جامعه بلاکچین یک فضای مشترک است ، فضایی که در آن مزایا و مزایای یک فناوری دفتر مرکزی غیرمتمرکز ، مهارت بسیاری از تلاش های عظیم یک توسعه دهنده را می طلبد. ایجاد موفقیت جعبه های شن و ماسه, برنامه نویسی اردوگاه های بوت و سیستم عامل های منبع باز مانند گیتهوب, فناوری بلاکچین انگیزه های برابری طلبانه و مشارکتی نهفته در این اقدامات را می گیرد و آنها را در تعدادی از جذاب ترها گسترش می دهد موارد استفاده بالقوه.

فناوری اساسی با الگوی قبلی توسعه دهنده متفاوت است و هنوز در مرحله رشد اولیه است. در حالی که جذابیت دستیابی به یک DApp سریع و آسان در بازار همیشه وجود دارد ، نکته اصلی این است که برای داشتن DApp های مقاوم در آینده نمی توانید معماری اساسی را کاهش دهید – اتفاقی که اگر یک توسعه دهنده را استخدام کنید ، اتفاق می افتد کل برنامه بلاکچین خود را بسازید. به همین دلیل است که شما باید از استخدام یک توسعه دهنده برای ساخت یک برنامه بلاکچین اجتناب کنید و در عوض خدمات یک را استخدام کنید شرکت توسعه بلاکچین حرفه ای که منابع داخلی و فرآیندهای ایجاد برنامه ها را با توجه به مشخصات دقیق شما دارد.

عملکرد برنامه ممکن است با اهداف کسب و کار شما همسو نباشد

یکی از رایج ترین مشکلات در چرخه های تولید محصول ارتباط نادرست بین بینندگان کالا (اغلب بنیانگذاران) و تیم توسعه است. برخی از بنیانگذاران فکر می کنند که بکارگیری یک توسعه دهنده به برقراری ارتباط در خصوص مشخصات محصول ، ویژگیهای ویژگی و تجربه کاربر کمک می کند. اگرچه این رویکرد ممکن است برای برنامه هایی که با زبانهای ثابت مانند Java ، C ++ یا Python ساخته شده اند و در فضای ابری میزبانی می شوند ، کار کند ، اما کار با این روش در یک برنامه بلاکچین با ناکارآمدی و مشکلات توسعه محصول همراه است. مجموعه ای از ویژگی ها و عملکردهای مختلف وجود دارد که یک برنامه بلاکچین می تواند برای آنها طراحی شود. آیا اثبات کار یا اثبات پروتکل سهام می خواهید؟ چگونه پردازش عادی اطلاعات در کل دفتر انجام می شود؟ آیا کاربران قادر به سرمایه گذاری و تجارت ارزهای رمزپایه و فیات خواهند بود؟ اجرای همه اینها بدون تأخیر برای یک توسعه دهنده دشوار است ؛ بدون شک منجر به تأخیر و شاید یک محصول نهایی می شود که با اهداف تجاری شما همخوانی ندارد.

امنیت یک نگرانی عمده است که توسعه دهندگان SIngle نمی توانند به درستی از آن حساب کنند

پروتکل های Blockchain سنگر کافی در برابر بازیگران بد نیست. نگرانی های امنیتی کاملاً از ابتدای مراحل برنامه ریزی برنامه شما قابل چشم پوشی نیستند ، خصوصاً اگر انتقال پول یا رمز را از طریق شبکه تسهیل می کنید. در حالی که کاربران می توانند با نگه داشتن کیف پول سرد از ثروت شخصی خود محافظت کنند ، کد برنامه شما به شبکه پیوند خورده و برای مشاهده همه توسعه دهندگان قابل مشاهده است (علی رغم تغییر ناپذیری تراکنش ها). ایجاد ارتباطات ایمن در سراسر اکوسیستم بلاک چین تعیین کننده اساسی در موفقیت یا عدم موفقیت برنامه شما خواهد بود و با این وجود امنیت معمولاً چیزی نیست که یک توسعه دهنده بتواند به درستی از آن حساب کند. آنها ممکن است برخی از لایه های نازک دفاعی را در برابر اشکالات و کلاهبرداران نصب کنند ، اما به طور کلی ، امنیت از حوزه توسعه دهنده برنامه blockchain خارج می شود. شرکت های حرفه ای توسعه بلاکچین دارای متخصصان امنیت سایبری در زمینه کارکنان هستند تا اطمینان حاصل کنند که برنامه شما مانند یک قلعه ساخته شده است ، در برابر اشکالات و بازیگران بدی که سعی در پاره کردن اطلاعات مصرف کنندگان دارند ، مقاوم است..

برنامه های Blockchain نیاز به نگهداری مداوم دارند

برای اثبات آینده برنامه بلاکچین شما باید از نگهداری و بهینه سازی روزانه استفاده کنید. هر زنجیره بلوکی ایجاد شده کمی متفاوت است و به همین ترتیب ، هر کدام به مرور زمان به انواع مختلفی از ویژگی های مختلف ارتقا می یابند. حفظ برنامه برای عملکرد در سطح مطلوب در داخل شبکه کاملاً مهم است و این به معنای بررسی و تعادل مداوم در برابر آنچه برای عملکرد بهتر لازم است و تبدیل شدن به بدهی فناوری است ، است. نیاز به س Localالات محلی و راه دور وجود دارد. تلاش های استخراج (در صورت وجود) باید در صورت امکان صرفه جویی شود ، در حالی که به روز بودن با نرم افزار و سیستم به روزرسانی می شود برای اثبات آینده برنامه ساخته شده بر روی یک پروتکل بلاکچین که در طی دو سال بسیار متفاوت به نظر می رسد مهم است. به امروز.

یک توسعه دهنده هرگز قادر نخواهد بود در همه این جبهه ها سرعت خود را حفظ کند. اینجاست که یک شرکت توسعه بلاکچین حرفه ای بار دیگر وارد بازار می شود ، اطمینان حاصل شود که طیف وسیعی از توسعه ، طراحی و خدمات تحلیلی برای پروژه های کاربردی بلاکچین شما به طور یکپارچه گسترش یافته و با بهترین شیوه های صنعت در طول زمان تقویت می شود..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me