حل کنید. مراقبت ، تغییر شکل چشم انداز بهداشت و درمان با بلاکچین

هزینه های مربوط به مراقبت های بهداشتی جهانی سال به سال به طرز چشمگیری افزایش می یابد. پیش بینی شده برای رشد بیش از حد 10 تریلیون دلار تا سال 2022, صنعت مراقبت های بهداشتی یک بازار عظیم است که با افزایش امید به زندگی و افزایش جمعیت تأمین می شود ، اما بخش پزشکی هنوز با آن روبرو است ناکارآمدی های متعدد, خصوصاً با پایداری مالی.

نوآوری های دیجیتال هستند تغییر شکل دادن به آینده از چشم انداز مراقبت های بهداشتی ، و نوآوری ها خدمات مراقبت را مقرون به صرفه تر و قابل دسترسی تر از همیشه کرده است. بلاکچین توانایی ایجاد را دارد اعتماد بیشتر, قابلیت کنترل ، و قابلیت ردیابی در چندین عملکرد مراقبت های بهداشتی.

حل. مدیر عامل مراقبت و amp؛ موسس پرادیپ گوئلحل. مدیر عامل مراقبت & موسس پرادیپ گوئل

با این حال ، وقتی مردم به فکر استفاده از فناوری بلاکچین هستند ، مراقبت های بهداشتی لزوما اولین کاربردی نیست که به ذهن خطور می کند.

اما یک شرکت فناوری بلاکچین وجود دارد که به سرعت آن را تغییر می دهد.

بلوک مصاحبه کرد حل. مراقبت مدیر عامل شرکت پرادیپ گول ، برای پیدا کردن اینکه چرا مراقبت های بهداشتی یک صنعت رسیده برای ایجاد اختلال در بلاکچین است و نقش Solve.Care در این فرآیند چیست.

تأسیس حل. مراقبت

Solve در سال 2017 تأسیس و دفتر مرکزی آن در کیف اوکراین واقع شده است. Care is a بستر مراقبت های بهداشتی ساخته شده بر روی فناوری دفتر توزیع شده که تعریف مجدد مزایای دولت ، هماهنگی مراقبت و پرداخت های مراقبت های بهداشتی – سه رکن اصلی سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پرادیپ گوئل دارای بیش از 25 سال تجربه صنعت بهداشت و درمان ، ایجاد راه حل برای برنامه های عمومی مانند پزشکیمدیکر, برنامه رفاه کودک در میان دیگران ، و همچنین بیمه سلامت و تبادل اطلاعات بهداشتی.

در ایالات متحده ، تقریباً از هر 5 دلار تولید ملی یک مورد توسط مراقبت های بهداشتی مصرف می شود ، این رقم با کلاهبرداری ، ضایعات و سو abuse استفاده از زنجیره تأمین پزشکی بسیار تشدید می شود..

ما از Goel پرسیدیم که چه چیزی Solve را ایجاد کرده است. مراقب یک راه حل بلاکچین برای این ناکارآمدی ها باشید:

وی گفت: “پسر خودم دچار اختلالی شد که وی را ملزم به مراجعه به متخصص مغز و اعصاب می کرد. گرفتن وقت ملاقات بیش از هفت ماه طول کشید. ما به صورت جداگانه با صدها متخصص مغز و اعصاب تماس گرفتیم. راهی دیگر برای بررسی برنامه های آنها وجود نداشت. در مورد کسانی که مبتلا به بیماری فانی می شوند و بدون داشتن کمک می توانند برای ملاقات با چندین متخصص تصمیم بگیرند ، چه می کنید؟ “

پس از مواجهه با ناکارآمدی های مراقبت های بهداشتی ، گوئل تصمیم گرفت که مراقبت های بهداشتی را برای همه طرفها ، بیماران و مراقبان به طور یکسان کارآمدتر کند – و فناوری بلاکچین فناوری کاملی برای ساختن راه حل Solve.Care بود..

Solve.Care چگونه کار می کند?

اگرچه چندین برنامه مراقبت های بهداشتی در حال توسعه است که می تواند با استفاده از فناوری blockchain اجرا شود ، Solve.Care با رویکرد منحصر به فرد خود به یک بستر مراقبت های بهداشتی blockchain در بازار برجسته است..

به جای ارائه یک برنامه تک منظوره برای بارگیری کاربران ، Solve.Care یک بستر کامل مدیریتی فراهم می کند که به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد “شبکه های مدیریت مراقبت” اختصاصی خود می دهد. این به ارائه دهندگان امکان می دهد تا شرکت کنندگان خود را متصل و همزمان کنند ، سریع پرداخت در داخل شبکه و به طور فوری اطلاعات را برای کاهش تقلب به اشتراک بگذارید.

نحوه ساخت پلت فرم Solve.Care بدین معنی است که برای محافظت از امنیت و حریم خصوصی کاربران و اطلاعات بیماران طراحی شده است ، در عین حال دسترسی و پاسخگویی را نیز بهبود می بخشد..

در بالای این سیستم عامل ، ذینفعان مراقبت های بهداشتی می توانند از برنامه Care.Wallet و Care.Cards استفاده کنند.

در مورد عملکرد Care.Wallet ، Goel اظهار می دارد:

“Care.Wallet یک سازمان دهنده است که صرف نظر از اینکه مراقبت های بهداشتی آنها را حمایت یا تسهیل می کند ، در طول زندگی خود با کاربران می ماند. هدف ما ارائه تجربه بهتر مراقبت های بهداشتی با کمترین هزینه ممکن برای افراد و گروه ها است. ”  

Goel همچنین توضیح می دهد که حتی در کارآمدترین سیستم های مراقبت های بهداشتی ، حداقل 10-15٪ بودجه صرف هزینه های اداری می شود ، نه ارائه خدمات بهداشتی – یک شکاف بزرگ که می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد.

با گسترش این موضوع ، گوئل می گوید:

“هر دلار پس انداز شده در هزینه های دولت می تواند به هزینه های ارائه خدمات بهداشتی هدایت شود. اینها هزینه هایی است که باید کاهش و کاهش یابد. آیا تا صفر قابل دستیابی است؟ نه ، اما آیا می توانیم آن را بدون کاهش کیفیت مراقبت ، تا حد ممکن به صفر نزدیک کنیم؟ بله ، و ما باید در انجام آن تلاش کنیم. “

Solve.Care محافظت از اطلاعات کاربر بالقوه حساس را از طریق Care.Vault تضمین می کند ، که به شما امکان می دهد داده های مالکیت منفرد و مالکیت چندگانه را خارج از زنجیره ذخیره کنید. داده های بالینی با خیال راحت در Care.Vault ایمن است ، بنابراین فقط دارنده Care.Wallet مرتبط با حساب دارای دسترسی و رضایت در مورد حقوق و اشتراک است.

نشانه SOLVE

Solve.Care فروش نیمه نهایی خود را در نیمه اول سال 2018 به فروش رساند ، و فروش 350 میلیون رمز SOLVE را در یک افزایش فروش انجام داد.

SOLVE یک است رمز ERC-20 توسط مشتریان ، بیمه ها ، کارفرمایان و آژانس ها به منظور ایجاد شبکه های مدیریت مراقبت در داخل مراقبت استفاده می شود. کیف پول برای بیماران برای استفاده از خدمات آنها.

به همین ترتیب ، دارندگان SOLVE می توانند مراقبت از عزیزان خود را حمایت کنند ، با استفاده از نشانه های SOLVE برای اشتراک در خدمات مراقبت های بهداشتی حیاتی که همچنین به کاربران امکان می دهد روزانه سلامت بیماران را ردیابی کنند.

در حال حاضر ، SOLVE رمزها هستند معامله شده از طریق بازارهای ثانویه در Bittrex ، KuCoin ، Upbit و موارد دیگر.

تمرکز جغرافیایی

اخیراً ، Solve.Care به سمت بازار بهداشت و درمان در آسیا شروع شده است و بسیاری از جلسات تجاری با بیمه های مراقبت های بهداشتی ، سیستم عامل های تجارت بلاکچین و شرکای تجاری در هنگ کنگ ، کره جنوبی و ژاپن برگزار شده است..

گوئل در پاسخ به این سال که چرا آسیا چنین بازار کلیدی برای Solve.Care است ، توضیح داد:

“هنگامی که ما به پایگاه مشتری در آسیا نگاه می کنیم ، علاقه و توجه زیادی در مورد مدیریت و هماهنگی در مراقبت های بهداشتی مشاهده می کنیم. تعداد کمی از سیستم های پیشرفته یا سیستم عامل های کاملاً مشخص مانند Solve.Care امروز در دسترس بیمه گذاران در آسیا قرار دارد. “

به عنوان بخشی از استراتژی توسعه آسیایی Solve.Care ، تیم در نظر دارد کارتهای Care.Card را به زبانهای محلی مانند کره ای ، ژاپنی و چینی صادر کند. Goel می گوید ، برای رسیدن به این هدف ، Solve.Care در حال مذاکره با چندین شریک بالقوه است.

به همین ترتیب ، Solve.Care در حال برنامه ریزی برای ایجاد مشارکت نمایندگی فروش و تحویل در هنگ کنگ ، کره و چین است که به شما این امکان را می دهد تا پلت فرم خود را با کارایی بیشتر به این بازارها بیاورد.

برنامه های زنده را حل کنید

در سال 2018 ، Solve.Care دو برنامه blockchain را برای تسهیل مدیریت فرآیند برای بیماران و پزشکان راه اندازی کرد.

اولین برنامه ، ‘مراقبت. کیف پول برای پزشکان، قبلاً استفاده شده است.

گوئل می گوید:

شبکه مراقبت آریزونا, یکی از بزرگترین سازمانهای مراقبت از مراقبت در ایالات متحده ، استفاده از راه حل Care.Wallet برای شبکه خود ، متشکل از 5500 پزشک است که برای 250،000 عضو مراقبت می کنند. “

برنامه Care.Wallet به پزشکان این امکان را می دهد تا از “برنامه پاداش ارائه دهنده” که عملکرد ارائه دهنده خدمات بهداشتی را ارزیابی می کند و پاداش ها را به ترتیب توزیع می کند ، بهره مند شوند..

Solve.Care به عنوان اولین شرکتی که ارزهای دیجیتال و بلاکچین را در مراقبت های بهداشتی برای پرداخت های مبتنی بر ارزش پیاده سازی کرده است ، برجسته است ، همانطور که با Care.Wallet for پزشکان که از ارز دیجیتال Solve.Care بهداشت و درمان به نام Care.Coin استفاده می کند ، کار کرده است..

حل دومین برنامه زنده Care ، برنامهمراقبت. Wallet for Family، قبلاً توسط بیش از 80 کشور توسط مردم بارگیری شده است.

Goel اضافه می کند:

“Care.Wallet for Family هم با GDPR و هم با HIPAA سازگار است و از فروشگاه app برای Android در دسترس است. این برنامه به کاربران این امکان را می دهد تا به شبکه های حامی مالی که توسط بیمه ها ، کارفرمایان یا ارائه دهندگان خدمات راه اندازی شده اند بپیوندند و مراقبت های بهداشتی آنها را فقط با یک برنامه ردیابی کنند. “

Solve.Care نیز یک مسئله صادر می کند کارت حمل و نقل, با شریک جدید خود ادغام شده است لیفت, یک شرکت بزرگ حمل و نقل ایالات متحده ، برای دسترسی آسانتر بیماران به مراقبت ها.

تصویب صنعت بهداشت و درمان

البته ، موفقیت اکوسیستم Solve.Care به پذیرش توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی بستگی خواهد داشت.

گول در پاسخ به این س thisال که چگونه این فرزندخواندگی رشد می کند ، توضیح داد:

“سهامداران بهداشت و درمان به دنبال راه حل های واقعی هستند که بارهای گسترده تقلب ، زباله و عدم شفافیت را سبک می کند. افزایش تقاضا برای مراقبت ، مسئولیت تحمل منابع بهداشتی را که قبلاً کشیده شده است ، تحمل می کند. زیرساخت های پشتیبانی پیچیده ، سیلوهای سیستم داده و بوروکراسی اداری باعث بی کفایتی و تلاش های مضاعف شده و میلیاردها دلار هدر داده است. “

در عوض ، Goel می گوید ، بستر Solve.Care به راحتی توسط شرکت های بیمه ، سازمان های دولتی ، کارفرمایان ، شبکه های کلینیکی بزرگ ، سازمان های مراقبت مدیریت شده یا شرکت های دارویی قابل اجرا است..

این واقعیت که پلت فرم Solve.Care به صورت سفارشی ساخته شده است تا نیازهای هر مشتری را تأمین کند ، آن را به یک راه حل مناسب برای طیف گسترده ای از نقاط درد مراقبت های بهداشتی تبدیل می کند..

آینده چه حل می کند. مراقبت?

در سال 2019 ، Solve.Care تمرکز خود را بر توسعه پلتفرم گذاشته و مشتریان جدیدی را به سیستم عامل Solve.Care اضافه کرده است. به همین ترتیب ، Solve.Care یک سال زودتر از موعد مقرر سیستم عامل خود را در سراسر آسیا گسترش می دهد. امسال ، گوئل به ما گفت ، Solve.Care اعلام خواهد كرد كه مشاركت عمده اي در آسيا دارد.

Goel به طور گسترده تر درباره نقشه راه Solve.Care برای سال 2019 صحبت می کند ، Goel اظهار می دارد:

“برای سال 2019 ، Solve.Care در تلاش است تا 125000 کیف پول را به تصویب برساند. ما همچنین در نظر داریم کارتهای مراقبت بیشتری را در بازار منتشر کنیم که شامل مزایا ، مراقبت های بالینی و پرداخت های مراقبت های بهداشتی است. علاوه بر این ، ما قصد داریم همکاری های بیشتری در زمینه ارائه مراقبت ، مدیریت بیماری و مدیریت داده ها را اعلام کنیم. “

وقتی از وی سوال شد که برنامه های Solve.Care طی سالهای آینده چیست ، Goel این را برای گفتن داشت:

“ما هدف گذاری کرده ایم که در سه سال آینده ، Solve.Care شرکتی باشد که تمام حاکمیت ، تصویب و رشد درآمد را برای راه اندازی IPO در یک بورس بزرگ سهام داشته باشد.”

سرانجام ، گوئل با تکرار مأموریت خود برای سیستم عامل Solve.Care کار خود را به پایان رساند:

“هدف اساسی ما این است که هر مرد ، زن و کودکی که در دوره ای از زندگی خود نیاز به مراقبت های بهداشتی دارند ، می توانند از مراقبت های بهداشتی استفاده کنند. کیف پول برای رفع نیازهای خود. ما می خواهیم تجربه مراقبت های بهداشتی را برای شما ، من ، والدین و فرزندانمان تا حد ممکن آسان و م effectiveثر قرار دهیم. “

حل کنید. مراقبت یک هدف نجیب و ارزشمند است و استفاده بسیار خوبی از فناوری بلاکچین برای اهداف اجتماعی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map