در تاریخ 30 ژوئن ، مبادله رمزنگاری فوری ، Changelly ، اولین AMA را با BC Vault ، کیف پول سخت افزاری جدید در لیست شرکای سیستم عامل برگزار کرد. آلن سالامون ، مدیرعامل Changelly ، اریک بنز ، همراه با مدیر عامل شرکت BC Vault COO ، دیمیتری فدوتوف و CTO به مهمترین س questionsالات پاسخ دادند. ما موارد ضروری جلسه AMA را جمع آوری کرده ایم.

آنتونیو: سلام به همه ، اینجا آنتونیو بیلچی است و به اولین جلسه مشترک AMA با Changelly و BC Vault در صندلی های گرم خوش آمدید. ما از اینکه امروز جلسه AMA را برگزار می کنیم بسیار هیجان زده هستیم و نمی توانیم منتظر بمانیم تا این سوالات را خاموش کنیم.

استقبال گرمی از آقای اریک بنز – مدیرعامل Changelly ، و لطفاً اجازه دهید من BC Vault COO ، DIMA و CTO ، Alen را معرفی کنم. اجازه دهید چند معرفی کوتاه از بلندگوهای AMA ما بشنویم.

اریک: Changelly یک ارز مبادله ای رمزنگاری فوری غیر حضوری است ، به این معنی که بودجه هیچ کاربری در سرویس قرار نمی گیرد. ما به عنوان واسطه بین مبادلات رمزنگاری و کاربران عمل می کنیم و دسترسی به بیش از 160 ارز رمزپایه را ارائه می دهیم.

ماموریت ما این است که فرآیند مبادله را برای همه افرادی که می خواهند در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند ، بدون دردسر انجام دهیم. پلتفرم Changelly و برنامه تلفن همراه آن که از سال 2015 فعالیت می کند ، ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را جذب می کنند که از محدودیت های بالا ، معاملات سریع و پشتیبانی 24 ساعته و 7 ساعته زندگی می کنند.

خدمات ما یک رابط بصری ، معاملات امن و نرخ ارز مطلوب را ارائه می دهد. این سرویس هیچ هزینه پنهان یا نامعقولی از شما دریافت نمی کند. برای مبادله های رمزنگاری به رمزنگاری فقط یک هزینه ثابت 0.25٪ هزینه وجود دارد و بس. ما همچنین API و یک ابزارک پرداخت را به هر سرویس رمزنگاری که می خواهد مخاطبان خود را گسترش دهد و گزینه های جدید مبادله را اجرا کند ، ارائه می دهیم..

DIMA: سلام بر همه BC Vault یک کیف پول سرد سخت افزاری است که اکنون دارای رابط تغییر داده API Changelly در رابط بومی است که به کاربران امکان می دهد فوراً مبادله دارایی های دیجیتال را بدون آسیب رساندن به امنیت انجام دهند..

BC Vault به عنوان آخرین راه حل برای تأمین امنیت دارایی های دیجیتال برجسته است: کلیدهای خصوصی رمزگذاری و ذخیره می شوند در حافظه ذخیره سازی حافظه رم فروالکتریک که بیش از 200 سال مستعد ابتلا به میدان های مغناطیسی است. این دستگاه دارای قابلیت U2F و پشتیبان تهیه کارت حافظه Micro SD داخلی است.

همانطور که بسیاری از شما می دانید ، اکثر ، اگر نه همه تولید کنندگان کیف پول سرد ادعا می کنند که قابل کنترل نیستند یا هرگز هک نشده اند. برای این کار بدون پرش از واقعیت ها ، به یک کیف پول انعام رسیدیم. این بدان معنی است که هر BC VAULT دارای کیف پول رمزنگاری شده به همان شیوه کیف پول کاربر است. این شامل بیت کوین است ، و آدرس عمومی است. اگر کسی موفق به شکستن رمزگذاری ما شود – بلافاصله به دانش عمومی تبدیل می شود. CTO ما ، الن ، با این ایده روبرو شد ، من این کلمه را به او تحویل می دهم.

ALEN: سلام بر همه استقبال خوب گرم از اسلوونی. من فقط می توانم به آن اضافه کنم که کاملاً موافقم. مشکل اصلی فضای بلاکچین و رمزنگاری نحوه استفاده از آن است. این می تواند برای کاربران دشوار و پیچیده باشد. هدف اصلی ما این است که حتی برای مادربزرگ ها نیز این کار را آسان کنیم. اگر می خواهید رمزنگاری ارسال یا دریافت کنید ، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. و می توانید این کار را در داخل برنامه ای که از قبل با آن آشنا هستید انجام دهید. شما می توانید تمام ارزها را از طریق Changelly بطور مداوم و بدون هیچ مشکلی مبادله کنید زیرا می دانید که هر زمان اتفاقی برای شما بیفتد ، همیشه می توانید با پشتیبانی BC Vault یا Changelly ، 24/7 تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

آنتونیو: از DIMA ، آلن و اریک برای حضور در AMA امروز تشکر می کنیم. موضوعی کمی خارج از موضوع ، در عین حال موضوعی – برای همه کسانی که هم اکنون جریان مستقیم را تماشا می کنند ، وقت آن است که سوالات خود را در نظرات برای ما بفرستید تا 4 جایزه 50 دلاری در ETH کسب کنید – شناسه های Twitter یا Facebook خود را در این قسمت قرار دهید برندگان را شناسایی کنید ، لطفا توجه داشته باشید که بهترین س willال یک کیف پول سخت افزاری قابل تنظیم در نهایت ایمن از تیم BC Vault را به دست می آورد. بله ، و حتماً تا پایان AMA را تماشا کنید زیرا بعداً در طول جلسه برندگان امروز را معرفی خواهیم کرد!

پچ پچ کافی است ، بیایید AMA را شروع کنیم!

1) نظر شما در مورد پیشنهاد Changelly برای تجهیز کیف پول های سخت افزاریbc_vault به راه حل تعویض فوری چیست؟ فکر می کنید چگونه این امر باعث افزایش جذب عمومی و بهبود عملکرد BC Vault می شود؟ – @ Cryptochiller

DIMA: مشارکت و یکپارچه سازی قابلیت های مبادله ای ما یکپارچه است و به 2 مسئله مهم توجه می کند: 1- کاربران همچنان در کنترل کیف پول سرد خود ، دارایی های خود را کنترل می کنند. 2. موتور Changelly برای یافتن بهترین جفت قیمت که به نفع کاربران است ، بهترین نرخ ارز را در صرافی های بزرگ جستجو می کند.

اریک: مشارکت بین دو شرکت ما ثابت می کند که از هر لحاظ یکی از روابط بسیار مثمر ثمر است. من معتقدم با دانش و تجربه شما در محصول خود ، قادر خواهید بود که آن را به سطح دیگری برسانید. و ما خوشحالیم که این فناوری و پشتیبانی را در پشت صحنه ارائه می دهیم تا مشتریان شما بتوانند از این مزیت استفاده کنند.

2) مبادله ارز رمزنگاری بعدی چگونه خواهد بود … آیا به آن آموزش داده اید؟ -GeorgeOwanate

اریک: همانطور که همه ما می دانیم جو مبادله بسیار اشباع شده است. مبادلات زیادی وجود دارد که در اینجا و آنجا ظاهر می شود. این یک روایت بسیار گیج کننده برای مشتری است. به نظر من ، تجربه مبادله برای مشتریان تجربه ای است که واقعاً در روایت کارآیی ، سادگی ، شفافیت و هزینه بازی خواهد کرد.

مردم هوشمندتر می شوند و مشتریان گزینه های بیشتری دارند. بنابراین ، مبادلات باید به هم برگردند. آنها باید زیرساخت و بستری را فراهم کنند که به کاربران امکان می دهد این تبادل را همانطور که در حال کار با هر برنامه بانکداری تلفن همراه بودند ، انجام دهند. دادن مشتری و توانایی تجارت ، ذخیره ، دستیابی به رمزنگاری به روشی بسیار کارآمد ، آسان و مقرون به صرفه آینده مبادلات است.

3) چه تفاوت هایی با کیف پول BC Vault نسبت به کیف پول های دیگر دارید؟ آیا می توانید ویژگی های خرک BC را برای ما توضیح دهید تا بهتر درک شود؟ – @ arief9kb

ALEN: ما کارهای متفاوتی را انجام می دهیم ، زیرا شعار ما یادگیری از اشتباهات رقبای اولیه ، گوش دادن به کاربران و ابتکار عمل است … ما ایده BIP39 را به دلیل بسیاری از اشکالات به عنوان کیف پول بهم پیوسته ، عدم امکان حذف کیف پول و موارد دیگر ، کنار گذاشتیم. اما به همین دلیل ما مجبور شدیم یک استراتژی پشتیبان گیری متفاوتی را اجرا کنیم که البته به نظر ما رمزگذاری شده است.

4) اگر به معاملات معاملات رمزنگاری نگاه کنیم ، بسیاری از مسائل مربوط به حریم خصوصی امنیت وجود دارد همچنین رمزنگاری به دلیل 80٪ کلاهبرداری دارای مشکلات اساسی در اعتبار است. چگونه با چنین مشکلی کنار می آیید؟ – @ CryptoDick3

اریک: Changelly یک مبادله غیر حضوری است به این معنی که ما دارایی های کاربران خود را ذخیره نمی کنیم. هنگام انجام معاملات مانند 2FA ، آدرس های Changelly ایجاد شده برای هر معامله هر کاربر و غیره ، از همه مشتریان با دو سطح امنیت محافظت می شود..

5) آیا می توانید در مورد امنیت BC Vault برای ما بگویید؟ برخی از ویژگی های امنیتی موجود در کیف پول برای ایجاد امنیت و ایمنی در استفاده از آن چیست؟ -bacodsan_tuy

ALEN: یکی از مهمترین موارد صفحه نمایش بزرگ است که به نظر می رسد نیمه خنده دار باشد ، اما با رمزنگاری توجه به آدرسهایی که استفاده می کنید بسیار مهم است. رشته های بلندی از حروف و اعداد وجود دارد. RNG واقعی برای تولید بذر ، کیف پول ها به هم پیوسته نیستند ، پشتیبان گیری کاملا رمزگذاری شده ، تأیید داده ها.

یکی از ویژگی های مهم ارتباط USB با رایانه است. بدیهی است که دستگاه با کلیدهای خصوصی شما درخواست را امضا می کند. رایانه همیشه بررسی می کند که این همان چیزی است که رایانه درخواست کرده است. دو نقطه نفوذ وجود دارد 1) رایانه شما 2) دستگاه شما. اگر رایانه شما کارهای بدی انجام می دهد ، همه چیز را در صفحه نمایش بزرگ مشاهده می کنید. همچنین می توانید از کیف پول ها نام ببرید زیرا ممکن است از برخی کیف پول ها برای اهداف مختلف استفاده شود. مانند معاملات صرافی Changelly.

6) چشم انداز شما از آینده ارزهای رمزپایه در چند سال آینده چیست؟ برای اینکه فرزندخواندگی روزافزون باشد ، چه می توانیم انجام دهیم؟ – @ x10_easy

اریک: ما اکنون در این دوره گذار عظیم هستیم. از دهه گذشته یا تقریباً این فناوری در روند بلوغ و رشد عظیمی بوده است. نرخ فرزندخواندگی در حال رشد است اما ما هنوز مسیری طولانی در پیش داریم. در سه تا پنج سال آینده ، ما شاهد اجرای گسترده ، تصویب و رشد خواهیم بود. من خودم هنوز هم از دیدن مردم و مکانهایی که رمزنگاری را به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند ، هنوز شوکه شده ام. این چیزها به طور چشمگیری در حال رشد هستند ، بنابراین آماده شوید و سوار این اسب شوید زیرا سرعتش سریع است.

DIMA: من کاملاً به حاکمیت غیرمتمرکز اعتقاد دارم ، خصوصاً در مورد ابزارهای مالی. همانطور که اکثر شما می دانید ، اکثر کشورها ، به ویژه ایالات متحده آزاد هستند که پول چاپ کنند که توسط دارایی اساسی پشتیبانی نشود ، که قبلا طلا بود. ارزهای رمزپایه 2 مزیت قوی نسبت به این مفهوم دارند. اول از همه ، به عنوان یک قاعده ، تعداد سکه ها / نشانه ها از قبل تعریف شده است. ثانیاً ، اگر به دارایی هایی مانند Ethereum نگاه کنیم ، ارزش آن نه تنها با درخواست و پیشنهاد سوداگرانه اداره می شود ، بلکه ، به عنوان مثال ، به مشاغل اجازه می دهد تا با استفاده از قراردادهای هوشمند از آن استفاده کنند.

آنتونیو: با تشکر از شما ، اریک و DIMA. در حالی که من می دانم شما بچه ها سعی می کنید مختصر صحبت کنید ، سعی کنیم حتی بیشتر از این هم به حداقل برسانیم ، ما هنوز هم س questionsالات زیادی داریم. &# 128578؛

7) تفاوت های اساسی بین خرک bc و سایر کیف پول های سخت افزاری برتر که باعث می شود bc vault خیلی بهتر و برتر از نظر شما باشد چیست؟ آیا از SegWit / SegWit بومی در بیت کوین پشتیبانی می کند؟ -DarkoMonevski

ALEN: بله ، ما از SegWit و SegWit بومی پشتیبانی می کنیم و بیش از این همه آدرس ها به صورت شفاف به عنوان یک کاربر واحد کار می کنند تا کارها را برای تازه کارها راحت تر کنیم..

8) آیا شما برنامه ای برای راه اندازی توکن خود دارید؟ من مطمئن نیستم که توکنومیک پشت آن چیست اما بسیار جالب خواهد بود. – @ _rhythmms29

و آیا برنامه ای برای ساخت سکه (توکن) خود دارید؟ متشکرم. – @ x10_easy

اریک: نه.

آنتونیو: نه؟ خودشه?

اریک: نه. چرا ما نیاز به راه اندازی توکن خود داریم؟ ما هم اکنون تعداد زیادی شریک داریم و بستری را ارائه می دهیم که به شرکای ما امکان می دهد دارایی های رمزهای خود را به کاربران و شرکای کیف پول خود نشان دهند. ما یک راه حل بسیار مهم ارائه می دهیم که اگر بخواهیم رمز خود را راه اندازی کنیم ، از نظر نحوه فعالیت ما به عنوان یک تجارت منطقی نخواهد بود.

9) فناوری که کاربرانbc_vault از آن در برابر هکرها و محافظت از اطلاعات محافظت می کنند چیست؟ شخصی صحبت می کند که: به جای روش های دیگر مانند USB ، بلوتوث ، NFC یا WiFi ، از کد QR استفاده کنید. بنابراین شما درباره این موضوع چه فکری می کنید وbc_vault چه استفاده ای می کند؟ -maikimphuong

ALEN: بررسی تبادل داده USB ، جلوگیری از کانال جانبی code کد QR در واقع فقط به عنوان پشتیبان استفاده می شود. بنابراین ، هر زمان که نسخه پشتیبان را روی یک کاغذ معمولی قدیمی چاپ کنید ، این کدهای QR می توانند به شما در بازیابی کامل کیف پول کمک کنند و همچنان باید از گذرواژه ها و پین ها استفاده کنید. مسئله این است که حتی روند بازیابی نسخه پشتیبان نیز محافظت می شود. اگر کاربر تازه کار هستید ، همیشه می توانید یک رمز عبور خالی و پین خالی انتخاب و استفاده کنید.

ما هیچ کاری را بر شما اعمال نمی کنیم. بعداً می توان رمز و پین را تغییر داد. ما درباره امنیت و هکرها بسیار صحبت کرده ایم. اما من باید یک بار دیگر تأکید کنم ، شما باید در مورد دستگاه های PC خود مراقبت کنید. اگر کسی دستگاه شما را کنترل کند ، اتفاقاتی می افتد. مراقب دسک تاپ و کیف پول رمزنگاری خود باشید. بقیه کارها توسط ما و Changelly اداره می شوند.

10) استفاده از اکثر کیف پول های سخت افزاری دست و پا گیر است. bc_vault چگونه کیف پول کاربر پسند ، ایمن و مقرون به صرفه است؟ اگر می توان از کیف پول سخت افزاری به عنوان کارت بدهی در مغازه ها با رمزهای موجود در کیف پول استفاده کرد ، بسیار جالب است. نظر شما نسبت به این چیست؟ برای جذب بیشتر کاربران به استفاده از کیف پول bc_vault و اینکه چگونه می توانید مزایای عمده ای نسبت به کیف پول های نرم افزاری استاندارد داشته باشید ، چه مرحله ای انجام خواهید داد؟ – @ Ngentoss1

DIMA: امنیت و کالا معمولاً با هم مخلوط نمی شوند و این برای کیف پول های HW نیز بسیار صدق می کند. این چیزی شبیه یک حساب بانکی و پس انداز است … شما پس انداز زندگی خود را برای خرید یک پیتزا حمل نمی کنید ، نه؟ BC Vault به معنای محافظت قوی از دارایی های شما در هر سطح است. قرار نیست چیزی باشد که شما برای پرداخت قهوه در استارباکس استفاده می کنید. هدف این است که دارایی های شما را به طور ایمن ذخیره کند و به شما اطمینان دهد که دارایی ها بسیار قوی ایمن هستند. من خودم حداقل 90٪ دارایی های دیجیتالی خود را در BC Vault نگهداری می کنم.

11) چالش برانگیزترین مرحله برای کار شما چه بود؟ پیشنهاد شما در این باره به جوانان چیست؟ -pruzmani

ALEN: شما باید درک کنید که BC Vault توسط ما کاملاً توسعه یافته است ، به این معنا که از نرم افزار ، محفظه ، لوازم الکترونیکی و غیره. می خواهید مسکن آلومینیومی انجام دهید؟ شما باید افرادی را پیدا کنید که می دانند چگونه فرز CNC را انجام دهند ، شما باید تحمل ، آزمایش تنظیم EMC ، آزمایش تابش الکتریکی را انجام دهید. شما باید کارهای زیادی را در هر سطح انجام دهید ، که بهتر است یک تیم عالی داشته باشید.

اگر بتوانم یک توصیه به جوانان بدهم … داشتن ایده ای ایده آل بسیار آسان است ، اما بدون تیم هیچ چیز نیست. اول مردم. وقتی اطمینان پیدا کردید اطرافیانتان به شما اعتماد دارند و می توانند کارهایی را انجام دهند ، پیش بروید و رویای خود را عملی کنید.

12) الف) کیف پول Vault چقدر ایمن تر از کیف پول Ledger Nano است؟ آیا مواردی از سرقت وجوه بوده است؟ ب) چند نفر فعال در جهان از BC Vault استفاده می کنند؟ آیا آماری در این مورد وجود دارد؟ – @ serqei2408

ALEN: این مسئله ایمن بودن نیست ، بلکه مراقبت از خطرات احتمالی است. به عنوان مثال ، ما هرگز مسائل مربوط به حمله کانالهای جانبی را که مربوط به پین ​​باشد در معرض نمایش قرار نمی دهیم زیرا پین واقعی را بر روی صفحه نمایش نشان نمی دهیم. فقط ستاره. مورد دیگر تهیه نسخه پشتیبان است. اگر کسی 24 کلمه کلمه شما را بدست آورد ، تمام کیف پول های آینده شما نیز به خطر می افتد. مهاجمان ممکن است فقط منتظر لحظه ای مناسب برای اعتصاب باشند و نشان دهند that کیف پول شما نیست. با BC Vault امکان پذیر نیست زیرا همه کیف پولهای آینده در نقاط احتمالی حادثه شناخته نشده اند. هزاران دستگاه در آنجا وجود دارد ، اما مسلماً به دلیل رعایت حریم خصوصی ، ما به تنهایی کاربران جداگانه را ردیابی نمی کنیم.

13) برای سوق دادن گسترده ما به محصولات کاربر پسند و آسان برای استفاده نیاز داریم ، سوال من این است که چرا کسی باید از کیف پول سخت افزاری استفاده کند و آیا فکر می کنید کسی که به رمزنگاری جدید مبتلا شده است می تواند از bc vault استفاده کند. اگر بله ، چه ویژگی هایی معرفی شده است تا توسط همه قابل استفاده باشد. – @ fedorenkoaleks1

DIMA: اساساً ، رویکرد ما در ایجاد BC VAULT بسیار متفاوت بود ، برای شروع. ما نمی خواهیم یک کیف پول سرد دیگر تولید کنیم. ما از لجر و ترزور استفاده می کردیم و موضوعاتی را که باید به آنها بپردازیم کاملاً فهمیده ایم. بنابراین چندین ماه طول کشید تا بتوانیم خود را متقاعد کنیم که در واقع ، BC VAULT مورد نیاز است.

در مرحله اول ، آنچه بلافاصله قابل مشاهده است اندازه صفحه و کنترل است: صفحه به کاربران امکان می دهد اطلاعات معامله را مشاهده کنند و از توالی همه جهته برای تأیید یا لغو معاملات استفاده کنند..

در مرحله دوم ، معماری سخت افزار ما بدون هزینه تولید به عنوان یک عامل طراحی شده است. FRAM که ما به جای حافظه Flash از آن استفاده می کنیم که توسط سایر کیف پولهای سرد استفاده می شود ، بیش از 100 سال چرخه نگهداری دارد و در بازنویسی اطلاعات بسیار قویتر است. بذر ما با استفاده از یک سنسور ژیروسکوپ داخلی ایجاد می شود که یک توالی کاملا تصادفی ایجاد می کند. هر دستگاه می تواند بیش از 2000 کیف پول فعال را پشتیبانی کند ، که به هر حال غیر قطعی هستند. و ما به کاربران اجازه می دهیم کیف پول های مورد نیاز خود را حذف کنند ، برای مثال فقط 1 معامله کیف پول ایجاد کرده و پس از آن آن را حذف کنند.

ما از نزدیک با زنجیره بلوک های بزرگ همکاری می کنیم و از پشتیبانی زنجیره ای بومی برای Ethereum ، Binance chain ، TRON ، EOS برخورداریم و موارد دیگر به زودی ارائه می شوند.

آنتونیو: با تشکر از شما DIMA. حال بیایید به س questionsالات چت زنده برویم.

14) بیشتر افرادی که می شنوم نسبت به نگه داشتن سکه در صرافی ها هشدار می دهند زیرا در معرض خطر هستند ، نظر شما درباره این موضوع چیست؟ مستقیم به کیف پول یا مبادلات؟ -cryptofrances

اریک: این واقعاً به عناصر ریسکی که در مورد آنها صحبت می کنید بستگی دارد. Changelly یک سرویس غیر حضوری است و ما بودجه کاربران را ذخیره نمی کنیم ، بنابراین در واقع تأثیر چندانی بر ما ندارد. اما در پایان روز ، هر کجا که وجوه خود را قرار می دهید یا هر خدمتی را که استفاده می کنید ، باید در مورد آن شرکت بدانید. حدود پنج دقیقه طول می کشد تا تحقیقات انجام شود ، در مورد شرکت در انجمن ها بخوانید.

15) کدام بازار را برای سال های 2020 و 2021 هدف قرار داده اید؟ آیا Covid19 تأثیری در برنامه 2020 شما خواهد داشت؟ -toan pham

بیگانه: می توانم بگویم که COVID-19 در مورد چگونگی تمایل کاربران به خرید کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری واقعاً مثبت تأثیرگذار است. به نحوی این تأثیر را پیدا کردند که این اتفاقاتی که اکنون در جهان می افتد ممکن است یک تغییر کارت بزرگ در همه چیز باشد. از این طریق ، این یک چیز کاملاً مثبت بود ، اگرچه بدیهی است که کل COVID-19 مثبت نیست.

از طرف دیگر ، زنجیره های تأمین و هر چیز دیگری این واقعیت را به وجود آورد که برای پیمایش در آبهای سخت COVID-19 باید واقعاً هوشمند باشید..

اریک: صادقانه بگویم با شما ، تجارت مثل همیشه انجام می شود ، به جز همه اقدامات احتیاطی. منظور من این است که ، همه افراد در رمزنگاری به هر حال از راه دور کار می کنند. ما پنج سال پیش آن رویه ها و پردازنده ها را اجرا کردیم ، بنابراین طبق معمول تجارت می کنیم.

16) با بسیاری از پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزپایه موجود ، به نظر شما چه عواملی را ایجاد می کند که تأثیر واقعی ایجاد می کنند. – @ Dr.DivyaMali

اریک: بسیاری از پروژه های عالی وجود دارد و من نمی خواهم هیچ یک از پروژه های خاص را جدا کنم ، زیرا بدیهی است که بازی جوانمردانه آه می کشد و ما این کار را در تجارت خود انجام نمی دهیم. ما دوست نداریم در مورد هیچ نشانه یا پروژه ای موضع بگیریم. ما دوست داریم اکوسیستمی ارائه دهیم که به پروژه ها اجازه دهد در کل کسب و کار خود را به نمایش بگذارند.

اتفاقات زیادی در فضا رخ می دهد و BC Vault یکی از آن شرکایی است که ما دوست داریم با آنها کار کنیم. به هر حال روزهای ابتدایی است و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم این پروژه ها سه تا پنج سال آینده ادامه دارند.

DIMA: من به اکوسیستم ها و پروژه هایی اعتقاد دارم که ارزش اضافی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، مقدار Ethereum نه تنها حدس و گمان است بلکه در واقع با تصویب رمز آن هدایت می شود. بسیاری از مشاغل وابسته به اتریوم هستند. EOS ، TRON ، Ripple ، Litecoin و غیره نیز همین طور است. برای من رمزگذار ، بگذارید بگوییم سهام یک شرکت. من می خواهم بدانم این شرکت چه کاری انجام می دهد. من اهمیتی نمی دهم که تقاضای زیادی وجود دارد. من می خواهم بفهمم چرا این اتفاق می افتد ، چرا تقاضا وجود دارد و چه چیزی آن را پیش می برد.

آنتونیو: متشکرم ، اریک ، آلن و دیما. ما می خواهیم بیشترین تشکر را از بینندگان زنده ، کاربران ما که سوالات شما را ارسال کرده اند و تیم ما برای حمایت از BC Vault و Changelly تشکر کنیم. برای پیوستن به AMA بعدی ما مشترک شدن در کانال های ما را فراموش نکنید!

توییتر

فیس بوک

تلگرام

Reddit

یوتیوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me