تجمع Huobi Token 23٪ از زمان برگزاری روز پیتزا بیت کوین ، Huobi Prime Lite مجدداً به FastTrack بازاریابی می شود

صرافی ارز رمزنگاری شده, Huobi Global سه هفته پس از راه اندازی سرویس ارائه محصول ، نام تجاری Prime Lite خود را به FastTrack اعلام کرده است. پلتفرم تجاری مستقر در سنگاپور نیز با تبلیغات تبلیغاتی روز Bitcoin Pizza که دو روز پیش برگزار شد ، موفقیت چشمگیری کسب کرد.

Prime Lite FastTrack می شود

Huobi Global اعلام کرد دیروز که به طور رسمی نام محصول Prime Lite خود را با نام تجاری جدید تغییر نام داده و اکنون آن را FastTrack نامیده است. Prime Lite بود راه اندازی شد در 9 مه 2019 ، و این یک مارک تجاری Huobi Prime است که فرصت های لیست برای پروژه های بلاکچین را ارائه می دهد.

طبق اعلام رسمی ، Huobi FastTrack برای جذب پروژه های با کیفیت بلاکچین طراحی شده است که در سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده است. FastTrack پروژه های مشهوری را که در سراسر جهان از پشتیبانی فعال جامعه برخوردار هستند هدف قرار خواهد داد.

تغییرات بزرگ – و یک نام جدید – به Prime Lite می آید! جهان ، ملاقات # هووبی FastTrack.

جزئیات: https://t.co/D6NQyYMGba# هووبی # آهنگ سریع # بلاکچین pic.twitter.com/FYwFD4hWft

– HuobiGlobal (HuobiGlobal) 23 مه 2019

Huobi برخی از معیارهای پروژه ها را برای انجام قبل از اینکه بتوانند بخشی از FastTrack باشند ، ذکر کرده است. برخی از شرایط عبارتند از: داشتن حجم معاملات خوب و پشتیبانی قوی از جامعه ، تمایل به تقسیم تقریباً 500،000 USDT معادل ارز دیجیتال خود با 50 درصد تخفیف و تمایل به همکاری مشترک با Huobi.

بورس مستقر در سنگاپور قصد دارد ماهانه پنج نامزد پروژه FastTrack را اعلام کند ، با استفاده از کاربران Huobi که می توانند به صورت هفتگی روی پروژه ها رأی دهند تا آنهایی را که در لیست قرار دارند تعیین کنند. هر هفته فقط یک پروژه به عنوان برنده ظاهر می شود و Huobi آن را در همان روز لیست می کند.

Huobi در یک پست وبلاگ ، جزئیات بیشتری در مورد صلاحیت رأی دهندگان ، روند رأی گیری ، لیست FastTrack ، سوزاندن Tokeni Huobi و پاداش رأی دادن ارائه داد. Huobi فاش کرد که کاربرانی که در روند رای گیری شرکت می کنند واجد شرایط خرید Huobi Tokens (HT) با قیمت تخفیف شده هستند..

رالی چشمگیر قیمت Huobi Token

به نظر می رسید دستاوردهای Huobi در طی چند ماه گذشته به نشانه اصلی خود ، HT که اخیراً عملکرد بسیار خوبی داشته ، لطمه زده است. نگاهی به نمودار قیمت HT نشان می دهد که نسبت به USDT طی هفته گذشته 30 درصد رشد داشته است. این یک هفته پیش با قیمت 2.51 دلار معامله می شد اما در روند صعودی قوی رشد کرده و در حال حاضر با قیمت 3.2 دلار معامله شده است.

?【 $ HT / USDT دلار$ HT پرش به بالا 6.51! اکنون 3.21 USDT دلار! ?

چارت سازمانی: https://t.co/DRwlDtcII1

ثبت نام:https://t.co/c1iTQcIJmu

toبرای دنبال کنندگان خود بازنویسی کنید

#HT # ارز رمزنگاری شده # بلاکچین pic.twitter.com/X0A13YVkZa

– HuobiGlobal (HuobiGlobal) 24 مه 2019

حجم معاملات روزانه از HT نیز در آن دوره افزایش یافته است. یک هفته پیش ، حجم معاملات 24 ساعته HT 113 میلیون دلار بود. با این حال اکنون تا 177 میلیون دلار رسیده است.

جامعه Huobi با موفقیت روز پیتزا بیت کوین مبارک است

Huobi روز پیتزا بیت کوین را به طرز خارق العاده ای جشن گرفت و این تبادل با تبلیغات خود موفقیت را ثبت کرد. چند روز پیش Blokt گزارش داد که Huobi با ارائه معاملات شگفت انگیز به برخی از برندگان خوش شانس ، روز پیتزا بیت کوین را جشن می گیرد.

تبریک به @ Ya_Gor32 و دو برنده دیگر $ BTC ماشین زمان.

شما برندگان افتخار $ BTC با قیمت 0.0031 دلار!

Huobi به شما پیغام خصوصی می دهد تا پاداش خود را دریافت کند.

جزئیات: https://t.co/nJgyTIblpF pic.twitter.com/esHi0sBCIy

– HuobiGlobal (HuobiGlobal) 22 مه 2019

صرافی رمزنگاری با قیمت تخفیف شده BTC به ارزش 1.5 میلیون USDT را به کاربران واجد شرایط فروخت. تبلیغات به دو دور تقسیم شد. در اولین دور تبلیغاتی ، Huobi 20٪ از مبلغ را با 50٪ تخفیف از قیمت Bitcoin به معامله گران منتخب فروخت.

در دور دوم ، 80٪ باقیمانده BTC با 12٪ تخفیف به معامله گران خوش شانس فروخته شد. در آخر ، هووبی بیت کوین فروخت به سه برنده خوش شانس در بیت کوین اصلی قیمت پیتزا 0.0031 دلار برای هر سکه. یکی از برندگان خوش شانس ، YaGor ، ابراز خوشحالی کرد توییت دیروز.

هورا ، من برنده شدم! من می خواهم از تیم Huobi Global برای فرصت خرید 1BTC به قیمت 0.0031 دلار برای من تشکر کنم این فرصت خوبی برای موفقیت در رمزنگاری است. برای شما آرزوی موفقیت و موفقیت بیشتر ، تبدیل شدن به صرافی شماره 1 در جهان! HuobiGlobal livio_huobi pic.twitter.com/62VHl3hJg0

– YaGor (@ Ya_Gor32) 23 مه 2019

جامعه ارزهای رمزپایه از روز Bitcoin Pizza و Huobi Prime Day بسیار هیجان زده بودند چارلی شرم آن را در پادکست ویدیویی خود ذکر کنید. Huobi Prime Day تعهد Huobi را در تشویق افراد بیشتری برای ورود به فضای ارزهای رمزپایه نشان می دهد. تبریک به برندگان خوش شانس.

با تشکر فراوان از CharlieShrem برای فریاد رویدادهای روز Bitcoin Pizza!

پادکست جدید داستانهای ناگفته چارلی را ببینید https://t.co/ngaaPjXjSE# روز نخست #HuobiPrime # بیت کوین $ BTC pic.twitter.com/wQTnzJn7Q1

– HuobiGlobal (HuobiGlobal) 22 مه 2019

برای کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد Huobi Global و ارائه محصولات مختلف آن هستند ، به مقاله جامع ما مراجعه کنید بررسی جهانی Huobi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map