Coinbase در مقابل Kraken: چگونه مقایسه می شوند

Coinbase در مقابل Kraken: چگونه مقایسه می شوند

coinbase vs kraken

مطمئن نیستید که از Coinbase یا Kraken استفاده کنید?

جلوترش رو نگاه نکن!

در این مقایسه مقدماتی ، ما همه آنچه را که باید در مورد Kraken و Coinbase و تفاوت آنها بدانید را به شما خواهیم گفت.

در پایان مقاله ، شما باید ایده بسیار خوبی در مورد اینکه کدام ارز برای شما بهتر است داشته باشید!

ادامه مطلب!

معرفی

انتخاب صرافی معتبر یکی از مهمترین اقدامات قبل از خرید بیت کوین است. طی سالهای گذشته افراد زیادی در هک و کلاهبرداری های مختلف ضرر کرده اند.

Coinbase و Kraken دو تا از بزرگترین و تثبیت شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان هستند. دفتر مرکزی این دو در سانفرانسیسکو قرار دارند و پیشنهادات خود را به بسیاری از کشورهای جهان گسترش داده اند.

آینده برای هر دو مبادله درخشان به نظر می رسد ، گرچه گام های بعدی آنها در جهات کمی متفاوت است.

Coinbase در حال راهیابی به بورس اوراق بهادار نیویورک است ، زیرا این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد از طریق پیشنهاد اولیه عمومی (IPO) عمومی شود. با این کار اولین مبادله اصلی ایالات متحده انجام می شود. این اجازه را به آمریکایی ها می دهد سهام خود شرکت را خریداری کنند ، که ارزیابی اخیر آنها حدود 8 میلیارد دلار بود.

کراکن مسیری کمی متفاوت را طی می کند. بورس به جای رفتن به نیویورک ، بخش جدیدی را در Cheyenne ، وایومینگ افتتاح کرده است. درخواست Kraken Financial برای یک منشور بانکی اخیراً مورد تایید دولت وایومینگ قرار گرفته است ، به این معنی که اکنون به عنوان اولین بانک رمزنگاری در ایالات متحده فعالیت می کند..

واضح است که هر دو مبادله به طور فعال در حال انجام کارهای بزرگتر و بهتر هستند.

اما چگونه پیشنهادات آنها برای کسانی که به دنبال خرید ، فروش یا تجارت بیت کوین هستند ، جمع می شود?

فصل 1

مقدمه کراکن

Kraken در اواخر سال 2013 توسط جسی پاول راه اندازی شد. پاول با او کار کرده بود کوه Gox در سال 2011 ، کمک به آنچه که بیت کوین در آن زمان غالب بود ، از هک بازیابی کرد. پاول ادامه مسائل مربوط به مبادله را مشاهده کرد و تأثیری را دید که سقوط بالقوه (و در نهایت) آن می تواند در کل دنیای بیت کوین داشته باشد..

خوشبختانه کراکن برخاست و جایگزین معنی داری را ارائه داد. بلافاصله پس از فروپاشی Mt Gox ، بازارهای Kraken بیش از نیمی از معاملات BTC / EUR را نشان می داد.

آرم کراکن

کراکن در 48 ایالت ایالات متحده (به استثنای NY و WA) و 176 کشور در سراسر جهان موجود است.

Kraken در سال 2015 پس از معرفی BitLicense ، مجوز محدود کننده منحصر به فردی که همه شرکت های رمزنگاری فعال در این ایالت به آن نیاز دارند ، نیویورک را ترک کرد..

Kraken نه دلیل برای خودداری از درخواست برای BitLicense ذکر کرد:

 1. هیچ تضمینی برای حمایت از بانک های نیویورک وجود ندارد
 2. بدون ضمانت اجرا در برابر رقبای غیر مجاز
 3. کاهش حمایت از مصرف کننده
 4. بار و محدودیت غیرقابل توجیه در عملیات جهانی
 5. انشعاب غیرقابل توجیه خدمات فقط برای نیویورک
 6. هزینه غیرقابل توجیه برای فرصت رقابت در بازار کوچک
 7. بدون معافیت از مجوز انتقال پول سنتی
 8. بدون شربت برای مشاغل کوچک
 9. ارزش مشکوک برای مصرف کننده

با این حال کراکن محافظت ضد مصرف کننده یا در برابر انواع مقررات نیست. این صرافی چندین سازمان را تأسیس کرده است که در راستای خودتنظیمی شرکت های ارز رمزپایه کار می کنند ، با حسابرسی های FinCEN مطابقت دارند (و تصویب کرده اند) و پاسخ های متقن به قانون پیشنهادی ارائه می دهند.

علاوه بر این ، ایجاد Kraken Financial به عنوان یک موسسه سپرده گذاری تأیید شده در وایومینگ نشان داده است که مبادله تمایل بیشتری به همکاری با تنظیم کننده ها دارد ، زمانی که آنها خود را برای همکاری باز می دانند.

بازگشت به محصول مبادله ای خود ، تمرکز Kraken بر امنیت و سابقه بی عیب و نقص منجر به این شده است که یکی از صرافی های پیشرو بیت کوین باشد.

این تقریباً هر ویژگی را که می توانید برای خرید یا معامله بیت کوین بخواهید ارائه می دهد.

بیایید نگاهی عمیق به خدمات Kraken بیندازیم.

فصل 2

رابط

هنگام ورود به سیستم Kraken ، یادآورهای امنیتی حساب زیر از شما استقبال می کنند. این اولین مورد از تعهدات امنیتی کراکن است.

یادآوری های امنیتی kraken

پس از ورود به سیستم ، خواهید دید که رابط کاربری Kraken بسیار قابل تنظیم است.

می توانید قیمت ها را با یک نمودار ساده تماشا کنید:

قیمت بیت کوین کراکن

یا می توانید از رابط کاربری بسیار دقیق Kraken Pro استفاده کنید:

رابط تجارت kraken

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای تجارت بیت کوین را در یک صفحه داشته باشید. شما می توانید با اهرم خرید ، محدودیت توقف ، توقف بازار را تعیین کنید و سفارشات سود بگیرید و سابقه تجارت و موقعیت های باز خود را مشاهده کنید.

در صفحه نمایش Kraken’s Trade ، شما همچنین می توانید یک رابط ساده ، متوسط ​​یا پیشرفته را انتخاب کنید. Intermediate گزینه های بیشتری از Simple را ارائه می دهد ، مانند اهرم نیرو و مدت سفارش شما در صورتی که بلافاصله اجرا نشود. Advanced تمام قابلیت های رابط تجارت Kraken Pro را اضافه می کند.

تجارت kraken ساده است

اگر فقط به دنبال خرید بیت کوین با حداقل میزان دردسر هستید ، رابط کاربری Kraken’s Simple تمام چیزی است که شما نیاز دارید.

توجه داشته باشید

شاید از خود بپرسید که چرا Kraken به جای BTC رایج تر ، بیت کوین را به عنوان XBT نشان می دهد. کراکن به دنبال راهنمایی های سازمان استاندارد بین المللی (ISO) است که می گوید هر ارزی که با یک کشور مرتبط نباشد باید با "ایکس". به قول کراکن, این "منعکس کننده مشروعیت رو به رشد آن به عنوان یک ارز بین المللی است."

Kraken نقدینگی کافی برای تقریباً معامله گران دارد ، هر روز صدها میلیون دلار رمزنگاری روی سیستم عامل تغییر می کند.

فصل 3

برنامه

برنامه کراکن

Kraken دارای یک برنامه موبایل عالی است که تمام کارکردهایی را که می توانید در حین حرکت بخواهید فراهم می کند.

انتشار کراکن

می توانید داده ها را برای تمام دارایی های پشتیبانی شده مشاهده کرده و دارایی های خود را ردیابی کنید.

برنامه kraken بیت کوین

خرید و فروش از داخل برنامه آسان است.

برنامه kraken خرید بیت کوین

با این حال این برنامه هنوز در همه مکان ها در دسترس نیست. قابل توجه ، ایالات متحده مستثنی است. با این حال ، این کار براساس این است که App Store شما با کدام کشور مرتبط است و نه کشور مرتبط با حساب Kraken شما. این بدان معناست که اگر شما مایلید مشکل تغییر تنظیمات App Store خود را به کشوری دیگر تغییر دهید ، همچنان می توانید به صورت عادی از برنامه استفاده کنید.

Kraken همچنین برنامه Kraken Pro را ارائه می دهد. این مخصوص کاربران پیشرفته است. شما به جای نام کاربری و گذرواژه خود از طریق کلید API وارد سیستم می شوید.

فصل 4

روش های پرداخت

Kraken از سپرده های USD ، EUR ، CAD ، GBP ، CHF ، JPY و AUD پشتیبانی می کند.

توجه داشته باشید

بیشتر کاربران نمی توانند وجوه خود را با استفاده از کارت بدهی واریز کنند و کارت های اعتباری به هیچ وجه پشتیبانی نمی شوند. Kraken فقط از سپرده های کارت نقدی (یا نقدی) دلار کانادا (CAD) با استفاده از مشارکت خود با Canada Post پشتیبانی می کند. کاربران کانادایی تأیید شده می توانند یک کد QR در Kraken تولید کرده و به هر اداره پست کانادا مراجعه کنند تا این فاکتور را با کارت نقدی یا پول نقد پرداخت کنند. این فقط برای سپرده ها و نه برداشت ها در دسترس است.

بهترین روش برای واریز وجوه مشتریان کراکن از طریق انتقال وجه است. کاربران می توانند USD را از طریق انتقال FedWire یا SWIFT واریز کنند.

می توانید یورو را از طریق SEPA ، InstantSepa یا انتقال SWIFT واریز کنید.

علاوه بر واریز با استفاده از کارت نقدی یا پول نقد ، کاربران کانادایی می توانند وجوه خود را با استفاده از انتقال داخلی یا انتقال SWIFT ارسال کنند.

Krakeners استرالیایی می توانند از یک انتقال بانکی منظم یا پرداخت Osko برای واریز وجه استفاده کنند. در صورت استفاده از حساب فعال Osko ، سپرده شما باید ظرف چند ثانیه تأیید شود.

فصل 5

هزینه ها و محدودیت ها

هزینه های معاملاتی Kraken بسیار مناسب است ، به ویژه هنگامی که با هزینه های گزاف Coinbase مقایسه شود.

Kraken هزینه ها را بر اساس دو عامل محاسبه می کند:

 1. حجمی که طی دوره نورد 30 روز گذشته معامله کرده اید
 2. این که آیا شما یک سفارش سازنده یا گیرنده را اجرا می کنید

* سفارشات سازنده * سفارشات محدودی هستند که در کتاب سفارشات ارسال می شوند. به عنوان مثال. قیمت بیت کوین 40 هزار دلار است و شما یک سفارش خرید 39950 دلار یا یک سفارش فروش 40،050 دلار ارسال می کنید. هیچ یک از اینها بلافاصله اجرا نمی شوند ، در عوض آنها روی کتاب می نشینند و نقدینگی را اضافه می کنند ، * بازار را *.

* سفارشات Taker * به سفارشات بازار نیز معروف هستند. آنها معمولاً بلافاصله اجرا می شوند ، زیرا نقدینگی موجود را از بازار * می گیرند. با اجرای سفارش گیرنده ، شما سفارش سازنده شخص دیگری را انجام می دهید.

سفارشات سازنده تقریباً 2.5 برابر بیشتر از سفارشات سازنده در Kraken هزینه دارند. با این وجود ، کارمزدها برای شروع کار به اندازه کافی کم است ، مگر اینکه به طور فعال روزانه معامله کنید ، نباید زیاد مورد توجه قرار گیرد.

محدودیت ها نیز بسته به سطح تأیید شما اعمال می شوند.

محدودیت های تأیید kraken

فصل 6

پشتیبانی

کراکن دارای یک مرکز پشتیبانی جامع است.

مقالات پشتیبانی kraken

در اینجا ، شما می توانید در مورد ده ها موضوع ارز رمزنگاری شده ، از نحوه ایمن سازی حساب خود با استفاده از احراز هویت دو عاملی ، خرید و فروش در مقابل حاشیه و راهنماهای پیشرفته مانند تجارت API اطلاعات کسب کنید..

Kraken همچنین دارای یک سری Crypto 101 است که شامل اطلاعات عمومی تری در رابطه با ارزهای رمزپایه مانند اثبات کار در مقابل اثبات سهام ، DeFi و استخراج بیت کوین است..

فصل 7

امنیت

Kraken مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که حساب شما تحت کنترل شما قرار دارد.

صرافی از تأیید اعتبار دو عاملی پیامکی (2FA) پشتیبانی نمی کند ، زیرا این امر در مقابل آسیب پذیر است تعویض سیم کارت. مبادله سیم کارت شامل یک مهاجم است که از مهندسی اجتماعی یا سرقت هویت استفاده می کند تا ارائه دهنده تلفن شما را راهنمایی کند تا شماره شما را به دستگاه جدید منتقل کند. سپس مهاجم می تواند تمام کدهای 2FA ارسال شده به این شماره را دریافت کرده و اجازه برداشت یا رمز ورود شما را تغییر دهد.

در عوض ، می توانید از یک برنامه احراز هویت مانند Authy یا Google Authenticator برای تهیه کدهای مبتنی بر زمان استفاده کنید. برای به دست آوردن کد تأیید ، یک مهاجم باید به دستگاه فیزیکی مورد استفاده شما دسترسی پیدا کند.

حتی بهتر از برنامه های احراز هویت ، کلیدهای امنیتی هستند. این کلیدهای فیزیکی هستند که می توانند ورود به سیستم را تأیید کنند و گذرواژه های یکبار مصرف ایجاد کنند (OTP).

yubikey در keychain

به احتمال زیاد تلفن خود را گم می کنید تا یک کلید امنیتی اختصاصی. همچنین می توانید چندین کلید امنیتی را برای کار با همان ورود پیکربندی کنید ، بدین معنا که می توانید یک یا چند مورد را در مکان های بسیار امن مانند صندوق امانات بانکی ذخیره کنید. به همین دلایل ، کراکن به کاربران آگاه به امنیت توصیه می کند از مزایای کلیدهای امنیتی نسبت به برنامه های احراز هویت استفاده کنند.

علاوه بر این ، به زودی کلیدهای امنیتی (با اجرای پروتکل U2F) شما را در برابر کلاهبرداری فیشینگ محافظت می کنند. از آنجا که آنها به URL خاص یک وب سایت متصل می شوند ، کلید امنیتی شما هرگز یک وب سایت تقلبی را احراز هویت نمی کند یا اطلاعات شما را فاش نمی کند.

Kraken همچنین راهنماهای مفیدی در زمینه تنظیم رمزگذاری PGP برای همه ایمیل های بین شما و صرافی دارد. رمزگذاری PGP (مخفف Pretty Good Privacy) بر اساس همان ایده های رمزنگاری بیت کوین ساخته شده است.

این یک تنظیم امنیتی متوسط ​​تا پیشرفته است ، اما اطمینان حاصل می کند که ارتباطات شما تا حد ممکن خصوصی است.

اگرچه ممکن است از هر ویژگی امنیتی که کراکن ارائه می دهد استفاده نکنید ، خوب است بدانید که آنها در دسترس هستند و کراکن امنیت را بسیار جدی می گیرد.

فصل 7

سایر پیشنهادات

کراکن مالی

کراکن بانک وایومینگ

در سپتامبر سال 2020 ، اولین منشور موسسه سپرده گذاری ویژه (SPDI) در وایومینگ به کراکن اعطا شد.

این منشور به کراکن اجازه می دهد تا اولین “بانک رمزنگاری” ایالات متحده را باز کند ، که می تواند خدمات زیادی را ارائه دهد که در حال حاضر برای سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات در دسترس نیست.

این خدمات شامل خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال است که مطابق با الزامات قانون مشاوران سرمایه گذاری ، کارگزاری اصلی و رابطه ای بی نظیر بین ارزهای فیات و دیجیتال است..

ما انتظار داریم که نه تنها بتوانیم به شرکتهای خدماتی خدمات ارائه دهیم و به سازمانهای بزرگتر خدمات ارائه دهیم ، بلکه در توانایی ما در ارائه خدمات به مشتریان خرده فروشی که این شرکت را ساخته اند ، کارآیی بیشتری داشته باشیم..

بیان اهمیت بیش از حد این مرحله مهم دشوار است. من فکر می کنم این یک پیشرفت خاص در زمینه امور رمزنگاری است. این نشان دهنده توسعه یک رابطه کارآمد ، شفاف و مسئولانه بین دنیای مالی سنتی و اکوسیستم رمزنگاری در حال توسعه است. من فکر می کنم این یک زمان تاریخی است و نوعی از مواردی است که دانشجویان رشته های مالی و تاریخ به عنوان یک لحظه مهم برای توسعه دارایی های مالی به آن نگاه می کنند.

مارکو سانتوری مدیر ارشد حقوقی ، کراکن

سالهاست که بانکداری و بیت کوین با یکدیگر رابطه آشفته ای دارند. بانک ها اغلب با بیت کوین خصمانه بوده اند. آنها علناً علیه آن مخالفت کرده و حساب افراد و مشاغل معاملات رمزنگاری شده را مسدود کرده اند ، در حالی که تمام مشغول کار بر روی فناوری های بلاکچین خود و یا حتی مشاوره دادن به مشتریان خود در مورد وارونه بزرگ موجود در بیت کوین هستند..

ورود کراکن به وایومینگ گام بعدی در این رابطه است. به زودی ، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده می توانند با موسسه ای که از نظر ایدئولوژیک (و از نظر مالی) متعهد به بیت کوین هستند ، بانک بدهند.

فصل 8

بررسی اجمالی کراکن

کراکن واقعاً معیاری را برای مبادله ارز رمزنگاری شده در سال 2021 تعیین می کند.

جسی پاول از قبل حتی قبل از شروع کراکن به امنیت متعهد بوده است و صدایی منطقی در بحث های داغ درباره تنظیم ارزهای رمزپایه بوده است.

کراکن تقریباً هر ابزاری را که سرمایه گذاران و بازرگانان از صرافی بخواهند ارائه می دهد. مقالات پشتیبانی منبع جامعی برای تقریباً هر سالی است.

و اکنون این صرافی با ورود پیشگامانه آنها به حوزه بانکی ، بیت کوین را به سمت قلمروهای جدید سوق داده است.

همه این دلایل به موقعیت کراکن به عنوان یکی از بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان کمک می کند.

فصل 9

مقدمه Coinbase

نشان سکه

Coinbase یکی از قدیمی ترین مراکز خرید و فروش بطور مداوم است که در سال 2012 توسط برایان آرمسترانگ و فرد احرام تاسیس شد. Ehrsam بعداً به پروژه های دیگر رفت و آرمسترانگ را چهره عمومی Coinbase کرد.

Coinbase در سال 2014 به 1 میلیون کاربر رسیده است و طبق گزارشات از آن زمان تاکنون بیش از 13 میلیون نفر از این تعداد بازدید کرده است.

در سال 2017 ، Coinbase BitLicense را از وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک به دست آورد که به آن اجازه داد به صورت قانونی تجارت Bitcoin و Ethereum را در ایالت نیویورک انجام دهد..

Coinbase به کاربران 44 کشور اجازه می دهد تا Bitcoin و سایر دارایی های پشتیبانی شده را در سیستم عامل خود خریداری کنند ، در حالی که اکثر کشورهای دیگر می توانند ارزهای رمزنگاری شده را تبدیل کرده و از Coinbase Wallet استفاده کنند. این تبادل از 49 ایالت ایالات متحده پشتیبانی می کند ، به جز هاوایی.

فصل 10

رابط

Coinbase در رابط کاربری خود خطایی ندارد. استفاده از آن ساده و آسان است. این یک مورد مهم برای کاربران جدید رمزنگاری است که Coinbase آنها را هدف قرار می دهد.

قیمت بیت کوین coinbase

یک دکمه بزرگ آبی Buy Bitcoin وجود دارد که کار را برای آنچه انجام می دهید آسان می کند.

coinbase خرید بیت کوین

تنظیم خریدهای مکرر نیز آسان است ، بنابراین می توانید به طور متوسط ​​دلار (DCA) به بازار راه پیدا کنید.

سفارش مکرر coinbase

فصل 11

برنامه

برنامه coinbase

برنامه تلفن همراه Coinbase یک نمونه عالی برای نسخه مرورگر است. خرید ، فروش و انتقال وجوه به همان راحتی که در دسک تاپ هستید آسان است.

برنامه coinbase خرید

فصل 12

روش های پرداخت

مشتریان ایالات متحده می توانند از طریق روش های مختلف خرید رمزنگاری را در Coinbase پرداخت کنند.

از نقل و انتقالات بانکی (ACH) می توان برای خرید و همچنین واریز و برداشت فیات استفاده کرد. به طور کلی تمیز کردن آنها 4 تا 5 روز کاری طول می کشد.

کارت های بدهی برای سرمایه گذاری های کوچک ایده آل هستند. آنها بلافاصله پاک می شوند ، اما فقط می توانند برای خرید رمزنگاری به طور مستقیم از طریق سیستم عامل یا برنامه آنلاین استفاده شوند.

انتقال وجه برای واریز و برداشت فیات خوب است ، در حالی که مشتریان آمریکایی می توانند فوراً وجوه را از طریق Paypal برداشت کنند.

لیست قیمت سکه

کاربران قاره اروپا می توانند با استفاده از نقل و انتقالات SEPA ، iDEAL ، پرداخت SOFORT (مخصوصاً در آلمان محبوب) ، کارتهای نقدی و برخی کارتهای اعتباری ، رمزنگاری یا واریز وجه کنند.

علاوه بر این ، برداشت از طریق SEPA ، Paypal و برداشت فوری کارت موجود است.

مشتریان مستقر در انگلیس با اضافه شدن پرداخت سریع تر ، گزینه های پرداخت و برداشت تقریباً یکسان دارند.

Coinbase اولین صرافی رمزنگاری جهانی بود که از طرف سازمان رفتار مالی انگلیس مجوز پول الکترونیکی به آن اعطا شد و اولین مبادله ای بود که از طرح پرداخت سریعتر پشتیبانی می کند ، هدف آن کاهش زمان پردازش انتقال بین بانکی از 2-3 تجارت است فقط چند ثانیه.

همچنین مشتریان در اتحادیه اروپا و انگلیس می توانند برای Coinbase Card ، کارت نقدی که به شما امکان می دهد رمزنگاری خود را صرف کنید ، ثبت نام کنید..

کارت سکه

مشتریان Coinbase کانادا خیلی خوش شانس نیستند. تنها روش های پرداختی که برای شهروندان Great White North در دسترس است ، کارت های نقدی برای خریدها و Paypal برای برداشت است. یک انتخاب نسبتاً محدود.

فصل 13

هزینه ها و محدودیت ها

هزینه های Coinbase بسیار مشهور است. خرید با کارت نقدی علاوه بر 0.5٪ سود Coinbase برای قیمت ، تقریباً 4٪ هزینه برای شما هزینه دارد. تبدیل بین ارزهای رمزپایه 2٪ برای شما هزینه دارد.

این مدل است که به Coinbase اجازه داده تا بیش از 2 میلیارد دلار کارمزد از بدو تأسیس خود بدست آورد.

کاربران Coinbase در تقریباً هر کشوری می توانند بین ارزهای رمزنگاری شده مبادله کنند ، اما همیشه نمی توانند رمزنگاری را به ارز محلی تبدیل کنند.

بعلاوه ، بسیاری از افراد زمان طولانی انتظار برای پاک شدن انتقال وجه را گزارش می دهند ، در برخی موارد تا دو هفته. اگر به طور منظم سرمایه گذاری می کنید و خرید خود را گسترش می دهید ، این مشکلی ایجاد نمی کند ، اما اگر می خواهید از اقدام کوتاه مدت قیمت استفاده کنید ، ارزش دارد که آن را در نظر بگیرید.

فصل 14

امنیت

امنیت سکه

Coinbase دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی مشابه Kraken است ، اگر چه کمتر بر اهمیت آنها تأکید می شود. به عنوان مثال ، تأیید پیام کوتاه فرم پیش فرض احراز هویت دو عاملی است. از آنجا که این کمترین روش ایمن است و بعید است بسیاری از کاربران از تنظیمات پیش فرض تغییر کنند ، به نظر می رسد فرصتی از دست رفته از طرف Coinbase برای افزایش امنیت حساب مشتریان آنها از دست رفته است.

شما می توانید برنامه های تأیید اعتبار یا کلیدهای امنیتی را تنظیم کنید ، و Coinbase حداقل باعث می شود رتبه بندی هر روش 2FA توسط امنیت به وضوح قابل مشاهده باشد.

یک تنظیم خوب این است که تمام برداشت های ارز رمزنگاری شده به طور پیش فرض به 2FA نیاز دارند.

فصل 15

پشتیبانی

Coinbase دارای یک پایگاه دانش جامع است ، جایی که می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را پیدا کنید.

پشتیبانی از سکه

در صفحه پشتیبانی ، یک بات گپ وجود دارد که می تواند در سوالات اولیه به شما کمک کند ، یا می توانید درخواست های پشتیبانی را از طریق مرکز راهنما ارسال کنید. برخی از کاربران مدت زمان طولانی انتظار را برای پاسخ دادن به سوالات خود گزارش کرده اند.

Coinbase همچنین شماره های اختصاصی برای تماس دارد اگر فکر می کنید حساب شما به خطر افتاده است ، یک ویژگی مفید که می تواند در چنین شرایط بالقوه فاجعه ای تفاوت ایجاد کند.

فصل 16

سایر پیشنهادات

Coinbase Pro

Coinbase Pro معادل این شرکت با رابط کاربری Kraken’s Trader است: یک بستر تجاری کامل.

داشبورد coinbase pro

Coinbase Pro هزینه کمتری نسبت به رابط کاربری ساده تر ، توانایی تنظیم محدودیت ، سفارشات در بازار و توقف ضرر و همچنین طراحی نرم دارد.

Coinbase که در ابتدا GDAX (Global Digital Asset eXchange) نامیده می شد ، پیشنهاد برتر خود را در سال 2018 تغییر نام داد. علاوه بر ابزارهای معاملاتی که به معامله گران متوسط ​​تا پیشرفته اختصاص دارد ، Coinbase Pro یکپارچه سازی API را برای تجارت خودکار ارائه می دهد.

مزیت دیگر این واقعیت است که Coinbase Pro از نقل و انتقال های همان روز سیم پشتیبانی می کند ، به این معنی که تا زمانی که انتقال را قبل از زمان قطع (معمولاً ساعت 2 بعد از ظهر) ارسال کنید ، می توانید بلافاصله با پول خود تجارت کنید. توجه داشته باشید که این مبلغ 10 دلار به اضافه کارمزد بانکی شما را متحمل می شود.

ما را بررسی کنید بررسی کامل Coinbase Pro.

Coinbase Earn

coinbase کسب کنید

Coinbase به خودی خود بخش بزرگی از اولین اطلاعات رمزنگاری رمزنگاری را بخشهایی از Coinbase Earn بدست آورده است. این پلت فرم با مشاهده فیلم های کوتاه که دارایی های مختلف دیجیتالی را توضیح می دهد ، مانند DAI ، BAT و EOS به کاربران با ارز رمزپایه پاداش می دهد.

این یک روش خوب برای کاربران جدید است که به روش مبتدی پسندانه به رمزنگاری معرفی می شوند و کسب درآمد تا 50 دلار بدون سرمایه گذاری یک دلار مطمئناً اولین برداشت خوب از فضا را ایجاد می کند.

coinbase کسب مرکب

فصل 17

جنجال ها

Coinbase Outages

در حالی که همه صرافی های ارز رمزنگاری شده باید با افزایش میزان ترافیک در دوره های نوسان بازار روبرو شوند ، Coinbase بیش از هر صرافی مهم دیگر به دلیل آفلاین شدن مشهور است. حداقل نیمی از دوازده بار فقط در سال 2020 ، کاربران هنگام تلاش برای ورود به سیستم برای انجام معاملات در حین جابجایی قیمت ، با یک پیام خطا مواجه شدند..

پیام خطای coinbase

در مواقع دیگر ، کاربران می توانستند وارد سیستم شوند اما قادر به انجام هیچ معامله ای نبودند. می توانید تصور کنید که تماشای اوج یا سر خوردن بازار در حالی که فقط در حاشیه نشسته اید چقدر ناامیدکننده خواهد بود.

توییتر پشتیبانی از coinbase

اگر این اتفاق فقط یک یا دو بار رخ داده باشد ، می توان بهانه گرفت ، اما صرافی برای اجرای تغییرات لازم برای اطمینان از آنلاین بودن سرویس برای خدمات رسانی به مشتریان خود در صورت نیاز بیشتر ، بیش از زمان کافی داشته است.

واقعاً غیرقابل توجیه است که یکی از بزرگترین مبادلات جهان (و مبادله ای که اغلب به عنوان چهره رمزنگاری برای بسیاری از تازه واردان به فضا شناخته می شود) غیرقابل توجیه است.

واکنش توئیتر قطع شدن coinbase

Coinbase و Neutrino (و تیم هک)

در فوریه 2019 ، Coinbase استارتاپ کوچکی به نام Neutrino خریداری کرد. نوترینو نرم افزار تحلیلی بلاکچین را ارائه داد و ادعا کرد که قادر به ردیابی معاملات نه تنها در شبکه بیت کوین است – که هر کسی که وقت زیادی روی دستش باشد می تواند انجام دهد – بلکه همچنین در بلاک چین های متمرکز بر حریم خصوصی مانند Monero.

طی 3 سال گذشته ، ما یکی از بهترین سیستم عامل های موجود را برای تجزیه و تحلیل ، تحقیق و شناسایی معاملات غیرقانونی ارز رمزنگاری شده در بلاکچین های مختلف و در قراردادهای هوشمند ایجاد کرده ایم..

در حالی که Coinbase به تولید بیشتر محصولات و خدمات خود ادامه می دهد ، از فناوری و تخصص Neutrino برای بهبود فرایندهای انطباق ، قابلیت اطمینان و شفافیت و همچنین محافظت بهتر از یکپارچگی پایان به پایان معاملات ارزهای رمزپایه مشتریان استفاده خواهد شد..

عکس برایان آرمسترانگبیانیه مطبوعاتی Coinbase و Neutrino

این همه در استراتژی Coinbase برای همکاری پیشگیرانه با دولت ها و سازمان های اجرای قانون نقش دارد. با این وجود خرید Neutrino کمی سر و صدا ایجاد کرد ، زیرا این شرکت تازه تأسیس توسط سه عضو سابق Hacking Team تاسیس شد – یک شرکت نظارت ایتالیایی که نرم افزار ردیابی را به دولت های کشورهای دارای سوابق حقوق بشری کمتر از حد عالی مانند بحرین فروخته است. عربستان سعودی و سودان.

CIA ، DEA ، DoD و FBI نیز مشتریان تیم Hacking Team هستند ، و از محصولات آنها استفاده می کنند که می توانند از راه دور کامپیوترها را کنترل کنند ، فایلها را رمزگشایی کنند (به طور بالقوه شامل کیف پول های رمزنگاری شده رمزگذاری شده) ، تماس های VOIP را ضبط می کنند و به طور پنهانی میکروفون ها و وب سایت ها را فعال می کنند..

برایان آرمسترانگ ، بنیانگذار Coinbase ، بلافاصله پس از خرید ، در پستی با واکنش های جدی مواجه شد.

آرمسترانگ با تأیید کامل اینکه Coinbase از کارهای قبلی بنیانگذاران نوترینو آگاه بود ، اظهار داشت که شرکت وی “همه چیز را از نظر ماموریت و ارزش های ما به عنوان یک شرکت رمزنگاری به درستی ارزیابی نکرد. برای اجرای یک مبادله مدرن و منظم ، گاهی اوقات نیاز به معامله عملی داریم ، اما در این مورد خاص صحیح عمل نکردیم. ما آن را برطرف خواهیم کرد و ضمن رعایت قانون ، راهی دیگر برای خدمت به مشتریان خود پیدا خواهیم کرد. “

Coinbase کارهای دیگری فراتر از رعایت قانون انجام می دهد ، به طور فعال با سازمان های دولتی کار می کند تا ارز رمزپایه را تضعیف کند و آزادی های مدنی کاربران را محدود کند.

نشان های سکه و نوترینو

Coinbase در خرید Neutrino ، که ادعا می کند حتی قادر به ردیابی معاملات Monero است ، فراتر از نیازهای نظارتی خود است.

اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه DEA و IRS قصد دارند دسترسی به Coinbase Analytics ، پلتفرم ردیابی را که این شرکت با کمک نوترینو ایجاد کرده است ، خریداری کنند. ارزش این معامله برای Coinbase تا یک چهارم میلیون دلار است.

آرمسترانگ می گوید: “بیت کوین – و به طور کلی رمزنگاری – مربوط به حقوق فرد و حمایت از فناوری آزادی های مدنی است.”.

اگر درگیر رمزنگاری هستید و حتی اندکی با این گفته موافق هستید ، ارزش این را دارد که پول خود را در یک صرافی صرف کنید که مدیرعامل آن بیش از پرداخت لب به ایدئولوژی پشت رمزنگاری انجام می دهد.

فصل 18

خلاصه

بنابراین ، کدام تبادل بهترین نیاز شما را دارد؟ امیدوارم که این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد Kraken و Coinbase داده باشد ، آینده ، ویژگی ها و هزینه های هر یک را توضیح دهد و به شما کمک کند تا ایدئولوژی هر شرکت را در نظر بگیرید.

اگر تازه کار هستید و فقط به دنبال شروع کار با خرید ارز رمزنگاری شده هستید ، هر یک از این دو ابزار کامل شما را در یک بستر ساده و بصری فراهم می کند. هزینه های کراکن پایین تر است ، اگرچه Coinbase به طور کلی روش های پرداخت بیشتری در دسترس دارد (بسته به کشور محل اقامت شما).

اگر می خواهید بیشتر در تجارت شرکت کنید ، Coinbase Pro و Kraken Trade بسیار شبیه هستند. Kraken معاملات حاشیه ای را برای همه و معاملات آتی را برای افراد غیر مقیم ایالات متحده ارائه می دهد ، در حالی که هیچکدام از Coinbase Pro از نوامبر 2020 در دسترس نیستند.

اگر نگران حریم خصوصی و پیشبرد ایدئولوژی غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز پشت بیت کوین هستید ، بهتر است از Coinbase دوری کنید. کار آنها با Neutrino ، Hacking Team و آژانس های نظارتی دولت هرگونه ادعای اهمیت دادن به قدرت انقلابی تمرکززدایی را کاملاً بی معنی می کند..

تعهد کراکن به امنیت یکی از بهترین ویژگی های آن است. مقالات پشتیبانی صرافی شما را در روند یادگیری بیشتر از آنچه در مورد بیت کوین و امنیت تصور می کنید راهنمایی می کند.

انتخاب شما انجام می شود و امیدوارم این مقاله ایده خوبی درباره جوانب مثبت و منفی هر تبادل نظر داشته باشد. از سفر خود به رمزنگاری لذت ببرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map