کیف پول رمزنگاری Bitcoin Cash (BCH) ، توضیح انواع مختلف کیف پول

ما اخیراً چنگالهای Bitcoin (BTC) را مشاهده کرده ایم. از این نظر ، Bitcoin Cash (BCH) یکی از موفق ترین تقسیم های بیت کوین است که همچنان به محبوبیت و جذب کاربران جدید ادامه می دهد. Bitcoin Cash که به مدت دو سال در بازار است ، اندازه بلوک بزرگتر (8 مگابایت) را امکان پذیر می کند و در نتیجه می تواند تا 116 تراکنش در ثانیه را انجام دهد.. 

اطلاعات بیشتر در مورد ارز رمزپایه Bitcoin Cash (BCH).

با توجه به این واقعیت ، برخی از کاربران ممکن است شبکه BCH را به بیت کوین ترجیح دهند. اما چگونه کیف پول بیت کوین کش را برای نگهداری ایمن و مطمئن راه اندازی کنیم؟ ما در حال ارائه راهنمای جامعی در مورد انواع مختلف کیف پول های BCH هستیم. سوار شو!

درباره آینده Bitcoin Cash (BCH) برای پنج سال آینده اطلاعات کسب کنید.

کیف پول های نرم افزاری Bitcoin Cash (BCH)

کیف پول های نرم افزاری را می توانید روی رایانه (دسک تاپ ، کیف پول وب) یا دستگاه های تلفن همراه نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که هر کیف پول مورد اعتماد خود را برای تحقیقات عمیق مورد نیاز است. ما همچنین با مهربانی به شما یادآوری می کنیم که کلیدهای خصوصی خود را با خیال راحت ذخیره کنید و آنها را با کسی به اشتراک نگذارید.

کیف پول رومیزی Bitcoin Cash (BCH)

Exodus یک کیف پول رومیزی کارآمد و راحت فراهم می کند که سکه های BCH را به روشی سرد (آفلاین) ذخیره می کند.

엑소더스

هک کیف پول های دسک تاپ دشوارتر از کیف پول موبایل یا مرورگر است. با این حال ، هر بار که می خواهید دارایی خود را در یک کیف پول خاص قرار دهید ، انجام برخی از بررسی ها بسیار ضروری است: درباره تاریخچه کیف پول تحقیق کنید ، آخرین به روزرسانی ها را در لاگ تغییرات یا در GitHub بررسی کنید ، بررسی ها را بخوانید (به ویژه موارد منفی به شبکه های اجتماعی توجه کنید (آنها باید آخرین ارسال ها را ارائه دهند).

پول نقد الکترونیکی کیف پول دسک تاپ BCH موجود برای لینوکس ، ویندوز و macOS ارائه می دهد. این یک کیف پول SPV (تأیید پرداخت ساده) است که نیازی به بارگیری کامل گره ندارد.

با توجه به پول الکترونیک تعریف از SPV ، این روش به کیف پول این امکان را می دهد تا بدون نیاز به بارگیری بلاکچین یا اجرای یک گره کامل ، امنیت بالایی را ایجاد کند. SPV با اطمینان از تأیید معاملات خود در بلاکچین ، به شما امکان می دهد معاملات خود را تأیید کنید. از بهترین زنجیره سربرگ با تجمعی ترین اثبات کار و سطح صحیح هش کردن استفاده می کند.

کیف پول الکترونیکی

دستورالعمل های مربوط به راه اندازی کیف پول رومیزی Bitcoin Cash بسیار ساده است:

 • کیف پولی را انتخاب کنید که به نظر می رسد مناسب شما باشد.
 • یک کیف پول از منابع رسمی بارگیری کنید. یکی را انتخاب کنید که با سیستم عامل شما سازگار باشد.
 • مدیریت رمزنگاری خود را از طریق کیف پول رومیزی به روشی ایمن آغاز کنید.

کیف پول موبایل Bitcoin Cash (BCH)

تقریباً هر کیف پول موبایل رمزنگاری شده دارای یک رابط بومی برای تجربه کاربری بهتر است. بیشتر آنها کیف پول های چند ارزه هستند ، به این معنی که شما می توانید دارایی های دیجیتال متعدد را فقط در یک برنامه ذخیره کنید.

علاوه بر اینکه کیف پول رمزنگاری رومیزی است, جکس و هجرت برای مدیریت وجوه BCH خود به راحتی در حال حرکت ، کیف پول درجه یک همراه ارائه دهید.

گزینه دیگر برای ذخیره امن Bitcoin Cash است کوینومی. کیف پول نگهداری طیف وسیعی از دارایی های رمزنگاری را امکان پذیر می کند و طراحی بصری و UX را فراهم می کند.

freewallet bch

آزادگان در نظر گرفته شده است به عنوان یک کیف پول چند ارز. با این حال ، این یک برنامه جداگانه برای برخی سکه ها ، از جمله BCH ارائه می دهد. با در نظر گرفتن طراحی مفید ، Freewallet برای دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است.

نحوه راه اندازی کیف پول موبایل BCH:

 • کیف پول همراه BCH را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که به دارایی های خود اعتماد دارید.
 • یک برنامه تلفن همراه از کیف پول خاص را در GooglePlay (برای Android) یا AppStore (برای iOS) بارگیری کنید ؛
 • حساب خود را تنظیم کنید یا کلیدهای خصوصی را برای شروع سریع وارد کنید.
 • ارز رمزنگاری شده را در نوک انگشتان خود مدیریت کنید.

کیف پول های چند ارزه دیگری برای ذخیره دارایی های خود در بررسی Changelly.

کیف پول های سخت افزاری Bitcoin Cash (BCH)

کیف پول های سخت افزاری امنیت بیشتری را برای ذخیره ارزهای رمزپایه فراهم می کنند زیرا کلیدهای خصوصی شما را آفلاین نگه می دارند. کیف پول سخت افزاری وسیله ای کوچک و قابل حمل است که هدف آن محافظت از ارز رمزنگاری شده شما در بهترین حالت است. این امکان را به شما می دهد تا طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه را ذخیره کنید که کاملاً در کیف پول های نرم افزاری امکان پذیر نیست.

کیف پول ledger nano s

لجر نانو مدل X / S مترادف کیف پول سخت افزاری برای کل صنعت است. طراحی شیک و اندازه مناسب ، به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را هر کجا که هستید ببرید.

ترزور رقیب اصلی لجر است و با BCH و صدها دارایی دیگر به طور ایمن رفتار می کند.

کیف پول ترزور

 • کیف پول سخت افزاری را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با نیاز شما باشد.
 • برای سفارش ، خرید و تحویل دستگاه کمی زمان لازم است.
 • کد پین را برای دستگاه سخت افزار تنظیم کنید. عبارت بازیابی را بنویسید و آن را ایمن نگه دارید. این پشتیبان گیری از کلیدهای خصوصی شماست ، در موارد اضطراری.
 • در صورت لزوم برنامه ای را برای یک ارز رمزنگاری شده خاص بارگیری کنید.
 • سکه های BCH خود را به صورت ایمن مدیریت کنید.

نمی دانید تفاوت لجر نانو و ترزور چیست؟ پاسخ در مقاله مقایسه کیف پول است.

کیف پول کاغذی Bitcoin Cash (BCH)

اگر به اندازه میلیون ها کاربر اینترنت از هکرها می ترسید ، امکان استفاده از کیف پول کاغذی BCH وجود دارد.

در هسته آن ، یک کیف پول کاغذی ارز رمزنگاری شده یک قطعه کاغذ است که کلیدهای عمومی و خصوصی روی آن چاپ شده است. هیچ هکر وب نمی تواند اطلاعات شما را بدزدد. با این حال ، بسیار مهم است که با این تکه کاغذ رفتار شود. در غیر این صورت ، نمی توانید وجوه خود را پس از خراب شدن کیف پول کاغذی بازیابی کنید و نمی توانید کلیدهای خود را به درستی منعکس کنید. برخی از کاربران رمزنگاری پیشرفته ترجیح می دهند کاغذ را با کلیدهای چاپی خصوصی / عمومی / QR ورقه ورقه کنند و پس از آن آن را در یک طاق ذخیره کنند.

نحوه ایجاد کیف پول کاغذی و ایمن نگه داشتن آن?

ایجاد کیف پول کیف پول بیت کوین (BCH) مستلزم انجام برخی اقدامات امنیتی است.

 • دستگاه خود را با نرم افزار آنتی ویروس بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که رایانه / دستگاه همراه شما فاقد برنامه های مخرب است.
 • یک مولد کیف پول کاغذی بارگیری کنید و مرحله 1 را تکرار کنید.
 • وقتی ژنراتور بارگیری شد ، اتصال اینترنت خود را خاموش کنید
 • یک کیف پول کاغذی BCH تولید کنید ، کلیدهای خصوصی و عمومی خود را یادداشت یا چاپ کنید.
 • پول نقد مرورگر اخیر خود را حذف کرده و دستگاه خود را با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس بار دیگر اسکن کنید.
 • در اینجا کیف پول کاغذی موجود است که وجوه BCH شما را به روشی سرد و آفلاین ذخیره می کند. با آن مانند یک جواهر گرانبها رفتار کنید (که در واقع چنین است).

کیف پول کاغذی

خط پایین

قبل از تعامل با ارزهای رمزپایه ، کاربر باید دانش کافی در مورد تعاریف اساسی ارز رمزنگاری را بدست آورد. کیف پول رمزنگاری شده در میان مهمترین موارد قرار دارد. Changelly با ارائه یک سرویس غیر حضوری ، به امنیت شما اهمیت می دهد و بیش از 150 ارز رمزنگاری شده را برای مبادله و خریدهای فوری ارائه می دهد. با کارت اعتباری خود (Visa ، Mastercard) ، انتقال بانکی یا ApplePay BCH بخرید و برای آخرین مقالات آموزشی در وبلاگ ما مشترک شوید.

درباره Changelly

Changelly یک سرویس تبادل ارز رمزپایه فوری غیر حضوری است که به عنوان واسطه ای بین صرافی های رمزنگاری و کاربران عمل می کند و به دومی این امکان را می دهد که بیش از 150 ارز رمزپایه را با بهترین نرخ بازار مبادله کنند. Changelly API خود را و یک ابزارک قابل تنظیم پرداخت به هر سرویس رمزنگاری که می خواهد مخاطبان خود را گسترش دهد و گزینه های جدید مبادله را اجرا کند ، ارائه می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map