بلاک چین هیئت مشتقات (BBOD) یک پلتفرم تجاری ترکیبی و نیمه غیرمتمرکز برای معاملات آتی ارزهای رمزپایه است.

اعلام کرد در تاریخ 8 دسامبر 2018 ، این صرافی به سپرده های پایدار Bitcoin اجازه می دهد و منابع رمزنگاری شده مشتری را کنترل یا ذخیره نمی کند.

بعد از چندین ماه کار سخت ، آزمایشی پلت فرم معاملات BBOD اکنون با شبکه اصلی فعال است که انتظار می رود به زودی فعال شود.

ویژگی های کلیدی BBOD

BBOD یک سکوی معاملات آتی ارز رمزنگاری شده است که دارای سپرده های پایدار کوین ، حساب های غیر حضوری ، حاشیه موجود و موارد دیگر است.

در زیر جزئیات بیشتری از برخی از این مزایای اصلی را دریافت می کنیم.

تجارت بیت کوین و آلت کوین با حداکثر اهرم 50 برابر

بستر معاملات به کاربران امکان خرید و فروش قراردادهای آتی 16 دارایی دیجیتال را می دهد.

این شامل Bitcoin ، Ethereum ، Ripple ، EOS ، Binance ، Litecoin ، Stellar ، Cardano ، IOTA ، Monero ، NEM ، ICON ، Elastos ، Decred ، Digibyte و TUSD است..

تمام قراردادهای تجاری در برابر TrueUSD پایدار (TUSD) نشان داده می شوند. بسیاری از معامله گران این مزیت را نسبت به سایر سیستم عامل های معاملات آتی رمزنگاری که همه در حال حاضر از بیت کوین به عنوان ارز تسویه حساب استفاده می کنند ، پیدا می کنند.

در کل ، BBOD به معامله گران اجازه می دهد تا به بیش از 100 قرارداد مختلف ارز رمزنگاری شده دسترسی داشته و از هر دو افزایش و کاهش قیمت ها سود کسب کنند.

عکس از پلت فرم معاملات آتی رمزنگاری BBOD

سپرده های پایدار کوین

Stcoincoin TUSD برای بیان کل سود ، زیان و مانده حساب استفاده می شود.

این سود را تثبیت می کند و خطر قابل توجه نرخ ارز را که ناشی از استفاده از ارزهای رمزپایه بسیار ناپایدار مانند بیت کوین و اتریوم است ، از بین می برد..

حسابهای غیر حضانت

این یک ویژگی بسیار مهم است زیرا بر امنیت و آرامش خاطر معامله گران تمرکز دارد. BBOD کاربران رمزنگاری شده را بر روی سیستم عامل ذخیره نمی کند ، اما در عوض کیف پول قرارداد شخصی شخصی خود را که در شبکه بلاک چین Ethereum ذخیره شده است ایجاد می کند..

این بدان معنی است که کاربران کلیدهای خصوصی خود را ذخیره و مدیریت می کنند. به دلیل جنجال های مبادله ای مربوط به کلیدهای خصوصی و وجوه کاربر ، اخیراً امنیت مبادلات ارزهای رمزپایه در کانون توجه قرار گرفته است..

این صنعت در حال انتقال به دوره ای است که کاربران باید کنترل بیشتری بر دارایی های رمزنگاری خود داشته باشند به جای اینکه آن را به صرافی هایی که دائماً توسط هکرها با نیت شیطانی هدف قرار می گیرند ، تسلیم کنند..

منبع: BBOD.io

بدون KYC

این پلت فرم از معاملات ناشناس پشتیبانی می کند زیرا هیچ روشی برای شناخت مشتری خود ندارید (KYC).

کاربران فقط باید با استفاده از آدرس ایمیل خود در سیستم عامل وارد سیستم شده و بلافاصله تجارت خود را آغاز کنند.

عملکرد تطبیق عملکرد بالا

این صرافی دارای یک موتور با عملکرد بالا است که می تواند تا 1.25 میلیون پیام در ثانیه را انجام دهد. این موتور به دلیل تأخیر کم و ظرفیت بالا شناخته شده است.

معاملات بلافاصله روی دفتر خارج از زنجیره انجام می شوند بنابراین کاربران مجبور نیستند منتظر بمانند بلاکچین برای تایید تراکنش ها باشند.

تسویه حساب Blockchain

این صرافی از شهرک های زنجیره ای پشتیبانی می کند. مانده حساب قرارداد هوشمند کاربران یک بار در روز در بلاکچین به روز می شود. شرایط به روزرسانی در قرارداد هوشمند برنامه ریزی شده است. شهرک های زنجیره ای برخی از مزایای سنتی بلاکچین را دارد:

 • شفافیت – پیام ها به طور عمومی پخش می شوند تا همه بتوانند آنها را ببینند
 • غیرقابل تغییر – داده ها پس از ورود قابل تغییر نیستند
 • کاملا خودمختار
 • امن است – روند بروزرسانی از خصوصیات ریاضی بردارهای حل و فصل برای جلوگیری از هکرها استفاده می کند

معاملات در زنجیره بلوک به کندی شناخته می شوند و راه حل های لایه دوم در حال توسعه هستند تا زمان انتظار را به حداقل برسانند.

تجارت با BBOD در سرورهای صرافی تأیید می شود و فقط یک بار در روز برای تسویه حساب به بلاکچین ارسال می شود. در نتیجه ، نیازی به انتظار برای تأیید معاملات بلاکچین در سیستم عامل نیست.

نشانه BBD

رمز بومی موجود در اکوسیستم BBOD رمز BBD است. این توکن ERC20 است که در Ethereum ، پیشگام در قراردادهای هوشمند بلاکچین صادر شده است.

BBD یک رمز ابزار با چندین توابع اصلی از جمله:

 • کلیه هزینه های معاملاتی در بورس BBOD را می توان با BBD پرداخت کرد
 • تخفیف برای هزینه های تجارت
 • تحت سیستم قرعه کشی BBOD در مسابقات BBD شرکت کنید
 • در مسابقات بازرگانی شرکت کنید
 • برای دوره های استراتژی تجارت پرداخت کنید
 • ربات های تجارت الگوریتمی را بخرید یا اجاره کنید

کل عرضه برای توکن های BBD 117،382،569 و حداکثر عرضه 275،803،582 است. تیم BBOD می گوید که کل توکن به دلیل مهاجرت رمز در سال 2018 کمتر از حداکثر عرضه است.

طبق BBOD:

“دارندگان رمز BBD رمزها را از آدرس قرارداد قدیمی به آدرس تماس فعلی منتقل کردند. در نتیجه ، دارندگان رمز BBD رمزهای اضافی BBD دریافت کردند. نسبت تقسیم 100 به 1 بود. “

این صرافی قصد دارد رویدادهای قرعه کشی BBOD را به صورت هفتگی برگزار کند. این کاربران پلت فرم را در معرض پاداش های جذاب قرار می دهد. توزیع رمز BBOD بسیار متمرکز است و 5 دارنده برتر 70.34 درصد از توکن را تشکیل می دهند.

ثبت نام و معامله در بورس BBOD

ثبت نام روان است زیرا شامل مراحل KYC نمی شود. کاربران برای ثبت نام فقط باید آدرس ایمیل خود را در دسترس داشته باشند.

سپس صرافی یک کیف پول شخصی قرارداد هوشمند ایجاد کرده و TUSD را در آن واریز می کند. معامله گران اکنون می توانند انواع قراردادهای آتی ارز رمزنگاری شده را با حداکثر 50 برابر سود بیشترین قراردادهای خرید خریداری و بفروشند. سایر قراردادهای عادی تا 20 برابر اهرم دارند.

این صرافی دارای دو ابزار مالی است:

 1.    قراردادهای آتی دائمی – قراردادهای بدون تاریخ انقضا
 2.    قراردادهای آتی استاندارد – تاریخ انقضا برای این قراردادها مشخص شده است

این دو ابزار مالی شامل معامله گران کوتاه مدت و سرمایه گذاران بلند مدت است. معامله گران کوتاه مدت معمولاً قراردادهای آتی دائمی را معامله می کنند در حالی که دلالان بلند مدت مانند هجرها و معدنچیان قراردادهای آتی استاندارد را ترجیح می دهند زیرا هزینه های مالی را متحمل نمی شوند.

رقبای BBOD

BBOD وارد بازاری شده است که در حال حاضر توسط بزرگترین نامهای صنعت از جمله Huobi ، OKEx ، Bitmex و Bitfinex اشغال شده است. وقتی تمام سیستم عامل های معاملات آتی در بازار متمرکز هستند ، BBOD ادعا می کند که از مزیت رقابتی نیمه متمرکز بودن برخوردار است..

BBOD در حال حاضر تنها پلت فرم معاملاتی اهرمی است که به بازرگانان اجازه می دهد تا کلیدهای شخصی خود را کنترل کنند.

مزایای پلت فرم معاملات آتی BBOD در مقابل رقبای آن – منبع medium.com/bbod

نقشه راه BBOD

این صرافی ادعا می کند که محافظه کار است وقتی که می خواهد برنامه های آینده خود را به اشتراک بگذارد. با این حال ، BBOD سه ویژگی اصلی را به اشتراک گذاشته است که از 2019 تا 2020 به سیستم عامل خود اضافه می شود.

 •         Q2 2019 – معاملات آتی شاخص رمزنگاری
 •         Q4 2019 – افزودن پول جدید سپرده / وثیقه
 •         Q1 2020 – گزینه های وانیل در قراردادهای آتی

نتیجه گیری و ارزیابی

BBOD تیمی متشکل از 30+ عضو دارد که در کشورهای مختلف جهان پخش شده اند. این نشانگر یک پروژه قوی است که در آینده به توسعه محصول خود ادامه می دهد.

نمونه کوچکی از تیم BBOD – منبع BBOD.io

این پروژه به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود مانند راه حل های غیر حضوری برای معامله گران ، تجارت سریع با اهرم سود و سپرده های پایدار بیت کوین ، این پتانسیل را دارد که سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهد..

از آنجا که این پلت فرم فقط هزینه های معاملاتی را در رمز BBD جمع آوری می کند ، تقاضای توکن در آینده شانس زیادی برای افزایش دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me