بررسی Luno Exchange برای سال 2020 – آیا می توانید به آن اعتماد کنید؟

لونو یک ارز مبادله ای رمزنگاری ساده برای استفاده است که خدمات محدود ، اما کاملاً خوبی را ارائه می دهد به روشی مطمئن ، قابل اعتماد و ایمن.

بررسی LunoLuno Review – یک مبادله قابل اعتماد ، قابل اعتماد و کم هزینه Ethereum و بیت کوین

Luno با جذابیت و جذابیت بیشتری نسبت به کاربران جدیدتر در بازار رمزنگاری ها دارد رابط های کاربری آسان, و همچنین طیف گسترده ای از دانش و خدمات پشتیبانی. Luno همچنین برخی از رقابتی ترین ساختارهای هزینه را در صنعت ارائه می دهد و این تمرکز بر قابلیت دسترسی و عملکرد را تقویت می کند.

که گفت ، با تعداد محدودی از کشورهای پشتیبانی شده و فقط 2 ارز رمزپایه پشتیبانی شده, سرمایه گذاران ارز رمزنگاری برای دسترسی به بازار کامل رمزنگاری نیاز به باز کردن یک حساب اضافی در صرافی دیگری دارند (Read ما را بخوانیدبهترین صرافی ارز رمزنگاری شده‘راهنما برای دیدن 10 توصیه برتر ما). با وجود این, Luno یک بستر تجاری پیشرفته برای کار با کسانی که می خواهند ETH و BTC را تجارت کنند ارائه می دهد.

2 سکه رمزنگاری پشتیبانی شده - منبع: luno.com2 سکه رمزنگاری پشتیبانی شده – منبع: luno.com

لونو بیشتر مورد توجه افرادی قرار می گیرد که می خواهند یک رابط کاربری ساده برای انجام معاملات فیات به رمزنگاری که شامل ارزهای رمزپایه اصلی است (ETH & BTC) و ارزهای فیات از اروپا ، آسیای جنوب شرقی و آفریقا.

اگر به نظر می رسد Luno ممکن است باشد بهترین صرافی بیت کوین برای نیازهای خود ، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این بررسی حقایق سریع در مورد Luno ، ویژگی های متمایز آن ، روند تأیید ، برنامه هزینه آن را پوشش می دهد و خلاصه ای از موافقان و مخالفان سریع آنچه را آموخته ایم ارائه می دهد.

مسلح به این دانش, شما قادر خواهید بود تصمیم بگیرید که آیا ارزش وقت خود را برای تحقیق دارید لونو بیشتر.

“وقتی استراحت می کنید ، زنگ می زنید. این چیزی است که ما به Luno اعتقاد راسخ داریم ، به همین دلیل است که ما همیشه در تلاش هستیم تا تغییر و انطباق پیدا کنیم. فن آوری های برهم زننده ، مانند ارزهای رمزپایه ، می توانند بار معنایی منفی داشته باشند و با استفاده ساده از واژه های بزرگ-بد-گرگ مانند “مخرب” ، احساس ترس را القا کنند. در عوض ، شما می توانید این اختلال در فن آوری را عامل تغییر مثبت بدانید ، خصوصاً وقتی که می خواهید کنترل بیشتری بر پول خود داشته باشید. “تیم لونو ، Luno.comتیم لونو

برو به Luno

حقایق فوری

برگه های Luno
نوع مبادله: متمرکز
فیات به رمزنگاری: آره
رمزنگاری به رمزنگاری: آره
تعداد ارزهای فیات مورد معامله: 5
تعداد ارزهای رمزنگاری شده: 2
تعداد کشورهای پشتیبانی شده: 40
نقل و انتقالات / سپرده های بانکی: آره
کارت های اعتباری / بدهی: آره
انتقال سیم: نه
پی پال: نه
کیف پول (های) مبادله ای: آره
محدودیت های اندازه حساب: نه
تجارت حاشیه: نه
دوره های محدود هزینه آره
هزینه های معاملاتی: 0.2 – – 1 er هزینه گیرنده بسته به حجم 30d و جفت معاملات
هزینه های واریز / برداشت: هزینه های برداشت ناچیز و هزینه های سپرده به استثنای 1
مرکز فرماندهی: بریتانیا
گنجانیده شده: سنگاپور

صفحه اصلی مرور Lunoصفحه اصلی مرور Luno

امکانات

صرافی های رمزنگاری شده در اشکال و اندازه های مختلف متفاوت است و لونو از این قاعده مستثنی نیست.

Luno خود را به عنوان مکانی امن برای اقامت مردم نشان می دهد خرید ، فروش و ذخیره سازی بیت کوین و اتریوم ، و همچنین دارای یک پلت فرم تجارت فوق العاده پیشرفته است. بنابراین تفاوت آن با رهبران صنعتی مانند Coinbase ، Binance ، FTX و غیره چیست?

ویژگی های بررسی لینو - منبع: Shutterstock.comویژگی های بررسی لینو – منبع: Shutterstock.com

با این حال ، بهترین ویژگی های Luno عملکرد آن و صرفه جویی در هزینه ای است که از کاربران خود برای کاربران رمزنگاری ارائه می دهد. کشورهای پشتیبانی شده.

“در حالی که ما و بسیاری دیگر از شرکتهای بیت کوین در واقع مبتکرانه به ارز دیجیتال هستیم ، لونو در حال حاضر تمرکز زیادی بر روی بیت کوین دارد ، صرفاً به دلیل اینکه ارز دیجیتال دیگری وجود ندارد که در آن زمان به همان اندازه ایمن و مورد استفاده قرار گیرد.”مارکوس سوانپول

ویژگی های بررسی Lunoویژگی های بررسی Luno

هزینه های کم به طور کلی

به راحتی بهترین ویژگی Luno تعهد آن به هزینه های کم به طور کلی است.

زیاد واریز و برداشت گزینه ها رایگان هستند و فقط بقیه هزینه های اسمی دارند.

هزینه های معامله Luno همچنین بسیار رقابتی هستند ، با هزینه های سازنده برای همه جفت های ارزی.

هرکسی که می خواهد وارد معامله شود بیت کوین و اتریوم بدون نگرانی در مورد هزینه ها توسط Luno به خوبی ارائه می شود ، به ویژه آن دسته از کاربرانی که می خواهند از هزینه های کارت اعتباری استاندارد بالا در صنعت خارج شوند.

هزینه های برداشت و برداشت از LunoLuno Review – هزینه های واریز و برداشت

برو به Luno

عمده ارزهای فیات آفریقا و جنوب شرقی آسیا پشتیبانی می شود

در حالی که تقریباً از همه ارزهای فیات می توان در صرافی های رمزنگاری مدرن استفاده کرد ، آنها معمولاً باید به یک ارز بزرگ مانند ارز دلار آمریکا یا یورو, قبل از واریز و معامله.

عمده ارزهای فیات آفریقا و جنوب شرقی آسیا پشتیبانی می شود - منبع: Shutterstock.comعمده ارزهای فیات آفریقا و جنوب شرقی آسیا پشتیبانی می شود – منبع: Shutterstock.com

این بدان معناست که شما باید هزینه های تبدیل را علاوه بر کارمزدی که خود صرافی دریافت می کند ، با ارائه دهندگان پرداخت خود پرداخت کنید.

با این حال ، Luno طیف وسیعی از ارزهای اصلی فیات از را ارائه می دهد جنوب شرقی آسیا و آفریقا (ZAR, IDR, MYR, و NGN) که به کاربران این کشورهای پرجمعیت این امکان را می دهد تا با ارز خود معامله و معامله کنند و از این رو از هزینه های تبدیل شده با سایر مبادلات دیگر اجتناب کنید..

محدودیت های تأیید آرام

لونو به کاربران اجازه می دهد تا دقیقاً وارد معاملات شوند رمزنگاری بدون اسناد هویتی برای پایین ترین سطح تأیید مورد نیاز است و حتی به کاربران از تعداد کمی از کشورها اجازه می دهد مقدار کمی از آنها تجارت کنند رمزنگاری در این سطح.

در حالی که کاربرانی که می خواهند مقدار قابل توجهی رمزنگاری را معامله کنند ، هنوز باید استانداردهای صنعت را داشته باشند تایید, این سطح دسترسی اول برای افرادی مفید است که فقط نیاز به معامله در مقدار کمی از ارز فیات یا معاملات کاملاً رمزنگاری شده دارند.

محدودیت های تأیید بررسی Lunoمحدودیت های تأیید بررسی Luno

برو به Luno

ثبت نام و تأیید صحت

روند تأیید Luno نسبت به استاندارد فعلی صنعت کمی آرامتر است و به برخی از کاربران امکان خرید و فروش مقدار کمی رمزنگاری فقط بر اساس تأیید حساب از طریق یک دستگاه تلفن همراه و ارسال برخی مشخصات شخصی بدون تأیید سند هویت.

این برخلاف روند رو به رشد در میان است مبادلات رمزنگاری که قبل از واریز و برداشت ارزهای فیات ، به تأیید سند هویت نیاز دارند یا دارایی های دیجیتالی خرید و فروش کرد. که امروز هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

ثبت نام و تأیید - منبع: Shutterstock.comثبت نام و تأیید – منبع: Shutterstock.com

علاوه بر این ، این اولین سطح تأیید همچنین برای افراد از کشورهای پشتیبانی شده و پشتیبانی نشده برای ارسال ، دریافت و معامله مناسب است بیت کوین و اتریوم با استفاده از آنها کیف پول Luno.

برای محدودیت های روزانه و ماهانه بالاتر, کاربران باید با تهیه عکس سند شناسایی و سلفی خود به سطح تأیید دوم برسند. این سطح تأیید دوم حداکثر روزانه و ماهانه را کمی افزایش می دهد.

برای دریافت استاندارد صنعت روزانه و ماهانه واریز و برداشت حداکثر برای حساب خود ، کاربران باید سطح سوم راستی آزمایی را انجام دهند. این سومین سطح تأیید در Luno به سطح زیر نیاز دارد عکس اثبات آدرس.

Luno روزانه و ماهانه حداکثر برای این سطح سوم تأیید حدود آنچه بیشتر مبادلات برای سند شناسایی و اثبات تأیید آدرس ارائه می دهند ، است. برخی از صرافی ها محدودیت های روزانه و ماهانه بالاتر یا حساب های نامحدود با تأیید درآمد و دارایی را ارائه می دهند ، اما لونو در حال حاضر این را ارائه نمی دهد سطح بالاتری از تأیید.

سطح تأیید بررسی Lunoسطح تأیید بررسی Luno

هزینه ها

لونو سپرده کاملا گسترده ای دارد و برنامه هزینه برداشت بر مبنای کشور پشتیبانی شده که از بهترین ها در صنعت تقریباً برای همه گزینه ها تا از بین بدترین ها برای یک گزینه واحد است. با این حال ، به طور کلی سپرده و هزینه های برداشت بسیار رقابتی است.

جدول هزینه های LUNOجدول هزینه های LUNO

هزینه های معامله Luno نیز مبتنی بر این است که پیچیده تر از بسیاری از مبادلات است حجم 30d و جفت شدن ارز فیات. بازار لونو هزینه های سازنده از بهترین صنعت است ، در حالی که هزینه های خریدار از مناسب تا بسیار خوب است.

هزینه های معامله

هزینه های معامله در لونو دنبال کردن مدل سازنده / گیرنده.

هزینه های سازنده بازار یک است صفر صاف در تمام جفت های معاملاتی, در حالی که آنها از 0.2 to تا 1 برای خریداران بازار براساس جفت شدن ارز فیات و شما 30 روز حجم معاملات.

حتی پایان بالا از هزینه معامله مناسب و معقول در صنعت ، هرچند دور از بهترین و پایان پایین است 0.2٪ تا 0.25٪ خیلی خوبه.

Luno بررسی هزینه های معاملهLuno بررسی هزینه های معامله

هزینه های کارت اعتباری

در حالی که فقط برای سپرده در موجود است یورو (EUR) و نایرا نیجریه (NGN), هزینه های کارت اعتباری Luno در صفر برای بسیار رقابتی است یورو و 1.58٪ برای NGN تا یک حداکثر هزینه سپرده 2.070 NGN.

هزینه های انتقال بانکی

تمام هزینه های انتقال بانکی Luno به جز یكی را می توان اسمی در نظر گرفت كه كمتر از آن است 5 یورو معادل.

یک استثنا مجازات سپرده نقدی Luno’s Rand آفریقای جنوبی (ZAR) 5٪ است+.

مزایا و معایب

در اینجا مختصراً موافقان و مخالفان ما در مورد تجزیه و تحلیل این موارد آورده شده است بررسی Luno به ما نشان داده است.

Luno موافقان و مخالفانLuno موافقان و مخالفان

طرفداران

  • هزینه های بسیار کم
  • رابط کاربری ساده و بصری
  • طیف خوبی از خدمات معاملات رمزنگاری
  • جفت معامله با ZAR ، NGN ، MYR و IDR
  • بستر معاملاتی با کیفیت بالا

منفی ها

  • فقط 2 ارز رمزنگاری شده پشتیبانی
  • کشورهای محدود پشتیبانی می شوند

افکار پایانی

Luno یک گزینه عالی برای افراد اهل کشورهای پشتیبانی شده که فقط به معاملات یا معاملات مورد نیاز نیاز دارند بیت کوین و اتریوم, یا به دنبال یک رمپ فیات به رمزنگاری ارزان قیمت هستند. رابط کاربری ساده و هزینه های بسیار رقابتی به این معنی است که گزینه های بهتری برای افرادی که در این گروه قرار می گیرند وجود ندارد.

افکار پایانی - منبع: Shutterstock.comافکار پایانی – منبع: Shutterstock.com

مردم از اندونزی, مالزی, آفریقای جنوبی, و نیجریه به خصوص با توانایی در خدمت خواهد بود بانک و تجارت به ارزهای بومی آنها.

با این حال ، کاربران به دنبال پیشرفته تر هستند تجارت امکانات, ارزهای رمزپایه قابل معامله یا افرادی از تعداد زیادی از کشورهای پشتیبانی نشده بهتر است که به دنبال خدمات تبادل ارز رمزنگاری شده خود در جاهای دیگر باشند.

برو به Luno

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map