Tezos قرار است رأی تاریخی را به تصویب برساند ، آیا قیمت آن را به بالاترین حد خود خواهد رساند؟

ارز رمزنگاری شده Tezos و اعداد حسابی. مفهوم XTZ. - تصویر

نمایندگان Tezos (نانوایان) در حال حاضر رای خود را برای تأیید یا رد صلاحیت آتن A به شبکه اصلی ارائه می دهند. برای اینکه جامعه بتواند این به روزرسانی جدید را اجرا کند ، باید اکثریت موافق باشد و مشارکت باید به حد نصاب برسد.

در حال حاضر ، اکثریت موافق مورد نیاز محقق شده است و نزدیک به رسیدن به حد نصاب مشارکت است. با رای گیری تاریخی که برای اثبات مفهوم Tezos به عنوان دفتری خود اصلاح می شود ، می تواند تقاضای سکه را افزایش دهد.

Tezos کمتر از 20 درصد از اجرای ارتقا Athens آتن فاصله دارد

فرآیند اصلاح Tezos دارای چهار مرحله اساسی است که باید قبل از اجرای پیشنهاد ارتقا در شبکه دنبال شود. به روزرسانی آتن سه مرحله اول را پشت سر گذاشته است. پیشنهاد ، اکتشاف و آزمایش.

در مرحله نهایی که ارتقا called نامیده می شود ، پیشنهاد ارتقا needs باید به آستانه 80 درصد رأی موافق برای اکثریت آرا و 81.39 درصد رأی مشارکت آرا برسد. آتن A به 100٪ رأی در مورد اکثريت و در حال حاضر 65.49 درصد رأی در حد نصاب را دارد.

در پایان دوره رأی ارتقا ، اگر مشارکت به حد نصاب برسد و پیشنهاد آزمایش شده دارای یک اکثریت مطلوب باشد ، آتن A به عنوان پروتکل جدید اجرا می شود. تقریباً 16 روز تا پایان روند رای گیری باقی مانده است ، به احتمال زیاد پیشنهاد به آستانه حد نصاب لازم می رسد.

پیش بینی می شود در مجموع 45398 نماینده رأی دهند و تاکنون 36،530 رأی داده اند. از 36530 رأی داده شده ، 20303 رأی پشتیبانی از ارتقا را دارند در حالی که 16،227 رأی عبور ثبت شده است.

ارتقا Athens آتن است خواستگاری کردن دو تغییر در شبکه Tezos. در اولین پیشنهاد ، محدودیت گاز افزایش می یابد. در زمان راه اندازی بلاکچین ، محدودیت گاز تعیین شد برای محافظت از بلاکچین. با این حال ، ایده افزایش محدودیت گاز از طریق روند اصلاحیه بود. پیش بینی می شود افزایش محدودیت گاز Tezos استقرار قراردادهای هوشمند در شبکه را برای کاربران آسان تر کند.

در پیشنهاد دوم ، حد گاز Tezos افزایش می یابد در حالی که اثبات اندازه غلتک سهام به 8000 XTZ کاهش می یابد. در حال حاضر ، یک نانوا باید 10،000 سکه XTZ داشته باشد تا شانس انتخاب شدن برای پیشنهاد یا حمایت از یک بلوک را داشته باشد. با این حال ، پیشنهاد دوم آتن این نیاز را به 8000 سکه XTZ کاهش می دهد ، بنابراین باعث می شود مردم نانوائی شبکه را آسان کنند.

آزمایشگاه های Nomadic آزمایش گسترده ای را در آتن A انجام می دهد

تیم پشت پیشنهاد آتن, آزمایشگاه های عشایر نشان داد که آنها یک معاینه عمیق انجام داده اند تا اطمینان حاصل شود که تغییرات پیشنهادی طبق برنامه ریزی انجام شده و اطمینان حاصل شود که انتقال به آتن A باعث صرف وقت و فضای دیسک زیادی نمی شود.

Nomadic اشاره کرد که یک بار در فضای دیسک و زمان افزایش خواهد یافت وقتی زنجیره بلوک Tezos حرکت می کند از پروتکل قدیمی تا آتن. با توجه به نتایج به دست آمده از آزمایش این دو پیشنهاد ، Nomadic اظهار داشت که هرگونه تفاوت عملکردی بین آنها بی نتیجه است.

آیا رأی باعث افزایش قیمت Tezos می شود?

Tezos (XTZ) در سال 2019 تاکنون عملکرد خوبی داشته است ، در حال حاضر بیش از 158 درصد از ابتدای سال افزایش یافته و آن را به یکی از بهترین عملکردها تبدیل کرده است. این امر پشتوانه بسیاری از تحولات مثبت از جمله بوده است اعلام حضانت Coinbase پشتیبانی از پخت Tezos (staking) برای مشتریان سازمانی آن.

نمودار روزانه Tezos / USD

اجرای آتن A یک نقطه عطف مهم در حاکمیت بلاکچین و اثبات مفهوم Tezos است که با موفقیت خود را به عنوان دفتری اصلاح می کند. این چیزی است که رقیب آن است اتریوم, و سایر پروژه های بلاکچین برای مقابله با آن تلاش کرده اند و بسیاری پیش بینی می کنند که منجر به افزایش تقاضا برای Tezos شود.

Tezos به طور پیوسته در حال ایجاد شهرت به عنوان بهترین گزینه برای Ethereum است و برخی از سرمایه گذاران برجسته از آن پشتیبانی می کنند از جمله تیم Draper ، دوقلوهای Winklevoss و Polychain Capital. Tezos هنوز در لیست قرار نگرفته است Coinbase برای مشتریان خرده فروشی ، در لیست ذکر نشده است بینانس, اگرچه با تحولات مثبت و یک جامعه قوی در پشت آن ، بسیاری معتقدند که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد ، که درهای بسیاری از سرمایه گذاران بالقوه را باز می کند.

Tezos در حال حاضر 1.3 دلار با سقف بازار 863 میلیون دلار معامله می کند و طبق گفته gate.io ، XTZ در 4 ژانویه 2018 با بالاترین قیمت 7.5 دلار به ثبت رسیده است که در آن زمان حدود 4.9 دلار بود. بیلیون. در حال حاضر ، نزدیکترین رقبای Tezos ، Ethereum و EOS ، به ترتیب 20.4 و 4.96 میلیارد دلار از بازار بهره می برند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map