همه ما می دانیم که چگونه فناوری های جدید زندگی ما را آسان می کنند. به خصوص ، وقتی صحبت از وسیله ای برای مدیریت رمزنگاری های شما می شود. ما در Changelly بسیار خوشحالیم که با تیم های دیگر کار می کنیم و در ساخت بازار ارزهای رمزنگاری برای همه آسان و دوستانه شرکت می کنیم. به همین دلیل است که می توانید Changelly را در بسیاری از موارد ادغام کنید کیف پول های چند ارز. با استفاده از Changelly ، آنها به شما امکان می دهند ارز رمزپایه را با بهترین نرخ موجود در برنامه کیف پول به راحتی مبادله کنید!

چگونه کار می کند

بنابراین چگونه این کیف پول ها از طریق Changelly کار می کنند؟ همه آنها دارای Changely’s API یا یک ابزارک قابل برنامه ریزی هستند که درست در رابط کاربری خود ادغام شده اند. هنگامی که می خواهید بین برخی سکه های کیف پول خود مبادله کنید ، معامله مبادله ای را آغاز می کنید که از طریق Changelly عبور می کند. پس از پایان کار ، سکه های خود را عوض می کنید. نیازی به استفاده از وب سایت Changelly نیست. به همین سادگی است.

ما محبوب ترین و معتبرترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده را که توسط Changelly توانمند شده اند در این مقاله جمع آوری کردیم. نگاهی بیندازید!

کیف پول های نرم افزاری

در ابتدا ، بیایید لیستی از کیف پول های نرم افزاری را مرور کنیم ، که راحت ترین ها برای استفاده روزمره و نگهداری مقادیر کم ارزش هستند. این نوع کیف پول ها می توانند برنامه های موبایل یا وب باشند.

هجرت

Exodus کیف پول همه در یک برای امنیت ، مدیریت و تبادل دارایی های بلاکچین است. این به کاربران اجازه می دهد تا با تغییر شرایط بازار ، ارزش پرتفوی دارایی بلاکچین خود را در زمان واقعی ردیابی کنند. مشتری گرا و ایمن ، کیف پول دارای یک رابط قابل تنظیم است و کلیدهای خصوصی کاربران و داده های معاملات را فقط به صورت محلی برای صاحبان خود رمزگذاری می کند.

از نظر Changelly ، مشارکت با Exodus به عنوان یک نمونه از سابقه فعالیت در این شرکت مطرح شد نرخ ارز ثابت پیاده سازی. با استفاده از این ویژگی ، کیف پول Exodus مبادلات درون سرویس را با نرخ های ثابت ارائه می دهد که در واقع ، نرخ شما را در زمان مبادله حتی در بازار بی ثبات تضمین می کند.

کیف پول Huobi

کیف پول Huobi ابزاری برای مدیریت دارایی های چند زنجیره ای است که برای حداکثر 7 بلاکچین و همه نشانه های ERC20 پشتیبانی محلی می کند. این اولین کیف پول امنیتی از گروه Huobi است ، که یک پیشرو در ارائه خدمات مالی دارایی های دیجیتال جهانی است. ابزار تبادل Changelly در کیف پول Huobi ادغام شده است و کاربران آن را قادر می سازد تا به راحتی یک رمزنگاری را به طور مستقیم در رابط کیف پول به هر رمز ارز دیگری مبادله کنند.

برای مبادله دارایی های رمزنگاری شده خود در کیف پول Huobi ، تمام آنچه شما باید انجام دهید این است:

  • برنامه کیف پول Huobi را روی تلفن هوشمند خود راه اندازی کرده و بخش «Exchange» را که توسط Changelly طراحی شده است باز کنید ؛
  • جفت دارایی و مقدار مبادله را انتخاب کنید سپس روی دکمه “Exchange” ضربه بزنید ؛
  • اجازه دهید جادوی مبادله اتفاق بیفتد و کارهای خود را انجام دهید تا زمانی که هشدار از طریق تلفن هوشمند خود را دریافت کنید.

کیف پول بازی Buntoy

BUNTOY یک کیف پول رمزنگاری همراه است که برای بازی های بلاکچین طراحی شده است. از صدها بازی بلاکچین و بیش از 500 ارز رمزپایه در سراسر جهان پشتیبانی می کند. متعهد به ارائه بهترین تجربه کیف پول برای کاربران.

چرا در بازی های بلاکچین به تبادل نیاز دارید

تصور کنید که در حال بازی بلاکچین هستید و برای ارتقا. شخصیت بازی خود به تجهیزات خاصی نیاز دارید. اما برای این کار به یک دارایی رمزنگاری خاص نیاز دارید. یا ، فرض کنید شما هنگام بازی در یک بلاکچین مقداری altcoin به دست آورده اید اما ترجیح می دهید پس انداز رمزنگاری خود را در BTC حفظ کنید. اینجاست که Changelly وارد عمل می شود.

با استفاده از API Changelly ، کاربران کیف پول Buntoy می توانند به راحتی هر رمزنگاری را که در اختیار دارند با هر رمزنگاری دیگری که نیاز دارند در رابط کیف پول مبادله کنند. گزینه تبادل مستقیم در کیف پول بازی Buntoy ادغام شده است.

کیف پول گینکو

کیف پول Ginco یک کیف پول رمزنگاری چند ارزی از نسل جدید است. با استفاده از رابط برنامه کاربردی Changelly’s API ، کاربران Ginco اکنون می توانند:

  • مبادلات بین زنجیره ای را بین شش بلاکچین و 15 ارز رمزپایه پشتیبانی شده در رابط کیف پول Ginco پیاده سازی کنید
  • معاملات صرافی ایمن و مطمئن را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند انجام دهید بدون اینکه کلید خصوصی در معرض دید کسی باشد

برای دیدن شاهکار بی نقص Ginco ، gif زیر را بررسی کنید. گزینه تبادل در کیف پول Changelly:

Edge Wallet

Edge یک کیف پول چند ارزی کاملاً کنترل شده توسط کاربر و غیر حضانت است. با استفاده از API Changelly ، کاربران Edge می توانند یک رمزنگاری را به رمز و رمز دیگری مبادله کنند و اطمینان داشته باشند که هیچ داده خصوصی به هیچ یک از متولیان شخص ثالث منتقل نمی شود. Edge اولین تجربه شکار قیمت در کیف پول را ارائه می دهد. تمام کارهایی که کاربر باید انجام دهد این است که یک جفت ارز و مبلغی را انتخاب کند و Edge بهترین قیمت را در سراسر بازار پیدا خواهد کرد.

SafeWallet

SafeWallet یک کیف پول چند زنجیره ای متمرکز بر دارایی های رمزنگاری شده است که با فناوری پیشرفته امنیتی ساخته شده و توسط آزمایشگاه موج Blockchain کار می کند. با SafeWallet ، ایجاد و وارد کردن چندین کیف پول رمزنگاری و نظارت بر قیمت رمزنگاری آسان است.

برای اجرای مبادله ، کاربران فقط باید روی برگه “Exchange” در برنامه SafeWallet کلیک کنند ، مقدار دارایی های انتخاب شده را وارد کرده و دکمه “تبادل فوری” را فشار دهند.

کیف پول هستی شناسی

ویجت تبادل فوری Changelly مستقیماً در OWallet ادغام شد – کیف پول رسمی دسکتاپ Ontology ، بنابراین اکنون کاربران آن می توانند به راحتی Bitcoin ، Ethereum و 100+ دارایی دیگر خود را که در Changelly ذکر شده اند به ONT ، سکه اصلی شبکه Ontology تبدیل کنند..

برای اجرای مبادله ، کاربر فقط باید دارایی مبادله شده را انتخاب کند و مقدار دارایی شروع را وارد کند ، پس از آن مقدار تخمینی دارایی نهایی را بررسی کرده و دکمه “Exchange” را فشار دهید. ویژگی تبادل همچنین کاربران را قادر می سازد ONT را برای فیات خریداری کنند.

ARK Wallet

ARK پیشرفته ترین راه حل های مبتنی بر فناوری بلاکچین همه در یک خود را برای موسسات و افراد مختلف fintech ارائه می دهد. کلیه معاملات انجام شده در شبکه ARK با رمز بومی ARK انجام می شود. کاربران ARK می توانند سکه ها را در یک کیف پول امنیتی با کیفیت بالا مدیریت و ذخیره کنند.

ابزارک Changelly درست در نسخه دسک تاپ جدید کیف پول رسمی ARK ادغام شده است. این ویجت کاربران را قادر می سازد بدون استفاده از وب سایت خارجی Changelly ، سکه ARK را برای بیش از 100 ارز رمزپایه مندرج در کارت های بانکی Changelly و Visa / Mastercard خریداری کنند. ویجت در برگه “خرید ARK” قرار داده می شود ، بنابراین کاربر می تواند به راحتی از کارت بانکی خود استفاده کند یا هر مقدار رمزنگاری پشتیبانی شده را برای خرید وارد کند.

کیف پول سخت افزار

وقتی صحبت از مقادیر بیشتر و سطح امنیتی جدی می شود ، بهتر است یک کیف پول سخت افزاری انتخاب کنید که بتوانید رمزنگاری خود را به صورت آفلاین ذخیره کنید تا کسی به آن دسترسی نداشته باشد. در اینجا برجسته ترین کیف پول های سرد است که ما در Changelly با افتخار آنها را شرکای خود می نامیم.

ترزور

Trezor نشان دهنده یک دستگاه USB کوچک است که برای امضای معامله خود به کامپیوتر یا Mac خود متصل می کنید. شما می توانید تعادل سکه های خود را کنترل کرده و با استفاده از برنامه Trezor مبادله کنید. و این زمانی است که Changelly وارد بازی می شود.

چگونه می توانم از Trezor با Changelly استفاده کنم?

برای شروع روش تبادل Changelly با استفاده از برنامه Trezor تمام کاری که شما باید انجام دهید این است:

  • ارز رمزپایه ای را که می خواهید بفروشید و حساب حاوی وجوه فروش را انتخاب کنید.
  • روی تب Exchange کلیک کنید ؛
  • ارز رمزنگاری شده برای خرید و حساب دریافت کننده را انتخاب کنید. این می تواند یک آدرس Trezor یا یک آدرس خارجی باشد.
  • پیشنهاد Changelly را انتخاب کنید.

ساده است!

CoolWallet S

CoolWallet S یک کیف پول سخت افزاری ذخیره سازی موبایل است که داده های رمزگذاری شده را از طریق بلوتوث به برنامه موبایل CoolBitX Crypto ارسال می کند. Changelly API یکپارچه به کاربران CoolWallet S اجازه می دهد تا مبادله رمزنگاری رمزنگاری بدون رمزنگاری رابط کیف پول را آغاز کنند..

گزینه انتقال برای بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum ، Ripple ، Bitcoin Cash و برخی از نشانه های ERC20 ارائه شده است.

کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید

ما خوش شانس هستیم که محصول خود را در این کیف پول های شگفت انگیز ادغام می کنیم ، اما دیگر نمی خواهیم بدانیم که محصولات جالب دیگری نیز وجود دارد. شما همچنین می توانید مقاله ما را بخوانید مقاله قبلی تا به امروز تعداد کیف پول های دارای ویژگی Changelly swap بسیار بیشتر از موارد ذکر شده در بالا است 🙂

اولین کسی باشید که درباره همه ابزارها و به روزرسانی های جدید Changelly اطلاعات کسب می کند. ما را دنبال در:

توییتر

فیس بوک

تلگرام

Reddit

یوتیوب

مبادله های خوب ، # پیوندها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me