کیف پول Huobi اعلام کرد که از XTZ پشتیبانی می کند و یک Tezos Baker خواهد بود

دیروز Huobi Wallet در توییتر اعلام کرد که به زودی نانوائی Tezos خواهد شد و از XTZ پشتیبانی می کند. Huobi Wallet همچنین از Tezos به خاطر آن تعریف کرد “پیشرو در POS & حکومت،” بیشتر با بیان اینکه آن یک بود “هیچ فکری برای اضافه کردن XTZ نیست.”

با هیجان اعلام کرد که کیف پول Huobi یک خواهد بود # تیزوس نانوایی و پشتیبانی # XTZ به زودی. Tezos یک شبکه بلاکچین خود اصلاح کننده است و در POS پیشتاز است&حکومت. به عنوان یک برنامه کیف پول چند ارزه ، افزودن XTZ بدون هیچ مشکلی است.tezos TezosFoundation TezosCommons AsiaTezos pic.twitter.com/4LbpKnHuKs

– HuobiWallet (HuobiWallet @) 31 جولای 2019

این برای کاربران Huobi چه معنی دارد?

کیف پول Huobi یک کیف پول چند ارزی است که در آن کاربران کلیدهای شخصی خود را کنترل می کنند. در حال حاضر از بیش از 1000 سکه پشتیبانی می کند که شامل ارزهای رمزنگاری شده ، پول های ثابت ، توکن های ERC20 ، TRC10 است&20 نشانه ، و بیشتر. اکنون کاربران کیف پول Huobi همچنین می توانند XTZ را به صورت ایمن ذخیره کنند. شایان ذکر است که XTZ از 12 دسامبر 2018 در صرافی پرچمدار Huobi ، Huobi Global قابل معامله است.

کیف پول Huobi علاوه بر فضای ذخیره سازی ، از آن پشتیبانی می کند برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و خدمات سهامداری برای سکه های اثبات سهام (POS) را ارائه می دهد. در حال حاضر این برنامه از ATOM ، ONT و IOST با استفاده از “پخت” Tezos که در راه است پشتیبانی می کند. Cardano همچنین در بخش staking از عنوان “Coming Soon” ذکر شده است وب سایت کیف پول Huobi.

ذخیره سکه از طریق کیف پول Huobi به کاربران امکان می دهد تا درآمد منفعلانه ای از دارایی های خود کسب کنند. بازده سالانه حاصل از سهام در هر سکه متفاوت است. با این حال ، طبق بازده سالانه انتظار پخت Tezos 7.15٪ است stakingrewards.com.

پخت بسیار شبیه به چسباندن در سیستم POS است. با این حال, تزوس از الگوریتم اجماع اثبات سهام (dPOS) استفاده می کند ، که یک تغییر در POS است. این تفاوت های مرتبط با این امر است که باعث می شود نام خود را “پخت” بگذارید.

Huobi Token و XTZ بهترین عملکرد را دارند

هر دو نشانه Huobi (HT) و XTZ در این هفته در حال افزایش هستند که از دوشنبه به ترتیب 4 و 21 درصد رشد داشته اند.

عملکرد قیمت XTZ در سال 2019 – منبع: عملکرد قیمت XTZ در سال 2019 – منبع: TradingView.com

به نظر می رسد با اعلامیه Coinbase Pro در تاریخ 30 ژوئیه مبنی بر اینکه XTZ / USD و XTZ / BTC لیست های رالی XTZ تقویت شده است. XTZ در حال حاضر با توجه به داده های Messari’s ، 170 درصد از سال گذشته رشد کرده است OnChainFX. این امر آن را به چهارمین ارز رمزپایه با کلاهبرداری بزرگ (کلاه بازار بالاتر از 500 میلیون دلار) و سیزدهمین بهترین در کل تبدیل می کند..

عملکرد قیمت Huobi Token (HT) در سال 2019 – منبع: عملکرد قیمت Huobi Token (HT) در سال 2019 – منبع: TradingView.com

قیمت HT در تمام سال با روند صعودی چشمگیر روبرو شده است بدون بازگشت جدی. قدرت آن در هفته های اخیر به ویژه آشکار شده است زیرا اکثر ارزهای رمزپایه از جمله قیمت ناگهانی کاهش یافته اند بیت کوین که 35٪ از قله شکل گرفته در سال جاری سقوط کرد. HT همچنین با عملکرد سالانه فعلی 345٪ عملکرد خوبی دارد. این رتبه بندی به عنوان 4 ارز رمزپایه با بهترین عملکرد در میان لیست های موجود در OnChainFX است.

Huobi ابتکارات زیادی را آغاز کرده است ، از جمله Huobi Prime و Huobi FastTrack ، که برای مشارکت کاربران نیاز به نگه داشتن HT دارند. احتمالاً محبوبیت این پیشنهادات و سایر موارد استفاده HT در اکوسیستم Huobi به تأمین سوخت رالی کمک می کند.

Huobi به GDF ، Tezos Issues Grant به Tplus پیوست

در میان اخبار دیگر ، روز گذشته هووبی اعلام کرد که به Global Digital Finance (GDF) پیوسته است ، در حالی که بنیاد Tezos کمک مالی به پروژه Tplus را صادر کرده است.

GDF “یک نهاد عضویت در صنعت است که پذیرش بهترین روش ها برای دارایی های رمزنگاری شده و فناوری های مالی دیجیتال را ارتقا می دهد.” این فعالان بازار ، نهادهای نظارتی و سیاست گذاران را در یک مجمع مشترک گرد هم آورده و استانداردهای رفتاری را ایجاد می کند.

هووبی به شورای مشورتی GDF و Patron Board ملحق خواهد شد که قبلاً دارای وزنه های سنگین صنعت مانند Coinbase ، R3 ، Circle ، ConsenSys و بسیاری دیگر است. Huobi به عنوان رئیس گروه کار یکپارچگی بازار GDF ، که متمرکز بر ایجاد اصول برای جلوگیری از دستکاری بازار است ،.

بنیاد Tezos در توییتر اعلام کرد که ابراز خوشحالی می کند که اعلام کرده به یوهان تانزر که توسعه دهنده اصلی Tplus است کمک هزینه کرده است..

ما از صدور کمک هزینه برای TulipToolsOU برای ادامه ساخت و بهبود محیط توسعه Tplus برای # تیزوس! برای کسب اطلاعات بیشتر به پست زیر مراجعه کنید:https://t.co/1Osq9Ve4ae

– بنیاد Tezos (TezosFoundation) 31 جولای 2019

این کمک هزینه ای برای ادامه ساخت یک محیط توسعه Tezos فراهم می کند که “تجربه توسعه در Tezos را بهبود می بخشد”. Tplus نصب ابزارهای توسعه مانند کامپایلرهای زبانی را مدیریت می کند که توسعه دهندگان را قادر می سازد قراردادهای هوشمند خود را در یک محیط sandbox مستقر و آزمایش کنند.

بنیاد Tezos در ادامه اظهار داشت که بودجه پروژه هایی را پشتیبانی می کند که از مأموریت اصلی آن پشتیبانی می کنند و این موفقیت طولانی مدت Tezos است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map