در طول عمر خود و به ویژه از سال 2017 تا 2018 ، بازار ارزهای رمزپایه بوده است در معرض نوسان شدید است و تغییرات سریع در احساسات بازار. به همین ترتیب ، از آنجا که هزاران پروژه برای انتخاب سرمایه گذاران وجود دارد ، بازارهای ارز رمزپایه برای هدایت سرمایه گذاران خرده فروشی تازه کار پیچیده شده اند.

در عوض ، مانند بازارهای سنتی ، برخی از سرمایه گذاران رمزنگاری ممکن است دسترسی به یک سودمند را پیدا کنند صندوق شاخص, از طریق آن آنها می توانند در بخش گسترده ای از دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری کنند ، از طریق یک رمز واحد ، بدون سردرد در یافتن و مدیریت موقعیت های مختلف.

جونتی بیلوس ، مدیر توسعه تجارت

این دقیقاً همان چیزی است که تیم Invictus با صندوق ردیابی رمزنگاری CRYPTO20 اصلی خود ایجاد کردند و اکنون ، با بلوغ بازارهای رمزنگاری ، آنها با صندوق جدید CRYPTO10 خود این چشم انداز را به سطح بعدی می رسانند.

Blokt این فرصت را داشت که با مدیر توسعه تجارت Invictus Capital ، جونتی بیلوس صحبت کند ، تا دریابد که چگونه صندوق آنها به سرمایه گذاران دسترسی به طیف وسیعی از دارایی های دیجیتال را ارائه می دهد و برنامه های آنها برای آینده چیست.

صندوق CRYPTO20

عملکرد مادام العمر CRYPTO20 در مقایسه با کل BTC و کل بازار رمزنگاری.

CRYPTO20 در سال 2017 تأسیس شد ، یک صندوق بسته رمز ارز رمزگذاری شده از شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری است سرمایه Invictus, که 20 دارایی رمزنگاری برتر را با توجه به محدودیت بازار ردیابی می کند. CRYPTO20 از طریق ICO خود در سال 2017 40 میلیون دلار قابل توجه جمع آوری کرد و متعاقباً اولین صندوق شاخص رمزنگاری رمزگذاری شده را راه اندازی کرد.

به دنبال یک استراتژی سرمایه گذاری منفعل ، صندوق CRYPTO20 از طریق تکنیک های پیشرفته علوم داده داده ، عملکرد خود را بهینه می کند. در نتیجه ، این صندوق با موفقیت و به طور مداوم از کل بازار ارزهای رمزنگاری شده از زمان ایجاد خود پیشی گرفته است. صندوق هر هفته تعادل برقرار می شود و سقف 10٪ برای هر دارایی رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند.

مستقر در جزایر کیمن ، بنیانگذاران صندوق CRYPTO20 تلاش کردند تا رویکرد تازه ای به چشم انداز سرمایه گذاری مبتنی بر رمزنگاری ارائه دهند.

Bylos توضیح داد:

“مدیریت نمونه کارها از دارایی های رمزنگاری پیچیده و وقت گیر است. ما برای بهینه سازی قوانین صندوق از علم داده استفاده می کنیم و از فناوری به روشی هوشمندانه برای پایین نگه داشتن هزینه ها استفاده می کنیم. بنابراین این صندوق با هزینه کم در معرض دید متنوع بازار ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران است. ”

فناوری صندوق شامل یک dApp و قرارداد هوشمند طراحی شده است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد سهام خود را به راحتی و به سرعت به ETH در محل ارزش خالص دارایی (NAV) رمزها به دلار آمریکا ، ویژگی 24/7 در دسترس است.

اخیراً ، تیم راه اندازی صندوق هدفمندتر خود ، صندوق CRYPTO10 را اعلام کرده است ، که همانطور که از نامش پیداست فقط 10 دارایی رمزنگاری برتر را ردیابی می کند.

در بحث صندوق CRYPTO10 ، Bylos اظهار داشت:

“آخرین صندوق ما, CRYPTO10, به سرمایه گذاران اجازه می دهد بدون نیاز به تعامل با مبادلات ، از طریق پورتال سرمایه گذاری ما ، 24/7 ، مشترک شوند و انحلال کنند. Crypto10 یک صندوق باز است که 10 ارز برتر رمزنگاری شده را با توجه به محدودیت بازار ردیابی می کند ، با تعادل هفتگی و محدودیت 15٪ برای هر دارایی واحد.

این صندوق جدید ، Bylos می گوید ، شامل یک پرچین نقدی پویا است که برای حفظ سرمایه در زمان استرس بازار طراحی شده است و به عنوان بخشی از روش های تعادل به صورت هفتگی پول نقد را خریداری یا می فروشد..

چرا از طریق CRYPTO20 سرمایه گذاری کنید?

با صندوق شاخصی مانند CRYPTO20 ، کاربران نیازی به مدیریت موقعیت های خود در بسیاری از دارایی ها ندارند و به همین ترتیب ، سرمایه گذار برای مدیریت شدید صندوق خود نیازی به سرمایه گذاری ندارد.

با گسترش این مزایا ، Bylos توضیح می دهد:

“سود اصلی صرفه جویی در وقت و هزینه است. با جمع شدن وجوه ، ما می توانیم ایجاد ابزارهای مختلف ، سهام و چنگال ها را به نفع دارندگان توکن تسهیل کنیم. علاوه بر این ، روش تعادل مجدد ما بازتاب واقعی عملکرد بازار را فراهم می کند و عملکرد تصفیه به یک سرمایه گذار اجازه می دهد بدون دخالت انسان در سمت مدیر دارایی ، موقعیت خود را 24/7 ادغام و از آن خارج شود. “

به همین ترتیب ، CRYPTO20 به سرمایه گذاران خود تنوع فوری در 20 دارایی ارز رمزپایه برتر را ارائه می دهد در حالی که فقط یک رمز دارد ، همانطور که بعدا در مورد آن بحث خواهیم کرد.

استراتژی سرمایه گذاری و تعادل مجدد CRYPTO20

صندوق CRYPTO20 از استراتژی سرمایه گذاری منفعلانه پیروی می کند ، سهام سهام این صندوق در پاسخ به تحرکات بازار هر هفته متعادل می شود. هنگامی که پروژه های جدید با استفاده از بازار سرمایه وارد 20 پروژه برتر می شوند ، CRYPTO20 با دقت کامل انجام می شود مرور, قبل از ادغام آنها در شاخص.

CRYPTO20 ترکیبی از پارامترها را تضمین می کند که در معرض بازار گسترده و گردش مالی قابل قبول است بدون اینکه به یک دارایی واحد که منبع ریسک است ، بر صندوق تسلط یابد..

به طور مشابه ، CRYPTO10 صندوق همچنین دارای یک ریسک نقدی پویا برای مدیریت ریسک نزولی است که به یک نگرانی اصلی برای سرمایه گذاران در بازارهای رمزنگاری تبدیل شده است.

Bylos با توضیح چگونگی اقدام مجدد تعادل صندوق ، سهام خود را در اختیار شما قرار می دهد:

“اساساً ، روش تلاش برای تعادل مجدد و محدودیت دارایی ما از طریق آزمایش مجدد ابر پارامترهای وجوه در چندین بازه زمانی ، در تلاش برای اثبات صندوق در آینده ، بهینه شده است. الگوریتم های تعادل هفتگی ، دارایی های مورد نظر را تعیین می کنند و برای به حداقل رساندن کارمزد و لغزش ، چه نسبتی از معاملات تعادل مجدد باید در هر بورس انجام شود. “

علاوه بر این ، در صندوق CRYPTO10 ، یک استراتژی مبتنی بر قوانین برای تخصیص وجوه به صورت نقدی به صورت پویا وجود دارد.

چه گروهی از سرمایه گذاران CRYPTO20 را هدف قرار می دهد?

صندوق CRYPTO20 یک محصول مالی بسیار برجسته است و هدف آن جذب طیف گسترده ای از سرمایه گذاران از جمله سرمایه گذاران خرد است.

Bylos به اشتراک گذاشت:

“سرمایه گذاران متوسط ​​ما سرمایه گذاران رمزنگاری خرده فروشی با افق سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت هستند. ما همچنین شاهد افزایش علاقه از سوی سرمایه گذاران حرفه ای و واجد شرایط فیات هستیم که می خواهند در معرض بازار رمزنگاری قرار بگیرند و این سرمایه گذاران سنتی اکنون بخش قابل توجهی از صندوق را در اختیار دارند. “

برای جذب سرمایه گذاران نهادی ، Invictus قصد دارد نسخه صندوق معاملاتی (ETF) صندوق CRYPTO10 را به موقع به بازار عرضه کند.

نشانه های C20 و C10

هر صندوق از Invictus مربوطه است رمز ERC-20, نشانه های C10 و C20 که نشان دهنده سهمی در صندوق است و متعاقباً با NAV صندوق گره خورده است. هر دوی این نشانه ها مستقیماً به ارزش دارایی اصلی نمونه کارها رمزنگاری مربوطه مرتبط هستند.

عملکرد اصلی این توکن ها تعامل با DApp و قرارداد هوشمند است که دارایی های اساسی را منحل می کند و سپس ETH را به سرمایه گذاران بازمی گرداند. از آنجا که CRYPTO10 یک صندوق باز است ، برخلاف CRYPTO20 ، نشانه های C10 صادر می شوند و پس از اشتراک یا بازخرید سوزانده می شوند.

این توکن ها در بازارهای ثانویه معامله می شوند و ممکن است از طریق تعامل با قرارداد هوشمند 24/7 به ازای مقدار رمز در ETH بازخرید شوند. علاوه بر این ، علائم انحلال یافته همچنین می توانند با NAV به علاوه 1٪ از طریق CRYPTO20 خریداری شوند شیر C20 از طریق ارز رمزنگاری شده آفریقای جنوبی Ovex.

نشانه های C20 در حال حاضر در HitBTC ، p2pb2b و OVEX معامله می شوند. با این حال ، C10 نیازی به مبادله ندارد ، زیرا سرمایه گذاران می توانند مستقیماً از سرمایه گذاری Invictus خرید یا فروش کنند سکو.

هزینه های صندوق

هزینه های مدیریت صندوق CRYPTO20 سالانه 0.5٪ با هزینه خروج 1٪ است. با این حال ، Invictus هیچ هزینه دیگری از صندوق مربوطه را دریافت نمی کند.

Bylos می گوید که چگونه بلاکچین به کاهش هزینه های سنتی مرتبط با مدیریت صندوق کمک کرده است ، Bylos می گوید:

“به طور موثر ، بلاکچین و قراردادهای هوشمند بسیاری از عملکردهایی را که در غیر اینصورت در فضای سنتی دشوار و پرهزینه هستند ، خودکار می کنند: مانند انحلال ، حسابداری و شفافیت مدیریت صندوق. هزینه خروج 1٪ ما در درجه اول برای جلوگیری از فعالیت آربیتراژ اعمال می شود. “

آینده Invictus CRYPTO10 و CRYPTO20

تاکنون ، CRYPTO20 با موفقیت بازارهای ارزهای رمزنگاری شده را از ابتدا تا به امروز ، حتی در بازار خرس 2018 ، ردیابی کرده است. برای سرمایه گذاران پیچیده تر که نمی خواهند خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض بازارهای خرسی قرار دهند ، تیم Invictus اکنون متوجه شده نیاز به صندوقی که دارای مکانیزم مصون سازی باشد ، مکانی که آنها در صندوق CRYPTO10 خود گنجانده اند.

با بحث در مورد آینده وجوه شاخص ارز رمزنگاری شده ، سهام Bylos:

“ما رشد زیادی در صندوق های شاخص ارز رمزنگاری شده را پیش بینی می کنیم ، به روشی مشابه رشد آنها در بازارهای سنتی. با این حال ، چون CRYPTO20 یک صندوق بسته است ، بعید به نظر می رسد که یک صندوق پیشرو باقی بماند. برعکس ، ما پتانسیل رشد عظیم CRYPTO10 را پیش بینی می کنیم. “

Blokt از Jonty Bylos بخاطر ارائه تخصص خود و بقیه تیم Invictus برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود تشکر می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me