پرداخت سپرده های امنیتی ، چه کسی از این کار متنفر نیست؟ به خصوص ، زیرا روش های موجود بسیار قدیمی هستند. انتقال وجوه نه تنها یک کلاهبرداری است ، بلکه مسئله اعتماد نیز وجود دارد. آیا من ودیعه خود را پس می گیرم؟ ، ما اغلب تعجب می کنیم.

و در جهانی که همیشه در حال جهانی شدن است ، ارسال سپرده ها از مرزهای بین المللی به امری عادی تبدیل شده است. البته این خود تأخیر و غالباً هزینه های اضافی نیز به همراه دارد.

خبر بد این است که تقاضای سپرده از بین نمی رود. در واقع ، هم زمان با افزایش شهاب سنگی اقتصاد مشترک جهانی در حال افزایش است.

اما ، خبر خوب این است که یک راه حل عالی وجود دارد. لطفاً به مطالعه ادامه دهید تا ببینید RxEAL برای نجات گیرنده ها و پرداخت کنندگان از دردهای سنتی مرتبط با مبادله سپرده های امنیتی ، چگونه وارد عمل می شود.

سپرده ها ، سپرده ها ، در همه جا

طبق تعریف ، سپرده تضمینی اقدامی است که دارایی های اجاره ای در برابر ضرر را پوشش می دهد.

و ، این می تواند مربوط به هر دارایی یا آرایش قابل تصوری باشد. اما ، برای اهداف روزمره ، ما معمولاً آنها را با محل اقامت و اجاره اتومبیل مرتبط می کنیم.

به طور معمول ، صاحبخانه قبل از تحویل دادن کلیدهای خانه یا آپارتمان از شما می خواهد توافق نامه ای امضا کرده و ودیعه پرداخت کنید. در حالی که ، شرکت های استخدام کننده مراقبت به طور کلی مبلغی را در کارت اعتباری شما از طریق “پیش مجوز” برای پوشش سپرده ذخیره می کنند.

در دنیای جهانی سازی ما ، مردم بیش از هر زمان دیگری در حال حرکت هستند ، زیرا موقعیت ها در همه جا ایجاد می شود و مرزهای جغرافیایی به طور فزاینده ای تار می شوند. اقتصادهای نوظهور در سراسر کره خاکی در مقیاس وسیع کارگران و کارآفرینان را به خود جلب می کنند. همچنین ، گزینه های سفر راحت تر و ارزان تر ، ما را متحرک نگه می دارد.

صنایع املاک و مستغلات و اجاره اتومبیل از بزرگترین صنایع جهان است که صدها میلیارد گردش مالی ایجاد می کند. و ، روند بازار نشان می دهد که این تعداد به طور مداوم در حال افزایش است زیرا جامعه بسیار بسیج ما – با ویژگی های هزار ساله – به طور فزاینده ای از گزینه های “فوری” زندگی و حمل و نقل استقبال می کند ، به عنوان گزینه های ترجیحی نسبت به داشتن اتومبیل یا خانه مسکونی.

مشاور املاک

آمار نشان می دهد صنعت جهانی املاک و مستغلات سالانه بیش از 3.5 تریلیون دلار درآمد کسب می کند و این میزان هر ساله 4 درصد رشد می کند. یک سوم آن – تقریباً 1.1 تریلیون دلار – به معاملات اجاره املاک اختصاص دارد.

و ، با هم ، آمریکای شمالی ، اروپا & منطقه آسیا و اقیانوسیه 95٪ از کل پرداخت اجاره املاک را تشکیل می دهد. فقط در ایالات متحده تقریباً 23 میلیون صاحبخانه و 112 میلیون مستاجر وجود دارد ، در حالی که سالانه بیش از 600 هزار خانوار جدید به استخر اجاره کنندگان اضافه می شوند.

البته ، بیشتر مستاجر به معنای سپرده های امنیتی بیشتر است. در ایالات متحده ، مالکان به طور کلی معادل 2 ماه اجاره برای این منظور نیاز دارند. در انگلیس حدود 4 هفته است ، در اروپا بین 1-3 ماه و در آسیا حتی گاهی تا 6 ماه.

اجاره اتومبیل

بازار جهانی اجاره اتومبیل سالانه تقریباً 58 میلیارد دلار برآورد می شود که انتظار می رود تا سال 2022 به حدود 125 میلیارد دلار برسد.

قوانین سپرده های امنیتی شرکت های مختلف اجاره خودرو به طور قابل توجهی متفاوت است. بررسی دقیق چندین وب سایت نشان داد که ممکن است بین 200 تا 800 دلار باشد حتی برای وسایل نقلیه اقتصادی.

از حقایق و ارقام فوق مشخص است که مبادله سپرده های امنیتی در صنایع اقامتی و اجاره اتومبیل شامل مقادیر و مقادیر نجومی در سطح جهان است..

و ، به ویژه در حالی که تقاضا مطابق با روند مدرن سبک زندگی رو به افزایش است ، روش سنتی ما برای انجام کارها فقط کاهش آن نیست.

سیستم فعلی پیچیده و قدیمی است

در حالي كه به ساده ترين شكل ممكن به آن نگاه كنيم ، در حال حاضر شخص سپرده گذار در بيشتر موارد برتر از سپرده گذار است..

اگرچه طرفین معاملات اجاره به طور معمول در مورد شرایط – مانند مدت زمان توافق ، شرایط اولیه ملک ، قیمت اجاره و مجموع سپرده ضمانت نامه – توافق می کنند ، پرداخت کننده سپرده چاره دیگری جز تکیه ندارد فقط به اعتماد برای بازپرداخت ودیعه.

طرف پرداخت کننده نمی تواند اطمینان داشته باشد که ودیعه با خیال راحت ذخیره شده و دست نخورده پس داده خواهد شد. با وجود این واقعیت که شرایط مذاکره شده در قرارداد قرار دارد ، اما اغلب تعداد قابل توجهی از اختلافات پس از آن اتفاق می افتد.

در برخی موارد اختلاف ، ممکن است متعهدین سپرده با بدرفتاری پول در آنچه “تقلب در سپرده” نامیده می شود ، بدخواهانه عمل کرده باشند. در حالی که در موارد دیگر ، باید هفته ها و حتی ماه ها منتظر بمانید تا پول را پس بگیرید. یا ، ودیعه فقط تا حدی بازگردانده می شود.

تا آنجا که اجاره اتومبیل پیش می رود ، شواهد در مورد اختلافات در سطح جهانی قطعی نیست. اما ، برای اقامت ، منابع صنعت نمونه سپرده های امنیتی مورد بحث را تا 40٪ در کشورهایی که سیستم تنظیم نشده است ، عنوان می کنند.

و حتی در مواردی که مقررات مربوط به سپرده های امنیتی اجاره وجود دارد – به عنوان مثال. اختلافات در انگلیس ، نیوزیلند و برخی از ایالات متحده می تواند تا 15 درصد باشد.

و در مورد سپرده های اجاره اتومبیل ، هنگامی که اجاره کنندگان مبالغ مسدود شده قبل از مجوز را آزاد نمی کنند ، به ویژه برای اهداف سفرهای بین المللی ، عامل ناراحتی برای صاحبان کارت های اعتباری بسیار زیاد است ، اولی عموماً به حد اعتباری مجاز توسط کارت اعتماد می کنند شرکت ها.

واقعیت همچنان باقی است ، در صورت بروز اختلافات ، تنها چاره ای که برای پرداخت کنندگان سپرده در دسترس است ، پیگیری یک دوره میانجیگری یا حتی مراجعه به دادگاه است. در هر صورت ، این یک فرآیند طولانی مدت و پرهزینه است و هیچ تضمینی برای موفقیت ندارد. بنابراین ، در بسیاری از موارد ، این گزینه ها کنار گذاشته می شوند و حتی ادعاهای مشروع به ضررهای مرده تبدیل می شوند.

بنابراین ، گرچه از اهمیت بالایی برخوردار است که توافق نامه های اجاره به خوبی مستند شده است ، اما این امر برای ذخیره سازی امن و مستقل سپرده در طول قرارداد نیز صدق می کند. و البته ، توزیع ودیعه به صورت عادلانه و به موقع در پایان توافق نامه نیز ضروری است. سیستم های فعلی نمی توانند این را تضمین کنند.

همچنین ، اداره کارآمد سپرده های امنیتی توسط صاحبخانه ، یک کار چالش برانگیز و وقت گیر است ، حتی در مواردی که هیچ اختلافی در آن وجود نداشته باشد. فرآیندهای موجود عمدتا موقت هستند ، هنوز هم به صورت دستی انجام می شوند و مملو از خطرات یا فرصت خطا هستند.

به طور معمول ، طرفین معامله باید قبل از اینکه توافق به مرحله بعدی برسد ، جزئیات بانکی را مبادله کنند ، وجوه را از بانک به بانک دیگر منتقل کنند ، صبر و پرداخت را صبر کنند و رسید را تأیید کنند. و اگر هر یک از طرفین قصد سوicious داشته باشد ، بیشتر این مراحل قابل بهره برداری است.

حتی نیازی به زمان و هزینه های سنگین کاری نیست که باید با رفتن و رفتن مستاجر رویه ها را بارها و بارها تکرار کرد. به عنوان مثال ، در آسمان خراش های بزرگ ، ساختمان های آپارتمانی یا جایی که یک زنجیره کامل از خوشه های محل اقامت از یک نقطه مرکزی اداره می شود ، حجم معاملات بسیار زیاد است.

در مراحل RxEAL – راه حل blockchain برای سپرده های امنیتی

RxEAL نشان دهنده راه حل یک مرحله ای انتظار طولانی مدت برای محافظت از سپرده های امنیتی اجاره ای است. این بستری برای ذخیره وثیقه بی اعتماد و حل و فصل اختلافات است که بر صنایع املاک و مستغلات و خودرو تمرکز دارد.

RxEAL به راحتی در جریان کار موجود شرکت های اجاره ای ادغام می شود ، همچنین بسیار کاربر پسند ، مناسب برای استفاده روزمره توسط افراد.

چرا RxEAL پاسخی برای دردهای واریز سنتی است?

RxEAL هوشمند است

RxEAL نیاز به اعتماد در روند سپرده گذاری امنیتی را برطرف می کند. پلت فرم مبتنی بر Ethereum از Smart Contracts برای ذخیره ایمن سپرده امنیتی استفاده می کند. و ، پس از تحقق شرایط قرارداد ، سپرده را در پایان دوره اجاره به صاحب خود بازگرداند.

در صورت قفل شدن و توافق طرفین ، قراردادهای هوشمند غیرقابل تغییر هستند و نمی توان در آنها دستکاری کرد.

از آنجا که قراردادهای هوشمند با استفاده از پروتکل های رایانه ای رمزنگاری شده از قبل کدگذاری شده و نه توسط انسان های خطاپذیر انجام می شود ، صاحب سپرده خیال خود را راحت می کند که مطابق توافق نامه اصلی ، هنگام رسیدن زمان دریافت سپرده امنیتی ، به طور عادلانه رفتار شود. بازگشت.

و از آنجا که قراردادهای هوشمند کاملاً خودکار است ، هزاران معامله می توانند به طور ایمن و سریع انجام شوند ، در نتیجه حجم بالای کار دستی ، هزینه ها و ریسک هایی را که در حال حاضر صاحبان و شرکت های اجاره ای هنگام اداره سپرده ها با آن روبرو هستند ، از بین می برند..

RxEAL امن است

قرارداد هوشمند RxEAL تضمین می کند که مبلغ ودیعه در طول توافق نامه به طور ایمن در بلاک چین Ethereum ذخیره می شود.

به دلیل فعالیت سو pay یا کلاهبرداری توسط متعهد سپرده ، خطر از دست دادن وجوه توسط پرداخت کننده سپرده وجود ندارد.

RxEAL مستقل است

در صورت بروز اختلافات در مورد بازپرداخت وثیقه امنیتی به صاحب آن ، RxEAL تسهیلات داوری متمرکز و مستقلی را که توسط اعضای واجد شرایط انجام می شود فراهم می کند..

بنابراین هر دو طرف معامله این اطمینان را دارند که مسائل بازپرداخت سپرده به طور عینی ، کارآمد و دوستانه ای حل و فصل خواهد شد.

بستر RxEAL چگونه کار می کند?

RxEAL - آسان و آمپر ؛ فرایند خودکارRxEAL – آسان است & فرایند خودکار

راه حل RxEAL یک فرآیند خودکار ساده و شش مرحله ای در سیستم عامل است که در بالا نشان داده شده است.

این کار توسط گیرنده سپرده آغاز می شود که یک قرارداد هوشمند ایجاد می کند ، که توسط پرداخت کننده سپرده تأمین می شود. برای مدت زمان توافق نامه ، سپرده به طور امن در قرارداد هوشمند در بلاکچین ذخیره می شود و در آن زمان هیچ یک از طرفین به طور یکجانبه در دسترس نیستند.

در پایان دوره اجاره ، قرارداد هوشمند پس از تحقق کلیه شرایط از پیش برنامه ریزی شده ، به طور خودکار ودیعه را به صاحب خود آزاد می کند. یا ، در مواردی که اختلافات وجود دارد ، پرونده به طور مستقل داوری می شود.

نتیجه

RxEAL راه حل ایده آل و پیشرفته ای را برای رفع مشکلات کلاسیک سپرده های امنیتی ارائه می دهد. این واقعاً پاسخ به الزامات مدرن ما برای عصر دیجیتالی است که در آن زندگی می کنیم.

بستر زنجیره ای RxEAL با اطمینان از ذخیره امن سپرده و حل کارآمد اختلاف ، محافظت از سپرده امنیت اجاره را فراهم می کند.

اگرچه راه حل RxEAL برای استفاده در محیط های ارزهای fiat کاملاً کاربردی است ، اما این وعده می دهد که جهانیان به طور پیوسته به سمت پذیرش رمزنگاری مهاجرت می کنند ، حتی بیشتر نیز خواهد بود. به عنوان مثال ، شرکت املاک مستقر در لندن The Collective ، همچنین اجاره اتومبیل CheapAir ، که هر دو نهاد از طریق ارزهای دیجیتال معاملات خود را انجام می دهند.

کاربران مطمئناً برای لذت بردن از آرامش و سادگی در حالی که سپرده های امنیتی را به روشی فوق العاده مدرن ، بسیار کارآمد و راحت به پلتفرم RxEAL سر می زنند..