UNUS SED LEO رمز جدیدی است که برای گسترش قابلیت های همه کاربران بستر و خدمات iFinex (از جمله صرافی Bitfinex) ایجاد شده است. این توکن برای مقابله با بحرانی که پس از صرافی متهم به استفاده غیرقانونی از وجوه رمزنگاری Tether ارائه شده توسط دادستانی نیویورک ایجاد شده است ، طراحی شده است..

صرافی Bitfinex توکن خود را منتشر کرد ، Unus Sed Leo (LEO). فقط در مدت یک ماه ارز رمزنگاری شده توانست 80٪ رشد کند و در Top-20 CoinMarketCap قرار گیرد. با این حال ، تاریخچه پروژه و همچنین شهرت توسعه دهندگان ، بسیاری از سرمایه گذاران را نگران می کند. ارز رمزنگاری شده LEO چیست؟ آیا او چشم اندازی برای رشد دارد؟ LEO را از کجا بخریم و آیا ارزشش را دارد؟ بیایید با Changelly به این موضوع پی ببریم!

UNUS SED LEO (LEO) مبدا

سال 2018 برای Bitfinex بسیار دشوار بود. دادستانی کل شهر نیویورک iFinex را به پنهانکاری ضرر 850 میلیون دلاری متهم کرد. طبق گفته دادستانی ، این مبلغ به Crypto Capital Corp ، یک دفتر پاناما که پردازش پرداخت دیجیتال را انجام می دهد ، منتقل شده است. بیشتر پول از صندوق های مشتری Bitfinex برداشت شد. دفتر دادستانی پیشنهاد می کند که ذخایر Tether Limited کسری بودجه را پوشش داده است ، شرکتی که متعلق به iFinex نیز هست.

به روزرسانی: Bitfinex (iFinex) و Tether از تصمیم دیروز دادگاه عالی نیویورک تجدید نظر می کنند. جزئیات را اینجا ببینید: https://t.co/zw24DiQHHW

– CoinDesk (CoinDesk) 20 آگوست 2019

بورس به منظور اصلاح خود در نزد سرمایه گذاران ، موضوع توکن خود را اعلام کرد ، به همین دلیل قرار است کسری بودجه را پوشش دهد. در ماه مه 2019 ، Unus Sed Leo Limited در iFinex ظاهر شد ، که ایجاد و تبلیغ ارز رمزنگاری شده به همین نام به او سپرده شد.

توسعه دهندگان طی یک IEO بسته (پیشنهاد مبادله اولیه) یک میلیارد نشانه تولید کردند و آنها را به قیمت 1 USDT فروختند. Bitfinex هر ماه 27٪ از سود خود را صرف خرید توکن با نرخ بازار می کند. سکه های خریداری شده سوزانده می شوند. پول در بودجه گذاشته می شود.

نشانه های لئو سوخته

Bitfinex برای اثبات شفافیت اهداف خود ، اطلاعات مربوط به رمزهای خریداری شده و سوزانده شده و همچنین اطلاعات مربوط به معاملات را منتشر می کند. بخش ویژه ای در وب سایت رسمی ایجاد شده است.

ارزش UNUS SED LEO (LEO)

سه عملکرد اصلی سکه وجود دارد:

  • دوباره پر کردن بودجه Bitfinex ؛
  • گسترش فرصت ها برای مشتریان خدمات؛
  • توسعه اکوسیستم iFinex.

همانند سکه Binance (BNB) در Binance ، LEO به عنوان یک سکه داخلی مبادله عمل می کند ، استفاده از آن چندین مزیت را به همراه دارد:

  • هزینه کمیسیون Bitfinex و Ethfinex برای دارندگان سکه 15٪ کاهش می یابد. این تخفیف برای همه جفت ارزهای رمزپایه ، از جمله جفتهایی با پول های ثابت ، اعمال می شود. برای استفاده از گزینه کافی است حداقل یک سکه روی حساب داشته باشید.
  • کارمزد افرادی که بیش از 5000 USDT را در ارز رمزنگاری شده ذخیره می کنند ، 10٪ دیگر کاهش می یابد (کل پس انداز – 25٪).
  • به ازای هر 10000 USDT که در LEO برگزار می شود ، ماهانه 0.05٪ تخفیف اضافی تعلق می گیرد.
  • دارندگان بیش از 50 میلیون سکه 25٪ تخفیف در برداشت ارز (اعم از دیجیتال و فیات) و معاملات حاشیه دریافت می کنند. علاوه بر این ، آنها هزینه های اضافی برای برداشت وجوه معادل 2 میلیون دلار پرداخت نمی کنند.

LEO یک رمز سودمند در سرویس های جدید است که iFinex قصد دارد آن را توسعه دهد. این مشتقات Bitfinex ، IFinex IEO Platform ، Dazaar ، μFinex ، Betfinex و EOSfinex هستند. به دارندگان سکه قول تخفیف در استفاده از خدمات و همچنین شرایط ویژه معاملات حاشیه ای و کار با مشتقات (معاملات آتی ، اختیارات و غیره) داده شده است..

با رشد سرمایه بازار ، ارزش هر نشانه افزایش می یابد. معامله گران می توانند از تفاوت نرخ سود کسب کنند و لحظه ای که با کاهش کمیسیون معاملات روبرو شد ، بسیاری از کاربرانی که در IEO شرکت نکردند اما همچنین می خواهند سکه دریافت کنند ، الهام بخش بودند..

قیمت لئو

در 21 مه 2019 altcoin وارد بازار شد و در حال حاضر با 1.05 دلار معامله می شد. در پایان ماه ، قیمت هموار افزایش یافت و به 1.35 دلار رسید. ارزش بازار در آن دوره حدود 10 ده میلیون تخمین زده شده است. Cryptocurrency از رتبه 271 در رتبه بندی CoinMarketCap آغاز شد.

در نیمه اول ماه ژوئن ، OKEx لیست LEO را اعلام کرد و نرخ بلافاصله به 1.98 دلار رسید. سرمایه از یک میلیارد دلار فراتر رفته است. در کمال تعجب همه ، مرحله بعدی اصلاح تقریباً در قیمت های بازار مشاهده نشد.

UNUS SED LEO (LEO) ، بومی bitfinex توکن ، اکنون در OKEx ذکر شده است.

لطفاً برنامه زنده را یادداشت کنید: https://t.co/3aPFcTPce0 pic.twitter.com/aDF202pjYt

– OKEx (OKEx) 12 ژوئن 2019

دلیل چنین پویایی سریع در بازار چیست؟ دلایل مختلفی وجود دارد:

  • محبوبیت Bitfinex. علی رغم رسوائی های مکرر و شهرت آلوده ، این صرافی همچنان یکی از بزرگترین و معتبرترین بازیگران بازار است. بنابراین ، انتشار ارز رمزنگاری شده خود در جامعه با استقبال مثبت مواجه شد. این واقعیت مشهود است که فقط در عرض چند روز یک میلیارد نشانه فروخته شد.
  • برنامه وفاداری جذاب. فقط یک کاهش در کمیسیون ها به طور قابل توجهی علاقه به پروژه را افزایش داد و باعث تحریک قدرت پویایی بازار شد. گردش روزانه معاملات 10.3 میلیارد دلار بود. این شاخص باورنکردنی دارایی است که فقط یک ماه از عمر آن گذشته است. علاوه بر این ، توسعه دهندگان قبلاً “موج جدیدی از پاداش” را اعلام کرده اند.
  • علاقه سرمایه گذاران. اعتقاد بر این است که حداکثر ترجیحات برای سرمایه گذاران بزرگ می تواند منجر به انحصار بازار توسط نهنگ ها شود. اما نمی توان این واقعیت را یادآوری کرد که دقیقاً به دلیل شرایط مطلوب این نهنگ ها به شدت سکه می خرند.
تیکر LEO
قیمت سکه 1.07 دلار
بازگشت سرمایه 1.49٪
رتبه بازار شماره 13
درپوش بازار 1،067،243،705 دلار
گردش در گردش / عرضه کل 999،498،893 LEO / 999،498،893 LEO
ATH / ATL 2.00 دلار / 1.03 دلار

UNUS SED LEO آخرین اخبار

علی رغم محدودیت های اعمال شده توسط صرافی Bitfinex در خرید نشانه های LEO توسط ساکنان ایالات متحده ، چندین سرمایه گذار از خارج از کشور توانستند آنها را از طریق واسطه های شخص ثالث خریداری کنند..

به طور خاص ، سرمایه گذاری در نشانه های LEO توسط Arrington XRP Capital از سیاتل و Arca از لس آنجلس انجام شد. نمایندگان هر دو شرکت تایید کردند که آنها از طریق اشخاص ثالث به دلایل کاملا قانونی توکن دریافت کردند.

این وکیل همچنین اظهار داشت که Tether در سال 2017 به Bitfinex سرویس داده و از خط مشی کاربر صرافی تبعیت کرده است که از 30 ژانویه همان سال کار با ساکنان نیویورک را ممنوع کرده است.

تجارت UNUS SED LEO (LEO)?

نه استخراج PoW و نه استخراج PoS فراهم نیست. تمام سکه های صادر شده در حین فروش بسته توزیع می شد. کسانی که هنوز وقت سوختن نداشته اند در گردش هستند. تنها راه دریافت LEO خرید در صرافی ها است.

تبادل BTC ETH دلار آمریکا USDT
Bitfinex
OKEx
C2CX

کیف پول UNUS SED LEO (LEO)

ذخیره سازی دارایی مشکلی ندارد. LEO یک رمز استاندارد ERC20 است که بر اساس Ethereum و EOS صادر شده است. این مورد توسط بسیاری از کیف پول های رمزنگاری محبوب ، از جمله پذیرفته شده است MyEtherWallet, imToken, جکس, MetaMask, ترزور, لجر نانو اس و دیگران. با بهترین بررسی کیف پول Ethereum 19 می توانید کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید. برای انتخاب کیف پول EOS ، لطفاً به بررسی EOS ما مراجعه کنید.

تنها نکته این است که برای دریافت تخفیف در پرداخت کمیسیون ، باید سکه ها را در حساب Bitfinex خود نگه دارید. این نکته برای بسیاری از کاربرانی که پس از درگیری با دادستانی و داستان با Tether به مبادله اعتماد ندارند ، مناسب نیست. علاوه بر این ، همه معتقد نیستند که قیمت یک دارایی افزایش می یابد.

خلاصه UNUS SED LEO

پتانسیل سکه رشد هنوز به اتمام نرسیده است. اگر این اصلاح پویایی فعلی را شکسته نکند ، و iFinex همچنان به ارائه خدمات جدید ادامه دهد ، قیمت ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد. تجزیه و تحلیل نرخ ماهانه نشان می دهد که حداکثر افزایش قیمت هنوز در انتظار نیست. در مورد تصحیح ، تا به امروز ، هرگز شاخص های شدیدی سقوط نکرده است. چشم اندازهای روشن فقط با درگیری با دادستان کل تاریک می شود.

افزودن LEO به اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده می تواند یک استراتژی سودآور برای سرمایه گذاران باتجربه باشد. شرط اصلی این است که متوجه تغییر روند در زمان شوید و در صورت شروع به کاهش قیمت سکه ها را از بین ببرید. بیش از 5-10٪ از نمونه کارها را برای دارایی اختصاص ندهید.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly و Changelly PRO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me