در یک حمله؟ در 30 ثانیه اعداد و حقایق سریع را بررسی کنید.

  • سایت اینترنتی: https://havven.io/
  • حقایق ICO: برنامه ریزی شده از 28 فوریه 2018 تا 6 مارس 2018. کل نشانه های فروش: 60 میلیون.
  • به طور خلاصه:  یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز و پایدار کوین.

2006 ، کشوری به نام زیمبابوه. یک رول حوله کاغذی حدود 140000 دلار Z است. خرید یک وعده غذایی مناسب میلیون ها دلار زیمبابوه برای شما هزینه خواهد داشت. به نوعی ، ارزش پول حتی از کاغذی که روی آن چاپ شده است ، کمتر است. و این به دور از یک پرونده منفرد است.

تورم زیمبابوه به سختی بدترین تاریخ نیست – در وایمار آلمان در سال 1923 ، قیمت ها هر ماه چهار برابر می شود ، در مقایسه با هر سه یا چهار ماه یک بار در زیمبابوه دو برابر. مردم به گونه ای پول را برای گرما می سوزاندند که ما به سختی می توانیم ذهن خود را بچرخانیم.

اما به این ترتیب است که سیستم های پولی مورد حمایت دولت در زمان تورم بیش از حد شکست می خورند. و موفق باشید که آن را برطرف کنید!

خوشبختانه ، با وعده Blockchain دست نخورده ، بی اعتماد ، غیرمتمرکز ، اشکال پیشرفته پول در قالب ارزهای رمزپایه ظاهر شد.

این عصر بیت کوین و اتر است. این زمانی است که بسیاری از مردم به این نتیجه رسیده اند که پول می تواند خارج از مقامات تنها دولت زنده بماند. فلسفه چنین اختلالی فلسفی است که من را مجذوب خود می کند ، اما این تنها گزینه موجود نیست.

در حقیقت ، من در حین کار به عنوان یک وبلاگ نویس ، اخیراً از Ether به عنوان یک واسطه پرداخت درخواست کردم و مشتاق بودم که پاداش اولین دستمزد رمزنگاری خود را جشن بگیرم. من خیال بافی می کردم: “این شراب فرانسوی ، یک سهم خوب و کمی خنده با دوستان خواهد بود.” در کمال تعجب من ، اتر بیش از 20٪ ارزش خود را یک شبه از دست داد و من خودم را به سختی برای آبجو ریشه ای و یک مشت رول بهار پیدا کردم. مردم آن را نوسان می نامند. من آن را دشمن قسم خورده ام می نامم.

خوشبختانه ، پروژه امروز با هدف مقابله با نقص سیستم پولی سنتی و نوسانات ناگزیر ارزهای رمزپایه بسیار سوداگرانه همراه است. در اینجا نگاهی دقیق تر به داستان پشت هاون ، پروژه ای است که بهترین ها را از هر دو جهان به ارمغان می آورد.

کمی متن

بدون شک ، ارزهای رمزپایه نوسان قابل توجهی از خود نشان می دهند. مصرف کنندگان ، بازرگانان ، بازرگانان ، سرمایه گذاران ، معدن کاران و توسعه دهندگان نیاز به روشی دارند که از نظر ارزش تقریباً پایدار بماند و نسبت به اشخاص ثالث غیرقابل اعتماد حساس نباشد و همچنین مشمول هزینه های گزافی نباشد.

ارزهای رمزنگاری شده با سازوکارهای همسان سازی ارزش خودکار ، مانند NuBits و BitUSD ، به دلیل سوf عملکرد و عدم تصویب ، بارها و بارها شکست خورده اند ، در حالی که ثابت شده است که شرکت هایی که ذخایر متمرکز و یک به یک فیات را دارند ، مانند Tether ، در برابر هوی و هوس بانک ها و دولت ها. هاون تمایل دارد با ارائه یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز ساخته شده بر روی پایدار کوین که هدف آن کاهش مواجهه با نوسانات در صنعت ارزهای رمزپایه است ، یک راه حل جهانی ارائه دهد..

به طور خلاصه

دارندگان رمز Havven پل با کاربرانی که به یک سکه با نوسان کم نیاز دارند. از نظر تئوری ، این یک بازار مبتنی بر انگیزه را برای ثبات ایجاد می کند. دارندگان Haven Token مانند “دارندگان وثیقه” عمل می کنند و برای “hodling” با استفاده از هزینه های معاملاتی Nomin پاداش می دهند.

این یک ویدیوی مقدماتی عالی از وب سایت Havven است.

مزایای یک Bitcoin پایدار

به طور کلی ، هدف Havven ایجاد یک Bitcoin پایدار است که بتواند به عنوان ذخیره ارزش قابل اعتماد برای انتقال وجه و پرداخت بین المللی مورد استفاده قرار گیرد. برخی از مزایا عبارتند از:

  • بودجه رویدادهای فروش توکن آینده ؛
  • حواله خارج از کشور ؛
  • خرده فروشی آنلاین (یک ثبات پتانسیل بیشتر برای پذیرش گسترده توسط خرده فروشان آنلاین دارد) ؛
  • ذخیره امن ارزش به صورت دارایی دیجیتال پایدار.

اکوسیستم هاون

اکوسیستم هاون برای دو نشانه نظریه پردازی می کند: Havven “HAV” (ارز رمزنگاری شده) & Nomin (Stablecoin).

دارندگان علائم Havven می توانند 20٪ از سکه های خود را در Nomins ، یک بورس اوراق بهادار ثابت که ارزش آن در دلار امریکا است ، صادر کنند. در حقیقت ، هاون یک منبع ثابت (تغییرناپذیر) دارد. ارزش بازار Havven ارزش کل سیستم را منعکس می کند. از سوی دیگر ، کل عرضه Nomin در حالی که قیمت آن با ارز فیات اندازه گیری می شود ثابت است ، در نوسان است.

از طریق این سیستم ، ارائه دهندگان وثیقه (یا “هودلر” در زبان عامیانه رمزنگاری) عرضه پول را کنترل می کنند و کارمزد بر اساس عملکرد تثبیت کننده هر فرد توزیع می شود. به نوعی ، کسانی که خواستار ثبات هستند ، هزینه های ناچیزی به کسانی که این ثبات را فراهم می کنند پرداخت می کنند.

با چنین معماری ، اکوسیستم از نظر ظاهری متعادل و کاملاً مهندسی به نظر می رسد.

Whitepaper

Whitepaper از کیفیت مطلوبی برخوردار است و اکوسیستم ، معماری و ویژگی های آن را کاملاً توضیح می دهد. این فرمول هایی در مورد چگونگی تخمین مقدار کل هزینه های قابل پرداخت به دارندگان رمز Havven ارائه می دهد و فرمول های بیشتری را برای محاسبه کل محدودیت های کارمزد ارائه می دهد. به نظر می رسد کمی پیچیده باشد. به زبان ساده ، هزینه های اعمال شده برای کاربران Nomis با مقیاس پذیری کاهش می یابد.

رویداد فروش توکن

در مجموع 100 میلیون هاونس تأمین خواهد شد و 60،000 مورد از طریق ICO برای فروش از فوریه تا مارس 2018 آزاد می شوند. علائم باقیمانده به شرح زیر اختصاص می یابد: 20 میلیون به تیم و هیئت مشاوره ، 12 میلیون به بنیاد ، 5 میلیون به مشوق مشارکت و 3 میلیون به پاداش و مشوق های بازاریابی. این شرکت برای رویداد فروش توکن 30 میلیون دلار گالینگور تعیین کرده است.

تخصیص نشانه – منبع: havven.io

یک سناریو عالی برای سرمایه گذاران ICO همراه با یک سند Token Sale توسط وب سایت ارائه شده است.

سناریوی سرمایه گذار ICO – منبع: havven.io

تیم پشت هاون

هاون در سال 2017 توسط سید وارویک در سیدنی استرالیا تاسیس شد. وارویک قبل از تأسیس هاون ، به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت Blueshyft ، شبکه ای متشکل از صدها مکان خرده فروشی در سراسر استرالیا با یک سیستم عامل مدرن و قابل توسعه ، کار می کرد. همچنین بزرگترین بستر پرداخت ارز رمزنگاری شده در استرالیا است که ده ها میلیون حجم معامله را پردازش می کند.

از دیگر اعضای اصلی تیم می توان به جاستین موسی (CTO) مدیر مهندسی در MongoDB با تجربه قابل توجه در زمینه طراحی و استقرار سیستم های با قابلیت دسترسی بالا در مقیاس اشاره کرد. اردن ممتازی (VP Partnerships) با تجربه گسترده در فروش و توسعه تجارت در پرداخت آنلاین ، با توقف قبلی در Paypal نیز وجود دارد. به طور کلی ، تیم آگاه است و همه چیز را برای موفقیت بزرگ پروژه دارد.

نقاط عطف و جاده پیش رو

نقشه راه – منبع: havven.io

این پروژه قبلاً مرحله بذر را پشت سر گذاشته ، اسناد فروش سفید و توکن را منتشر کرده و نسخه آزمایشی نسخه آلفا از بستر وب را بارگذاری کرده است. نسخه ی نمایشی بیشتر شبیه یک پروژه دانشجویی است و امیدوارم تیم برای انتشار یک سیستم عامل و کیف پول پایدار به تاریخ مارس 2018 پایبند باشد.

لینک های مفید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me