فناوری بلاکچین به بلوغ خود ادامه می دهد. با وجود حرکت منفی قیمت ها ، قدرت های جهانی احساسات خود را به سمت بازار ارزهای رمزنگاری مثبت سوق داده اند. بسیاری از کشورها در حال کاوش بیشتر در این چشم انداز دیجیتالی جدید و ایجاد چارچوب های قانونی هستند. اجماع جهانی روشن به نظر می رسد: با بلاکچین نوآوری کنید یا از بقیه جهان عقب باشید.

به ویژه ، چین ثابت می کند که در عرصه ارز دیجیتال پیشرو است. این کشور در حال حاضر برای چندین بلاکچین قدرت استخراج برتر خود را جمع آوری کرده است و این کشور همچنان به افزایش اکثریت سهام در بازار رمزنگاری ادامه می دهد. حتی با تحریم دولت از ارائه اولیه سکه (ICO) و معاملات ارزهای رمزنگاری شده در اواخر سال 2017 ، توسعه دهندگان به معرفی برنامه های نوآورانه بلاکچین ادامه می دهند.

رمزنگاری چیزی غیر از مرده در چین است. در حقیقت ، روحیه در ساختن یک اقتصاد پر رونق بالاست که بخش مالی را مختل خواهد کرد. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه چین از ابتدای تأسیس تاکنون جای خود را در صنعت ارزهای رمزپایه نشان داده است.

گذشته: قله ای بلند تا جوی ناامید کننده

پیش از ممنوعیت ICO و معاملات تجاری که در 4 سپتامبر 2017 انجام شد ، چین یکی از بزرگترین حجم معاملات رمزنگاری در سراسر جهان را داشت. علاقه فوری ارز رمزنگاری شده به پرجمعیت ترین کشور جهان ، گویای توانایی بالقوه این فناوری است. در حالی که بسیاری استدلال می کردند که این سرکوب برای بررسی هرگونه پولشویی یا سایر فعالیتهای غیرقانونی توسط دولت اتفاق افتاده است ، شواهد نشان می دهد که نتیجه گیری دقیق تر: قدرتهای سیاسی و اقتصادی چین است که می خواستند بر این فناوری جدید قدرتمند کنترل کنند.

از خارج ، به نظر می رسید که چین ضد رمزپایه و ضد بلاکچین است. اما در پشت صحنه ، شرکت های رمزنگاری در چین به کار خود ادامه دادند. در حقیقت ، مبادلات رمزنگاری چینی پس از ممنوعیت ICO در حال رونق بود.

دو صرافی بزرگ (Huobi و OKEx) برای خدمت به سرمایه گذاران چینی و بازرگانان بین المللی به هنگ کنگ – منطقه ای عاری از محدودیت های اقتصادی سرزمین اصلی – مهاجرت کردند. طی چند هفته پس از جابجایی ، این مبادلات رمزنگاری تجربه کردند موج عظیم در حجم معاملات و تقاضای روزانه.

مردم محلی به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مستقر در چین ادامه دادند و علاقه شرکت ها افزایش یافت. دولت چین با احتیاط بیشتر به پروژه ها سفارش داده و تیم هایی را برای ارزیابی این صنعت جدید که گفته می شود بخش مالی را مختل می کند ، ارزیابی می کند..

علیرغم سرکوب ، علاقه به فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده در بین شهروندان هرگز متوقف نشد. اگر چیزی باشد ، منفجر شد.

حال: گسترش و پیشرفت

چین اکنون یکی از بزرگترین سهام شرکتهای نوپای مبتنی بر بلاکچین ، ماینرها و مزارع استخراج رمزنگاری در جهان را در اختیار دارد. چین فقط توجه علاقه مندان به رمزنگاری را به خود جلب نکرده است بلکه عموم مردم را به خود جلب کرده است. ماه مه گذشته ، رئیس جمهور شی جین پینگ در مورد اهمیت پیگیری تحقیقات فن آوری اعلامیه عمومی داد. رئیس جمهور شی اعلام کرد که فناوری بلاکچین ، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) در حال تغییر شکل دادن به ساختار اقتصادی جهانی هستند.

به طور همزمان ، صندوق نوآوری جهانی Blockchain با حمایت دولت محلی Xiong’An شروع به ارائه پیشنهاد کرد 1.6 میلیارد دلار (10 میلیارد یوان) به استارت آپ های بلاک چین. این اعلامیه در هنگام افتتاح پارک صنعتی Hangzhou Blockchain صورت گرفت ، که مرکز جوجه کشی این شرکت های نوپا است. Hangzhou تبدیل شده است و به یکی از بهترین مراکز فین تک چین تبدیل شده است و دلیل اصلی این است که MOAC تصمیم گرفته است ما را مستقر کند مرکز کاربرد Blockchain آنجا.

به همین ترتیب ، استان هاینان به منطقه پیشرو برای سرمایه گذاری در بلاکچین و فین تک و همچنین جوجه کشی پروژه تبدیل شده است. به امید توسعه اقتصاد استان هاینان ، این منطقه از زمان تأسیس تاکنون در حال بررسی توسعه اقتصادی و اصلاح ساختارهای صنعتی بوده است. منطقه ازاد تجاری. MOAC اخیراً در اجلاس جهانی نوآوری Fintech در ماه جاری در هاینان برگزار شد. در این اجلاس دو روزه سخنرانان اصلی ، مشهور جهان ، مباحثات اجرایی اجرایی و مجموعه جوجه کشی از موسسات تحقیقاتی برجسته بلاکچین و شرکتهای فین تک برگزار شد.

در حالی که این دو مرکز اصلی نقش بسزایی در مقیاس گذاری استارت آپ های بلاکچین داشته اند ، اما نوآوری واقعی در گسترش صنعت به جمعیت عمومی است. غول ارتباطات از راه دور China Mobile توانایی نشان دادن ارزش بلاکچین به مصرف کنندگان روزمره را دید. که در همکاری با MOAC, واحد اینترنت اشیا the شرکت یک دستگاه تصفیه آب با تراشه محاسبات داخلی و ماژول اینترنت اشیا را توسعه داده است. بسته به اینکه چه مدت و دفعات مصرف کنندگان از محصول استفاده می کنند ، در ازای داده های خود می توانند یک رمز بلاکچین کسب کنند. هدف از این نوع سیستم های تشویقی این است که بلاکچین را برای یک شخص معمولی که لزوماً وقت خود را صرف تجارت ارزهای رمزپایه نمی کند ، قابل استفاده کنیم..

دستگاه تصفیه آب فقط یکی از معدود برنامه های مصرف کننده است که به عنوان یک برنامه بلاک چین برای تصویب جریان اصلی در سراسر چین جای خود را می دهد. موارد استفاده بی پایان است ، زیرا ما شاهد بودیم که برنامه های ما خرده فروشی جدید ، مدیریت زنجیره تأمین ، ضد جعل ، ردیابی و موارد دیگر را بهبود می بخشد. تطبیق پذیری ارزهای رمزپایه همان چیزی است که توجه عموم را به خود جلب می کند و دلیل خوبی هم دارد.

آینده: برنامه بلند مدت و تسلط بر بازار

سال گذشته ، بانک مردم چین صادر کرد برنامه بلند مدت تمرکز استراتژی خود بر پیشرفت صنعت مالی از طریق توسعه فناوری هایی مانند بلاکچین و هوش مصنوعی. این طرح علاقه عمومی به مشارکت دولت در ارز دیجیتال و فشار آن برای قوانین اوراق بهادار بلاکچین را نشان می دهد. در حالی که دولت چین می خواهد در خط مقدم توسعه بلاکچین باقی بماند ، آنها فعالانه از برترین ارزهای رمزپایه و قرارداد هوشمند خود چین پشتیبانی می کنند.

با گذشت زمان ، ما همچنان شاهد خواهیم بود که مقامات چینی کنترل بلاکچین را کنترل کرده و از طریق ابتکارات خود نوآوری را تشویق می کنند. گفته می شود که مرکز توسعه صنعت اطلاعات چین در پایان سال استاندارد ملی برای بلاکچین را منتشر می کند ، جالب است بدانید شرکتها باید به مکان بعدی خود وفق دهند. با کشوری که در آینده بلاکچین بسیار سرمایه گذاری کرده است ، دیدن نوآوری ها و پذیرش گسترده از چین غیرمعمول نخواهد بود. در حالی که ملت های غربی تحت تأثیر بازارهای قدیمی و سیستم های دیوان سالاری ، تأخیر در تأخیر دارند, غیرمعمول نخواهد بود که ببینید بازار در حال ظهور چین ثابت می کند که یک چشم انداز بلند مدت و آینده نگر در یک جهان فناوری برتر خواهد بود.

نتیجه:

برای درک بهتر نوآوری در فناوری بلاک چین ، باید نگاهی کلی به رشد جمع شده طی سالهای گذشته داشته باشیم. اگرچه دولت این روند را برای صنعت آسان نکرده است ، اما همچنان مردم به فشار برای تصویب گسترده ادامه می دهند ، اما هیجان همچنان ادامه دارد. با ماشین های جوجه کشی بلوکی در هنگ کنگ ، هانگزو و هاینان ، چین مطمئناً به مشارکت و فداکاری خود در فضای رمزنگاری ادامه خواهد داد.

همانطور که به مرور مرور می کنیم موارد استفاده بیشتری از فناوری بلاکچین را بهینه می کند که اینترنت اشیا ، داده های بزرگ سنتی ، رایانش ابری و هوش مصنوعی را بهینه می کند ، ما همچنین شاهد درک بهتر مردم از این فناوری خواهیم بود. محبوبیت این فناوری های نوظهور در بین شهروندان چینی توجه بقیه جهان را به خود جلب می کند. در اینجاست که شاهد تنوع پذیری و استفاده از موارد ارزهای رمزپایه خواهیم بود. سهم روزافزون چین در رمزنگاری به تازگی آغاز شده است و به این زودی ها عقب نمی رود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me