بررسی اجمالی مبادله غیرمتمرکز Binance (DEX)

Binance DEX – محصولی جدید برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده از Binance ، بزرگترین مبادله رمزنگاری براساس حجم کلی. وب سایت رسمی صرافی است https://www.binance.org/, و وب سایت مبادله Binance اصلی است https://www.binance.com/.

پیش بینی قیمت BNB ما را برای 20 بخوانید21

مخفف DEX مخفف “مبادله غیرمتمرکز” است – یک مدل حاکم برعکس مبادله متمرکز ناشی از تمایل جامعه برای کنترل بیشتر موجودی حساب و آوردن مرکز عدم تمرکز به بازار معاملات ارزهای رمزنگاری شده.

CEX & تفاوت های DEX

 • چیزی به عنوان تنظیم کننده مرکزی وجود ندارد ، DEX توسط جامعه تجار اداره می شود & اعتبارسنجی گره ها
 • مبادله ارز مستقیماً بین کاربران انجام می شود
 • مبادله DEX فاقد کیف پول است ، همه وجوه در کیف پول های شخصی کاربر ذخیره می شود

بخوان یک تحلیل دقیق مبادلات غیرمتمرکز در Cointelegraph.

زنجیره Binance توضیح داده شده است

اکسپلورر زنجیره ای Binance

Binance Chain یک است بلاکچین سیستم نرم افزاری که در ابتدا توسط Binance و جامعه توسعه داده شد. Binance Chain یک پروژه توسعه مبتنی بر جامعه است که بسیاری از توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان از سراسر جهان در آن فعالیت دارند. Binance DEX یک ویژگی تبادل غیرمتمرکز است که در بالای بلاک چین Binance Chain ایجاد شده است.

Binance DEX در بالای بلاک چین Binance Chain با BNB به عنوان یک ارز رمزپایه بومی ساخته شده است. بنابراین ، هر معامله BNB مرتبط با DEX را می توان در Binance Chain explorer یافت – https://explorer.binance.org. هیچ شواهدی از یک نامه سفید Binance Chain وجود ندارد به جز بخش اسناد رسمی.

اصول طراحی زنجیره Binance

زنجیره بلوک Binance از اجماع Tendermint Byzantine Fault Tolerance (BFT) استفاده می کند. به طور خلاصه ، معماری blockchain به شرح زیر است:

بلاکچین بومی Binance در همکاری نزدیک با جامعه مبادله Binance برای تهیه موارد زیر ساخته شده است:

 • ایمنی وجوه معامله گران – کلیدهای خصوصی خود را کاملاً کنترل می کنید
 • موتور تطبیق سریع ، قابل اعتماد و غیرمتمرکز: هدف این است که 1 بار بار بلوک ، با یک تأیید کسب کنید.
 • کارمزد کم برای همه معامله گران نگهدارنده BNB و همچنین نقدینگی جامد برای همه جفت های تجاری
 • فرایند معاملات منصفانه و راحت برای همه فعالان بازار ، به هر معنی
 • سیستم مبتنی بر بلاکچین قابل توسعه و انعطاف پذیر برای توسعه بیشتر بازار معاملات ارزهای رمزنگاری شده

در Binance Chain چه کاری می توانید انجام دهید?

 • ارسال و دریافت BNB
 • نشانه های جدید صادر کنید
 • نشانه های ارسال ، دریافت ، رایت / نعناع و فریز / یخ زدایی را از بین ببرید
 • پیشنهاد ایجاد جفت معاملاتی بین دو نشان مختلف
 • سفارشات خرید یا فروش دارایی را از طریق جفت های تجاری ایجاد شده در زنجیره ارسال کنید

اگر شما علاقه مند به پشتیبانی از Binance Chain و همچنین همه ارزهای رمزپایه ای هستید که روی آن کار می کنند, دستورالعمل ها را دنبال کنید در مورد نحوه اجرای یک گره کامل.

حاکمیت Binance DEX

هر صاحب سکه BNB (اکنون بومی Binance Chain با موفقیت از Ethereum’s ERC-20 به BEP2 مهاجرت کرده است) حق ارائه پیشنهادات برای لیست / حذف جفت های تجاری در Binance DEX ، صدور توکن های جدید و غیره را دارد..

روند انتشار توکن جدید مبتنی بر BEP2. تمام نشانه های جدید فقط در برابر BNB قابل معامله هستند ، می توان اطلاعات بیشتری یافت اینجا.

این نحوه پیشنهاد در زنجیره Binance است. آستانه سپرده پیشنهادی برای شبکه اصلی 1000 BNB است.

رهنمودهایی در مورد نحوه افزودن جفت های معاملاتی برای رمز خود # بایننس DEXhttps://t.co/Iazrj4mJeX pic.twitter.com/2kaRVSodZQ

– Binance DEX (Binance_DEX) 21 ژوئن 2019

Binance Exchange VS Binance DEX: جوانب مثبت & منفی ها

مبادله Binance

Binance DEX

اداره شده توسط شرکت Binance Holdings Limited تحت صلاحیت مالتا انجمن & گره های واجد شرایط
امنیت دارایی ها وجوه توزیع شده و توسط شرکت Binance اداره می شود هر معامله گر کیف پول متصل به خود و کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را دارد
مقدار سکه های ذکر شده 1،268 سکه ذکر شده 25 سکه ذکر شده
سپرده ها سپرده ها با هر ارز رمزنگاری شده ای که در بورس ذکر شده باشد ، انجام می شود. همچنین ، گزینه ای برای خرید سکه به طور مستقیم با دلار آمریکا یا یورو وجود دارد. سپرده ها از طریق کیف پول بومی Trust یا کیف پول شخص ثالث پشتیبانی شده توسط Binance DEX در Binance Coin (BNB) ساخته می شوند..
هزینه ها مدل سازنده-سازنده؛ در صورت پرداخت BNB ، 0.1٪ هزینه معاملات عمومی و 25٪ تخفیف ، به علاوه تخفیف بر اساس سهام BNB و حجم معاملات 30 روزه. هزینه های برداشت براساس شرایط فعلی زنجیره بلوک به طور خاص برای هر سکه. هزینه معاملات 0.1٪ برای پرداخت غیر BNB ، 0.04٪ در BNB است. هزینه معاملات توسط معتبرین (گره ها) از طریق روش رأی دادن به پیشنهادات کنترل و تنظیم می شود. بدون هزینه برداشت.
سفارش تطابق سفارشات در سرورهای Binance تطبیق داده می شوند و پردازش می شوند. سفارشات توسط گره های Binance Chain ، با زمان تطبیق – 1 ثانیه اجرا می شوند.
پایگاه کد نرم افزار اختصاصی منبع باز
فهرست دارایی های جدید به طور رسمی ، هیچ لیست هزینه حداقل یا ثابت وجود ندارد. برخی می گویند قیمت آن 400 BTC است. هزینه لیست به 1000 BNB ثابت می شود.
بازرگانی مارجین تجارت مارجین – بله هنوز معامله حاشیه ای وجود ندارد

اعتماد به کیف پول

به عنوان بخشی از راه اندازی DEX ، Binance کیف پول اعتماد خود را برای ذخیره ارزهای رمزپایه توسعه داده است. در این مقاله ، ما به یک آموزش ویدئویی در مورد چگونگی شروع معاملات در Binance DEX با آن محدود خواهیم شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=kI6UiqudBng

آخرین اخبار Binance Dex

Dogecoin (DOGE) در Binance Dex به صورت زنده ادامه دارد! چنین معاملات ، جفت های زیادی: DOGE / BNB ، DOGE / BTC ، DOGE / USDT ، DOGE / PAX و DOGE / USDC.

این مورد یک استثنا است ، زیرا پیشرفت فن آوری جدید چندان زیاد وجود ندارد (حدس می زنم هرگز در مورد این فناوری نبود). کاربران / جامعه گسترده و مشهور است "مدیر عامل سابق" (سرفه کردن @الون ماسک) کمک می کند!

لذت بردن! https://t.co/zMuYuLSvmF

– CZ Binance (cz_binance) 5 جولای 2019

نتیجه

ساختار Binance Chain برای ارائه معاملات سریع ، کارآمد و قابل اعتماد در چارچوب مبادلات غیرمتمرکز واقعاً تیز است. علاوه بر این ، Binance به عمد از اجرای بستر ایجاد قراردادهای هوشمند به منظور تمرکز در تجارت ارزهای رمزپایه خودداری کرد.

تعداد محدود اعتبارسنجان واجد شرایط و انتخاب آنها به این معنی است که مبادله در شکل خالص آن غیر متمرکز نیست. با این وجود یافتن پروژه های واقعاً غیرمتمرکز در سطح طراحی حتی در میان 10 پروژه برتر رمزنگاری چالش برانگیز است.

ما برای Binance DEX آرزوی توسعه فعال و شکوفایی بیشتر داریم!

BNB را در Changelly بخرید & تجارت در Binance DEX

تبادل BNB در Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map