قطره طلا. برو دیجیتال. به خاکستری بروید.

باری سیلبرت ، بنیانگذار و مدیر عامل گروه برجسته سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال خاکستری امروز با اعلام یک تبلیغات تلویزیونی گسترده ایالات متحده برای ارتقا سرمایه گذاری بیت کوین.

این خبر پس از آن منتشر می شود که Grayscale ، که به اعتقاد راسخ خود به ارزهای دیجیتال مشهور است ، اقدام به راه اندازی این ارز کرد ‘طلا را رها کنید. برو دیجیتال. به خاکستری بروید.کمپین ، سرمایه گذاران را تشویق می کند تا از ذخیره ثروت خود در طلای فیزیکی دور نشوند و در عوض در ارز دیجیتال پیشرو و اصلی سرمایه گذاری کنند- بیت کوین.

به طور خاص ، Grayscale اعتماد سرمایه گذاری بیت کوین خود را ارتقا می بخشد ، که سرمایه گذاران را در معرض BTC قرار می دهد بدون اینکه واقعاً دارایی را بخرند یا مراحل آن را انجام دهند..

این اعتماد با نام “Grayscale Bitcoin Trust” (نماد تیکر: GBTC) توسط تعدادی از کارگزاران از جمله Fidelity Investments ، TD Ameritrade و Vanguard در دسترس است. مقیاس خاکستری در میان است بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری دارایی دیجیتال, با بیش از 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت.

“جایی که می توانید GBTC را پیدا کنید” – منبع: DropGold.com

برای سرمایه گذارانی که احساس راحتی در خرید و نگهداری از بیت کوین ندارند ، GBTC اعتماد جذابی را برای مواجهه با دارایی های دیجیتال ارائه می دهد.

با این حال ، این تبلیغات سراسری بیت کوین است که امروزه باعث شور و نشاط در رمزنگاری می شود ، زیرا اعضای جامعه دارایی های دیجیتال برای تبریک تجارت جدید به سیلبرت بیرون می آیند.

# قطره طلا تبلیغات تلویزیونی که به تلویزیونهای سراسر ایالات متحده می آید ابتدا این را اینجا ببینید:https://t.co/gH0kHGovdd https://t.co/IokCIiiT8R

– باری سیلبرت (barrysilbert) 1 مه 2019

# بازرگانی DropGold

خاکستری جدید تجاری, که دارای دو سرمایه گذار دارایی دیجیتال روشن است که در حالی که انبوهی از دارندگان طلا در حالی که شمش سنگین خود را به اطراف خود می اندازند ، از بین وال استریت می شتابند ، دارایی های دیجیتال را به عنوان ذخیره جدید ثروت برای سرمایه گذار موبایل و مدرن نشان می دهد.

Tuur Demeester, شریک موسس در سرمایه آدمانت, به توییتر Silbert’s پاسخ داد و اظهار داشت:

بازرگانی خارق العاده. واقعاً خوب انجام شده است ، و تضمین شده است که بحث و جدال ایجاد می کند.

– Tuur Demeester (TuurDemeester) 1 مه 2019

به همین ترتیب, توماس لی, بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری, Grayscale را بابت تبلیغ تبریک گفت.

Grayscale از آغاز تبلیغات خود به عنوان آغاز نبرد Bitcoin و Gold استقبال کرد و به همین ترتیب اظهار داشت:امروز روز # دراپگلد است” با این وجود ، برای جامعه گسترده ارزهای رمزنگاری شده ، می تواند تأثیر مهم تری را برای کل صنعت نشان دهد.

گذشته از اینکه “روند افزایشی باعث افزایش ذهنیت کشتی ها در فضای دارایی های دیجیتال می شود ، همچنین این اولین بار است که تبلیغاتی در نوع خود با حمایت شرکت های مالی پیشرو در تلویزیون ایالات متحده پخش می شود – که بدون شک یک مزیت برای آن خواهد بود صنعت دارایی دیجیتال ، که تازه از یکی از طولانی ترین بازارهای خرس در تاریخ خود ظهور کرده است.

این آگهی قرار است طی هفته آینده در شبکه های خبری تجاری ایالات متحده پخش شود و همچنین در سرویس های جریانی مانند Hulu نشان داده خواهد شد.

چرا Bitcoin را در برابر طلا قرار دهید?

برای دارایی رمزنگاری که مدتهاست به عنوان عنوان معرفی می شود طلای دیجیتال, جای تعجب نیست که Grayscale این زاویه را برای ارتقا Bitcoin بیت کوین به سرمایه گذاران احتمالی انتخاب کرده است.

با وجود این ، بسیاری از بینندگان ممکن است بپرسند چرا طلا ، که به طور سنتی پایه اصلی کسانی است که به دنبال حفظ ثروت خود هستند ، ناگهان دیگر مد نیست?

در آن بیانیه مطبوعاتی متوسط, Grayscale می نویسد “نمی توان از مزایای بیت کوین – مانند امنیت ، سرعت و کارایی چشم پوشی کرد …” و اینکه جنبش # Dropgold بخشی از یک تلاش گسترده تر برای تغییر ذهنیت های سنتی سرمایه گذاری با یک حرکت خلاقانه خیره کننده است..

طلا ، به گفته سیلبرت ، کاربرد محدودی نسبت به جواهرات دارد و برخلاف بیت کوین ، هر کسی که به رایانه دسترسی داشته باشد می تواند آن را خریداری ، معامله و ذخیره کند ، طلا دارای قابلیت دسترسی و نگهداری امن است..

نتیجه

در حالی که بیت کوین در کوتاه مدت یک دارایی ناپایدار است و به احتمال زیاد برای آینده ای قابل پیش بینی ، سیلبرت و تیم Grayscale معتقدند که با گذشت زمان ، خود را به عنوان ذخیره قابل اعتماد ارزش اثبات می کند.

اینکه آیا گاوچران ، فلزات گرانبهای خود را برای پشت سر گذاشتن بیت کوین به طور دسته جمعی پشت سر می گذارد ، باید منتظر ماند.

اما یک چیز مطمئناً است ، آخرین تبلیغ تلویزیونی Grayscale قصد دارد توجه جدی به جریان اصلی را به سمت دوباره جلب کند ارز رمزنگاری شده بازارها ، و می تواند حجم بیشتری و علاقه مجدد به بیت کوین را به ارمغان بیاورد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me