HEDG ، قیمت آن در اواخر سال 2019 سر به فلک می کشد و بنابراین موقعیت خود را در 30 ارز رمزپایه برتر تضمین می کند ، اکنون برای مبادله رمزپایه بدون درز در Changelly در دسترس است. HEDG هم اکنون از طریق ویزا یا مسترکارت برای خرید در دسترس است.

HedgeTrade (HEDG) رمز اصلی این پلت فرم با عنوان است HedgeTrade.com, جایی که بهترین معامله گران جهان با ارسال پیش بینی های حرکت خود در بازار دانش خود را به اشتراک می گذارند. سپس کاربران می توانند آن پیش بینی ها را با نشانه های HEDG خریداری کنند. اگر پیش بینی درست شود ، معامله گر سود می برد ، در غیر این صورت ، پاداش به سرمایه گذار برمی گردد. چنین الگویی ساده و دارای قرارداد ، تعامل بین مشاوران بازار و سرمایه گذاران را شفاف و سودمند می کند.

قیمت رمز HEDG از نوامبر 2019 بیش از 5 برابر افزایش یافته است ، در نتیجه توجه جامعه رمزنگاری جهانی را به خود جلب می کند. امروزه این رمز در تعدادی از صرافی های ارز رمزنگاری شده قابل معامله است.

ساده ترین راه برای افزودن HEDG به مجموعه رمزنگاری خود ، خرید آن در Changelly است. برای شروع سود در پیش بینی دقیق قیمت ، فقط باید HEDG را به عنوان ارز رمزنگاری مورد نظر خود انتخاب کنید ، نشانگرهای آدرس ارسال شده را وارد کنید و چند دقیقه صبر کنید تا HEDG به کیف پول رمزنگاری شما برسد. به دلیل اینکه Changelly وجوه کاربر را در سیستم عامل ذخیره نمی کند بلکه آنها را مستقیماً به کیف پول کاربر منتقل می کند ، کل فرآیند کاملاً ایمن است..

“رمز HEDG ما سوخت برای بازار پیش بینی های پویا HedgeTrade است. بنابراین ما تلاش می کنیم تا به طور مداوم برای معامله گران با استفاده از سیستم عامل خود راه حل های توکن ایجاد کنیم. فهرست HEDG در Changelly به جامعه HedgeTrade دسترسی به یک سرویس تبادل ارز رمزپایه پیشرو را می دهد. Changelly نه تنها مبادلات ارز رمزنگاری شده سریع با قیمت های رقابتی را ارائه می دهد ، بلکه معامله گران ما را قادر می سازد برای خرید HEDG گزینه کارت اعتباری داشته باشند. این همکاری هیجان انگیز با تبادل بسیار محبوب Changelly ، راهی عظیم برای تأمین ارزش به کاربران ما به HedgeTrade می دهد. “

دیوید واسلن ، مدیر عامل شرکت & بنیانگذار HedgeTrade.

“HEDG پروژه ای بوده است که من طی چند ماه گذشته آن را مشاهده کرده ام و نمی توانم از ایجاد همکاری با Changelly خوشحال باشم. HEDG اکنون برای کل مشتریان ما در دسترس خواهد بود و از همه می خواهد که واقعاً درگیر شوند. “

اریک بنز ، مدیرعامل Changelly

درباره Hedgetrade

HedgeTrade یک بستر تجارت اجتماعی مبتنی بر بلاکچین است که پیش بینی دقیق قیمت ارزهای رمزپایه و فراتر از آن را تحریک می کند. معامله گران باتجربه می توانند پیش بینی های مربوط به تغییرات قیمت را در یک “طرح اصلی” با قرارداد هوشمند انجام دهند. برای تهیه نسخه پشتیبان از پیش بینی خود ، معامله گران مقادیر مختلفی از نشانه های HEDG را در نظر می گیرند. پس از آن معامله گران جدیدتر می توانند در بازار پیش بینی گشت و گذار کنند ، برای مشاهده برترین معامله گران ، صفحه رهبران را مشاهده کنند و خرید هر یک از طرح های ارسال شده با HEDG را انتخاب کنند..

اگر یک پیش بینی درست شود ، همه برنده می شوند. معامله گر سهام خود را پس می گیرد و از فروش Blueprints پیش بینی خود درآمد کسب می کند ، در حالی که همه افراد درگیر از اطلاعات دقیق تجاری بهره مند می شوند. اگر پیش بینی نادرست باشد ، معامله گر سهام خود را از دست می دهد و کسانی که پیش بینی را خریداری کرده اند بازپرداخت می شوند ، خریداران اولیه حتی سهمی از سهام از دست رفته را نیز دریافت می کنند. HedgeTrade یک مدل تجارت اجتماعی ایجاد کرده است که پیش بینی های دقیق را در یک اکوسیستم ساخته شده برای به حداکثر رساندن سودآوری برای همه کاربران ایجاد می کند.

درباره Changelly

Changelly یک مبادله رمزنگاری فوری غیر حضوری است که به عنوان واسطه بین مبادلات رمزنگاری و کاربران عمل می کند و دسترسی به بیش از 150 ارز رمزپایه را ارائه می دهد. ماموریت این شرکت این است که فرآیند مبادله را برای همه افرادی که می خواهند در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنند ، بدون دردسر انجام دهد. Changelly که از سال 2015 فعالیت می کند ، ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را جذب می کند که از محدودیت های بالا ، معاملات سریع و پشتیبانی 24 ساعته و 7 ساعته زندگی می کنند. Changelly دارای یک رابط بصری ، بهترین نرخ ارز و معاملات امن است.

برای کسانی که به دنبال مبادله رمزنگاری در حین حرکت هستند ، Changelly برنامه رسمی تلفن همراه خود را با مبادلات نرخ ثابت ارائه می دهد که برای بارگیری در AppStore و Google Play در دسترس است. برای کسانی که مایلند ارز رمزنگاری را با نرخ شناور مبادله کنند ، Changelly کمترین هزینه 0.25٪ را برای همه مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری ارائه می دهد.

Changelly API و یک ابزارک پرداخت قابل تنظیم را به هر سرویس رمزنگاری ارائه می دهد که می خواهد مخاطبان خود را گسترش دهد و گزینه های جدید مبادله را اجرا کند. ده ها مشاغل رمزنگاری در حال حاضر با استفاده از Changely’s API ، ویژگی مبادله فوری را به خدمات خود اضافه می کنند. این پلتفرم همچنین یک برنامه Affiliate را با مکانیزم 50 درصد تقسیم درآمد ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me