چگونه تجارت حاشیه رمزنگاری را شروع کنیم

معاملات ارز رمزنگاری شده هر روز افراد بیشتری را به خود جلب می کند. در پس زمینه همه گیری ، بیکاری در حال توسعه است. معاملات حاشیه ارز رمزنگاری شده به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت سود فوق العاده را بدست آورند. مانند هر معامله دیگر ، خطراتی وجود دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

بیایید بفهمیم معاملات حاشیه ارز رمزپایه چیست ، چگونه خطرات را کاهش دهیم و کدام بستر را انتخاب کنیم.

معاملات Crypto Margin چیست؟

هنگام استفاده از وجوه تأمین شده توسط شخص ثالث ، معاملات حاشیه ای عملیاتی با دارایی است. سیستم عامل های معاملات حاشیه ای به معامله گران امکان دسترسی به وجوه بیشتر را می دهند که به آنها امکان می دهد از این موقعیت در موقعیت های خود استفاده کنند. اگرچه این ویژگی تقاضای کمی دارد ، اما برخی از صرافی های ارز رمزپایه بودجه وام را به کاربران خود ارائه می دهند.

این نوع معاملات را معاملات اهرم نیز می نامند. این نام با اهرم همراه است – ضرب (1 تا 100 برابر) ، که باعث افزایش سپرده کاربر موجود در معامله با هزینه وام های قرض شده می شود.

باب تصمیم می گیرد 200 دلار سرمایه گذاری کند ، به علاوه 800 دلار برای خرید 1000 دلار در بیت کوین قرض می کند. در این حالت ، اهرم 4: 1 است و حاشیه اولیه 200 دلار است ، یعنی پولی که برای خرید ارز رمزنگاری شده باید به آن واریز کنید..

یک معامله گر می تواند با افزایش فرصت های خرید موقعیت های خود را با اهرم باز کند. وام دهندگان سود وام های صادر شده را دریافت می کنند.

به نظر می رسد این شرایط یک برد-برد است ، اما همیشه مشکلی پیش می آید. باب باید 800 دلار قرض گرفته شده را به علاوه سود پس دهد. به دلیل نوسان زیاد ارزهای رمزپایه ، این طرح خطرناک به نظر می رسد. پیش بینی حرکت بازار دشوار است ، بنابراین در اینجا خطر با خطر دیگر همپوشانی دارد.

تجارت تضمینی چیست؟ | وفاداری

خطرات معاملات حاشیه ای

معاملات حاشیه ای یک اشکال آشکار دارد. ضرر و زیان می تواند علاوه بر سود افزایش یابد. برخلاف نوع کلاسیک معاملات ، معاملات حاشیه ای احتمالاً زیانی بیش از سرمایه اولیه معامله گر خواهد داشت. بسته به میزان اهرم معامله ، حتی کاهش اندک قیمت بازار می تواند ضررهای قابل توجهی را برای معامله گران به همراه داشته باشد.

استراتژی مدیریت ریسک مناسب باید سرمایه گذارانی را که تصمیم به استفاده از معاملات حاشیه ای دارند راهنمایی کند. ابزاری مانند دستور توقف محدود می تواند خطر را کاهش دهد.

اگر باب 1000 دلار در صرافی واریز کند و یک موقعیت طولانی بیت کوین با اهرم 10 برابر (1:10) باز کند ، مقدار موقعیت باز $ 0،000 خواهد بود (مبلغ موجود برای معامله گر 10 برابر شده است). اگر قیمت 1٪ افزایش یابد ، سود Bobs از کل معامله محاسبه می شود ، یعنی 100 دلار است.

در مجموع ، وقتی پوزیسیونی در این لحظه بسته می شود ، مانده معامله گر 1100 دلار خواهد بود (هزینه و سایر پرداخت های تعیین شده توسط قوانین بورس را کم کنید). اگر اهرمی وجود نداشت ، سود فقط 10 دلار بود.

یک نکته مهم در معاملات حاشیه این است که برای هر معامله ای قیمت انحلال تعیین می شود. این یک علامت قیمتی محاسبه شده توسط صرافی است که با رسیدن به آن موقعیت با حذف کامل حاشیه کاربر که از آن اطمینان حاصل می کند ، به طور خودکار بسته می شود.

به این معنا که اگر ، در مثالی که در بالا توضیح داده شد ، یک معامله طولانی با قیمت 10 هزار دلار بیت کوین افتتاح شد و قیمت انحلال آن 9 هزار و 500 دلار تعیین شد ، کاهش نرخ این علامت منجر به ضرر 1000 دلار توسط معامله گر می شود.

خطرات تجارت حاشیهخطرات معاملات حاشیه ای

حاشیه تماس بگیرید

هنگامی که مقدار آن به زیر حداقل حاشیه می رسد ، فراخوان مارجین وضعیت یک نمونه کاره مایع است.

صرافی ها ارزش دارایی های دیجیتال را در یک حساب حاشیه نظارت می کنند تا از یک سطح خاص پایین نیاید. در صورت افزایش قیمت ، تا زمانی که خطر از دست دادن سرمایه شخصی و وام گرفته شده وجود نداشته باشد ، می توان موقعیت را باز نگه داشت.

در صورت سقوط قیمت ، صرافی با از بین بردن موقعیت از ضرر جلوگیری می کند. یک تاجر می تواند با فروش مقدار مشخصی دارایی یا سرمایه گذاری وجوه اضافی در یک حساب حاشیه ، از این امر جلوگیری کند.

توقف ضرر

توقف ضرر نوعی سفارش است که به منظور محدود کردن خطرات معاملاتی عمل می کند و به محض رسیدن قیمت به سطح مطلوب ، به طور خودکار موقعیت ها را می بندد. توقف ضرر یکی از اصلی ترین ابزارها برای معاملات موثر محسوب می شود.

از نظر فنی ، این صرفاً یک سفارش معلق است که به طور خودکار با یک مقدار نرخ معین فعال می شود. تفاوت به شرح زیر است: به ترتیب معاملات منظم ، معامله بسته نمی شود بلکه با معامله جدید جایگزین می شود. توقف ضرر همچنین به شما امکان می دهد از نظارت دائمی موقعیت خلاص شوید.

ما قبلاً نحوه عملکرد سفارشات تجاری را توضیح دادیم.

چگونه معاملات Crypto Margin را شروع کنیم

ما 9 قانون برای مبتدی معاملات مارجین جمع آوری کرده ایم.

  • تئوری تجارت حاشیه ارزهای رمزپایه را بیاموزید. بخش سQالات متداول مربوط به مبادلات ارائه دهنده ابزارهای معاملاتی با اهرم را بخوانید.
  • بستری را برای تجارت بر اساس شهرت ، بررسی ها ، لیستی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده ، انواع سفارشات و ابزارهای معاملاتی ، گزینه های موجود برای ضرب حاشیه ، حداقل سپرده و غیره انتخاب کنید..
  • با توجه ویژه به بخشهای حق کمیسیون ، پرداخت بدهی ، شرایط تصفیه معاملات و سایر مسائل مالی ، قوانین خدمات را توسط صرافی انتخاب شده بیاموزید..
  • بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری که برای معاملات مارجین استفاده می شود را بخرید و آن را به موجودی حساب خود در صرافی منتقل شده منتقل کنید.
  • برای معاملات آزمایشی ، سپرده ای اندک (حداکثر 5٪) اختصاص دهید تا از ورشکستگی در امان باشید.
  • اهرم کوچک ، 2x یا 3x را انتخاب کنید. سطح تصفیه نسبتا با قیمت ورودی فاصله خواهد داشت ، به این معنی که خطر از دست دادن وجوه چندان زیاد نیست.
  • از محاسبه تثبیت بیش از حد 20-30٪ ضرر استفاده کنید.
  • فقط ارزهای رمزپایه ای را که با آن نمودارها آشنا هستید معامله کنید.
  • از گشایش معاملات در دوره های نوسان بیش از حد و عدم اطمینان بازار خودداری کنید.

5 بهترین صرافی برای تجارت مارجین

معاملات مارجین ابزاری مفید برای کسانی است که می خواهند سود حاصل از معاملات موفق خود را افزایش دهند. اگر به درستی با چنین اهرمی استفاده شود ، می تواند به سودآوری کمک کند. حال بیایید چندین سیستم عامل را بررسی کنیم که می توانید در آن معاملات حاشیه ای را امتحان کنید.

شماره 1 بینانس

بیننگی

Binance این امکان را فراهم می کند که فقط برای کاربران تأیید شده با اهرم معامله کنید. می توانید چندین ارز رمزنگاری شده را در چندین گزینه برای جفت های تجاری معامله کنید ، به عنوان مثال Bitcoin (BTC) ، XRP ، Binance Coin (BNB) ، TRON (TRX) ، و Ethereum (ETH). Binance یک حساب حاشیه جداگانه ارائه می دهد.

مراحل زیر را دنبال کنید راهنمای آکادمی Binance برای ادامه تجارت خود.

شماره 2 Huobi Pro

هوبی پرو

Huobi Pro یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است. هنگام ثبت نام برای آن ، باید آدرس ایمیل وارد کنید و هویت خود را تأیید کنید (گاهی اوقات این روند دو روز طول می کشد).

در حال حاضر ، می توانید 42 جفت معاملاتی مختلف را با یکدیگر معامله کنید. می توانید کوتاه کنید یا طولانی بروید. برای بیت کوین حداکثر اهرم x5 است. نرخ وام روزانه برای USDT 0.1٪ است. هنگام گرفتن وام از ارزهای دیگر ، این نرخ 0.02٪ است. بیشتر بخوانید درباره معاملات حاشیه ای در Huobi در آن راهنما.

شماره 3 Bitfinex

Bitfinex-Logo

صرافی Bitfinex اهرم 3.3 برابر را فراهم می کند. اگر 10 دلار باشد ، می توانید با 33 دلار معامله کنید. روند معاملات استاندارد است. این اطلاعات اضافی در مورد مانده حساب ، حاشیه و وثیقه بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است. در بخش موجودی ، می توانید وجوه را بین حسابهای حاشیه ای و حسابهای عادی منتقل کنید.

هنگام افتتاح موقعیت ، کاربر می تواند برای تأمین هزینه خود درخواست کند ، مقدار مورد نیاز ، دوره وام و همچنین نرخ بهره را انتخاب کند.

شماره 4 پولونیکس

پولونیکس

Poloniex Exchange یکی از پیشگامان رمزنگاری است که از سال 2014 فعالیت می کند. پس از ثبت نام ، برای استفاده از سایت باید تأییدیه هویت خود را ارائه دهید. توصیه می شود که همیشه با احراز هویت دو عاملی از دسترسی به وجوه خود محافظت کنید.

می توانید از اهرم 2.5 برابر در Poloniex استفاده کنید ، و آن را در ارزهای رمزپایه زیر اعمال کنید: Bitcoin ، Ethereum ، Stellar ، Monero ، Ripple ، Litecoin ، Dogecoin و موارد دیگر.

شماره 5 OKEX

اوکس

مبادله رمزگذاری OKEX در سال 2014 در هنگ کنگ افتتاح شد. پشتیبانی از کار با ارز رمزنگاری شده ، ارزهای رمزنگاری شده ، فیات ، آینده. همچنین توانایی تجارت با اهرم را فراهم می کند.

طبق این طرح استاندارد ، کاربر می تواند وام خود را متعهد شود و متعهد شود که آن را به موقع بازپرداخت کند. اخیراً ، مبادله اهرم افزایش یافته است. پیش از این ، 3 برابر بود ، اکنون 5 برابر ، که فرصت های بیشتری برای سرمایه گذاری ایجاد می کند.

خط پایین

بر خلاف معاملات استاندارد ، که در آن اغلب می توان به سادگی منتظر هر حرکت غیر منتظره نرخ بود ، در اینجا برداشت طولانی مدت به معنای از دست دادن سپرده است. شما باید معاملات حاشیه ای را فقط زمانی شروع کنید که بتوانید به طور جدی به کنترل ریسک و تشکیل یک استراتژی معاملاتی نزدیک شوید.

از قبل از نظر ذهنی برای ضررهای احتمالی آماده باشید. تنها با استفاده از این روش می توان از تجارت با ارزهای رمزپایه با اهرم فشار سود پایدار به دست آورد.

اگر می خواهید تجارت خود را شروع کنید ، می توانید از طریق مبادله فوری Changelly چند سکه با بهترین نرخ خریداری کنید. ما کمترین هزینه را از شما می گیریم و ظرف چند دقیقه سکه ها را درست در کیف پول شما منتقل می کنیم.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map