Verasity ICO Review: آوردن غیرمتمرکز به اشتراک گذاری ویدیو

Verasity یک پلتفرم اشتراک ویدیو است که هدف آن برهم زدن وضع موجود و گردآوری بهترین های جهان متمرکز و غیرمتمرکز است. با این حال ، این پروژه بسیار بیشتر از به اشتراک گذاری ساده ویدئو دارد. آنچه آن را از بقیه متمایز می کند ، مدل اقتصادی ابتکاری آن است که بیننده را در درجه اول قرار می دهد ، با این حال به تولیدکنندگان و تبلیغ کنندگان محتوا نیز اجازه می دهد از این مزیت بهره مند شوند.

در حال حاضر ، در مورد این پروژه هیاهوی زیادی وجود ندارد ، زیرا این شرکت هنوز تلاش های بازاریابی خود را آغاز نکرده است. با این حال ، فروش خصوصی آن در حال حاضر تا 30 آوریل ادامه دارد ، که پیش فروش عمومی آن تا 31 مه (25٪ تخفیف) و سپس فروش عمومی تا 30 ژوئن دنبال می شود. هرچه به این تاریخ ها نزدیک می شویم ، انتظار می رود چیزهای زیادی بشنوید اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه.

در ضمن ، بیایید نگاهی به آنچه Verasity ارائه می دهد و چگونگی ایجاد اخلال در وضعیت موجود در به اشتراک گذاری ویدیو بیندازیم..

وضعیت فعلی اقتصاد اشتراک ویدیو

فیلم آنلاین تجارت بزرگ است. سیسکو تخمین می زند که تا سال 2021 ، ترافیک ویدئو 82 درصد از کل بازدیدکنندگان را تشکیل می دهد. در سال 2016 ، این رقم در حال حاضر 73 درصد بود. یوتیوب خود تخمین زده می شود که باشد ارزش حداقل 75 میلیارد دلار.

با این حال ، در مدل تجاری فعلی اشتراک ویدیو ناکارآمدی هایی وجود دارد که Verasity به دنبال بهره برداری از آنها است. ظهور نرم افزار مسدود کردن تبلیغات یکی از این موارد است. طبق مرجع مسدود کردن تبلیغات صفحه عادلانه, 615 میلیون دستگاه از نرم افزار مسدود کردن تبلیغات استفاده می کنند. 30٪ افزایش و این در سال 2016 بود!

دوم ، از آنجا که سایت هایی مانند YouTube برای زنده ماندن و پرداخت پول به تولیدکنندگان محتوای خود به درآمد تبلیغات متکی هستند ، تبلیغ کنندگان میزان فزاینده ای بر محتوا کنترل می کنند. YouTubeادپوکالیپسهمانطور که لقب گرفته است ، بسیاری از سازندگان محتوا ضربه بزرگی به درآمد خود وارد کردند. این امر منجر به افزایش گزینه های درآمد شخص ثالث مانند کمک های مالی مخاطبان (به عنوان مثال ، Patreon) و فیلم های پشتیبانی شده شده است. بینندگان ، به ویژه افرادی که ترجیح می دهند محتوایی را تماشا کنند که ممکن است “تبلیغات پسند” تلقی نشود ، در این شرایط ضرر می کنند.

سوم ، از آنجا که سازندگان محتوا اساساً براساس تعداد بازدیدها جبران می شوند ، در پی تعقیب تعداد ، می توان اقدامات غیراخلاقی پدید آورد. متداول ترین آنها نماهای خریداری شده است که در آن از ربات ها (یا روش های دیگر) برای تورم تعداد شمارش تعداد نمایش به صورت مصنوعی استفاده می شود. با جستجوی سریع Google در مورد “خرید بازدیدهای YouTube” ده ها اگر نه صدها گزینه به شما ارائه می شود.

در نهایت ، به عنوان یک پلت فرم متمرکز ، در برابر سهامداران خود پاسخگو است ، نه بینندگان. بینندگان صرفاً برای کسب درآمد در آنجا حضور دارند. Verasity می خواهد همه اینها را تغییر دهد و بینندگان را در اولویت قرار دهد و همچنین یک مدل اقتصادی مناسب را حفظ کند.

اکوسیستم منحصر به فرد Verasity’s چگونه کار می کند

بیایید با شناسایی سه شرکت کننده اصلی در اکوسیستم Verasity و نقش های مربوط به آنها شروع کنیم. یک نکته مهم که باید در مورد کل این سیستم به آن توجه شود این است که این سیستم شامل “تراکنش های خرد” زیادی بین همه شرکت کنندگان است. از آنجا که وب سایت های سنتی امکان انجام معاملات خرد را ندارند ، یک راه حل بلاکچین بهترین گزینه را ارائه می دهد.

بینندگان

بینندگان می توانند با تماشای محتوا ، انتخاب برای مشاهده تبلیغات یا پرداخت از طریق سرمایه گذاری در کانال سازنده محتوا از طریق Sparks Marketplace ، نشانه های VERA را بدست آورند. Verasity ممکن است با پیشرفت در برنامه ، گزینه های بیشتری برای کسب درآمد به بینندگان اضافه کند.

محتواسازان

یکی از نقاط قوت Verasity تعداد راه های ایجادکنندگان محتوا برای کسب درآمد است. گزینه های موجود برای کسب درآمد عبارتند از:

 • کمک های بیننده
 • محتوای اختصاصی PPV
 • اشتراک ماهانه محتوای اختصاصی
 • تبلیغات – همانطور که گفته شد ، تماشای تبلیغات هرگز اجباری نیست. این فقط سخت در انتخاب است. بینندگان نیز از انتخاب در به دست می آورند.
 • Spark Marketplace – یکی از منحصر به فردترین ویژگی های Verasity. از طریق این بازار ، سازندگان محتوا قادر به فروش “سهام” در کانال خود به سایر شرکت کنندگان هستند. این سهام به دارنده بخشی از درآمد کانال تعلق می گیرد. آنها همچنین می توانند از نظر ارزش نوسان داشته و مانند سهام در بین شرکت کنندگان معامله شوند.

Verasity با ارائه طیف متنوعی از روش های کسب درآمد به سازندگان محتوا ، در نظر دارد آزادی بیشتری در تولید نوع محتوایی که مورد توجه مخاطبان خاص آنها قرار دارد ، دهد..

تبلیغ کنندگان

تبلیغ کنندگان برای مشاهده تبلیغات خود باید به بینندگان پرداخت کنند. آنها از طریق فناوری “Proof of View” Verasity ، که از بلاکچین برای اطمینان از سنجش دقیق ، ایمن و قابل شنیدن مخاطب استفاده می کند ، افزایش ROI در هزینه تبلیغات خود دارند. به عنوان مثال ، این فناوری زمان “مشاهده موازی” را محاسبه نمی کند ، یعنی فقط 60 دقیقه محتوا را می توان در ساعت تماشا کرد.

این فناوری PoV بخش اساسی مدل تجاری Verasity است زیرا به پلتفرم اجازه می دهد مقدار دقیق تری به محتوا اختصاص دهد. این قابلیت کنترل عمومی دارد که باعث افزایش اعتماد شرکت کننده هایی می شود که به چنین معیارهایی اعتماد می کنند. Verasity درخواست ثبت اختراع مربوط به این فناوری را ثبت کرده است ، که همچنین GDPR و PCI DSS سازگار.

Verasity’s را بخوانید سفید اینجا.

زیرساخت Verasity

به عنوان یک پلت فرم ، Verasity از چهار م componentsلفه تشکیل شده است. آن ها هستند:

فناوری میزبانی و پخش ویدیو

Verasity نسخه ای با برچسب سفید از یک پلت فرم ویدیویی آنلاین موجود است. این بدان معنی است که دستگاه پخش ویدئو Verasity از بازار خریداری شده است. شرکت مجبور به توسعه آن نبود. به همین ترتیب ، این یک محصول “آزمایش شده” است ، Verasity ادعا می کند که این فن آوری قبلاً ثابت کرده است که 8 پتابایت داده در هر ماه را تأمین می کند (1 PB = 1،048،576 GB). این مقیاس با مشارکت Verasity با حاصل می شود آکامای, یکی از برترین ارائه دهندگان CDN (شبکه تحویل محتوا) در جهان.

این پخش کننده همچنین برای صفحات موبایل سازگار است و کاملاً آماده HD است (اگرچه تصویر سفید فقط 1080p / 60fps را یادداشت می کند ، که این روزها خیلی زیاد نیست).

زیرساخت Blockchain

بلاکچین برای ذخیره تمام داده های غیر ویدئویی مانند سابقه همه تراکنش های خرد و قراردادهای هوشمند مختلف استفاده خواهد شد. Verasity با نگاهی به مقیاس پذیری بلند مدت ، استفاده از بلاک چین گرافن را ترجیح داده است.

این فناوری بلاکچین منبع باز ابتدا در پلتفرم BitShares مورد استفاده قرار گرفت و اکنون در سایر پروژه های بزرگ بلاک چین مانند Steemit و EOS نیز مورد استفاده قرار گرفته است. گفته می شود سرعت معامله آن می رسد در هر ثانیه 3300 پوند (توجه داشته باشید که این مورد روی پلتفرم testnet BitShares بود). با این حال سازندگان آن ادعا می کنند که می تواند در هر ثانیه به 10000 تا 100000 تراکنش برسد. کلید دستیابی به این سرعت مکانیسم اجماع اثبات سهام آن است.

موتور مدیریت محتوا

لایه مدیریت محتوا که شرکت کنندگان رابط کاربری را برای تعامل با سیستم عامل استفاده می کنند. Verasity ادعا می کند که این لایه قبلاً توسعه یافته است و شامل ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل ، توصیه و تعدیل محتوا خواهد بود. تعدیل محتوا در یک سطح مدیریتی متمرکزتر آغاز می شود در حالی که به تدریج به سیستم تعدیل مبتنی بر کاربر می رود.

پشتیبان گیری کانال کانال

این مولفه ای است که به پلتفرم Verasity یکی از منحصر به فردترین ویژگی های آن یعنی Spark Marketplace را می دهد. همانطور که گفته شد ، اینجا جایی است که شرکت کنندگان می توانند با خرید VeraSparks در کانال یک سازنده محتوا “سرمایه گذاری” کنند. VeraSparks همچنین می تواند برای سود در بین شرکت کنندگان معامله شود. به هر کانال مقداری مبتنی بر الگوریتمی اختصاص داده می شود که فاکتورهای تعداد مشاهده (براساس فناوری PoV) ، جریان درآمد و توصیه ها را تعیین می کند..

VERA Token و Veracity Economy

به عنوان واحد پول اقتصاد Veracity ، رمز VERA برای تسهیل انواع معاملات توصیف شده در بخشهای قبلی استفاده خواهد شد. مدیریت بی ثباتی رمز VERA برای پایداری اقتصاد Verasity ضروری است. از این گذشته ، هیچ کس نمی خواهد از دارایی استفاده کند که به شدت ارزش یک واحد پول را داشته باشد.

Verasity از تکنیک هایی برای مدیریت نوسانات و ایجاد انگیزه در دراز مدت رمز Vera استفاده می کند. آن ها هستند:

 • مدیریت تأمین پول: نشانه های Vera که به تازگی ضرب شده اند به مجموعه پاداش اضافه می شوند. از آنجا می توان آنها را به طور استراتژیک در میان احزاب مختلف برای حداکثر مشارکت تقسیم کرد. Verasity از افزایش عرضه پول برای جبران هرگونه جهش ناگهانی تقاضای رمز استفاده خواهد کرد. این همچنین به عنوان یک مکانیسم حدس و گمان ضد کوتاه مدت عمل می کند. پس از ثبات اقتصاد ، Verasity انتظار دارد که بتواند تورم پولی را در سال 3 درصد نگه دارد. Verasity نیز می تواند در سناریوی مخالف ، این میزان را به صفر برساند. و اگر این کافی نباشد ، سیستم عامل می تواند با خارج کردن توکن ها ، میزان عرضه را کاهش دهد.
 • VeraSparks: هرچه تعداد شرکت کنندگانی که در کانال سازندگان محتوا مشارکت دارند بیشتر باشد ، نشانه های Vera در سیستم “قفل” می شوند.
 • TotalSparks: یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سیستم عامل. شرکت کنندگان می توانند TotalSparks را خریداری کنند ، که به دارنده کمک می کند بخشی از درآمد استخر معاملات تجاری بنیاد Verasity (جایی که هزینه های معامله می رود) باشد. TotalSparks دارای تاریخ انقضا است که در این هنگام مبلغ اصلی به کاربر بازپرداخت می شود. TotalSparks را به عنوان اوراق قرضه دولتی سهام شرکت VeraSparks تصور کنید.

Verasity نیز درگیر شده است مرکز اقتصاد رمزنگاری, یک سرویس تحقیق اقتصادی بلاکچین ، برای انجام مطالعه در مورد مدل اقتصادی آن. شما می توانید این را پیدا کنید مقاله اقتصادی اینجا.

وضعیت توسعه Verasity و نقشه راه

در حالی که اجزای برچسب سفید زیرساخت های Verasity آماده استفاده هستند ، سایر قسمت ها هنوز در دست توسعه هستند. Verasity پس از فروش توکن خود ، قصد دارد بلاکچین و کیف پول خود را در Q3 2018 منتشر کند. Verasity پلتفرم بتا خود را برای راه اندازی در سه ماهه چهارم هدف قرار داده است ، با انتشار کامل در سال 2019.

Verasity’s Upcoming Token Sale

 • پیش فروش Verasity از 1 مه تا 31 مه 2018 ادامه دارد.
 • فروش عمومی آنها سپس از 1 ژوئن تا 30 ژوئن 2018 انجام می شود.
 • 22٪ از نشانه های آنها به این فروشها اختصاص یافته است.
 • softcap 4 میلیون دلار است (با احتساب مشارکت های شخصی).
 • مبلغ پیشنهادی 23.7 میلیون دلار است.
 • نشانه های فروخته نشده سوزانده می شوند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروش توکن Verasity کسب کنید اینجا.

پتانسیل های کوتاه مدت و بلند مدت سرخوردگی چیست?

از آنجا که Verasity هنوز تلاش های بازاریابی شدیدی را آغاز نکرده است ، پیش بینی نحوه عملکرد ICO و رمزگذاری آن در کوتاه مدت دشوار است. با این حال ، گروه تلگرامی آن در حال حاضر به بیش از 25 هزار عضو رسیده است ، که بسیار مناسب است ، به این معنی که به زودی ممکن است شاهد هیاهوی اطراف این پروژه باشیم. مورد دیگری که Verasity به دنبال آن است این است که متعهد شده است که از آن پیروی کند پروتکل ICO پایدار, یک ابتکار و روش جدید برای اطمینان از ICO های پایدار ، ایمن و موفق.

در دراز مدت ، مدل تجاری منحصر به فرد Verasity باعث شده است تا از بسته متفاوت باشد. از مزایای اصلی آن می توان به بلاک چین مقیاس پذیر و اختصاصی ، فناوری Proof of View و گزینه های متعدد کسب درآمد برای سازندگان محتوا اشاره کرد. در حالی که برای پیش بینی دقیق نحوه انجام این پروژه خیلی زود است ، Verasity یک پروژه امیدوار کننده در یک فضای بازار است که برای تغییر آماده شده است.

نظر شما در مورد Verasity چیست؟ آیا می تواند در طولانی مدت موفق شود و به یک سکوی بزرگ اشتراک ویدیو تبدیل شود؟ فکر می کنید ICO آینده آن چگونه کار خواهد کرد؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map