در یک حمله؟ اعداد و حقایق سریع را در 30 ثانیه بررسی کنید.

سایت اینترنتی: https://xyo.network/index.html

ICO: فروش توکن خصوصی در حال انجام است. از 20 مارس 2018 آغاز می شود.

نشانه: XYO ، یک رمز ERC-20 است. تعداد محدودی از نشانه ها با ساختار قیمت گذاری طبقه بندی شده که از 1 ETH / 100’000 XYO شروع می شود ، صادر می شود.

خلاصهمن: یک شبکه توزیع نشده و بی اعتماد برای داده های مکان (اوراکل) که در قراردادهای هوشمند Ethereum Blockchain ادغام شده است.

یک کلمه برای احمق ها وجود دارد که بسته های تحویلی را از آستان خانه ما می دزدند: این “Pirates Pirates” است. من همیشه استفاده از کلمه “دزد دریایی” را کاملا مناسب می دانم. نه تنها برای رفتار انحرافی ، بلکه به این دلیل که جک اسپارو با همان کشتی تغییر می دهد که “Porch Pirates” تغییر درایو را انجام می دهد.

این به نوعی کارکردگرایی اجتماعی است که توسط بسیاری از ذهنان بزرگ جامعه شناسی مدرن نظیر امیل دورکیم نظریه پردازی شده است. در حالی که این مقاله در مورد جامعه شناسی نیست ، “Porch Pirates” باهوشان فناوری و مخترعان را به آزمایشگاه های خود رساند و زیرمجموعه جدیدی را تولید كرد كه از اطلاعات موقعیت مکانی تغذیه می كند: “یافته ها”.

یکی از استارت آپ های فناوری که در این فضا احترام زیادی به دست آورد ، مستقر در سن دیگو است XY یافتنی ها. احتمال این وجود دارد که شما قبلاً با یکی از محصولات شاخص آنها تماس گرفته باشید XY پیداش کن. با موفقیت به عنوان یک پروژه Kickstarter ، ابزارهای شیک و فنی آنها که از لحاظ علمی تخیلی تازه به نظر می رسند ، یک موفقیت تجاری بودند.

چند سال پایین جاده ، دوره Blockchain است که نوآوری را کاتالیز می کند ، چیزی که قبلاً هرگز ندیده ایم. برای فضای Findables ، XY با نوآوری خود یکبار دیگر مسیر را هدایت می کند: اولین سخنرانی غیرمتمرکز مبتنی بر مکان در بلاک چین Ethereum. بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

XY Oracles “XYO” با یک نگاه

XYO در یک نگاه

ویدئوی مقدماتی عالی ویژه در وب سایت XYO با صدای بلند و واضح پیامی ارسال می کند: XYO به معنای تجارت است. این متوسط ​​ICO نیست که هم اتاقی شما شما را مورد آزار و اذیت قرار داده است و همچنین یک پروژه Blockchain جانبی نیست که به دنبال راهی آسان برای تأمین بودجه VC است. این افراد با دانش ، حرفه ای و متبحر با یک محصول نفوذ خوب در بازار هستند. یک چشم انداز روشن ، یک مدل تجاری پایدار و یک استراتژی قابل توسعه وجود دارد. از همه مهمتر ، XYO از دانش نوآورانه داخلی استفاده می کند و – با سهولت و ظرافت – از پل ایده پردازی و نمونه سازی عبور می کند.

از دیدگاه فناوری ، در اینجا چیزی است که باید بدانیم.

نیاز به اوراکل های XY

با ظهور شبکه ماهواره های سیستم موقعیت یابی جهانی ، با نام مستعار GPS ، وضعیت پیشرفته در صنعت داده های موقعیت مکانی مختل شد. با این وجود ، همانطور که در معرض نمایش قرار گرفت ، این فناوری بسیار قابل اعتماد نیست اقتصاد دان. روشی که دانا گوارد – رئیس بنیاد انعطاف پذیر و زمان بندی آن را می بیند:

سالهاست که نیاز به سیستمی مختل شده برای تکمیل GPS کاملاً مشهور است. GPS فوق العاده دقیق و قابل اعتماد است ، اما به نظر می رسد که مسدود کردن ، کلاهبرداری ، حملات سایبری و سایر اشکال تداخل از نظر فرکانس و شدت در حال افزایش است. این امکان تأثیرات مخربی بر زندگی و فعالیت اقتصادی ما دارد.

اینجاست که XYO وارد عمل می شود. با استفاده از اثبات دانش صفر در داده های مکان ، XYO یک شبکه غیرمتمرکز و غیرمتمرکز از داده های با اطمینان بالا ایجاد می کند که به تنهایی مقاوم در برابر تقلب است.

شبکه XY Oracle

شبکه XYO از طریق چهار م mainلفه اصلی کار می کند:

 • نگهبانان
 • پل ها
 • بایگانی
 • فالگیرها

اجزای شبکه XYO – منبع: XYO Medium

نحوه کارکرد سیستم با طراحی در اینجا آمده است: نگهبانان کسانی هستند که داده های مکان را جمع آوری می کنند و سپس “دفاتر موقت” را با مهر دقیق از محل داده تولید می کنند. سپس این Bridges است که می تواند ضمن ارائه اثبات تغییرناپذیر مبدأ – سازوکار اجماع اختصاصی XYO – این داده ها را از نگهبانان به بایگانی ارسال کند. بایگانی ها سپس اطلاعات منتقل شده را در دفترهای توزیع شده برای تجزیه و تحلیل Diviners ذخیره می کنند. سرانجام ، Diviners اوراكلی است كه پاسخ به “س quالات” (اصطلاحی كه برای هر س inquال دارنده رمز استفاده می شود ، مانند “بسته من كجاست”) تولید می شود و روند را در قراردادهای هوشمند قفل می كند.

از موارد و پتانسیل اختلال استفاده کنید

شبکه XYO موارد استفاده زیادی با پتانسیل بی سابقه ای برای ایجاد اختلال در صنعت داده های موقعیت مکانی دارد. بارزترین مورد تجارت الکترونیکی است ، جایی که شبکه می تواند اثبات تغییرناپذیری از تحویل بسته به خانه مشتری هنگام پیگیری بسته در طول مسیر ، ارائه دهد. شبکه با ترکیب این قرارداد هوشمند Ethereum ، می تواند هنگام تحویل بسته ، به طور خودکار پرداخت را انجام دهد ، هم در وقت و هم در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. در بهترین حالت اثبات دانش صفر است!

سایر موارد استفاده شامل ردیابی چمدان هواپیمایی ، موجودی بار ، ردیابی الماس ، ردیابی کرایه اتومبیل و تأیید صحت بررسی آنلاین است.

رویداد فروش توکن

رویداد فروش توکن از زمان انتشار (از 20 مارس 2018) به صورت زنده پخش می شود و یک ساختار قیمت گذاری طبقه بندی شده با قیمت توکن اولیه 100000 XYO توکن در هر 1 ETH را در بر می گیرد..

فقط ETH به عنوان روش پرداخت پذیرفته خواهد شد ، و تیم تلاش زیادی در KYC و ایمنی کرده است و باعث می شود دسترسی از طریق شبکه ایمنی برای هکرها غیرممکن باشد.

از کاربران احتمالی خواسته می شود دستورالعمل های موجود در وب سایت را به دقت دنبال کنند و فقط ETH را به آدرس توکن ذکر شده ارسال کنند.

عواید حاصل از فروش توکن به شرح زیر توزیع می شود:

توزیع توکن – منبع: وب سایت XYO

مقالات

درست است؛ این تیم اسناد زیادی را برای کاربران احتمالی با سطوح مختلف جزئیات فنی ارائه می دهد. کاغذ سفید فنی گرا است و باعث خوانایی 20 صفحه ای با کیفیت استثنایی می شود. برای اهداف بازاریابی ، یک نمای کلی سند همچنین با ارائه شده است خلاصه اجرایی.

برای تمرکز بر اقتصاد رمز ، کاغذ سبز عمیق تر به وضعیت و کاستی های فناوری های زنجیره بلوکی فرو می رود. همچنین بینشی در مورد نحوه ارائه پاسخ های مناسب و سازگار شبکه فضای XYO به فضای داده های مکان فراهم می کند.

کیفیت اسناد و میزان تلاش برای نشان دادن این ICO بسیار خوب نشان می دهد که بسیار دور است. “بن دریچه!”

تیم پشت XYO

تیم شبکه XYO – منبع: xyo.network

تیم اجرایی XYO

یکی از نقاط قوت پروژه XYO تیم آن است. همه کاره با سابقه و تخصص. شما می توانید افراد ارشد مانند مدیر عامل شرکت Arie Trouw موسس XY Findables را در سال 2012 پیدا کنید. همچنین دانش آموزان دبیرستانی مانند Tobyn Jacobs با استعداد طبیعی وجود دارند که هکرهای خود را برای تقویت ثبات محصول در برابر جعل و تیزهوشی هوس می کنند.

بقیه اعضای تیم عمدتا مهندسان ، توسعه دهندگان مشاغل و کارشناسان بازاریابی هستند. یکی از اعضای اصلی اسکات شپر ، بازاریاب عالی و حرفه ای مشتاق در اکوسیستم استارتاپ ها است.

یکی دیگر از اعضای اصلی مارکوس لوین ، بنیانگذار همکار است که 15 سال تجربه کارآفرینی خود را در این پروژه امیدوار کننده آورده است.

همچنین ویلیام لانگ ، مغز موجود در پشت محصولات عالی “یافتنی” شرکت XY وجود دارد.

تاریخچه ، نقاط عطف و جاده پیش رو

 • همه چیز در سال 2012 با ایجاد استارت آپ XY Tech به دنبال یک رویداد موفق سرمایه گذاری جمعی Kickstarter آغاز شد.
 • در سال 2013 ، XY نام تجاری مکان B2B Consumer-Facing را برای “Webble” راه اندازی کرد.
 • سال 2014 شاهد تولد نسل دوم محصول XY بود: “The XY2”.
 • سال 2016 زمانی است که محصول نسل سوم “XY3” خود را در تجارت ابزارهای داده موقعیت مکانی تثبیت کرد. این استارت آپ با درجه A + Securities واجد شرایط بود.
 • در سال 2017 ، XY دستگاه ردیابی GPS را منتشر می کند: “XYGPS” ، دستگاه XY4 + از محصولات 1’000’000 نقطه فروش عبور می کند. همچنین وقتی شبکه XY Oracle شروع به کار کرد.
 • در سال 2018 ، برنامه این است:
 • در Q1 & Q2:
 • برای راه اندازی اولین “XYO Token” که برای قراردادهای هوشمند برای دسترسی به شبکه XY Oracle استفاده می شود.
 • XY توسعه XYO Testnet را کامل می کند.
 • در Q3 & Q4:

  • XY شبکه اصلی XY Oracle را راه اندازی خواهد کرد (“XY MainNet”)
  • انتشار XIO Network API که توسعه دهندگان قرارداد هوشمند را قادر می سازد قراردادهایی برای تعامل با شبکه XYO بنویسند.
  • محصول ردیابی مبتنی بر برچسب ، “XY-Stick” را راه اندازی کنید تا خرده فروشان و مشاغل تجارت الکترونیکی بتوانند محصولات خود را در زمان واقعی ردیابی کنند. این به طور بالقوه پایان “دزدان دریایی ایوان” را نشان می دهد!
  • لینک های مفید

   سلب مسئولیت: سرمایه گذاری یا تجارت در دارایی های دیجیتال ، مانند دارایی های ارائه شده در اینجا ، بسیار حدس و گمان است و خطر قابل توجهی را به همراه دارد. این تجزیه و تحلیل نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، فقط از آن برای مقاصد اطلاعاتی استفاده کنید. عملکرد تاریخی دارایی های مورد بحث بیانگر عملکرد آینده نیست. بیانیه ها ، تجزیه و تحلیل ها و اطلاعات در مورد blokt و سایت های مرتبط یا پیوسته لزوماً با نظر blokt مطابقت ندارند. این تحلیل نباید به عنوان مشاوره ای برای سرمایه گذاری ، خرید ، فروش یا نگهداری تفسیر شود و نباید به عنوان تایید یا توصیه یک دارایی خاص تلقی شود. Blokt ممکن است در ازای انتشار این مقاله غرامت مالی دریافت کند.