تجزیه و تحلیل مالی بیت کوین ، بررسی بیت کوین و س questionsالات در مورد مفهوم ارز رمزنگاری علامت های سوال و ذره بین بیت کوین - تصویر

تدارکات مربوط به عملکردهای موثر زنجیره تأمین بسیار پیچیده هستند. به خصوص در دنیای همیشه در حال پیشرفت ، که همیشه توزیع و تحویل محصول در زمان واقعی به یک امر عادی تبدیل شده است.

تیم برنده جایزه در Modum از فناوری blockchain استفاده می کند تا راه حل های زنجیره تامین پیشرفته را در سراسر جهان ارائه دهد. آنها با شروع به کار صنعت داروسازی (داروسازی) به عنوان پروژه آزمایشی خود ، هدف آنها این است که با گذشت زمان ، راه حلهای سفارشی را در سایر بخشهای اصلی ارائه دهند ، مطابق با چشم انداز آنها در مورد بهبود کل عملیات زنجیره تامین اصلی سیاره ما با فن آوری های نوظهور.

و ، Modum موفقیت خود را با عموم مردم به اشتراک می گذارد. رمز دیجیتال modum (MOD) ، که نشان دهنده مشارکت در سود و حق رأی شرکت است ، در اوایل سال جاری در هنگام عرضه اولیه سکه (ICO) راه اندازی شد و اکنون می توان آن را در صرافی های رمزنگاری منتخب معامله کرد.

چالش

زنجیره های تأمین کننده شبکه ای بین شرکت ها و تأمین کنندگان آنها برای تولید کالا ، توزیع و تحویل محصولات نهایی به مشتریان است. مدیریت زنجیره تأمین (SCM) یک زمینه حرفه ای است که بر توسعه و اجرای زنجیره های تأمین که حداکثر کارآمد و اقتصادی هستند تمرکز دارد..

هدف مشاغل این است که زنجیره های تأمین خود را بهینه کنند تا بتوانند از مزایای رقابتی در بازار حاصل از کارایی و اقتصاد بهبود یافته در فعالیت های خود باشند. اما ، مدیران زنجیره تامین برای تحقق این اهداف به طور مداوم با چالش های متعددی روبرو هستند.

در جهانی که همیشه جهانی می شود ، محصولات باید در مسافت بیشتری و سریعتر از همیشه منتقل شوند. به دلیل گستردگی لجستیکی مرتبط با شبکه های گسترده ، برای کسب و کارها ، به طور جداگانه ، مالکیت یا کنترل کل فرآیند توزیع بسیار دشوار شده است – اگر غیرممکن نباشد..

بنابراین ، اعتماد به تأمین کنندگان و تأمین کنندگان خدمات شخص ثالث در همان زنجیره تأمین ضروری است. هر یک بر توانایی های اصلی خود تمرکز می کنند. اما تفکیک مسئولیت و کنترل خطرات متعددی را برای فرآیند انتقال محصولات از ابتدا به مقصد نهایی به همراه دارد..

و در صنعت داروسازی ، این خطرات چند برابر می شوند. نه تنها زنجیره های تأمین دارو باید با چالش های کلیدی که سایر صنایع با آن روبرو هستند – مانند. زمان ، هزینه ، امنیت & ردیابی- اما ، همچنین مقررات دقیق مربوط به ذخیره سازی و حمل و نقل داروها.

در وب سایت خود ، Modum به طور کامل توضیح می دهد مقررات مشخص شده توسط کمیسیون اروپا برای توزیع و حمل و نقل محصولات دارویی برای استفاده انسان. چالش عمده ایجاد شده توسط این قوانین مسئولیت اثبات است ، جایی که توزیع کنندگان دارو باید از جمله سایر شرایط ، شرایط دمایی را که داروها در حین حمل و نقل تحت تأثیر قرار داده اند ، بررسی ، بررسی ، ثبت و گزارش کنند..

اما ، در کنار هم ، همچنین تخمین زده می شود که تقریباً 3 میلیارد دلار سالانه در اتحادیه اروپا برای خنک سازی غیر ضروری هنگام انتقال دارو هدر می رود. توزیع کنندگان داروخانه به دلیل فقدان فن آوری نظارت مناسب تا به امروز ، از سمت امن خطا می کنند. حتی در مواردی که در 60 درصد از حمل و نقل ، خنک سازی لازم نیست ، فقط اثبات اینکه الزامات دمای محیط رعایت شده است.

راه حل

با استفاده از فناوری بلاکچین و اینترنت اشیا (IoT) ، Modum یک راه حل زنجیره تأمین برای صنعت دارو فراهم می کند ، که نه تنها مطابقت قانونی را تضمین می کند ، بلکه صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی را نسبت به روش های خنک کننده فعال در حال حاضر استفاده می کند..

محلول Modum از چهار عنصر با تکنولوژی بالا تشکیل شده است که کاملاً هماهنگ عمل می کنند. یک دستگاه حسگر محیطی ، یک برنامه تلفن هوشمند (برنامه) ، یک داشبورد تجزیه و تحلیل و قراردادهای هوشمند در یک بلاکچین.

سنسورهای Modum دستگاههایی کاملاً قابل برنامه ریزی هستند که در هر محموله محصولات دارویی گنجانده می شوند. آنها توسط کاربر با توجه به طیف وسیعی از عوامل محیطی که در ابتدای سفر اندازه گیری و فعال می شوند ، پیکربندی می شوند. از آن پس ، سنسورها شرایط – مانند نوسانات دما – را که محموله ها تحت آن قرار دارند ، از ابتدا تا انتها ردیابی و ثبت می کنند..

برنامه تلفن های هوشمند Modum به تیم های تدارکاتی اجازه می دهد تا حسگرها را به سرعت و به طور موثر متصل و فعال کنند. همچنین به طرف پذیرنده – اعم از شریک بعدی زنجیره تأمین یا مشتری در مقصد نهایی – اجازه می دهد تا با رسیدن محموله به آنها ، بازخوانی فوری داده ها را حتی بدون باز کردن بسته انجام دهد. این برنامه علاوه بر این امکان ادغام آسان راه حل Modum در عملیات تدارکاتی موجود را فراهم می کند. با اسکن کد QR سنسور و شماره رهگیری بسته ، سنسور بدون دردسر به هر بسته متصل می شود ، در حالی که معیارهای هشدار از راه دور تنظیم می شوند.

داشبورد تجزیه و تحلیل به تیم های تدارکاتی اجازه می دهد تا محموله ها را برنامه ریزی کنند ، همچنین با استفاده از تجزیه و تحلیل انبوه ، یا فیلتراسیون خاص ، اطلاعات زیادی در مورد ردیابی و بررسی محموله در طول سفر خود کسب کنند. این همچنین به تیم های تضمین کیفیت اجازه می دهد تا تنظیمات مربوط به محصولات خاص را از قبل پیکربندی کنند و پاسخ های خودکار برنامه را از جمله اعلان ها ، بازده محصول یا ارسال مجدد کالا در صورت انحراف ، توسط برنامه تسهیل می کنند..

قراردادهای هوشمند – که در راه حل Modum تعبیه شده است – با استفاده از فناوری بلاکچین غیرمتمرکز ، در هر کجای دنیا که حمل و نقل در هر زمانی انجام شود ، داده های لجستیکی هر محموله را ایمن می کند. دستورالعمل های سفارشی ، از پیش رمز شده در قراردادهای هوشمند ، همچنین می توانند اقدامات در زنجیره تأمین ، از جمله تحریک خودکار فرآیندهای خاص تدارکات ، همانطور که محموله به مراحل مشخص شده در طول مسیر می رسد. مشتریان داروسازی به طور خاص ، از قراردادهای هوشمند Modum برای ذخیره آستانه دما برای محصولات خود در حمل و نقل استفاده می کنند. در صورت ثبت دمای خارج از این محدودیت ها ، اعلانی برای فرستنده و گیرنده محموله ارسال می شود. قراردادهای هوشمند همچنین سوابق امن ، تغییرناپذیر و قابل کنترل از شرایط حمل و نقل را برای تأمین منافع مشتری و مقررات ایجاد می کنند.

رمز MOD

برای جمع آوری سرمایه به منظور توسعه و آوردن راه حل Modum به بازار ، شرکت رمز رمزنگاری MOD خود را – از نوع Ethereum ERC20 – برای فروش در طی ICO ارائه داد که از 1-22 سپتامبر 2017 اجرا شد..

دارندگان رمز MOD حق شرکت در سودهای آتی شرکت را دارند و همچنین در مورد مسائل شرکت رأی می دهند.

در بررسی اجمالی MOD در وب سایت آنها منتشر شده است ، Modum گزارش می دهد که ، از کل عرضه توکن 27،266،200 MOD ، 64٪ در طی فروش گسترده به فروش رسیده است. 36 درصد باقیمانده در یک قرارداد هوشمند قفل شده است ، تا در آینده با رای گیری عمومی ، در مورد موارد مشخص شده در نمای کلی ، و با رسیدن به نقاط عطف تعریف شده در شرکت آزاد شود. کاغذ سفید.

رمز MOD را می توان در صرافی های رمزنگاری عمومی خریداری و فروخت. در حال حاضر در بینانسKuCoinمرکاتوکس و اتر دلتا.

بعد از ICO در اوایل سال ، MOD با قیمت 0.48 دلار معامله شد. در حال حاضر با قیمت 6.70 دلار معامله می شود که رشد قابل توجهی در طی مدت تقریبی سه ماه دارد.

تیم & شرکا

این شرکت modum.io AG در سال 2016 تاسیس شد و خود را به عنوان یک شرکت نوپا توصیف می کند ، در حال توسعه سیستم هایی برای بهبود فرایندهای زنجیره تامین با ترکیب بهترین فناوری بلاکچین و اینترنت اشیا است..

از آنجا که در زوریخ سوئیس واقع شده است ، بین “دره Crypto” در Zug ، یک نقطه داغ برای نوآوری های fintech و ارزهای رمزنگاری شده ، و بازل ، یک مرکز داروسازی اروپایی که دفتر مرکزی Novartis و Hoffmann-La Roche هستند ، شرکت معتقد است که کاملاً واقع شده است تا راه حل ابتکاری خود را به بازار عرضه کند.

Modum تحت هدایت مدیرعامل خود ، سیمون دوسگر ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رباتیک است. COO ، دکتر Stefan M Weber و CTO ، Sacha Uhlmann. بقیه اعضای تیم ، هیئت مدیره و هیئت مشاور ، متشکل از دو استاد ، دو پزشک و چندین متخصص و دانشگاهی دارای صلاحیت و صنعت بسیار واجد شرایط هستند که شرح کامل آنها در مورد شرکت ارائه شده است. سایت اینترنتی.

در طی سال 2016 ، Modum در مسابقه شتاب دهنده Kickstart در گروه فناوری های آینده و نوظهور ، از بین 850 استارت آپ از 40 کشور جهان ، جایزه اول را به دست آورد..

نتیجه

Modum یک راه حل مدرن و مورد استثنایی استفاده تجاری برای چالش های سنتی و سرسخت زنجیره تأمین ، به ویژه در صنعت دارو است..

علاوه بر این ، با ظهور سفارشات پستی ، داروخانه های آنلاین ، جایی که داروها مستقیماً به مصرف کننده نهایی می رسند ، تخمین زده می شود که 20 میلیون محموله دارویی دیگر در سال فقط در اتحادیه اروپا اتفاق بیفتد.

ریشه عمیق در فناوری پیشرفته بلاکچین ، جایی که کنترل غیرمتمرکز ، خودمختاری و تغییرناپذیری سنگ بنای اصلی آن است ، راه حل Modum نوید چشم انداز خوبی را در مورد چالش های فعلی و آینده ، تدارکات توزیع دارو می دهد..

اصول جامد بیشتر توسط یک تیم مدیریتی برنده جایزه و پذیرش مطلوب بازار از مفهوم Modum پشتیبانی می شود ، که به وضوح در عملکرد مثال زدنی رمز ارز در بازارهای رمز ارز آزاد نشان داده شده است.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me