بررسی Rightmesh – دشواری های پیش رو برای این ICO جسورانه و جاه طلبانه

مهمترین پیشرفتهای تکنولوژیکی اغلب پیشرفتهایی است که هیچ کس در آینده نمی بیند. به دهه 1950 فکر کنید که مردم فکر می کردند ما می خواهیم در اتومبیل ها پرواز کنیم و با لوله های تحویل غذا ارسال کنیم. در حالی که در واقع زندگی از آن زمان تاکنون بیشترین تغییر را در اینترنت داشته است. تلفن های هوشمند ، تجزیه و تحلیل داده ها و در واقع فناوری بلاکچین بزرگترین پیشرفت اخیر است و تا همین اواخر بلاکچین جدی گرفته نمی شد.

نکته این امر این است که گاهی اوقات هنگام ارزیابی چشم انداز یک سرمایه گذاری جدید ، باید ناباوری را به حالت تعلیق درآورید. RightMesh قطعاً یکی از چنین چشم اندازهایی است. این یک ایده دشوار است که باید سرتان را جمع کنید و مستقیماً از میدان چپ خارج است: استفاده از قابلیت های سیگنال شبکه تلفن های هوشمند به عنوان فرستنده های wifi عمل می کند ، کاربران را قادر می سازد تا نیاز به شبکه های مخابراتی را دور بزنند. این قبلاً یک امکان نبود ، اما با استفاده از فناوری بلاکچین ، این یک امکان به وجود می آید.

در اینجا ما در مورد چگونگی عملکرد ، چشم انداز ایده و مدل کسب و کار ، و اینکه عملیات RightMesh شامل چیست و آنچه در مورد برنامه های خود گفته اند ، صحبت خواهیم کرد..

چالش های یک شبکه اینترنتی غیرمتمرکز

در حال حاضر ، علی رغم تصور در جهان پیشرفته که عصر اینترنت بی سیم به تمام نقاط جهان رسیده است ، هنوز مناطق زیادی وجود دارد که مواردی مانند بارگیری برنامه یا برقراری تماس VoIP بسیار گران یا کند است.

علاوه بر این ، همانطور که RightMesh اشاره کرد:

“مقرون به صرفه بودن” چالش برانگیز “است ، زیرا حاشیه داده ها در بسیاری از کشورهای در حال توسعه منفی است. و این ، “کاهش قیمت داده ها در عین افزایش ظرفیت برای مقابله با تقاضای روزافزون داده ها ، به فناوری های مدرن و تجدید نظر در توزیع محتوا نیاز دارد.”

بنابراین نه اتصال مورد نیاز وجود دارد و نه اراده در برخی موارد برای به دست آوردن مقادیر زیادی از جمعیت جهان بدون اتصال آنلاین.

علاوه بر این ، ابزارهای انجام این کار با فناوری معمولی امکان پذیر نیست. برای ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز که توسط RightMesh طراحی شده است ، باید وسیله ای برای ارتباط مستقیم پرداخت ها با انتقال داده ها و همچنین اطمینان از امنیت داده ها وجود داشته باشد. در یک شبکه متمرکز ، این کاملاً غیرممکن است ، و بدون شک با توجه به حاشیه هایی که در بالا ذکر شد ، غیرممکن است.

راه حل RightMesh

اگرچه از نظر فنی بلند پروازانه است ، اما توصیف راه حل Rightmesh آسان است: قابلیت های محلی هر تلفن هوشمند یا دستگاه را می توان برای هدایت داده های زیادی از یک دستگاه به دستگاه دیگر متصل کرد ، و آن را به یک شبکه غیرمتمرکز از گره های سیگنال تبدیل می کند. این تمرکززدایی کاملاً تحت اللفظی است و به یک شبکه ظهور پذیر امکان می دهد.

این به همان اندازه پیچیده و بلند پروازانه به نظر می رسد. برای سودآوری ، به یک شبکه پیچیده فناوری و پیشنهادات ارزش کاربر نیاز دارد تا کلیک کنید. اما اگر کارساز باشد ، امکان ایجاد سرویس تغییر بازی به روشی کاملاً غیرمتمرکز چشمگیر است.

هرچند همه چیز دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. RightMesh توضیح داد که:

“در حالی که سایر پروژه ها سرورهای متمرکز را که ممکن است وب سایت ها ، برنامه ها و داده های کاربر را ذخیره کنند حذف کرده اند ، کاربران هیچ راهی برای برقراری ارتباط فیزیکی با دیگر همتایان خود ندارند بدون اینکه زیرساخت های ارائه شده توسط ISP ها کنترل شود و توسط واسطه هایی که قبلا ذکر شد (به ویژه شرکت ها و دولت ها).

در حالی که ما توانایی کنترل افرادی را که ممکن است داده های ما را داشته باشند ، ایجاد کرده ایم و برنامه هایی را ایجاد می کنیم که بدون زیرساخت متمرکز کار می کنند تا این داده ها را به روشی معنی دار برای استخراج ارزش دستکاری کنند ، اما تقریباً همیشه باید از طریق ISP کار کنیم. به عبارت دیگر ، ما می توانیم همه کارهایی را که وب می تواند با برنامه های غیرمتمرکز انجام دهد ، انجام دهیم (به عنوان مثال ، بدون آمازون ، گوگل ، فیس بوک ، پی پال ، eBay و غیره) ، اما هنوز بدون کمک Sprint ، Verizon ، AT نمی توانیم این کار را انجام دهیم.&T ، China Mobile و سایر تأمین کنندگان زیرساخت های بزرگ ، حتی در دنیای امروز رمزنگاری شده با قابلیت p2p. “

این یعنی چی؟ در یک کلام ، اینکه همه چیز کاملاً غیرمتمرکز نیست. با این وجود تنها اتکا به حامل های سیگنال یک شروع منطقی است.

نگرانی در مورد توسعه

متأسفانه ، فرصت برای سرمایه گذاران قبلاً به دام افتاده است. قرار است ICO در حال انجام باشد ، اما تیم اطلاعات زیر را منتشر کرد:

“در روز جمعه ، 23 مارس 2018 ، BCSC ، تنظیم کننده اوراق بهادار استانی در کانادا با ما تماس گرفت. طبق BCSC ، آنها نگرانی هایی داشتند که اگرچه RightMesh AG در زوگ سوئیس مستقر است ، TGE ممکن است در صلاحیت BCSC باشد. “

نتیجه؟ ICO آنها حدود شش هفته به تأخیر افتاد.

سرمایه گذاران که می خواهند از پیشرفت ها پیگیری کنند باید به تلگرام خود نگاه کنند: https://t.me/rightmesh_official

حکم

در مورد سرمایه گذاری ، Rightmesh یک بلیط واقعی قرعه کشی است. ما فکر می کنیم برنامه آنها آنقدر نوید داده است که می تواند یک سرمایه گذاری اندک را تضمین کند ، اما ماهیت پر خطر و درگیر برنامه آنها نگران کننده است.

اگر سرمایه گذاری کنید ، از نظر استراتژیک ، نشانه ای است که ارزش آن را دارد که از اوایل خریداری کنید. ما فکر می کنیم که پروژه Rightmesh به خوبی در حال پیشرفت است و اگر آنها از جریان اصلی استفاده کنند (اگر بزرگ باشد) ، قیمت آنها می تواند سر به فلک بکشد. به نظر نمی رسد که این سرمایه گذاری ICO بتواند بسیاری از سهام شما را درگیر کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map