در یک سخنرانی اصلی در یک کنفرانس Blockchain که در تاریخ 1 نوامبر در پراگ برگزار شد ، جفری برنز پس از معرفی توسط برادرش و رئیس شرکت ، مراسم معرفی رویداد جهانی Blockchains LLC را آغاز کرد. سخنرانی کمی بیشتر از 30 دقیقه به طول انجامید فرصتی برای برنز بود تا از برنامه های شرکت خود برای دهه آینده رونمایی کند.

جفری برنز با توصیف خود به عنوان یک وکیل مصرف کننده توسط تجارت ، کار خود را آغاز کرد سخنرانی اصلی او با توصیف تمرکز رویکرد خود به عنوان وام غارتگرانه هدایت شده ، ادعا می کند که همیشه به نمایندگی از مصرف کنندگان جنگیده است. برنز اظهار داشت که ابتکار Blockchains LLC از هدف او برای ایجاد تحول در جهان ناشی شده است. وی همچنین اطمینان داشت كه یك سفر روح جویانه او را به سمت آشنایی با بیت کوین سوق داد ، سپس Ethereum Whitepaper نوشته شده توسط ویتالیك جایی بود كه وی شروع به فهمیدن توانایی تغییر واقعی فناوری Blockchain كرد. برنز اعلام کرد:

“جهانی را تصور کنید که هر کسی در هر کجا می تواند همکاری کند ، قوانین آن همکاری را وضع کند ، آن قوانین را اجرا کند ، ارزش را مبادله کند و این کار را در بلاکچین انجام دهد ، هیچ دولتی ، هیچ بانکی ، هیچ شرکتی ، فقط به ریاضیات اعتماد دارد. من معتقدم اولین بار در تاریخ بشریت است که ما این پتانسیل را داریم

برنز سپس با بلاکچین های مجاز مجاز و شرکت های اینترنتی غول پیکر که از اطلاعات خصوصی مشتریان کسب درآمد می کردند ، مقابله کرد. وی تهدیدات موجود در اکوسیستم زنجیره بلوک نوپا را به عنوان سه دسته اصلی یعنی هویت ، حضانت و بانک های بزرگ طبقه بندی کرد..

محافظت از هویت

برنز از رویکرد آینده نگرانه شرکت خود در زمینه محافظت از هویت با استفاده از فناوری پیشرفته در این زمینه رونمایی کرد. برنز توضیح داد:

“ما NetID را ایجاد کردیم. NetID از فناوری اسکن رگ استفاده می کند ، که نوری است که در رگهای شما چشمک می زند ، و سپس آن را هش می کند ، برخی اطلاعات شخصی را در آن قرار می دهد تا شما را شناسایی کند و فقط شما کلید آن را دارید. NetID قادر خواهد بود به uPort و سایر سیستم های شناسایی پیوند دهد و یک هویت بیومتریک منفرد ایجاد خواهد کرد که می توانیم از آن برای راه حل حضانت خود استفاده کنیم. “

برنامه های حضانت

برنز حضانت را بزرگترین منطقه ای دانست که می تواند توسط سارقان و هکرها از نقایص موجود استفاده شود. وی بیانیه خود را با اشاره به اینكه اگر افراد شروع به از دست دادن دارایی های دیجیتالی خود كنند ، زیرا اكوسیستم بلاكچین می تواند از بین برود ، زیرا آنها به كلید خصوصی خود دسترسی ندارند ، توضیح داد. وی افزود که در آینده غوطه ور دیجیتال ، این دارایی ها می توانند هر نوع دارایی ، کالا یا منابعی با کلیدهای خصوصی باشند که امکان دسترسی دارند ، دقیقاً مانند کلید فیزیکی دسترسی به خانه را فراهم می کند.

برنز تأیید کرد که Blockchains LLC قبلاً کار بر روی قراردادهای سیستم خرک خود را با آنها آغاز کرده است بخشش, جامعه ای از توسعه دهندگان نرم افزار و بلاکچین. او فاش کرد:

“ما یک سری از EDCCS [قراردادهای کد توزیع پذیر اجرایی ، یا همان Smart Contracts ، Ed. توجه داشته باشید] تا مردم بتوانند دارایی های دیجیتال را در سردخانه ذخیره کنند که می تواند به ذخیره گرم منتقل شود و سپس به انبار گرم […] سرانجام هر دارایی دیجیتالی می شود […] و محافظت از مصرف کنندگان آن دارایی های دیجیتال در حال انجام است. کلیدی بودن. “

دومین جنبه بازداشت Blockchains LLC که گفته می شود بر آن تمرکز کرده است ، مکان ذخیره کلیدهای پشتیبان و نحوه توزیع آنها به گونه ای است که از سرقت جلوگیری می کند. برنز نشان داد که شرکت وی دو پناهگاه زیرزمینی مقاوم در برابر بمب هسته ای ، مقاوم در برابر نبض الکترومغناطیسی (EMP) که دولت ایالات متحده در دهه 1960 ساخته است به همراه AT به دست آورد.&T. این سنگرها در کنار یک پناهگاه جدیدی که شرکت قصد دارد در نوادا بسازد ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این ، این شرکت اعلام کرد که یک طاق زیرزمینی مشابه را در سوئیس و دیگری در سوئد برای شهروندان جهانی خود خریداری کرده است.

“آنچه ما قادر خواهیم بود انجام دهیم تأمین امنیت است که بی نظیر است که هیچ بانکی ، هیچ دولتی قادر نخواهد بود به افرادی که می خواهند دارایی های دیجیتال خود را در اینجا ذخیره کنند ارائه دهد.”

‘Blockchains Graphene Valley’: طرح شهر هوشمند

یک هفته قبل از رویداد شایعات در مورد برنامه های شرکت پیچید و سناریوی Smart City به طور انحصاری توسط blokt برانگیخته شد.

هولوگرام دختر بچه ای که در ویدیوی تیزرنگ شرکت نمایش داده شده بود ، از برنز در مورد افشاگری بعدی سوال کرد که برنز پاسخ داد:

“ما در حال ساخت اولین شهر هوشمند جهان بر اساس فناوری بلاکچین از زیرساخت ها هستیم. 68000 هکتار ، تقریباً به وسعت رنو ، نیمی از اندازه پراگ. دولت نوادا آن را پارک نوآوری دانست. این یک شهر به اندازه مجموعه ای از پروژه های مختلف نیست که بتواند قدرت بلاکچین عمومی را برجسته کند. “

وی افزود که این قطعه زمین دارای 10000 هکتار محوطه دانشگاه به عنوان بخشی از پارک نوآوری است که وی “Blockchains Graphene Valley” نامگذاری کرده است.

برنز اعلام کرد که این شهر یک پارک با فناوری پیشرفته ، دارای امنیت بالا و یک مرکز تحقیق و توسعه خواهد بود که AI ، فناوری نانو ، چاپ سه بعدی را با استفاده از بلاکچین به عنوان هسته اصلی خود رشد می دهد..

برنز همچنین فاش کرد که انرژی NV یک شرکت Berkshire Hathaway تفاهم نامه ای را با Blockchains LLC امضا کرد تا انواع جدیدی از انرژی را با مشتریان خود ایجاد کند ، مانند تجارت همکار با انرژی همکار در جامعه مسکونی که قصد دارند ایجاد کنند.

علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد آنچه را Burns به عنوان اولین استودیوی تولید محتوای همهجانبه معرفی می کند “تغییر در نحوه توزیع و درآمدزایی از محتوا” ایجاد کند و به تولیدکنندگان محتوا نیرو دهد..

بازی های الکترونیکی و ورزش الکترونیکی نیز بخشی از برنامه Blockchains LLC بود. که در آن برنز برگزار شد:

“ما باید اولین عرصه بازی های الکترونیکی در جهان را بسازیم که در آن مسابقات و مسابقات برگزار شود و در بلاکچین باشد.”

وی اظهار داشت که اولین عرصه از این نوع در نوادا با مجموعه ای از موارد دیگر برای دنبال کردن در سراسر جهان ساخته خواهد شد.

تئوری بانک های بزرگ

برنز فاش کرد که وی کسی است که به دنبال مشتری Coinbase ، با دنبال کردن دستورالعمل ، با موفقیت پر کرد برخورد IRS با ارز در دسامبر 2017.

“آنها به جای ثبت سوابق میلیون ها مشتری ، اطلاعات مربوط به 70،000 را به دست آوردند و این مربوط به نوع بسیار محدودی از مشتریان بود.”

با این حال ، او ادعا کرد که حساب های بانکی او پس از مدت کوتاهی مسدود شده است ، به دلیل آنچه که او فکر می کند درگیر شدن با ارزهای رمزپایه و بلاکچین است.

برنز فراتر رفت و اعلام کرد که خودش بانکی را خریداری کرده است که در انتظار تأیید نظارتی است و قصد دارد آن را به عنوان شفاف ترین ، مصرف کننده ترین و بلاک چین ترین بانک در جهان اداره کند..

سپس هولوگرام از او س askedال کرد که چرا مردم باید به آنچه او می گوید در جهانی پر از داستان اعتماد کنند که در آن داستان هایی که ادعا می کردند جهان را تغییر می دهند ، پس از تسخیر طمع بر آنها شکست خوردند؟ برنز توضیح داد که او قصد دارد اولین “نهاد مشترک توزیع شده” در جهان را ایجاد کند. دیدگاه دوم ، دیدگاه شخصی وی در مورد چگونگی جذب افراد به مشاغل ، سرمایه گذاران ، متفکران و فعالان اقتصادی است و به نوعی در ساختن شهر آرمانشهر خود با هم مشارکت دارند. او گفت:

“ارزش بلاکچین بیش از 300 میلیون دارایی و بدهی صفر است. من قصد دارم 90٪ از مالکیت بلاکچین و 100٪ مالکیت حق رأی بلاکچین را به پنج یا شش گروه ذینفع توزیع کنم. یکی از این گروه ها ، توسعه دهندگان ساخت داپ هستند. “

پایان سخنرانی با یک فیلم تبلیغاتی کوتاه از بلاک چین های آینده آینده که قصد ساخت آن را دارند ، همراه با یک سری تشویق مشخص شد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me