مصاحبه اختصاصی: کارشناسان رمزنگاری فرانسه معتقدند فرانسه می تواند به عنوان مرکز بعدی بلاکچین اروپا تبدیل شود

فرانسه بعنوان یكی از ثروتمندترین كشورهای جهان به عنوان یك كشور كه ​​راه را برای فناوری بلاك چین دنبال می كند ، حدس خوبی خواهد زد. واقعیت اما کمی پیچیده تر است. صرف نظر از این ، نشانه هایی وجود دارد که نویدبخش زیادی برای ظهور و ظهور صحنه بلاکچین فرانسه است. رهبران رمزنگاری فرانسوی که با آنها مصاحبه کردیم ، اشاره کردند که خدمات بانکی زیرمجموعه و مالیات بالا مانع پیشرفت شده است ، و اگرچه مقامات فقط یکبار ولرم نسبت به ارزهای رمزپایه بودند ، اما از آن زمان موضع آنها تغییر شکل داده است.

در قلب اروپا ، فرانسه دارای سنتی دیرینه در مهندسی و پویایی تجاری و همراه با دولت فرانسه است پشتیبانی کامل خود از توسعه فناوری رمزنگاری و بلاکچین, این برای ملت امیدوار کننده به نظر می رسد. باید دید دقیقاً چگونه این حمایت تحقق می یابد ، با توجه به اینکه بسیاری از دولتها همین عقاید را ابراز داشته اند. بحث ارزان است با این حال ، اقدامات نیستند. و به نظر می رسد که فرانسه فقط همه صحبت ها نیست زیرا مقامات دولتی اخیراً یک چارچوب نظارتی ICO فرانسه را پذیرفته اند که برای پروژه های جدیدی که به دنبال راه اندازی ICO هستند اعمال خواهد شد.

برای کسانی که علاقه مند به چگونگی اوضاع در آینده برای فرانسه هستند ، شنیدن آنچه که افراد داخلی در طبقه همکف فکر می کنند ، بصیرت آمیز خواهد بود ، به همین دلیل است که ما با سه متخصص برجسته فرانسوی صنعت برای نظرات آنها مصاحبه کرده ایم:

دفتر کل یک رهبر در راه حل های امنیتی و زیرساختی برای ارزهای رمزپایه و کاربردهای بلاکچین است. دفتر مرکزی لجر در پاریس و سانفرانسیسکو ، 160 تیم حرفه ای دارد و بیشتر به خاطر کیف پول های سخت افزاری Ledger شناخته می شود ، که بیش از 1،000،000 واحد در 165 کشور در سراسر جهان فروخته است. ما با دو نماینده از لجر صحبت کردیم ، آماندین دوات ، رئیس سیاست عمومی و اتین لابورد ، تحلیلگر توسعه شرکت و استراتژی.

پیر نویزات یک کارآفرین باتجربه در فضای بلاکچین و یکی از برجسته ترین متخصصان رمزنگاری فرانسه در فرانسه. او فهمیده بود پیامیوم در سال 2011 ، اولین صرافی بیت کوین در اروپا و در حال حاضر پیشرو است Blockchain.io, که وی آنرا توصیف می کند:

“مبادله اعتماد ارز رمزنگاری شده برای بازرگانان و سرمایه گذاران فردی و نهادی.”

جاناتان چستر یکی دیگر از کهنه سربازان در فضای رمزنگاری است ، با تاسیس Bitwage, یک لیست حقوق و دستمزد بین المللی بیت کوین و پرداخت دستمزد بین المللی که به کاربران امکان پرداخت (یا پرداخت دستمزد به آنها) بیت کوین و سایر روش های پرداخت جایگزین – مانند ارزهای محلی و / یا کالاها را می دهد. چستر پس از دریافت دعوت از دولت فرانسه در قالب کمک هزینه بلیط فناوری فرانسه برای استارتاپ های با پتانسیل بالا ، فعالیت خود را از کانادا به فضای کاری Station F و ماشین جوجه کشی در پاریس منتقل کرد..

ما چند سوال در مورد چشم انداز بلاکچین فرانسه ، نگرش دولت نسبت به صنعت و هر گونه توصیه یا توصیه ای که آنها برای علاقه مندان به بلاک چین یا مبتدیان تازه وارد صحنه در فرانسه دارند ، از این متخصصان پرسیده ایم..

س 1: نظر شما در مورد تلاش های دولت فرانسه برای تبلیغ بلاکچین در فرانسه از منظر نظارتی چیست؟?

آماندین و اتین از لجر:

نهادهای نظارتی فرانسه کار خوبی در کار با این صنعت انجام داده اند ، زمانی که آنها تعریف بلاکچین را پیشنهاد کردند به سال 2016 برمی گردد. امروز ، نهادهای نظارتی همچنان در خلق خلاقیت در تطبیق قوانین موجود با اکوسیستم جدید عمل می کنند. به عنوان مثال ، تنظیم کننده مالی فرانسه (AMF) پیشنهاد داد که یک برچسب اختیاری به ICO های معتبر ارائه دهد. به عنوان یک صنعت در حال تکامل ، مکالمه با همه ذینفعان به طور مداوم مورد نیاز است.

در Ledger ، روش ما برای تأمین امنیت کلیدهای شخصی – از طریق طیف گسترده ای از پیشنهادات ما مانند خود حضانت با Ledger Nano و Ledger Vault – به طور طولانی با تنظیم کننده هایی که در مراحل اولیه با آنها درگیر شده ایم ، مورد بحث قرار گرفته است..

پیر از Blockchain.io:

دولت فرانسه جاه طلبی خود را برای تبدیل فرانسه به پایتخت ICO و از دست ندادن انقلاب بلاکچین پنهان نمی کند. آن ها هستند در حال حاضر با بلاکچین و کارآفرینان رمزنگاری فرانسوی در فرانسه صحبت می کنید تا درک بهتری از بازار داشته باشید ، مشکلات آن را بفهمید و بر این اساس تنظیم کنید. در حال حاضر رویکرد آنها کاملا عملی است زیرا آنها این را تشخیص می دهند تنظیم خیلی زود هوشمندانه نخواهد بود.

من البته از تلاش های دولت قدردانی می کنم ، اما آرزو می کنم آنها این صنعت را تشویق کنند مشوق های بیشتر کاهش مالیات ، شناخت ماهیت آزادسازی پرداخت یورو از طریق معامله با بیت کوین ، کمک به کارآفرینان رمزنگاری برای راه اندازی ICOs برای دسترسی آسان تر به خدمات بانکی (در حال حاضر اکثر بانک های فرانسه نمی خواهند از شرکت های مرتبط با رمزنگاری پشتیبانی کنند) یک گام دلگرم کننده برای ارتقا امکانات ارائه شده توسط بلاکچین در فرانسه است.

جاناتان از Bitwage:

به نظر می رسد فرانسه در مورد ارزهای رمزپایه کاملاً آینده نگر است. Bitwage ، به عنوان راه حل پیشرو در زمینه حقوق و دستمزد بیت کوین که به شما امکان می دهد هرکسی در بیت کوین پرداخت کند یا حقوق دریافت کند ، دریافت کرد کمک هزینه ای از دولت فرانسه در قالب کمک هزینه بلیط فناوری فرانسه. این کمک هزینه استارت آپ های بین المللی در اکوسیستم فرانسه را با پول ، راهنمایی ، فضای اداری و دسترسی به شتاب دهنده محلی متصل می کند. دولت به طور کلی به زنجیره بلوکی و نوآوری در فناوری بسیار مطلوب نگاه می کند. دیدن به عنوان وزیر دارایی فرانسه است برنامه ریزی برای ایجاد یک چارچوب قانونی برای ICO, این کشور ممکن است به کانون پرورش سرمایه برای صنعت تبدیل شود.

Q2: به نظر شما فرانسه چه چشم اندازهایی برای تبدیل شدن به یک مرکز زنجیره بلوک در آینده دارد?

پیر ، Blockchain.io:

من قطعاً معتقدم فرانسه توانایی تبدیل شدن به یک مرکز زنجیره بلوک در آینده را دارد. ما برخی از بهترین مهندسان اروپایی را در کشور خود آموزش می دهیم و جامعه بلاکچین بطور مداوم در حال گسترش است. با این حال ، این تنها درصورت امکان پذیر است که دولت امور را به دست خود بگیرد و اجازه نمی دهد که استعدادهای ما به کشورهای دیگر بخاطر نبود مقررات تشویق به رشد صنعت فرار کنند.

آماندین و اتین ، لجر:

فرانسه یکی از بهترین مکان های جهان برای استارت آپ ها است. اول ، انتخاب [رئیس جمهور فرانسه] امانوئل ماکرون اعتماد رهبران تجارت را بهبود بخشیده است. دوم ، Brexit باعث شد بسیاری از استعدادهای Fintech از انگلیس برای فرانسه خارج شوند. در آخر ، لایحه PACTE (Plan d’action pour la croissance et la transformation des entries) که در حال حاضر مورد بحث است ، رشد اضافی SME را تقویت می کند.

برای تبدیل شدن فرانسه به رهبر بلاکچین نیاز به غلبه بر برخی چالش ها است. افتتاح حساب بانکی برای اکثر شرکت های نوپا سخت است ، زیرا بسیاری از بانک ها هنوز نمی دانند چگونه کلاهبرداران را شناسایی کرده و به درستی KYC را در چنین اکوسیستم ابتکاری اجرا کنند.. علاوه بر این ، نرخ مالیات و استانداردهای حسابداری قابل اجرا باید روشن شود. لجر به ایجاد شغل و فرصت اختصاص داده شده است و رد پای ما در فرانسه به رشد خود ادامه خواهد داد.

جاناتان ، Bitwage:

در داخل پاریس یکی از بزرگترین قطب های نوآوری در جهان وجود دارد ، فضایی همکار به نام Station F. ایستگاه F میزبان بیش از 1000 استارت آپ در یک ایستگاه قطار نوسازی شده است, پر از شتاب دهنده های شرکت های بزرگ مانند فیس بوک ، Naver ، BNP ، مایکروسافت و Ubisoft. این فضای همکاری ، جایی که Bitwage در یک سال گذشته حضور داشته است ، به احتمال زیاد قطب بسیاری از انواع مختلف نوآوری در فن آوری ، از جمله بلاکچین است.

در حالی که ارز رمزنگاری شده به نظر نمی رسد که در فرانسه به این بزرگی باشد در مقایسه با آنچه در جاهایی مانند ایالات متحده ، لهستان و برزیل دیده ام, بلاکچین مجاز بسیار محبوب است. در رویدادهای مالی در سراسر پاریس ، می توانید پیدا کنید مدیران شرکت هایی که به دنبال راه حل های مجاز بلاکچین هستند برای آنها. بدون شک این شکوفا خواهد شد.

هرچه مقررات مربوط به ICO در فرانسه محکمتر می شود ، ممکن است به خوبی به مرکز ارائه رمزهای امنیتی تبدیل شود به طور قابل توجهی از مقررات کاملاً مشخص یک مرکز مالی بزرگ بهره مند شوید.

Q3: در مورد تقاضای رمزنگاری چطور؟ جامعه کلی فرانسه چگونه است؟ رهبران جامعه چه کسانی هستند و چگونه افراد جدیدی را که در صحنه هستند شروع به کار می کنید?

جاناتان ، Bitwage:

بزرگترین بازیکنان رمزنگاری در فرانسه هستند لجر و استراتوم لجر صاحب مکانی است که با نام La Mason Du Bitcoin یا خانه بیت کوین شناخته می شود و در آنجا میزبان بزرگترین دیدارهای بیت کوین در پاریس هستند. یکی از بنیانگذاران Stratumn ، Sebastien Couture ، همچنین بنیانگذار وبلاگ محبوب بلاکچین EpiCenter است. برای بازیکنان جدید ، من این کار را می کنم توصیه می کنید به بسیاری بروید فین تک کنفرانس ها ، یافتن مکان در داخل ایستگاه F ، رفتن به مجالس رمزنگاری یا درخواست بلیط فناوری فرانسه.

آماندین و اتین ، لجر:

پروژه های بلاکچین و دارایی های رمزنگاری در فرانسه در حال شتاب گرفتن هستند ، همانطور که در دوره های قابل توجهی از جمله Ledger (75 میلیون دلار) ، iEx.ec (12.5 میلیون دلار) و Stratumn (7.8 میلیون دلار) مشاهده می شود. در کل ، بیش از 400 شرکت مرتبط با بلاکچین در اینجا وجود دارد – ایجاد اشتغال 10 برابر بیشتر از 2016 از طریق شرکت هایی مانند Consensys ، Paymium ، Ark ، Blockchain Partners ، Coinhouse ، iEx.ec یا Moneytrack.

فرانسه به دلیل کیفیت فارغ التحصیلان STEM خود و افزایش تعداد فرصت های شغلی برای آنها ، مکانی عالی برای شروع کار در رمزنگاری است.. این صنعت برای سالهای زیادی یک صنعت در حال رشد خواهد بود و زمان خوبی برای شروع استعدادها در فضا خواهد بود.

پیر نویزات ، Blockchain.io:

یکی از بزرگترین امتیازات در مورد جامعه بلاکچین میزان باز بودن آن است: هر کسی که مایل به یادگیری بیشتر و درگیر شدن است می تواند س askال کند و حمایت کند در انجمن های اختصاصی مانند BitcoinTalk یا در مورد موضوعات مورد علاقه خود به کانال های تلگرامی بپیوندید تا با علاقه مندان به رمزنگاری از هرجای دنیا گفتگو کنید.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده در فرانسه همراه با تقاضا به طور مداوم در حال رشد است. در اوایل سال 2018 ، از هر 10 فرانسوی 1 نفر گفت که قبلاً به خرید ارزهای رمزپایه فکر کرده اند و 15٪ می گویند که در مورد خرید آنها فکر می کنند. دلگرم کننده این است که ببینیم این اعداد در جوانترین گروه های جمعیتی وجود دارند ، گروههایی که به ساخت نسل بعدی عصر بلاکچین کمک می کنند.

شما آن را دارید چندین فرصت بزرگ و همچنین چندین چالش پیش روی صحنه بلاکچین فرانسه و مقامات وجود دارد. برخی از مضامین مورد بحث یادآور مضامینی است که در سایر کشورها ظاهر شده است ، مانند بانکهای غیرهمکار ، انکوباتورهای انرژی زا و اطلاعات جمعیتی جستجوگر. از جنبه های دیگر ، پشتیبانی کامل دولت و افزایش تمرکز B2B معمول نبوده است ، و به نظر می رسد فرانسه از این نظر مسئول اتهام است – یا حداقل در حال ساختن جایگاهی برای خود هستند – با پیشرفت در دوره آینده بلاکچین انقلاب.

توسعه رمزنگاری در فرانسه به موفقیت پروژه های جدیدی که از داخل فرانسه مانند blockchain.io راه اندازی می شوند و همچنین پیشرفت نظارتی مداوم توسط دولت فرانسه بستگی دارد..

اگر مقامات فرانسوی بتوانند وعده های خود را عملی کنند و مقررات روشن و معقولی را ارائه دهند و به باز کردن تسهیلات بانکی برای پروژه های رمزنگاری کمک کنند ، به نظر می رسد بیش از اندازه کافی حرکت و پشتیبانی برای کمک به سیمان فرانسه به عنوان یک مرکز بلاک چین مناسب برای آینده وجود دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map