Binance vs Bittrex: مقایسه Crypto Exchange ، کدام یک بهترین است؟

همه صرافی ها نیستند به همان اندازه ایجاد شده است. مبادلات رمزنگاری خاصی وجود دارد که دارای ویژگی هایی است که تجربه تجارت را برای کاربران خود ایمن تر ، آسان تر و لذت بخش تر می کند. به طور معمول ، در نتیجه ، بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده بالاترین حجم را داشته و متعاقباً پروژه های بلاکچین را شارژ می کنند هزینه های هنگفت برای لیست کردن.

Binance vs. Bittrex Review 2019Binance vs. Bittrex Review 2019

بنابراین ، چه اتفاقی می افتد که دو مبادله کاملاً محترم و مستقر رو در رو شوند؟ در این بررسی ، Blokt دو مورد محبوب را بررسی می کند مبادلات رمزنگاری, Binance و Bittrex ، و مقایسه می کند امنیت, هزینه ها ، رابط کاربری, از جفت های تجاری و موارد دیگر پشتیبانی می کند بررسی مبادله Binance در مقابل Bittrex.

به Binance بروید به Bittrex بروید

تبادل اطلاعات عمومی

بینانس

Binance در سال 2017 تاسیس شد توسط شخصیت برجسته رمزنگاری چانگ پنگ ژائو, که در رمزنگاری به عنوان ‘CZ’. ژائو تجربه قبلی ساخت سکوهای تجاری با فرکانس بالا را دارد و Binance را در یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری در همه زمان ها ساخته است.

Binance - منبع: Shutterstock.comBinance – منبع: Shutterstock.com

همانطور که در CoinMarketCap گزارش شده است ، Binance معمولاً در 10 صرافی برتر رمزنگاری برای حجم معاملات روزانه قرار می گیرد.

Bittrex

Bittrex ، در سال 2014 در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد, مدت هاست که یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است. Bittrex توسط سه متخصص امنیت سایبری تاسیس شد که قبلاً در آن کار می کردند مایکروسافت, از جمله مدیر عامل فعلی آن بیل شیارا.

Bittrex - منبع: Shutterstock.comBittrex – منبع: Shutterstock.com

Bittrex مدت طولانی است که وضعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین مبادلات ارزهای رمزپایه از نظر حجم روز حفظ کرده است ، که معمولاً در 20 صرافی برتر در CoinMarketCap ظاهر می شود.

ثبت نام و فرآیند KYC / AML

ثبت نام در هر دو صرافی به شرح زیر است یک روند مشابه هر دو Bittrex و Binance کاربران خود را ملزم به تهیه کنند تأیید هویت برای استفاده کامل از ویژگی های بورس ، مانند محدودیت های بالاتر در برداشت و معاملات روزانه.

Bittrex و Binance برای تجارت نیاز به تأیید نامه ایمیل و شناسه کاربر دارند.Bittrex و Binance برای تجارت نیاز به تأیید نامه ایمیل و شناسه کاربر دارند.

به همین ترتیب ، برای تکمیل KYC / AML, کاربران باید مدرکی از آدرس برای هر دو مبادله ارائه دهند. این امر برای اطمینان از عدم تلاش بازرگانان برای دسترسی به مبادلات حوزه های قضایی محدود است.

بینانس دارد اخیراً اعلام شده است که آن را سخت تر خواهد شد KYC / AML روش های انطباق ، بنابراین کاربران در برخی از حوزه های قضایی ممکن است دریابند که Bittrex در آینده در لیست سفید قرار دارد.

پشتیبانی دارایی

هر دو Binance و Bittrex طیف وسیعی از دارایی ها را پشتیبانی می کند ، با این حال ، Binance از نظر جفت های معاملاتی فعال ، برنده اصلی است بیش از 460 ارزهای رمزنگاری شده در بورس آن ذکر شده است ، در مقایسه با کمی بیشتر 340 در Bittrex.

پشتیبانی دارایی - منبع: Shutterstock.comپشتیبانی دارایی – منبع: Shutterstock.com

با این وجود ، علی رغم اختلاف ، در هر صرافی تقریباً همه موارد برتر وجود دارد 100 دارایی رمزنگاری کاربران انتظار دارند و هر دو مبادله رویکردی فعالانه در لیست های جدید دارند.

با وجود این ، Bittrex بوده است فعالانه حذف لیست برخی از پروژه های تبادلات خود که احساس می کند به قوانین آن پایبند نیستند ، به عنوان بخشی از تلاش مداوم برای محافظت از کاربران خود در برابر پروژه های جعلی.

هر دو صرافی اخیراً راه اندازی شده اند پیشنهادات اولیه مبادله (IEO) و به لیست جدید ادامه دهید پروژه های IEO, اگرچه Binance دارایی های بیشتری را از طریق راه اندازی کرده است IEO, و همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از زبان اصلی آن شرکت کنند رمز BNB.

رابط تجارت

بینانس

طیف وسیعی از گزینه های نمودار سازی در Binance وجود دارد ، با این حال ، کاربران باید گزینه های مورد نظر را انتخاب کنند ‘پیشرفته’ برگه تجارت برای دسترسی به آنها. در رابط تجارت اصلی ، که در زیر نشان داده شده است ، کاربران به یک نمودار ساده مبتنی بر شمع با فواصل زمانی از 1 دقیقه تا 1 ماه دسترسی دارند.

تجارت در حالت پایه Binanceتجارت در حالت پایه Binance

کاربران همچنین ممکن است استفاده را انتخاب کنند TradingView نمودارها هنگام معامله در Binance ، به جای نمودارهای اصلی آن. Binance سفارشات محدود و فروش در بازار را فراهم می کند ، و همچنینمحدودیت های توقف، که در صورت استفاده صحیح از ضررهای عمده جلوگیری می کند ، ویژگی Bittrex هنوز صریحاً به کاربران خود ارائه نمی دهد.

اگر کاربران با استفاده از گزینه Advanced Binance تجارت را انتخاب کنند ، می توانند طیف وسیعی از شاخص های تجاری مانند گروههای بولینگر, RSI ، EMA و موارد دیگر.

به Binance بروید

Bittrex

Bittrex دارای یک رابط کاربری تمیز و ساده ، با گزینه های حالت تاریک و روشن. کاربران می توانند انواع سفارشات ساده را تنظیم کنند ، یا خرید و فروش را محدود یا در بازار انجام دهند ، به زودی انواع سفارشات مشروط.

به همین ترتیب ، Bittrex به معامله گران تعدادی از شاخص ها یا ‘مطالعات’ همانطور که آنها را صدا می کند ، کاربران می توانند در نمودارها استفاده کنند, مانند باند های بولینگر که در مثال زیر استفاده شده است. این کار باعث می شود تجارت ساده باشد ، بدون اینکه همیشه نیاز به تعویض بین سایر نرم افزارهای نمودار پیشرفته تر باشد.

رابط کاربری تجارت Bittrexرابط کاربری تجارت Bittrex

جنبه مثبت Bittrex’s UI تجارت به این معنی است که کاربران بدون تغییر حالت پیشرفته به مجموعه ای از شاخص های معاملاتی دسترسی دارند. برعکس ، حالت پیشرفته Binance برای بسیاری از کاربران معمولی نامناسب است ، و Bittrex کمی راحت تر حرکت می کند.

به Bittrex بروید

هزینه ها

یکی از مهمترین جنبه های هر صرافی ، کارمزد آن در سپرده ها ، برداشت ها و معاملات است. بنابراین ، هزینه ها چگونه مقایسه می شوند Binance و Bittrex?

هزینه ها در Binance در مقابل Bittrex مقایسه می شود - منبع: Shutterstock.comمقایسه هزینه ها در Binance در مقابل Bittrex – منبع: Shutterstock.com

بینانس

بینانس هیچ سپرده ای از سپرده های رمزنگاری دریافت نمی کند. برداشت ها مستلزم پرداخت هزینه ای برابر با هزینه شبکه دارایی است, یعنی هزینه پردازش برداشت در بلاکچین در آن زمان.

هزینه معاملات در Binance برای کاربران استاندارد است 0.10٪, که باعث می شود 0.15٪ ارزان تر از هزینه های استاندارد Bittrex. Binance همچنین تخفیف قابل توجهی در معاملات برای دارندگان سکه BNB, رمز ارز بومی آن ، هزینه های استاندارد را به فقط کاهش می دهد 0.075٪. برای معامله گران مکرر نیز هزینه هایی در نظر گرفته شده است.

Bittrex

سپرده های Bittrex مانند Binance هیچ گونه هزینه ای را متحمل نمی شوند, با این حال ، گاهی اوقات دارایی های دیجیتالی خاصی که قبل از اینکه به حساب های مبادله کاربر واریز شوند ، به آدرس دیگری منتقل می شوند ، هزینه معاملات شبکه را از شما کسر می کنند.

معاملات انجام می شود Bittrex بدون در نظر گرفتن دارایی یا جفت معاملاتی ، با نرخ ثابت 0.25٪ شارژ می شوند ، که باعث می شود معاملات در Bittrex گزینه گران تری نسبت به Binance باشد. تمام سپرده ها و برداشت های USD در Bittrex رایگان است, با این حال ، بانک فردی کاربر ممکن است هزینه انتقال سیم را دریافت کند.

برداشت در Bittrex چیزی نیست که سود حاصل از آن باشد ، اما برای پوشش هزینه های معاملات شبکه ، بسته به آن بلاکچین دارایی هزینه های برداشت کمی وجود دارد. هر دارایی دیجیتال حداقل مقدار برداشت خاص خود را دارد.

امنیت و خدمات مشتری

بینانس

امنیت Binance هنگامی که منبع یک الگوی رفتاری محبوب رمزنگاری شده است CZ اظهار داشت “بودجه Safu است” در یک توییت:

ارتقا Big بزرگ بودجه امن است! https://t.co/1DV1sVpI93

– CZ Binance &# 128310؛&# 128310؛&# 128310؛ (@ cz_binance) 25 ژوئن 2018

این عبارت از آن زمان برای نشان دادن میزان امنیت مبادله استفاده شده است. Binance itsصندوق دارایی امن برای کاربران‘(SAFU) ، که اختصاص می دهد 10٪ هزینه های تجاری برای بازپرداخت کاربران در صورت هک. Binance همچنین برای جلوگیری از سرقت وجوه ، از AI برای نظارت بر معاملات و حساب های صرافی خود استفاده می کند.

با این حال ، متاسفانه, Binance قربانی یک هک موفق شد در 7 مه 2019 و 7000 BTC به سرقت رفت. هیچ کاربری وجهی را از دست نداد و Binance مبلغ سرقت شده از کیف پول داغ آن را با استفاده از بیت کوین از صندوق SAFU پس داد..

خدمات مشتری در Binance بسیار عالی است ، با پشتیبانی آنلاین از گفتگوی زنده ، پرسش و پاسخ بزرگ و همچنین سیستم بلیط برای مسائل پیشرفته به طور کلی ، Binance یکی از امن ترین و معتبرترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است.

به Binance بروید

Bittrex

Bittrex نیز به همین ترتیب یک است تبادل بسیار امن. وجوه کاربر از طریق آنچه Bittrex “استراتژی کیف پول الاستیک و چند مرحله ای” می نامد ، جایی که اکثر دارایی ها در سردخانه آفلاین نگهداری می شوند ، نگهداری می شود.

کاربران مبادله از طریق محافظت می شوند 2FA, یا از طریق Google Authenticator ، Authy یا ایمیل اصلی 2FA برای همه حساب ها به همین ترتیب ، ورود به سیستم از آدرس های IP ناشناخته به کاربران نیاز دارد تا IP جدید خود را از طریق ایمیل تأیید کنند.

Bittrex نیز دارد پشتیبانی از چت زنده, گسترده سالات متداول و درخواست بلیط پشتیبانی, و پشتیبانی مشتری آن هم تراز است بینانس.

به Bittrex بروید

مزایا و معایب

در یک نگاه اجمالی ، در اینجا برخی از عمده ترین موارد ذکر شده است جوانب مثبت و منفی هر مبادله:

Pro’s and Con’s - Binance vs. Bittrex - منبع: Shutterstock.comPro’s and Con’s – Binance vs. Bittrex – منبع: Shutterstock.com

طرفداران منفی ها
بینانس
 • برای کاهش کارمزد از سکه مبادله خود استفاده می کند.
 • هزینه کم (0.10٪)
 • هزینه های کم شده برای دارندگان BNB
 • راه اندازی Binance DEX (در حال حاضر در نسخه بتا).
 • امنیت عالی
 • رابط کاربری تجارت بدون استفاده از نمای “پیشرفته” معامله گر ساده است
 • هزینه های بسیار بالای لیست برای پروژه های جدید
Bittrex
 • از سال 2014 با سابقه امنیتی عالی تأسیس شده است.
 • استفاده از رابط کاربری بسیار آسان است
 • مدارک امنیتی خوب
 • بیش از دو برابر هزینه Binance.
 • سکه مبادله بومی وجود ندارد
 • قرار گرفتن در معرض محدود IEO

حکم ما – Binance در مقابل Bittrex

هر دو مبادله امنیت عالی ، تجربه تجارت ، یک فرآیند پردازش کاربر جدید یکپارچه و سطح بالایی را ارائه می دهند پشتیبانی مشتری – بنابراین انتخاب اینکه کدام یک مبادله بهتر باشد بسیار دشوار است.

بجای, Binance و Bittrex جذب انواع مختلف مشتری. در Bittrex, استفاده از رابط تبادل آسان تر است ، KYC / AML این فرایند ساده است و از نظر بصری بیشتر مورد توجه کاربران مبتدی و متوسط ​​قرار می گیرد.

حکم ما - Binance در مقابل Bittrex - منبع: Shutterstock.comحکم ما – Binance در مقابل Bittrex – منبع: Shutterstock.com

از طرف دیگر ، Binance از مجموعه بیشتری برخوردار است, با معاملات اساسی و پیشرفته ، منظم IEO راه اندازی می شود, و رمز اصلی آن است و بنابراین برای طیف وسیعی از کاربران مناسب است.

از نظر نوآوری, به نظر می رسد Binance در کل بازار مبادله ارزهای رمزپایه و قریب الوقوع معرفی کامل ویژگی های این بازار پیشگام است زنجیره Binance می تواند تعداد زیادی از کاربران جدید را به سیستم عامل خود بیاورد.

هزینه های بالاتر در Bittrex ، Binance را به گزینه ای جذاب تر تبدیل می کند ، به ویژه برای معامله گران با فرکانس بالا که صاحبان سهام هستند BNB, و به همین دلیل ، ما Binance را به کاربران فعال توصیه می کنیم.

به طور کلی, هر دو صرافی تجربه تجارت عالی را ارائه می دهند, و همچنان به ارائه خدمات درجه یک و ایمن به بازرگانان ارزهای رمزپایه ادامه دهید.

توصیه شده

بینانس برو
Bittrex برو

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map