GoNetwork ICO Review – آوردن ارز رمزنگاری شده به توده مردم از طریق موبایل

GoNetwork چشم انداز دارد. پذیرش انبوه ارزهای رمزپایه. تیم پشتیبان GoNetwork دسترسی و قابلیت همکاری موبایل را کلید دستیابی به این هدف می دانند. آنها می خواهند زیرساخت شبکه اول همراه بسیار مقیاس پذیر ، کم هزینه و تأخیر کم را برای Ethereum ایجاد کنند.

این تیم قصد دارد این کار را با ایجاد یک شبکه خارج از زنجیره ای کانال دولتی شبیه به شبکه Raiden برای Ethereum و شبکه Lightning برای بیت کوین انجام دهد. یک توضیح ساده در مورد نحوه کار این شبکه ها این است که آنها با در دست داشتن تراکنش هایی که در غیر این صورت در بلاکچین انجام می شود ، گلوگاه را کاهش می دهند. GoNetwork کار توسعه خود را از طریق ICO تأمین می کند. تاریخ هنوز در زمان نوشتن این مقاله اعلام نشده است.

بیایید ببینیم GoNetwork چه چیزهایی است و آنها برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنند.

تیم پشت GoNetwork

نام تیم GoNetwork زمانی برنده شد که آنها موفق به کسب هکاتون ETHWaterloo ، بزرگترین هکاتون Ethereum در جهان شدند. پروژه برنده آنها چیزی به نام Pocket Platform بود. ایده پشت این پلتفرم این است که با ایجاد “کارت بدهی هوشمند قرارداد” سواد مالی بچه ها را بیاموزید. سپس والدین می توانند با تشویق به الگوهای مختلف هزینه با استفاده از قرارداد هوشمند ، مهارت های مدیریت مالی را به آنها بیاموزند. این تیم ظرف 32 ساعت این پروژه را ایجاد کردند.

قبل از این ، تیم GoNetwork بازی های مختلف تلفن همراه ، از جمله Happy Park را ایجاد کرده بود ، بازی ای که یک بار وارد لیست ده بالا از هفتگی بازی های برتر iOS شده بود. این تیم همچنین مسئول Dubsquad ، یک برنامه شبکه اجتماعی است که در آن افراد می توانند فیلم های دوبله شده خود را به اشتراک بگذارند.

GoExchange – اولین محصول GoNetwork?

اولین محصولی که GoNetwork به عنوان بخشی از برنامه اصلی خود برای آوردن ارز رمزنگاری شده به مردم عرضه کرده است ، GoExchange است. این تیم GoExchange را به عنوان “یک پلت فرم تجارت کالاهای مجازی غیرمتمرکز مقیاس پذیر برای سیستم عامل های تلفن همراه” توصیف می کند. به نظر می رسد یک پلت فرم موبایل تجارت الکترونیکی استاندارد است که از ارزهای رمزپایه استفاده می کند.

تیم GoNetwork ادعا می کند که GoExchange از قبل نسخه آلفا (نسخه اول) دارد و پیوندی به نامMVP را امتحان کنیددر وب سایت خود با این حال ، متوجه خواهید شد که پیوند فقط شما را به صفحه GitHub GoNetwork می رساند که به نظر می رسد اصلاً MVP ندارد. بعلاوه ، آخرین مخزن در صفحه گفته شده آخرین بار در اواسط اکتبر 2017 ، بیش از سه ماه پیش به روز شد.

این قطعاً یک پرچم قرمز برای GoNetwork است. اما این تنها پرچم قرمز نیست که یافت می شود و باید قبل از تصمیم گیری در مورد ICO آینده GoNetwork از آنها آگاه باشید. بیا شروع کنیم با….

GoNetwork’s Missing Whitepaper

در یک پست وبلاگ GoNetwork با اعلام “طرح جامع” خود برای پروژه ، برای “جزئیات بیشتر” به “روزنامه سفید به روز شده” خود پیوند می زند. مسئله ، همانطور که احتمالاً متوجه شده اید این است که با کلیک بر روی لینک ، صفحه 404 خطا ایجاد می کند.

هیچ نامه سفید وجود ندارد و بر اساس برخی تحقیقات به نظر می رسد که هرگز یکی از آنها وجود نداشته است. از نگاه کردن نمی توانید تشخیص دهید توییتر GoNetwork صفحه ، که شامل به روزرسانی های پراکنده درباره محبوبیت کانال تلگرامی آن و پیوند به بررسی های مثبت درباره محصول آن است.

شما تصور می کنید که کمبود کاغذ سفید در هنگام نزدیک بودن ICO موضوعی است که تیم GoNetwork برای حل آن عجله می کند ، اما به نظر نمی رسد که آنها اصلاً در این مورد نگران باشند. و نداشتن کاغذ سفید تنها پرچم قرمز برافراشته شده توسط دیگران نیست که آنها به آن پرداخته اند.

پرچم های سرخ عمده ای که بی پاسخ مانده اند

در GitHub ، کاربر icochecker پست گذاشته است لیستی از مسائل مربوط به GoNetwork, تیم به هیچ یک از آنها پرداخته نشده است. همچنین تصاویر زیادی از مکالمات تلگرامی با تیم GoNetwork گرفته شده است که حداقل جواب آنها ناخوشایند است.

ارزش خواندن جزئیات این موضوعات و همچنین نظرات کاربر را دارد که مشکلات بعدی آنها با GoNetwork را یادداشت می کند. اما برای چالش های موجود بین شما ، در اینجا خلاصه ای از مسائل مطرح شده و نحوه پاسخ تیم GoNetwork به آنها آورده شده است..

شماره 1 – درخواست اطلاعات در مورد جزئیات ثبت شرکت نادیده گرفته شده است

تیم GoNetwork با بیان اینکه اطلاعات در کاغذ سفید موجود (که اکنون موجود نیست) موجود است ، پاسخ دادند. س questionsالات بعدی (درمجموع هفت سوال!) نادیده گرفته شدند.

شماره 2 – تیم GoNetwork هنوز مطمئن نیست که ICO تحت چه شرکتی اداره می شود

سپس کاربران چندین بانک اطلاعاتی ثبت شرکت ها و مشاغل کانادایی را جستجو کرده و آن را برای Xun Cai (یکی از بنیان گذاران) در تلگرام ارسال کردند. وی در پاسخ گفت که آنها در حال تاسیس یک شرکت کاملا جدید هستند که فقط برای ICO استفاده می شود. سپس وی ادامه داد که تیم چقدر شلوغ است و آنها نمی توانند به سوالات همه پاسخ دهند.

شماره 3 – عدم تأیید قرارداد هوشمند

GoNetwork برخی از آنها را دارد کد قرارداد هوشمند در GitHub خود در اینجا ارسال شده است. اما از آنجا که سفید چاپ اکنون موجود نیست ، نمی توان این موارد را تأیید کرد.

شماره 4 – عدم بروزرسانی کد

همانطور که در بالا ذکر شد ، تیم GoNetwork بیش از سه ماه است که هیچ تغییری در کد خود در GitHub اعمال نکرده است.

شماره 5 – محصولی در حال کار نیست

علی رغم ادعاهای مربوط به نسخه آلفای GoExchange ، به نظر می رسد کجا پیدا نشده است.

شماره 6 – تخصیص بودجه بالا به تیم GoNetwork بدون هیچگونه برنامه اعتبار سنجی. سالهای نادیده گرفته شده

در ICO GoNetwork آتی ، مبلغ مورد نظر 30 میلیون دلار است که برای چنین پروژه ای بسیار زیاد به نظر می رسد (و نسخه Hardcap احتمالاً حتی بیشتر هم خواهد بود). بعلاوه ، 25٪ از این بودجه برای تیم اختصاص داده شده است که بسیار مسخره به نظر می رسد. آنها همچنین هیچ برنامه ای برای تخصیص اعتبار خود ذکر نکرده اند ، که این سisesال را ایجاد می کند – فقط آنها با کاهش عظیم خود چه کاری انجام می دهند؟ تیم GoNetwork این س stالات را نیز به راحتی نادیده گرفته است ، مگر اینکه بیان کند که وقتی قرارداد هوشمند آنها برقرار شود ، یک برنامه واگذاری پست خواهد شد.

شماره 7 – عکسهای ناشناس اما بسیار مشکوک

برخی از کاربران در چت تلگرام عکسهایی از صفحه را دریافت کردند که ادعا می شود بنیانگذار Xun Cai است ، درباره چگونگی GoNetwork ICO بحث می کنند ، به عبارت صریح ، چیزی جز یک طرح پول سازی نیست. وقتی این تصاویر در کانال تلگرام منتشر شد ، مدیر بلافاصله آنها را حذف کرد.

پاسخ بعدی توسط مدیر GoNetwork GitHub حتی خنده دارتر بود و ادعا می کرد که Xun Cai هک شده است! هنگامی که کاربران س whetherال می کردند که آیا این کامپیوتر Xun Cai یا تلگرام هک شده است ، مدیر با توضیح طولانی توضیح داد که بر اساس “ممیزی امنیتی” خود ، ایمیل Xun Cai قبلاً به خطر افتاده است. نیازی به گفتن نیست ، بسیاری از کاربران همچنان تردید دارند و خاطرنشان می کنند که ثبت نام در تلگرام نیازی به آدرس ایمیل ندارد ، فقط یک شماره تلفن همراه است.

شماره 8 – سانسور در تلگرام GoNetwork

چند کاربر که مدیر GoNetwork را در پاسخ به س questionsالات مشکوک به چالش کشیده اند ، گزارش داده اند که حساب کاربری آنها در گروه تلگرام ممنوع است.

آیا GoNetwork کلاهبرداری است?

در این مرحله ، هیچ مدرک قطعی مبنی بر این که GoNetwork یک ICO کلاهبرداری است وجود ندارد. همانطور که تیم به درستی یادآوری کرده است ، آنها هنوز از هیچ کس وجهی نخواسته اند. اما دلایل زیادی وجود دارد که نسبت به این ICO بسیار بدبین باشید. اگر هنوز تصمیم خود را اعلام نکرده اید ، باید به لیست سفید (ظاهراً نامحدود) و همچنین گروه تلگرامی آنها بپیوندید و تحقیقات خود را انجام دهید. اما اگر می خواهید در امان باشید ، این ICO پرچم های قرمز زیادی را برای یک سرمایه گذار محافظه کار دارد..

نظر شما درباره GoNetwork چیست؟ آیا این چیزی بیشتر از یک کلاهبرداری کلاهبرداری با پول گرفتن ICO نیست ، یا آیا آنها واقعاً قانونی هستند؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map