از زمان معرفی Satoshi Nakamoto بیت کوین (BTC) ، صنعت رمزنگاری بسیاری از پروژه های غیر متمرکز با ارزش و درجه یک را پذیرفته است. Digibyte (DGB) کاملاً در میان دفترهای توزیع شده ایستاده است که می توانند از بهترین بیت کوین استفاده کنند و راه حل های جدیدی به محصول نهایی اضافه کنند.

Changelly سعی در ارائه اصول جامع رمزنگاری برای درک بهتر صنعت رمزنگاری و بلاکچین دارد. ما می خواهیم استخراج DigiByte (DGB) را مشاهده کنیم. چگونه یک دستگاه استخراج معدن Digibyte راه اندازی کنیم؟ نرم افزار استخراج Digibyte چیست؟ سخت افزار استخراج Digibyte چیست؟ بیایید همه آنها را بپوشانیم.

نحوه استخراج ارز رمزنگاری شده: اصول 

مبانی DigiByte (DGB)

پروژه رمز ارز Digibyte (DGB) با ایده ای عالی که در پس آن وجود دارد: ایجاد یک بلاکچین بسیار ایمن و تأمین یک محیط استخراج عادلانه و مستقل برای استخراج کنندگان ، در سال 2013 معرفی شد. اولین بلوک Digibyte (پیدایش) در ابتدای سال 2014 استخراج شد و از آن زمان به بعد ، بلاکچین جدید راه حل های انقلابی متعددی را معرفی کرده است. Digibyte یکی از اولین پروژه های غیرمتمرکز بود که فناوری SegWit (که بعداً به فورکهای معروف Bitcoin تبدیل شد) را برای کارایی سریع تر معاملات پیاده سازی کرد.

صحبت از مزایای DigiByte (DGB) نسبت به BTC ، مورد اول قادر به پردازش بیش از 1066 تراکنش در ثانیه است ، در حالی که تأیید حدود 15 ثانیه طول می کشد ، که 40 برابر سریعتر از شبکه بیت کوین است..

Digibyte یک سکه قابل استخراج است که از پروتکل Proof-of-Work (PoW) برای بدست آوردن توافق بین گره ها استفاده می کند. آنچه DGB را با سایر دارایی های رمزنگاری PoW متفاوت می کند این است که Digibyte از پنج الگوریتم هش مختلف استفاده می کند ، از جمله Sha256 ، Scrypt ، Skein ، Qubit و Odocrypt. چنین تنوعی از روش های استخراج با هدف ارائه انتخاب گسترده ای از انواع استخراج (به عنوان مثال ، استخراج ASIC ، استخراج GPU و استخراج CPU) است. سرانجام ، این واقعیت قصد دارد بسیاری از کاربران را با دکل های استخراج مختلف Digibyte جذب کند ، در نتیجه امکان تمرکززدایی واقعی در شبکه فراهم می شود.

بررسی سکه Digibyte (DGB): دارایی دیجیتال نسل بعدی

اگر تصمیم دارید وارد استخراج Digibyte شوید ، حتماً به تمام ابزارهای لازم مجهز باشید: سخت افزار استخراج Digibyte ، نرم افزار استخراج Digibyte ، کیف پول دیجیتال Digibyte. اگر نمی خواهید DGB را به صورت انفرادی استخراج کنید ، تعداد زیادی استخر استخراج Digibyte وجود دارد که قدرت محاسباتی را با شما به اشتراک می گذارند.

سخت افزار استخراج DigiByte (DGB)

استخراج پردازنده DGB GPU

همانطور که در بالا ذکر شد ، الگوریتم های مختلف استخراج از نظر دکل های استخراج مناسب Digibyte ، آزادی انتخاب را فراهم می کنند. وضعیت فعلی Digibyte فقط امکان استخراج ASIC و FPGA را فراهم می کند. از هم اکنون ، استخراج GPU Digibyte بسیار بی فایده است. جامعه Digibyte ادعا می کند این نوع استخراج نه مناسب تازه واردان است و نه استخراج کنندگان حرفه ای. استخراج GPU Digibyte پس از مدتها انتظار برای اجرای ProgPoW امکان پذیر است (بخوانید: سودآورتر است).

اگر شما یک استخراج کننده طولانی مدت بیت کوین (BTC) هستید ، گزینه استخراج DGB ASIC احتمالاً برای شما مفید خواهد بود زیرا تمام ظرایف چنین استخراج کننده ای را می دانید. استخراج Digibyte با ASIC راهی سریع برای دریافت DGB است. با این حال ، باید در نظر گرفته شود که هر استخراج کننده ASIC متناسب با یک پروتکل خاص است.

بهترین سخت افزار استخراج Digibyte (DGB)

الگوریتم معدنچی ASIC هاشرت هزینه
رمزنگاری DGB

Bitmain Antiminer L3 ++ (ASIC) 596 مگاهرتز در ثانیه 299 دلار – 500 دلار
DGB Sha256

Bitmain Antiminer S19 Pro (ASIC) 110 TH / s

4000 دلار
Bitmain Antiminer T17 + 58TH (ASIC) 58 TH / s 1400 دلار پوند
DGB Qubit

بایکال BK-G28 (ASIC) * 28 گیگاهرتز در ثانیه 3 380 – 1000 دلار
DGB Skein

BlackMiner F1Mini (FPGA) 420 مگاهرتز در ثانیه 140 پوند+

* Baikal BK-G28 (ASIC) – تنها استخراج کننده ASIC که از 8 الگوریتم هش (X11 ، Quark ، Qubit ، Myriad-Groestl ، Nist5 ، Skein ، X11Gost ، Groestl) پشتیبانی می کند..

نرم افزار استخراج DigiByte (DGB)

راه اندازی nicehash ASIC

ما قبلاً سخت افزار استخراج Digibyte ASIC را مشاهده کرده ایم. برای استخراج صحیح DGB با سخت افزار ASIC ، تمام آنچه که نیاز دارید این است که هنگام تنظیم ASIC ، اطلاعات استخر استخراج خود را وارد کنید. اگر می خواهید دستگاه ASIC خود را به یک سیستم استخراج خاص ، به عنوان مثال NiceHash متصل کنید ، می توانید برای تولید آدرس به وب سایت پلت فرم مراجعه کنید. مطمئن باشید کیف پول مناسب Digibyte تهیه کرده اید.

5 کیف پول برتر Digibyte (DGB)

استخرهای استخراج DigiByte (DGB)

استخر استخراج یک گروه متحد استخراج کننده است که منابع محاسباتی را برای یافتن و افزودن بلوک بعدی به بلاکچین بین یکدیگر به اشتراک می گذارند. هنگام انتخاب استخر مناسب استخراج Digibyte ، مطمئن باشید که تمام جزئیات مهم را بررسی کرده اید: اعتبار استخر ، هزینه کمیسیون استخر ، گزینه های پاداش استخر و غیره.

استخرهای استخراج توضیح داده شده است

همانطور که در بالا مشاهده می کنیم ، استخراج Digibyte در بیشتر مواقع به استخراج کنندگان ASIC نیاز دارد. بنابراین ، برای شروع استخراج DGB ، باید یک استخر استخراج برای تهیه اطلاعات خود هنگام تنظیم ASIC miner انتخاب کنید. هر پروتکل Digibyte استخر استخراج مخصوص به خود را دارد که به منظور حفظ و توسعه بلاکچین سخت کار می کند.

پروتکل استخر استخراج
Sha256 DigiHash (استخر استخراج رسمی DGB)

استخر P2

f2 استخر

رمز نویسی کنید دیجی هاش

f2 استخر

استخر FairPool

اسکرین دیجی هاش

f2 استخر

استخر هش

کیوبیت f2 استخر

DGB-SonicPool

استخرهای معدنچی اتحادیه اروپا

رمز گشایی دیجی هاش

f2 استخر

استخر BlackMiner

آیا برای استخراج DigiByte (DGB) سودآور است?

پاداش بلوک فعلی 581.77 DGB است. سودآوری استخراج DGB به ماینر انتخابی بستگی دارد. ما قبلاً اشاره کردیم که استخراج GPU و CPU در حال حاضر سودآور نیست. استخراج Digibyte با دستگاه ASIC نیاز به سرمایه گذاری مالی قابل توجهی دارد.

هر فرآیند استخراج به هزینه های برق نیز نیاز دارد. وقتی نوبت به سودآوری استخراج می رسد ، ماشین حساب های استخراج ابزار مفیدی هستند. هر زمان که تصمیم به استخراج DGB گرفتید ، منطقی است که کارایی دکل استخراج ، هزینه برق و غیره را بررسی کنید.

بررسی اجمالی ماشین حسابهای معدن

خط پایین

ما سعی کردیم اصول استخراج Digibyte (DGB) را به زبان ساده و در عین حال جامع ارائه دهیم. قبل از غواصی در موارد ضروری استخراج Digibyte ، فراموش نکنید که تحقیقات خود را انجام دهید. ما امیدواریم که استخراج DGB شما روان و سودآور باشد. اگر نمی خواهید برای دکل های استخراج گران قیمت Digibyte هزینه زیادی بکنید ، همیشه می توانید دارایی های رمزنگاری شده DGB و 160++ دیگر را در Changelly خریداری کنید. گزینه های پرداخت موجود: کارت های اعتباری (ویزا ، مسترکارت) ، نقل و انتقالات بانکی و اپل پی.

درباره Changelly

Changelly یک سرویس تبادل ارز رمزپایه فوری غیر حضوری است که به عنوان واسطه ای بین صرافی های رمزنگاری و کاربران عمل می کند و به دومی این امکان را می دهد تا بیش از 160 ارز رمزپایه را با بهترین نرخ بازار مبادله کنند. Changelly API خود را و یک ابزارک قابل تنظیم پرداخت به هر سرویس رمزنگاری که می خواهد مخاطبان خود را گسترش دهد و گزینه های جدید مبادله را اجرا کند ، ارائه می دهد..