bluzelle استفاده کنند. توسعه دهندگانی که آنها را هدف قرار می دهند. مصرف کنندگان برای این خدمات علامت گذاری می کنند. تولیدکنندگانی هستند که منابع فضای محاسباتی خود را در ازای علامت گذاری به شبکه می دهند. آنها همچنین برای اطمینان از قابلیت اطمینان خدمات خود مجبور به استفاده از نشانه ها هستند.

رایانه های هر تولید کننده یک گره تشکیل می دهد و هر گروه بزرگ گره ها یک گروه تشکیل می دهند. Bluzelle ، در هسته اصلی خود ، ازدحام متشکل از گروههای دیگر ، “متا ازدحام” است. در اینجا نحوه حل Bluzelle مشکلات فعلی مرتبط با گزینه های فعلی ذخیره سازی پایگاه داده در سطح شرکت وجود دارد..

مسئله مقیاس پذیری

در زنجیره بلوک ، هر قطعه داده در کل زنجیره تکثیر می شود (کل تکرار). این مقیاس پذیری را به یک مشکل تبدیل می کند. Bluzelle تلاش می کند تا با فقط تکرار جزئی ، مقیاس پذیری بیشتری ایجاد کند. قطعات داده به گروههای خاصی تفویض می شوند و فقط در آن دسته ها تکرار می شوند. این شبیه سیستمی است که شبکه های تحویل محتوا مانند Cloudflare از آن استفاده می کنند.

مقاله فنی Bluzelle همچنین ادعا می کند که برای به حداکثر رساندن مقیاس پذیری از نوعی جدول هش توزیع شده به نام Kademlia Hashing استفاده می کند. با استفاده از هش کردن Kademlia ، هر گره در شبکه Bluzelle قادر خواهد بود تا در تعداد مشخصی از تلاش ها در حالی که فقط مقدار مشخصی از داده ها را ذخیره می کند ، به هر ازدحام در شبکه برسد. این کار برای به حداکثر رساندن کارایی مقیاس گذاری است.

در حالی که تکثیر جزئی مقیاس بندی سیستم Bluzelle را آسان می کند ، به خاطر داشته باشید که این به هیچ وجه مقیاس پذیر نیست.

مشکل قابلیت اطمینان

همانطور که در بالا ذکر شد ، Bluzelle هر قطعه از داده ها را فقط در گروه های اختصاصی خود تکرار می کند. این بدان معنی است که هر قطعه در امتداد گره های بسیار زیاد تکرار می شود و بنابراین برای از بین رفتن داده ها ، همه گره ها باید از کار بیفتند. باز هم ، اگرچه یک راه حل خوب است ، اما کاملاً قابل اعتماد نیست.

مشکل عملکرد

در اصطلاحات Bluzelle ، کوچکترین واحد داده خرده ریز است. هر قطعه در چندین گره در مکان های مختلف جغرافیایی ذخیره می شود و سیستم می تواند اطلاعات را به صورت موازی و به بهترین شکل ممکن بازیابی کند. این به عنوان متعادل کننده بار شناخته می شود.

نشانه های BLZ و BNT

در Bluzelle دو نوع رمز وجود دارد ، رمز خارجی BLZ و رمز داخلی BNT. رمز BLZ یک رمز تجاری خارجی ERC20 است در حالی که از BNT (نشانه شبکه Bluzelle) برای تأمین انرژی اکوسیستم ذخیره سازی Bluzelle استفاده می شود. Bluzelle این دو سیستم رمز را ایجاد کرد زیرا نشانه های ERC20 برای حسابداری پایگاه داده در زمان واقعی سریع و ارزان نیستند.

رمزهای BLZ و BNT می توانند با نسبت 1: 1 از طریق Bluzelle Token Gateway با یکدیگر مبادله شوند. هزینه ها در زمان تبدیل کسر می شوند ، در حدود 0.1٪ تخمین زده می شود.

تیم پشت Bluzelle و تاریخچه آنها

تیم Bluzelle در حال حاضر در سنگاپور مستقر است اما اعضای تیم خود را از سراسر جهان دارند. از همه مهمتر ، آنها دارای سابقه ای هستند که منعکس کننده مثبت پروژه هستند. اعضای موسس با موفقیت یک Ripple Gateway کانادایی را راه اندازی کردند که مستقیماً به شبکه بدهی بانکی کانادا در سال 2015 متصل شد.

در سال 2016 ، تیم همچنین یک POC پرداخت مرزی مبتنی بر Ripple برای Temenos و همچنین یک برنامه بیمه تلفن همراه مصرف کننده مستقر در Ethereum برای AIA ساخته است. در سال 2017 ، آنها یک دفتر KYC مستقر در Ethereum برای کنسرسیومی از بانک های بین المللی و یک سیستم عامل دیگر مستقر در Ethereum برای یک بیمه آسیایی تولید کردند..

از نظر جایزه ، Bluzelle همچنین توسط H2 Ventures و یکی از بزرگترین ها به Global Fintech 100 معرفی شد پیشگامان فناوری سال 2017 توسط مجمع جهانی اقتصاد.

جزئیات فروش Bluzelle Token – 18 ژانویه 2018

کل عرضه توکن BLZ 500 میلیون است که 33٪ آن از طریق فروش توکن خصوصی و عمومی در دسترس قرار می گیرد. سقف سخت برای این فروش فقط 19.5 میلیون دلار است که برای مقیاس این پروژه بسیار کم است. از آنجایی که این رقم شامل فروش خصوصی و فروش عمومی است ، مبلغ واقعی در دسترس عموم حتی کمتر خواهد بود.

شما می توانید جدیدترین قیمت ETH برای هر نشانه BLZ را در آن ببینید آخرین پست وبلاگ در اینجا. اگر اکنون فقط در مورد Bluzelle می خوانید ، برای شرکت در آن خیلی دیر است. فقط شرکت کنندگان در لیست سفید مجاز هستند و آخرین ثبت نام در لیست سفید در 18 دسامبر 2017 پایان یافت.

پتانسیل بلند مدت و کوتاه مدت Bluzelle چیست?

داده ها آینده ما را پیش خواهند برد ، بنابراین نیاز آشکاری به بازار برای خدماتی مانند Bluzelle وجود دارد. اگر فروش توکن موفقیت آمیز باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که تیم موفق Bluzelle بتواند این پروژه را تا انتها به پایان برساند. این نشانه خوبی برای پتانسیل بلند مدت پروژه است.

در کوتاه مدت ، ثبت نام لیست سفید Bluzelle زودهنگام بسته شد ، که نشانگر تقاضای زیاد است. همچنین در سال گذشته 1.5 میلیون دلار بودجه VC جمع آوری کرد. همراه با این واقعیت که کلاهک سخت ICO نسبتاً کم است و پتانسیل کوتاه مدت Bluzelle نیز به همان اندازه خوب به نظر می رسد.

با این وجود Bluzelle هنوز در نقشه راه توسعه خود نسبتاً زودرس است. بعلاوه ، این شرکت هنوز مشارکتهای لازم را ایجاد نکرده است که موفقیت موفقیت آمیز را تضمین کند. و اگر توکن بعد از ICO به خوبی کار نکند ، ممکن است تأمین بودجه در آینده برای Bluzelle دشوار باشد و آینده پروژه را زیر سوال ببرد.

نظر شما در مورد فروش توزیع Bluzelle چیست؟ فکر می کنید توکن پس از فروش چگونه عمل خواهد کرد؟ شانس بلند مدت Bluzelle چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map