وقتی صحبت از استخراج است ، معمولاً منظور ما این است که سکوهای استخراج شما محاسبات دشوار را انجام می دهند تا به بلوک جایزه برسند. XYO ، با این حال ، تعریف معدن را دوباره تعریف کرد و فرآیندی کاملاً متفاوت را ایجاد کرد. در حالی که نتیجه یکسان است ، اما نفس تازه ای برای علاقه مندان به بلاکچین است و حتی امکان بیشتری برای سکه ها و توکن های آینده فراهم می کند.

از آنجا که این یک ایده بدیع است ، تیم Changelly تصمیم گرفت که یک راهنمای ساده در مورد نحوه استخراج XYO بنویسد ، به افراد بیشتری اجازه می دهد وارد صحنه شوند. بنابراین ، بیایید هماهنگ شویم و شروع کنیم!

مبانی ارز رمزنگاری XYO

رمزنگاری XYO توضیح داده شده است

XYO توکن مبتنی بر ERC-20 است که در زنجیره بلوک Ethereum تاسیس شده و قراردادهای هوشمند XYO را تأمین می کند. این اولین بار در سال 2017 به بازار عرضه شد و از آن زمان به بعد همیشه بهتر و جالبتر می شد.

در حالی که این سیستم با همان اصول Ethereum کار می کند و سیستم قراردادهای هوشمند تقریباً یکسان است ، XYO تصمیم گرفت نحوه عملکرد سیستم پشت استخراج را تغییر دهد. مبنای این تغییر ، فناوری فضایی است. این مجموعه ای از داده ها در مورد مکان های مختلف در سراسر جهان است. این می تواند داده های کاملاً متفاوتی باشد ، از دما گرفته تا مقدار گوسفند در مایل مربع. و این داده ها باید از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل شوند.

مشکلی در این زمینه وجود دارد: باید از مکانهای خاصی جمع آوری شود. بنابراین ، برای استخراج نشانه های بیشتر ، باید از مکان هایی که می توان داده های جغرافیایی را جمع آوری کرد بازدید کنید.

این امر موجب کمبود رمز می شود و سرمایه گذاران بیشتر و علاقه مندان به رمزنگاری را به مشارکت دعوت می کند. و هرچه تعداد افراد بیشتری به زنجیره بلوک وارد شود ، ارزش رمز ارزشی بیشتر خواهد بود. ناگفته نماند که با محبوبیت بیشتر ، حتی ممکن است امکانات بیشتری برای استفاده از فناوری بلاکچین در دنیای واقعی وجود داشته باشد. مخصوصاً با فناوری جدید فضایی. بنابراین ، چگونه در استخراج رمز XYO اعمال می شود?

استخراج XYO چگونه کار می کند

در حالی که روند استخراج برای XYO متفاوت است ، اما بسیار مشابه کار می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، هنگام استخراج XYO ، دکل استخراج شما در حال انجام است شاهدان مقید به جای محاسبات پیچیده برای دریافت جایزه. شاهد یک سیستم بی اعتماد است که به دو گره غیر مرتبط اجازه می دهد یکدیگر را شناسایی و گزارش کنند. اگر آن گزارش ها معتبر باشند ، ثابت می کنند که هر دو در این مکان و زمان بوده اند.

سپس آن گزارش ها در گره سوم بایگانی می شوند ، که بایگانی نامیده می شود. این داده های جمع آوری شده را ایمن نگه می دارد تا اینکه گره چهارم ، پیشگویی ، آن را برای شخص علاقه مند به خرید آن پیدا کند. آنها هزینه آن را در توکن های XYO پرداخت می کنند ، بخشی از آن به گره هایی که داده ها را به اشتراک گذاشته اند پرداخت می شود.

اگر داده های یکسانی توسط چندین گره به اشتراک گذاشته شود ، آن پرداخت بین هر گره مرتبط با شاهد مقید تقسیم می شود. این گره ها توسط کلیدهای پرداخت مشخصی که در دست دارند تعیین می شوند. توکن های XYO مبتنی بر نشانه های ERC-20 هستند ، بنابراین می توانید آنها را در بسیاری از مبادلات مبادله کنید.

Geomining چیست

Geomining روش جدیدی برای استخراج سکه یا رمز ارز رمزنگاری شده است. اساساً ، این یک برنامه کاملاً جدید بلاکچین است که مبتنی بر فناوری فضایی است. برای بدست آوردن داده های مورد نیاز از این طریق ، باید آنها را در یک مکان خاص جمع آوری کنید. داده ها می توانند در هر مکان مورد توجه باشند. تا زمانی که مهمانی هایی بخواهند آن را بخرند ، XYO رمزهای خود را دریافت خواهید کرد و استخراج را با موفقیت انجام می دهید.

چرخ دنده معدن مورد نیاز نیز متفاوت است. برای XYO ، شما باید کیت Geomining به اصطلاح داشته باشید که از رایانه و / یا چراغ های بلوتوث تشکیل شده است که می تواند چراغ های مشابه را در نزدیکی تشخیص دهد. سپس این اطلاعات جمع آوری می شود و اگر کیت شما به اینترنت دسترسی دارد ، گزارش می شود. در غیر اینصورت ، باید بعداً آن را متصل کنید.

با این حال ، بیشترین تفاوت بین استخراج معمولی و Geomining در م softwareلفه نرم افزار است. در حالی که معمولاً این دکل استخراج است که با حل وظایف لازم ، سنگین می کند ، و این نرم افزار فقط تلاش های آن را هدایت می کند ، در Geomining کاملاً برعکس است.

از آنجا که به فرآیندهای محاسبات سنگین احتیاج ندارد ، بیشتر کارها در اینجا توسط نرم افزار انجام می شود. در واقع ، بیشتر سخت افزارهای استخراج برای Geomining عمدتا به عنوان یک رله بین نرم افزار و بلاکچین عمل می کنند. این بدان معناست که شما نیازی به ساخت یک دکل استخراج قدرتمند ندارید ، می توانید پس انداز زیادی کنید.

خط پایین

Geomining یک مفهوم جدید و هیجان انگیز برای دنیای ارزهای رمزپایه است. این نه تنها به شما امکان می دهد بدون صرف هزینه زیاد در دکل استخراج و قبض های برق ، علامت گذاری کنید ، بلکه از معدنچیان رمزنگاری برای خارج شدن و سفر نیز پشتیبانی می کند که بسیار عالی است.

در حالی که ممکن است در حال حاضر کمی لبه های آن لبه داشته باشد ، فقط چند وقت طول می کشد تا XYO به یکی از محصولات اصلی رمزنگاری تبدیل شود و افراد بیشتری استخراج آن را شروع کنند. یا می خواهد؟ با ما همراه باشید و از مفاهیم جذاب استخراج معدن مطلع شوید!

درباره Changelly