صنعت رمزنگاری یک پدیده واقعا جذاب است. این ذهنات درخشان را به خود جلب می کند و راه حل های انقلابی برای موضوعات اصلی فضای وب معمولی که از عدم شفافیت و اعتماد ، سانسور ، مداخله شخص ثالث در پردازش داده های حساس و بسیاری از مشکلات دیگر رنج می برد ، به ارمغان می آورد. در راه اینترنت رایگان ، صنعت بلاکچین سخت تلاش می کند تا حقوق اساسی ، امنیت و آزادی را برای هر شخص در جهان فراهم کند..

اطلاع از بازار ارزهای رمزنگاری شده در سال 2020 الزامی است ، بنابراین ما موارد ضروری رمزنگاری و بلاکچین را جمع آوری کرده و در نقشه قرار داده ایم تا در سفر غیرمتمرکز خود مسیر درست را انتخاب کنید. ارز رمزپایه چیست و کجا می توان آن را ذخیره کرد؟ استخراج رمزنگاری چیست؟ معامله رمزنگاری کنیم یا نکنیم؟ ما می خواهیم همه آنها را بازرسی کنیم.

پاداش: Changelly تلاش می کند تا خریدهای فوری و روان ارزهای رمزنگاری شده را به کاربران نهایی ارائه دهد. در حالی که منتظر انتقال سکه به کیف پول خود هستید ، ما لیستی از مقالات سرگرمی و در عین حال آموزشی در مورد فیلم های رمزنگاری شده ، الگوهای رفتاری و سایر موارد را آماده کرده ایم. به پیمایش ادامه دهید ، و خواندن دلپذیری داشته باشید!

ارزهای رمزنگاری شده

ارز رمزپایه نوع جدیدی از دارایی دیجیتال است که توسط رمزنگاری پایه گذاری و نگهداری می شود. ارز رمزنگاری شده به عنوان یک واحد مبادله بین شرکت کنندگان در یک شبکه غیرمتمرکز عمل می کند و محیط مناسب را در یک بلاکچین تنظیم می کند.

در سال 2008 ، یک فرد مرموز (گروهی از افراد ، که ما به طور قطعی نمی دانیم) مقاله فنی با توصیف هیجان انگیز از یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز ، بیت کوین و یک ارز دیجیتال BTC را ارائه داد که فاقد هرگونه کنترل و مقررات است.

این ساتوشی ناکاموتو بود که هویت واقعی او تا به امروز حل نشده است. علی رغم افسانه ها و حقایق پیرامون بیت کوین ، اولین ارز رمزنگاری شده جهانی می تواند موفقیت کسب کند و “هجوم طلا” جدید را برانگیزد. در 27 دسامبر 2017 ، BTC به 20.000 دلار رسید و بلافاصله پس از آن ، اخبار مربوط به دارایی های درجه یک دیجیتال توسط مرسوم منتشر شد خروجی های رسانه.

2017 سال قابل توجهی برای پیشنهادات اولیه سکه (ICO) بود. این طیف گسترده ای از محصولات و خدمات غیرمتمرکز را نشان می دهد که می تواند “جهانی را به مکانی بهتر” تبدیل کند. برخی از آنها واقعاً مانند Tezos ، PolkaDot و غیره عمل می کردند. با این حال ، به نظر می رسید که اکثر آنها کلاهبرداری است که اعتبار ارزهای رمزپایه را به شدت تضعیف می کند.

مقام دوم در دنیای رمزنگاری اتریوم (ETH) را به خود اختصاص می دهد. این پروژه قراردادهای هوشمندی را معرفی می کند که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را ایجاد و پیاده سازی کنند. Ethereum نسبت به بیت کوین عملکرد تراکنش بهتری را نشان می دهد و محیط مناسبی را برای استقرار dApp فراهم می کند. به سرعت یک پایگاه وفادار کاربر و توسعه دهندگان بلاکچین را به خود جلب می کند. تا به امروز ، اتریوم (ETH) از نظر سرمایه بازار و نفوذ جهانی شماره دو رمزنگاری است.

15 دارایی رمزنگاری برتر با توجه به محدودیت بازار و محبوبیت:

بیت کوین (BTC) Bitcoin SV (BSV) کاردانو (ADA)
اتریوم (ETH) Litecoin (LTC) مونرو (XMR)
Ripple (XRP) سکه Binance (BNB) TRON (TRX)
اتصال به اینترنت (USDT) EOS (EOS) ستاره ای (XLM)
Bitcoin Cash (BCH) Tezos (XTZ) NEO (NEO)

بلاکچین

فناوری Blockchain ارزشهای اصلی اینترنت مستقل را نشان می دهد و مداخله واسطه را در اطلاعات خصوصی شما مستثنی می کند. بلاکچین چیست؟ به زبان ساده ، بلاکچین شبکه ای از دستگاه ها / گره ها است که در سراسر جهان پخش شده و به سرور مشترک متصل نیستند..

همانطور که از نام آن مشخص است ، بلاکچین زنجیره بلوکی است. هر بلوک حاوی اطلاعات مربوط به معاملات است. همه بلوک ها به ترتیب خاصی ذخیره می شوند که قابل تغییر نیستند. اگر یک بازیگر بد تصمیم به ویرایش یا جایگزینی یک بلوک می گرفت ، سیستم آن را رد می کند.

بلاکچین Changelly

اطلاعات ذخیره شده در زنجیره بلوکی از بین نمی رود یا تغییر نمی کند. اگر مثلاً توییتر روی یک بلاکچین ساخته شده باشد ، هیچ کس در دنیا نمی تواند آن را هک کرده و پیام های شما را حذف یا ویرایش کند. مفهوم آزادی برای صنعت بلاکچین ضروری است و بسیاری از پروژه های غیرمتمرکز تلاش می کنند تا به کاربران منظم وب ، تمام مزایای فناوری بلاکچین را نشان دهند..

برای امکان تولید بلوک و افزودن آنها به زنجیره بلوک ، شرکت کنندگان شبکه (استخراج کنندگان) باید به توافق برسند. الگوریتم های اجماع زیادی وجود دارد که به معدنچیان کمک می کند تا به توافق برسند و از شبکه محافظت کنند. الگوریتم معروف Proof-of-work (PoW) توسط Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و غیره استفاده می شود. هنوز ، این نوع پروتکل اجماع به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارد و مسئله مقیاس پذیری را حل نمی کند. به همین دلایل ، گزینه های جدیدی برای الگوریتم ها معرفی شدند.

Proof-of-Stake (PoS) ، Delegated Proof-of-Stake (DPoS) ، به ترتیب در زنجیره های بلوکی مانند Tezos ، EOS و TRON استفاده می شود. Proof-of-Authority (PoA) الگوریتمی اصلاح شده از PoS است که مناسب شبکه های خصوصی و شرکت های بزرگ مانند ، به عنوان مثال ، Microsoft Azure.

پروتکل دانش صفر برای حفاظت از امنیت داده ها ساخته شده است. زنجیره بلوک Ethereum به زودی الگوریتم اجماع اصلی PoW خود را تغییر می دهد. با توجه به نقشه راه طولانی در مسیر Ethereum 2.0 ، Zero Knowledge Proof تا حدی در سخت چنگال بیزانس اجرا شد.

همچنین بخوانید: راهنمای فورک های بیت کوین (BTC)

معدن

معدن Changelly

رونق بیت کوین فوق الذکر رونق دیگری را این بار در بخش معدن ایجاد کرد. به محض اینکه کاربران عادی از ارزش ارزهای دیجیتال پی بردند ، کلمه “مزرعه” با انبارها و گاوها متوقف شد ، در حالی که معدنچیان دیگر فقط کارگران زغال سنگ نبودند.

چگونه رمزنگاری را استخراج کنیم؟ تهیه تجهیزات مناسب برای تبدیل شدن به یک کارگر معدن ضروری است. بسته به دارایی رمزنگاری ، استخراج ارز رمزنگاری شده نیاز به دکل های قوی ASIC / کارت گرافیک (GPU) / CPU و نرم افزار استخراج دارد. همچنین به شاخص hashrate توجه کنید ، که برای تجربه بهتر استخراج نیز حیاتی است.

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین (BTC) بهترین نرم افزار استخراج Ethereum (ETH) بهترین نرم افزار استخراج Monero (XMR)

نمی دانید کدام ارز رمزنگاری برای من سود آور است؟ ماشین حساب های استخراج اطلاعات جامعی را درباره یک سکه انتخاب شده ارائه می دهند در حالی که استخرهای استخراج به اشتراک منابع محاسباتی و کاهش هزینه های استخراج کمک می کنند.

بهترین استخرهای استخراج Bitcoin (BTC) بهترین استخرهای استخراج Monero (XMR) بهترین استخرهای استخراج Zcash (ZEC) بهترین استخرهای استخراج Litecoin (LTC)
بهترین استخرهای استخراج Ethereum (ETH) بهترین استخرهای استخراج Dash (DASH) بهترین استخرهای استخراج Bitcoin Cash (BCH) بهترین استخرهای استخراج Dogecoin (DOGE)

تجارت

معامله Changelly

ارز رمزنگاری شده بخش قابل توجهی از بخش مالی را اشغال می کند. روند تجارت رمزنگاری تفاوت زیادی با روند مرسوم ندارد. با این حال ، هنگام معامله رمزنگاری ، کاربران باید دائماً به خاطر داشته باشند که بازار رمزنگاری بسیار بی ثبات است. نرخ رمزنگاری ممکن است طی چند دقیقه به طرز چشمگیری تغییر کند ، بنابراین بسته به یک استراتژی و تجربه تجارت رمزنگاری ، ضرر یا سود به همراه دارد.

صرافی های رمزنگاری معاملات حاشیه ای ، معاملات فرابورس (OTC) را انجام می دهند و برای عملکرد بهتر سفارشات معاملات پایه و پیشرفته را ارائه می دهند. ربات های معاملاتی نیز گزینه ای برای تجارت خودکار رمزنگاری هستند.

قبل از اینکه وارد معامله ارزهای رمزپایه شوید ، مطمئن شوید که از خطرات آگاه هستید ، با تعاریف اساسی تجارت آشنا هستید و می دانید که چگونه با کیف پول دیجیتال کنار بیایید. تحقیق خود را با دقت انجام دهید! برای به دست آوردن دانش بنیان ، مطالب آموزشی و نکات حرفه ای را بخوانید.

کیف پول

کیف پول Changelly

کیف پول های رمزنگاری برای صنعت ضروری است. آنها دروازه ای بین کاربران و بلاکچین هستند که امکان تعامل با دفترهای توزیع شده را فراهم می کند.

بسیاری از مبادلات رمزنگاری ، نگهداری رمزنگاری را فعال می کنند ، با این حال ، همیشه یک گزینه مطمئن برای ذخیره وجوه شما نیست. صرافی های رمزنگاری پیشرو هنوز خدمات متمرکز ارائه می دهند ، به این معنی که در برابر هک ها آسیب پذیر هستند.

برای بیش از یک دهه از وجود رمزنگاری ، بازار طیف وسیعی از کیف پول های چند ارز دیجیتال و فیزیکی را برای ذخیره سازی امن و امن رمزنگاری فراهم کرده است. این کیف پول های وب ، کیف پول های مرورگر ، کیف پول های رومیزی و iOS و Android ، کیف پول های سخت افزاری و حتی کیف پول های کاغذی هستند. در تلاش برای انتخاب موردی که متناسب با نیازهای شما باشد ، لطفاً به شما یادآوری می کنیم که اطلاعات احتمالی کیف پول را بیاموزید.

پس از انتخاب کیف پول رمزنگاری ، باید آن را نصب و راه اندازی کنید. با آموزش صحیح ، راه اندازی کیف پول بیت کوین (BTC) سردرد نخواهد داشت. بیشتر اوقات ، وب سایت کیف پول دستورالعمل های کاربر پسند و مواد ویدئویی را در مورد تنظیم کیف پول دیجیتال ارائه می دهد.

بهترین کیف پول های بیت کوین (BTC) بهترین کیف پول Dash (DASH) بهترین کیف پول های IOST
بهترین کیف پول های Ethereum (ETH) بهترین کیف پول Bitcoin SV (BSV) بهترین کیف پول Steem (STEEM)
بهترین کیف پول های Ripple (XRP) بهترین کیف پول های TRON (TRX) بهترین کیف پول سکه Binance (BNB)
بهترین کیف پول Cardano (ADA) بهترین کیف پول های Hedera Hashgraph (HBAR) بهترین کیف پول Tether (USDT)
بهترین کیف پول های EOS (EOS) بهترین کیف پول های ZCoin (XZC) بهترین کیف پول های Monero (XMR)

امنیت

امنیت Changelly

هنگام کار با فضای دیجیتال ، اهمیت دادن به امنیت مهم است. در غیر این صورت ، ممکن است بازیگران بد یا برنامه های مخرب به دستگاه شما حمله کرده و اطلاعات شخصی را بدزدند.

قانون طلایی ، اگرچه آنلاین (و همچنین آفلاین) در صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین است ، اما به هیچ عنوان نباید کلیدهای خصوصی خود را به اشتراک بگذارید و نشان دهید. هنگامی که آنها به خطر بیفتند یا به طور تصادفی برای شخص ثالث آشکار شوند ، یک هکر می تواند دارایی های دیجیتال شما را بدون اینکه حتی متوجه شوید ، برداشت کند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، بیشتر مبادلات رمزنگاری متمرکز و متمرکز ، وجوه کاربران را بر روی سرورهای خود ذخیره می کنند. کوچکترین نقض امنیت بورس می تواند خسارات سنگینی را به همراه داشته باشد.

مقررات&آئین نامه

مقررات Changelly

صنعت ارزهای رمزپایه یک پدیده نسبتاً جدید است. بنابراین ، بسیاری از کشورها هنوز مقرراتی در مورد آن وضع نکرده اند.

کشورهایی وجود دارند که در برابر بلاکچین و نوع جدیدی از دارایی دیجیتال مانند مالت ، آلمان ، ژاپن و غیره تحمل و رمزگشایی بیشتری دارند..

با این حال ، هرچه ارز رمزنگاری شده محبوبیت بیشتری کسب کند ، توجه بیشتری از سوی دولت به خود جلب می کند. ارزهای رمزپایه توسط هیچ نهادی واحد قابل کنترل نیستند ، اما برخی از کشورها مالیات مربوط به عملیات رمزنگاری مالی را وضع می کنند. ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، سوئیس و بسیاری دیگر از کشورها محکم روی ارز رمزنگاری شده ایستاده و سعی می کنند همان قوانینی را که در حال حاضر با پول ناخوشایند کار می کنند ، اعمال کنند.

چین ICO ، استخراج و هرگونه فعالیت ارز رمزنگاری شده در قلمرو خود را ممنوع کرد. برعکس ، هند اخیراً مقررات مربوط به دارایی های بیت کوین و رمزنگاری را ضعیف کرده است.

آسان خواندن

تغییر آسان خواندن

فناوری بلاکچین سخت است و این مانع اصلی در راه پذیرش انبوه است. در حالی که توسعه دهندگان dApp تلاش زیادی برای جذب کاربران جدید از طریق صنعت بازی می کنند ، Changelly محتوای سرگرم کننده و در عین حال جذاب را به شما ارائه می دهد.

عصر دیجیتال امکان یادگیری سریع را از طریق جنبه های مختلف مواد آموزشی فراهم می کند. چرا یک ساعت را به تماشای یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی درباره بلاکچین اختصاص نمی دهید؟ ما همچنین 10 کتاب برتر در مورد ارز رمزپایه و بلاکچین را جمع آوری کرده ایم ، بنابراین هر کسی که می خواهد دانش خود را در مورد دفترهای توزیع شده و دارایی های رمزنگاری شده افزایش دهد ، می تواند از آن استفاده کند.

تأثیرگذاران رمزنگاری و وبلاگ نویسان را دست کم نگیرید زیرا آنها تأثیر زیادی در احساسات و اخبار ارزهای رمزپایه دارند. صحبت کردن در مورد مورد دوم ، ما همچنین بهترین خبرهای ارز رمزنگاری شده را جمع آوری کرده ایم که اطلاعات خوبی در مورد رویدادهای رمزنگاری ارائه می دهند.

چه چیزی بهتر از یک شوخی خوب است؟ شوخی که بیش از 300 میلیون دلار تخمین زده می شود. Dogecoin (DOGE) اولین ارز رمزنگاری شده مبتنی بر میم بود. در حال حاضر از نظر سرمایه بازار در رتبه 31 قرار دارد و محبوبیت DOGE همچنان رو به رشد است. ما به تازگی میم های خنده دار بیت کوین (BTC) را ذکر کرده ایم ، اما اجازه دهید واقعیت را بپذیریم ، آنها هرگز سرگرم کننده نخواهند ماند.

خط پایین

امیدواریم با کمک نقشه جامع بازار ارزهای رمزنگاری شده ، در سراسر پیچیدگی فناوری بلاکچین راه خود را پیدا کنید. در پشت ذات سخت ، تقریباً امکانات نامحدود اینترنت غیرمتمرکز وجود دارد که همه ما شایسته آن بوده ایم.

دانش قدرت است. Changelly مقالات بصیرت بیشتری به همراه خرید رمزنگاری فوری و ایمن ارائه می دهد. از اینکه در کنار ما بودید متشکریم و در جریان جدیدترین مطالب آموزشی با Changelly باشید.

درباره Changelly

Changelly یک ارز رمزنگاری فوری امن است که 160+ ارز رمزپایه در دسترس دارد تا با بهترین نرخ های بازار مبادله و خریداری شود. این پلتفرم و برنامه تلفن همراه آن که از سال 2015 فعالیت می کند ، ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند که همه از مبادلات سریع و ساده ، هزینه های شفاف پایین و پشتیبانی زنده 24 ساعته برخوردار هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me