من هنوز فرصتی برای بررسی رسانه های اجتماعی زیاد برای قضاوت در مورد واکنش کلی نداشته ام ، اما می گویم که سرمایه گذاران ICON هیچ دلیلی برای ناامید شدن از این اجلاس ندارند. تیم ICON بیش از آنچه در مورد وعده داده شده و هرگونه ناامیدی که احساس می کنید تحویل داده است ، فقط به این دلیل است که انتظارات خود را بر اساس منابع غیررسمی و صریح و بی اطلاع (سرفه سرفه ، یان بالینا ، سرفه) تشکیل داده اید. بسیار خوب ، اگر انصاف داشته باشم ، او احتمالاً فقط برخی از اطلاعات شنیده شده را با هم مخلوط کرده و سپس گفته است “12+ ICO” در آن مصاحبه ، و اطلاعاتی که “جهان رمزنگاری را شوکه می کند” شاید فقط یک سو mis تفاهم در یک اتاق بلند …شاید؟ او در بسیاری از پایهای با منازعات متناقض انگشت دارد و بزرگترین پای که بیشترین تعداد انگشتانش در آن است ، به علاقه خودش ساخته شده است. به هر حال ، این استعاره کمی پیچیده می شود و این احتمالاً موضوع دیگری است.

برای این کار آماده شوید ، کمی طولانی است. من احتمالاً می توانم مقاله کاملی در مورد هر گلوله بنویسم ، اما سعی می کنم آن را متمرکز کنم ، بنابراین کمی قابل هضم است. نقاط برداشت من از این اجلاس به شرح زیر است:

تیم ICON کاملاً تمام می شود

 • این رویداد بسیار جلا و با کیفیت بالا بود. این کنفرانس با بالاترین کیفیت برای هر رمزنگاری است که من مشاهده کرده ام ، یا به صورت زنده یا تماشای پخش مستقیم (به یاد داشته باشید که کنفرانس برندینگ Antshares to Neo … Woof). بله ، برخی از موانع فنی وجود داشت و نه ، همه چیز کاملاً روان پیش نرفت ، اما برای رویدادی از این مقیاس ، مشکلات کم بود.
 • همه خوشحال قله را ترک کردند. آنها به همه شرکت کنندگان ژاکت ، کیف ، برچسب ، دفترچه یادداشت ، کیف پول چرمی ، پین مغناطیسی با مارک ICON هدیه دادند. جزوات باکیفیت ، غذای خوب و مکان شگفت انگیز بود. من فکر می کنم ساختمانی که در آن بودیم احتمالاً بهترین ساختمانی است که من در آن بوده ام – و من در اروپا زندگی کرده ام و در انواع کاخ ها گشت زده ام. Versailles نمی تواند شمعی را به برج جهانی Lotte نگه دارد. بسیار خوب ، این ممکن است کمی اغراق آمیز باشد ، اما موضوع ایستاده است.
 • آن مترجمان به راحتی بهترین مترجمی بودند که من شنیده ام. آنها حتی به جزئیات بسیار فنی بلاکچین هم نپرداختند ، و شما می توانید بگویید که آنها این کار را سریع انجام می دهند و از یک فیلمنامه کار نمی کنند. جزئیات جزئی ، اما هنوز هم ، مرا تحت تأثیر قرار داده است – آنها شایسته فریاد هستند.
 • این سطح توجه به جزئیات و تعهد به تعالی در تمام کارهایی که تیم ICON انجام می دهد وجود دارد. به ما تصاویری از اعضای تیم ICON که در دفتر می خوابند و تمام شب ها را برای تحقق ICON می کشند ، نشان داده شد. آنها استعدادهای برتر کره و سراسر جهان را استخدام می کنند. یکی از این مثالها Jay Park است ، استخدام نسبتاً اخیر ICON ، که یک توسعه دهنده / مهندس کاملاً تمام ستاره است. او احتمالاً به اندازه مشهور بودن یک مهندس در اینجا مشهور است. آنها این کار را ترک نمی کنند و می خواهند به همان سختی کار کنند تا چشم انداز خود را در ارتباط بیش از حد جهان برآورده کنند.

ICON یک بلاکچین آماده با کارایی بالا برای شرکت است و تقریباً برای زمان نخست آماده است

 • ICON اعتبار کافی برای فناوری بلاکچین ساخته شده از ابتدا را دریافت نمی کند. معاملات در زمان واقعی (که آنها در بلاکچین واقعی ICON نشان دادند و ما با استفاده از دستگاههای فروش خود مبتنی بر ICX می توانستیم عمل کنیم) ، زنجیره های چند کاناله که معاملات موازی را امکان پذیر می کنند و مقیاس پذیری را تضمین می کنند ، بستر ساده ICO ، بستر قرارداد هوشمند قابل توسعه با پشتیبانی نسخه. این یک رویا نیست. تقریباً اینجاست.
 • ICONick و کیف پول ICON رقابت را از بین می برند. همه می دانند که استفاده از ارزهای رمزپایه برای مبتدیان دشوار و در بهترین حالت حتی برای باتجربه ترین ها نیز قابل تحمل است. ICON نه تنها یک کیف پول امن به ما می دهد که بتواند ارزهای رمزنگاری شده مختلفی را در خود نگه دارد ، بلکه به دیگران راهی را برای استفاده و اشتراک این کیف پول به آسانی نام دامنه یا آدرس ایمیل می دهد. اوه ، و به عنوان یک آدرس ایمیل عمل می کند ، و این نام ها در بازار نیز قابل تجارت هستند.
 • من همیشه طرفدار این موضوع بوده ام که ارزهای رمزنگاری شده به انگیزه رفتارهایی که برای زنده ماندن و رشد نیاز دارند ، می روند. به نظر می رسد که ICON سیستم هایی برای ایجاد انگیزه در رفتارهای صحیح خود ایجاد می کند – توسعه DApps ، مشارکت در DApps ، معاملات ، staking ، مشتری سبک ، گره های کامل ، رأی دادن و غیره. آنها قبلاً گره هایی را در سطح جهان مستقر کرده اند و ” کار با بسیاری از دانشگاه ها و موسسات “برای اجرای این گره ها.

DApps و ICO در حال آمدن هستند

 • ما اطلاعیه ها و جزئیات مربوط به 6 DApp را دریافت کردیم (اگر Nucleus Vision به ICON متعهد شود – اگر این را می خوانید ، لطفاً این کار را انجام دهید!) که با ICON کار می کنند و در آینده ای نزدیک محصولات خود را ارائه می دهند. پروژه BlueWhale ، TINK ، Silkroad ، Uppsala ، Ad4th و Smilegate. من فقط چند مورد را برجسته می کنم.
 • TINK: مخفف Trust Link. این پروژه هنوز در مراحل اولیه است ، اما تیم آنها بسیار مستحکم است. بیشتر توسعه دهندگان مربوط به CarnegieMellon هستند – اگر از آن اطلاع نداشته باشید ، ممکن است این نام شما را تحت تأثیر قرار ندهد ، اما احتمالاً بهترین مدرسه مهندسی / برنامه نویسی در جهان است. این در سطح بالاتری از MIT ، استنفورد ، هاروارد و غیره است. من وقتی اطلاعات بیشتری ارائه می دهم به این یکی نگاه دقیق می اندازم زیرا تضمین شده است که به خوبی توسعه داده شده است.
 • اوپسالا / نگهبان: امنیت سایبری یک صنعت بزرگ است و جای تعجب است که بسیاری از پروژه ها سعی در ورود به این فضا در دنیای رمزنگاری ندارند. اوپسالا در حال حاضر توسط شرکت های بزرگی از جمله SoftBank Ventures ، بازوی سرمایه گذاری یک شرکت عظیم ژاپنی پشتیبانی می شود.
 • لبخند بزن: این یکی تعجب بزرگ بود. قابل درک است که چگونه می توان آن را به عنوان مهمی برای مخاطبان غربی که این رویداد را مشاهده می کنند ، مشاهده کرد ، اما Smilegate بسیار گسترده است. کره ای ها از این همکاری بسیار هیجان زده هستند. Smilegate یک شرکت بازی سازی است که در آسیا بسیار شناخته شده است. این یک شرکت چند میلیارد دلاری است صدها میلیون کاربر – این اشتباه تایپی نیست. بازی آنها Crossfire بیش از 650 میلیون کاربر دارد. آنها در هفته آینده با ICON تفاهم نامه امضا می کنند و قصد دارند یک اکوسیستم بازی اجتماعی با ICON در بلاکچین ایجاد کنند. نمونه هایی که وی از برنامه های آنها ارائه داد شامل تشویق سازندگان بازی ها در سیستم عامل ، ایجاد انگیزه در فعالیت p2p و تجارت / فروش موارد درون بازی در بلاکچین بود. آنها امیدوارند که بتوانند در دنیای واقعی نتیجه ملموسی برای استفاده مردم در اواخر سال داشته باشند.

اطلاعات جایزه

 • من می دانم که شما چه فکر می کنید ، “هی کلاوس ، همه چیز خوب است ، اما در مورد مبادلات کره ای چطور؟ چرا آنها چیزی اعلام نکردند !؟ ” آه کم اعتقاد … همه ما می دانیم که اکنون شرایط نظارتی در کره جریان دارد. همه چیز در حال تغییر و پیشرفت است. فقط کمی وقت بگذارید. تغییرات مثبتی اتفاق می افتد و تنظیمات در کل برای پیشرفت صنعت بلاکچین در کره چیز خوبی است. که می شود گفت, چندین نماینده از مبادلات کره ای در کنفرانس امروز شرکت کردند. بنابراین آنچه را که می خواهید از آن استفاده کنید …
 • بسیاری از توسعه دهندگان در آن حضور داشتند. مردم آنجا بودند که برای پروژه هایشان ICON را جویا می شدند. پروژه های اعلام شده تنها پروژه های موجود در ICON نیستند.
 • حدس می زنم حداقل 75٪ از 400،000 شرکت کننده کره ای باشند. بله ، این در کره است ، بنابراین آنها قصد دارند سطح بالاتری از نمایندگی را دریافت کنند ، اما این باید کاری کند که ترس از “فقط غرب از ICON خوشش می آید” را کاهش دهد.

در مجموع ، ICON به نظر قوی می آید و به سرعت به جلو می رود. من حدود پنج سال است که در ارز رمزنگاری شده هستم و در این مرحله از توسعه آنها ، ICON بهترین پروژه ای است که تاکنون دیده ام. آنها به خوبی رسیدگی می کنند و تیم خود را به سرعت گسترش می دهند. من در حال حاضر در مورد این پروژه منفی زیادی برای گفتن دارم ، و قصد دارم مدتها در آینده صاحب ICON باشم.

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و نظرات من را در مورد اولین اجلاس سالانه ICON بخوانید. اگر می خواهید با من تماس بگیرید ، من از سوالات یا نگرانی های میدانی خوشحالم PretzelMiser در توییتر یا شما / KlausStortebeker در Reddit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me