COO فراتر از بلوک ها در هفته Blockchain کره: “پروژه های کره ای کسانی هستند که مردم را آجیل می کنند”

هفته بلاک چین کاملاً برای برنامه ریزان و شرکت کنندگان در حال تنظیم است که سطح هیجان آنها در مورد اخبار طرفدار بلاکچین که اخیراً از کشور می آیند افزایش می یابد. آخرین گزارش اخبار حاکی است که دولت کره در حال کار بر روی یک سیستم طبقه بندی است که می تواند صنعت بلاکچین را قانونی کند.

هفته بلاک چین یک رویداد پنج روزه است که از 16 ژوئیه تا 20 ژوئیه برگزار می شود. این هفته پر از رویدادهای مختلف ، دیدارها ، مهمانی ها ، شام های فانتزی و سایر موارد در پایتخت کره جنوبی سئول برنامه ریزی شده است.

رویداد شاخص کل هفته اجلاس Beyond Blocks Summit Seoul است که برای 17 ژوئیه و 18 ژوئیه برنامه ریزی شده است. Beyond Blocks دستور کار “متمرکز بر بحث برانگیزترین موضوعات در فضای بلاک چین” را تنظیم کرده است که توسط رهبران صنعت ، از جمله مایکل نووگراتز ، مدیر عامل گلکسی دیجیتال و JH Kim بنیاد ICON ، به طور کامل مورد بحث قرار خواهد گرفت..

من هفته گذشته با گابریل یانگ ، مدیر CO Beyond Blocks صحبت کردم ، که اطلاعات مختصری در مورد این رویداد و وضعیت صنعت بلاکچین در کره جنوبی ارائه داد. در بازار کره اظهار داشت:

“کره به عنوان یک بازار در آسیا بسیار جالب توجه است. اگر به همه آنچه اتفاق می افتد ، به ویژه در فضای ICO ، نگاه کنید ، پروژه های کره ای باعث می شوند مردم آزار پیدا کنند. آنها احتمالاً علاوه بر ژاپن ، یکی از ثابت ترین اکوسیستم ها را نیز دارند. “

دولت کره در حال تهیه استانداردهای جدید صنعت است

طبق گزارش اخیر توسط زنجیره BChain, دولت کره جنوبی در حال تهیه یک سیستم طبقه بندی جدید صنعت بلاکچین است که پیش نویس نهایی انتظار می رود تا پایان ماه جاری منتشر شود.

چندین آژانس از جمله وزارت علوم و فناوری ، وزارت اطلاعات و ارتباطات و اداره ملی آمار در حال کار بر روی سیستم طبقه بندی جدید هستند.

این گزارش نه تنها برای صنعت بلاکچین محلی کره بلکه صنعت جهانی است زیرا کره به نظر می رسد خود را با بخشنامه G20 از مقررات واحد. به نظر می رسد که این گزارش دقیقاً قبل از هفته Blockchain کره به موقع رسیده و مطمئناً در جریان این رویداد مورد بحث قرار خواهد گرفت.

سیستم طبقه بندی جدید صنعت بلاکچین را به سه دسته اصلی تقسیم می کند, “توسعه و تولید نرم افزار تجارت” ، “برنامه نویسی کامپیوتر ، یکپارچه سازی سیستم و مدیریت” و “صنعت خدمات اطلاعات”. سپس هر دسته بیشتر به زیر گروه تقسیم می شود. این دسته ها بسیاری از زمینه های کلیدی شامل راهنمایی برای DApps (برنامه های غیرمتمرکز) ، استخراج ارز رمزنگاری شده ، صرافی ها / کارگزاری ها ، بازی های مبتنی بر بلاکچین ، امنیت مالی ، بیمه و موارد دیگر را شامل می شود..

گزارشات قابل توجه دیگری که اخیراً از کره منتشر شده شامل تعریف مجدد مبادلات ارز رمزنگاری شده به عنوان “ابزارهای مالی تنظیم شده” و پیشنهادهایی برای اجازه ICO در کشور.

گابریل در حین مکالمه ما از مقررات ICO صحبت کرد. او گفت:

“با وجود تنظیم کننده های جدید ، شایعات می گویند که مقررات شل می شوند ، محدودیت هایی در مورد آن وجود دارد ، اما دیگر ممنوعیت کامل نخواهد بود. اگر قرار است آنها به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شوند یا مورد دیگری در حال بحث است. اما همه پیش بینی می کنند که تا پایان امسال ICO ها تا حدی مجاز باشند. “

اولین هفته بلاک چین در کره جنوبی

Korea Blockchain Week اظهار داشت که این “برجسته ترین کنفرانس بلاکچین آسیا است که برای اولین بار در سئول ، کره جنوبی برگزار می شود.”

Factblock ، Beyond Blocks و # شسته رویداد پنج روزه انجمن بلاکچین را ارائه می دهد. گابریل در مورد میزبانان مشترک خود گفت:

“ما همچنین با دو بازیکن بسیار کلیدی در بازار کره همکاری می کنیم ، یکی از آنها احتمالاً یکی از معروف ترین شتاب دهنده ها در کره و سراسر جهان است ، # هاشد. میزبان دیگر یک بستر جدید مشاوره ICO به نام Factblock است. نکته جالب در مورد Factblock این است که آنها نیز تحت حمایت و یکی از شرکت های تابعه The Financial News هستند. اخبار مالی یکی از بزرگترین نشریات مالی و رسانه ها در کره است. “

12 برنامه در هفته در وب سایت Korea Blockchain Week برنامه ریزی شده است از جمله “اتصال رمزنگاری” ، “مهمانی غیر رسمی” ، “ناهار سرمایه گذار DNA” ، “زنان در بلاکچین” و موارد دیگر.

فراتر از بلوک ها – فضایی متمرکز برای بحث در مورد عدم تمرکز

اجلاس Beyond Blocks Summit مهمترین رویداد هفته است و هدف آن “اتصال کره با جهان” است. این اجلاس دو روزه به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا با رهبران اندیشه صنعت ، سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و علاقه مندان به صنعت ارتباط برقرار کنند. . فراتر از Blocks بیش از 2000 شرکت کننده و بیش از 50 سخنران انتظار دارند.

جبرئیل گفت:

“هدف فقط ارتباط مردم نیست بلکه بحث و تبادل نظر در مورد روندهای فعلی و وضعیت صنعت بلاکچین است ، با یک نگاه به آینده. تمام محتوای ما ، همه بحث های ما در مورد آنچه امروز در فضا اتفاق می افتد و اینکه چگونه می توانیم فردا بر فضا تأثیر بگذاریم. “

کنجکاو کره

هنگام بحث در مورد تصمیم Beyond Blocks برای انتخاب سئول به عنوان مکانی ، گابریل توضیح داد که اتفاقات زیادی در بازار کره وجود دارد و یکی از کارهایی که کره واقعاً می خواهد انجام دهد “ارتباط با بقیه جهان” است. علاوه بر این ، او می گوید که شور و هیجان زیادی برای کره از خارج وجود دارد ، نه فقط در آسیا بلکه در اطراف غرب ، با بیان اینکه “یک کنجکاوی اساسی در مورد آنچه در کره اتفاق می افتد وجود دارد.”

Beyond Blocks با ارائه مقدمه ای برای کسانی که می خواهند اولین قدم را به بازار آسیا بردارند ، می خواهد دروازه آسیا برای غرب و سایر نقاط باشد..

کاهش قیمت رمزنگاری بازار را بالغ می کند

از گابریل پرسیدم نظرات وی در مورد کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری چیست و آیا احساس می کند بر میزان بهره در آسیا تأثیر گذاشته است. وی پاسخ داد:

“من می خواهم چیزی بسیار بحث برانگیز بگویم. من فکر می کنم خوب است من فکر می کنم خوب است زیرا به چه چیزی علاقه مند هستیم؟ این سوال برای همه است. آیا شما علاقه مند به فناوری بلاکچین هستید یا اینکه می خواهید یک سود سریع بدست آورید؟ بلاکچین در مورد ایجاد مشاغل واقعی است که بر ما تأثیر می گذارد و بر جهان تأثیر می گذارد. بازار در حال خراب شدن است ، گرچه مثبت نیست ، اما قطعاً بازار بالغ خواهد شد. “

سخنرانان اجلاس و غرفه داران در آنجا به شایستگی

از میان 50 سخنران ، گابریل به من گفت که به خصوص از مایکل نووگراتز ، بنیانگذار Galaxy Digital Capital Management و مایکل آرینگتون ، بنیانگذار TechCrunch بسیار هیجان زده است..

او در مورد Novogratz صحبت کرد ، اظهار داشت:

“آیا در حال حاضر بازار با نور بازار مثبت تر است؟ آیا کسی در بازار وجود دارد که به اندازه او سرسخت باشد؟ “

صحبت از Arrington ، او اظهار داشت:

“من طرفدار بزرگ او هستم ، او کسی است که من واقعاً از او احترام زیادی می کشم. او کار خود را با رسانه آغاز کرد ، به سرمایه گذاری های سنتی منتقل شد ، از سرمایه گذاری هایی که به رمزنگاری کرد. او همه کارها را انجام داده است. “

همه سخنرانان این رویداد درگیر بحث هایی می شوند که توسط دستور Beyond Blocks تنظیم شده است ، از جمله موضوعاتی مانند …وضعیت بلاکچین در کره،مقررات و اخلال،تعریف یک ICO موفق،سرمایه گذاری در صنعت, ،پرداخت در بلاکچین،فرزندخواندگی جمعی‘ و بیشتر. گابریل اصرار دارد که همه سخنرانان و حتی حامیان مالی اجلاس به دلیل شایستگی ناشی از شهرت در آنجا هستند. وی توضیح داد که این تصمیم “درد بسیاری برای ما ایجاد کرده است ، اما ما در این مورد بسیار سختگیرانه عمل می کنیم.”

به عنوان آخرین نکته ، جبرئیل گفت:

“اگر اشتیاق شما واقعاً در فضای بلاکچین است ، چه از نظر سرمایه گذاری و چه از منظر پروژه ، ما واقعاً امیدواریم که شما را در آنجا ببینیم ، امیدواریم که دانش لازم و ارتباطات لازم را به شما بدهیم.”

برای کسانی که علاقه مند به شرکت در این رویداد هستند ، می توان بلیط را در وب سایت Beyond Blocks خریداری کرد. خوانندگان در اینجا می توانند با استفاده از کد ، 20٪ تخفیف در قیمت دریافت کنند blokt20seoul در پرداخت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map