Coinbase برای افزودن پشتیبانی کلاسیک Ethereum

Coinbase روز دوشنبه از برنامه خود برای افزودن پشتیبانی از Ethereum Classic (ETC) به عنوان پنجمین ارز رمزنگاری شده خود رونمایی کرد. در چند ماه آینده ، ادغام فنی دارایی دیجیتال قبل از اعلام لیست و در نهایت اجازه تجارت ETC انجام می شود.

در اوایل این هفته مشخص شد که دارایی دیجیتال جدیدی برای هر دو در دسترس خواهد بود سرمایه گذاران فردی و نهادی به زودی. این انتخاب برای اکثر مشتریان کمی تعجب آور بود ، آنها حدس می زدند که XRP ، EOS یا حتی TRX انتخاب بهتری از سوی شرکت داشته باشند.

در مارس 2018 ، Business Insider گزارش داد که لیست XRP قریب الوقوع در Coinbase است می تواند صورت گیرد. در حقیقت ، درست شب قبل از اینکه مدیر عامل ریپل ، برد گارلینگهاوس و رئیس Coinbase ، اسیف هیرجی ، قرار بود در Fast Money CNBC صحبت کنند ، شایعاتی مبنی بر اینکه داشتن هر دوی آنها در مصاحبه ، برای اعلام لیست به صورت علنی است ، به گوش می رسد..

انتخاب عجیب دارایی

بسیاری از انتخاب Ethereum Classic تعجب کردند. در واقع ، ETC تنها 18 ارز رمزنگاری شده با سرمایه بازار است و بر اساس زمان پرس ، 1.4 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. علاوه بر این ، این خبر در میان حدس و گمان های طولانی مدت منتشر شد که Ripple’s XRP را به عنوان مدعی اصلی در میان دارایی های دیجیتال قرار داد ، به طور بالقوه ، برای پیوستن به Coinbase بعدی.

Coinbase ادعا می کند که این اعلان همزمان با داخلی و عمومی ، با توجه به روند آنها در لیست توکن های جدید ، اعلام شده است.

انتخاب ETC به صراحت در اعلامیه توضیح داده نشده است. با این حال ، بخش FAQ قصد این شرکت را برای پشتیبانی روزافزون از نشانه های ERC20 و انشعابات بیت کوین به یاد می آورد.

روند انتخاب دارایی های جدید تاسیس شده توسط Coinbase ، گزارش شده است ، لیست های بالقوه را تحت یک روش دقیق قانونی و ارزیابی ریسک قرار می دهد پس از توصیه اولیه توسط کمیته انتخاب دارایی داخلی آنها.

طبق گزارشات ، Ethereum Classic در اکثر محصولات Coinbase ادغام خواهد شد. مجموعه نهادی کالاهایی که اخیراً توسط این شرکت راه اندازی شده است ، مانند Coinbase Prime و Coinbase Custody) ، به محض اعلام تاریخ عرضه ، شاهد پشتیبانی تجاری دارایی جدید خواهند بود.

طبق قوانین تجارت داخلی شرکت ، Coinbase Pro ، محصول جدیدی است که در اواخر ماه جاری جایگزین GDAX برای سرمایه گذاران منفرد خواهد شد ، پس از آغاز رسمی فروش ، یک جفت معاملاتی ETC ارائه می دهد. سفارشات ابتدا در حالت “فقط پس از ارسال” قرار می گیرند تا زمانی که نقدینگی کافی قبل از شروع معاملات ایجاد شود.

از طرف دیگر ، کیف پول Coinbase در زمان راه اندازی دارایی اضافه نمی کند. این پست توضیح داد که این تنها پس از ارزیابی چندین فاکتور و معیارهای سلامت بازار مانند ثبات قیمت و نقدینگی دارایی به وجود می آید.

وب سایت مبادله ارز رمزنگاری Coinbase زیر ذره بین. منبع: Shutterstock.comوب سایت مبادله ارز رمزنگاری Coinbase زیر ذره بین. منبع: Shutterstock.com

Ethereum Classic چیست

Ethereum classic شاخه ای از Ethereum است که دو سال پیش ایجاد شده است. در حقیقت ، در هفدهم ژوئن 2016 ، یک هکر از یک راه گریز در قرارداد هوشمند DAO سوited استفاده کرد و حدود 50 میلیون دلار از اتر را دور زد.

وجوه سرقت شده در جریان رکوردشکنی ICO که در آن زمان توسط پروژه جاه طلبانه راه اندازی شده بود ، جمع آوری شد. جامعه اتریوم در مورد نحوه رسیدگی به این حادثه در آن زمان نظرات گوناگونی داشت.

یک طرف پیشنهاد داد که از زنجیره اصلی برای برگرداندن هک و بازگرداندن وجوه مسروقه به صاحبان اصلی خود چنگ بزنید. دیگری به دلایل ایدئولوژیک به شدت با چنگال مخالفت کرد.

طرف مخالف چنگال استدلال کرد که تغییر Blockchain مخالف فلسفه Ethereum در تغییر ناپذیری کد و اعتماد به قرارداد هوشمند تحت هر شرایطی است. در نتیجه ، آنها تصمیم گرفتند که به زنجیره اصلی که به Ethereum Classic تبدیل شد ، پایبند بمانند.

اکثریت دیگر ، از جمله بنیانگذاران Vitalik Buterin و Gavin Wood ، درست قبل از وقوع هک ، بر روی یک چنگال قرار گرفتند و از بلاکچین اصلی در ارتفاع 1،920،000 شاخه جدا شدند. رمان Blockchain نام Ethereum را نگه داشته و سوخت خود را Ether ، ETH نامگذاری کرده است.

طبق اطلاعات CoinMarketCap ، اتریوم که مدت هاست در Coinbase درج شده است ، در حال حاضر دومین ارز رمزپایه ارزشی با ارزش کل بازار بیش از 52 میلیارد دلار است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map