بیت کوین تقریباً هر روز خبرساز می شود. این است در حال افزایش محبوبیت در سراسر جهان است, و بیشتر و بیشتر مردم در تلاشند تا در مورد آن اطلاعات کسب کنند. مسئله این است که درک بسیاری از موضوعاتی که برای بیت کوین اعمال می شوند همیشه ساده نیستند. استخراج یکی از این موضوعات است.

روند استخراج از معادن است ریاضیات و علوم کامپیوتر پیچیده. ما آن را برای شما در راهنمای آسان قابل درک است.

استخراج بیت کوین چیست?

استخراج است فرایندی که از طریق آن بیت کوین ایجاد می شود. بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده ، نوعی پول دیجیتالی است. برای استفاده از بیت کوین ، باید در اختیار آن باشید. بیت کوین است کنترل نشده یا تنظیم شده توسط یک مرجع مرکزی, و روند ایجاد بیت کوین نیز وجود ندارد. پول های فیات منظم چاپ می شود و سکه ها توسط م institutionsسسات مالی مطابق مقررات دولت ضرب می شوند.

با این حال ، بیت کوین با استفاده از رایانه های قدرتمند ایجاد می شود معاملات را تأیید کنید در شبکه در ازای دریافت پاداش در قالب بیت کوین بیشتر. برای درک استخراج بیت کوین ، ایده خوبی است که یک درک اساسی فناوری بلاکچین.

دفتر کل

دفتر کلبلاکچین بیت کوین یک دفتر کل عمومی است ، پایگاه داده که نگه می دارد اطلاعات در مورد هر معامله بیت کوین از زمان ایجاد آن همه این معاملات به صورت عمومی در این دفتر ذخیره می شوند. وجود دارد هزاران نسخه از دفتر بین هر کاربری که یک گره را اجرا می کند توزیع شده است. هر نسخه به اندازه نسخه دیگر معتبر است.

هر زمان که شخصی معامله بیت کوین را انجام می دهد ، در یک بلوک ثبت می شود. اطلاعات موجود در این بلوک نشان می دهد که شخص X مقداری بیت کوین برای شخص Y ارسال کرده است. در واقع رد و بدل سکه وجود ندارد ، فقط یک سکه است اضافه شدن این رکورد به دفتر. این ثابت می کند که شخص X مقدار مشخصی بیت کوین برای شخص Y ارسال کرده است. برای اطمینان از صحت اطلاعات, بیت کوین نیاز به اعتبارسنجی هر معامله ای دارد.

اعتبار سنجی

اعتبار سنجیوقتی این تراکنش ها به یک بلوک اضافه می شوند ، کاربران دیگر می توانند ورودی را مشاهده کنند. برای مهر و موم اعتبار این معامله, کسی باید آن را تأیید کند. چه کسی آن را تأیید می کند؟ اینجا جایی است که معدن کاران وارد آن می شوند.

اعتبار سنجی نیاز به برخی “کار کردن”توسط معدنچی تکمیل شود. آنها باید مسائل پیچیده ریاضی را که نیاز به قدرت و زمان محاسبه دارند حل کنند. معدنچی مجبور است ایجاد کردن هش تا یک بلوک را با موفقیت تأیید کنید. در مورد ظاهر هش الزامات خاصی وجود دارد. بنابراین ، مگر اینکه هش از آن فرم ایجاد شود ، روند استخراج ادامه می یابد. وقتی معدنچی مسابقه پیدا کرد ، او ورودی را تأیید می کند.

جوایز

دلیل اینکه کسی می خواهد معدنچی شود به خاطر همین است جوایزپاداش که داده می شود, پرداخت شده در بیت کوین. هنگامی که یک ماینر هش ایجاد می کند ، معامله اعتبار می یابد. ماینرها تا زمان موجود هیچ Bitcoin دریافت نمی کنند اثبات که دارند یک تراکنش را به درستی تأیید کرد. در غیر این صورت ، مردم می توانند به دروغ ادعای تأیید اعتبار معاملات و مطالبه پرداخت را داشته باشند.

 اثبات کار پروتکلی که بیت کوین از آن استفاده می کند به این معنی است که ماینرها باید یک تراکنش را تأیید کنند و سپس سایر ماینرها باید این مورد را قبل از پرداخت ماینر اصلی تأیید کنند. پروتکل اثبات کار از a پازل ریاضی که شامل ساخت یک تعداد زیادی محاسبات برای حل. پس از حل ، ماینر با بیت کوین پاداش می گیرد.

چه کسی می تواند Bitcoin را استخراج کند?

هرکسی که مایل به سرمایه گذاری در هر چیزی از چند صد دلار باشد می تواند برای شروع استخراج بیت کوین سخت افزار خریداری کند. شما به دکترا نیازی ندارید. در ریاضیات یا علوم کامپیوتر برای استخراج, شما به سادگی به ترکیب سخت افزار و نرم افزار مناسب نیاز دارید, به طور خاص برای این منظور طراحی شده است.

برای شروع استخراج بیت کوین ، به موارد زیر نیاز دارید:

  • شما به یک استخراج کننده سخت افزار نیاز خواهید داشت. ماینرها در ابتدا پردازنده مرکزی بودند اما GPU ها آنها را به دلیل قابلیت محاسباتی بالاتر و نیاز به انرژی کمتری از آنها خارج کرد. امروز, از ASIC استفاده می شود به جای GPU. ASIC تراشه هایی هستند که فقط برای استخراج طراحی شده اند. آنها برای هر چیز دیگری بی فایده هستند اما تا 100 برابر بیشتر از برخی پردازنده های گرافیکی قدرت محاسباتی ارائه می دهند. پروتکل اثبات کار که بیت کوین به طور خاص برای استخراج کنندگان ASIC استفاده می کند.
  • شما نیز نیاز خواهید داشت نرم افزار استخراج تا همزمان با سخت افزاری که خریداری کرده اید کار کنید. معمولاً ، نرم افزار شما Bitcoin miner را به blockchain و استخر استخراج متصل می کند (بعداً اطلاعات بیشتری در مورد استخرهای استخراج). این نرم افزار همچنین آمار مفیدی مانند میزان هش ، دما ، سرعت متوسط ​​و سرعت فن ماینر را به شما نشان می دهد

Antminer

در حال حاضر ، برخی از محبوب ترین استخراج کنندگان بیت کوین Antminer S5, S7, و S9. برای اکثر سیستم عامل ها نرم افزاری وجود دارد ، بنابراین فقط باید یکی از آنها را برای سیستم عامل خود پیدا کنید. هنگامی که سخت افزار و نرم افزار خود را تنظیم کردید ، دیگر خوب نیست! می توانید از a استفاده کنید ماشین حساب استخراج بیت کوین تا ببینید چه مدت طول می کشد تا سرمایه اولیه خود را پس بگیرید و سود خود را شروع کنید.

مواردی که باید هنگام خرید تجهیزات استخراج معدن در نظر بگیرید

بیایید در مورد یک چیز روشن باشیم برای اینکه بتوانید از طریق استخراج بیت کوین کسب کنید ، ابتدا باید از چند صد دلار برای تجهیزات خود هزینه کنید. شما باید بهترین معامله را که می توانید برای بیشترین میزان هش هشیاری که می توانید بدست آورید. یاد آوردن, استخراج بیت کوین یک رقابت است.

شما تنها کسی نیستید تلاش برای تأیید معامله و تولید اثبات کار برای بدست آوردن بیت کوین. یک ارتش کامل مثل شما وجود دارد. بنابراین ، قبل از خرج کار در معدن کار ، تکالیف خود را انجام دهید. در اینجا یک چند مورد برای در نظر گرفتن هنگام بررسی گزینه های خود:

نیازمندی های قدرت

استخراج کنندگان بیت کوین از برق زیادی استفاده می کنند. توان محاسباتی مورد نیاز برای تولید صدها هش در هر ثانیه ، انرژی الکتریکی زیادی را می خورد. اگر یک معدنچی خریداری کنید که برق زیادی مصرف می کند ، پس قبض برق شما از پشت بام عبور می کند.

مصرف برق معدن بیت کوین

مطمئن شوید که شما مصرف برق مورد انتظار را بدانید از تنظیم معدن خود و محاسبه هزینه های ماهانه برای اطمینان از اینکه پس از هزینه ها بازهم ROI خوبی خواهید داشت. بهترین گزینه ممکن است استخراج کننده ای باشد که برای میزان هش خود مقدار کمی برق مصرف کند.

میزان هش

استخراج بیت کوین همه چیز درمورد هش کردن است. این فرایند به استخراج کننده شما نیاز دارد تا تعداد بی شماری هش در هر روز ایجاد کند. هر چقدر که بتواند هش بیشتری ایجاد کند ، این امکان وجود دارد که بتوانید در بیت کوین سود کسب کنید. نرخ هش تعداد هش هایی است که ماینر شما می تواند در هر ثانیه انجام دهد. به دنبال یک معدنچی باشید که دارای یک نرخ هش بالا.

هزینه

آخرین ، اما مهم نیست هزینه معدنچی. با در نظر گرفتن هزینه های برق ، چند ماه اول سود برای پرداخت سرمایه ای که در تجهیزات معدن سرمایه گذاری کرده اید استفاده می شود. نکته اصلی این است که یک معدنچی پیدا کنید که دارای یک نرخ هش خوب, است کم مصرف, و نیازی به بیش از حد هزینه اولیه.

چگونه استخراج را شروع کنیم?

اکنون که از سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز استخراج مطلع شدید. بیایید در مورد کیف پول و استخرهای استخراج بحث کنیم.

یک کیف پول بیت کوین راه اندازی کنید

اگر کیف پول ندارید نمی توانید از میوه های فرآیند استخراج لذت ببرید. پرداخت ها با بیت کوین به آدرس کیف پول ارسال می شود شما فراهم می کنید انواع مختلف کیف پول وجود دارد که می توانید استفاده کنید ، اما به یاد داشته باشید که اگر با مقادیر زیادی روبرو هستید سکه های خود را ایمن کنید.

به استخر استخراج بپیوندید

شما می توانید بین تبدیل شدن به یک ماینر انفرادی یا عضویت در استخر استخراج انتخاب کنید. استخراج انفرادی یک گزینه است ، اما معمولاً توصیه نمی شود. استخراج انفرادی بسیار کمتر از استخراج در استخر تأیید معاملات می کند عضویت در استخر معمولاً گزینه بهتر است. قابلیت محاسباتی همه استخراج کنندگان کمک کرده و پاداش بین اعضا توزیع می شود.

استخر استخراج بیت کوین

تو باید در مورد استخرهای استخراج موجود تحقیق کنید قبل از عضویت و اطلاع از هرگونه هزینه برداشت ، کمیسیون گرفته شده توسط مالکان ، نحوه توزیع پرداخت و هر چند وقت یکبار و به راحتی می توانید وجه را برداشت کنید.

اگر می خواهید در مورد روند استخراج اطلاعات بیشتری کسب کنید و به روزرسانی ها و نکاتی را به طور منظم دریافت کنید ، به لیست پستی ما بپیوندید و از آن مطلع شوید.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me