اخیراً Changelly با Kcash – کیف پول رمزنگاری چند ارزه که بالاترین تعداد انواع ارز را در جهان پشتیبانی می کند ، همکاری کرد. مدیرعامل ما اریک بنز مصاحبه ای با مدیر عامل Kcash و بنیانگذار Xuejiao Zhu انجام داد تا برنامه های شرکت در آینده را به همراه دیدگاه شخصی Xuejiao Zhu درباره موضوعات اصلی که جامعه جهانی رمزنگاری را بیشتر آزار می دهد ، رمزگذاری کند. مصاحبه زیر را بخوانید و Kcash را با کلیک یک دکمه بارگیری کنید!

اریک بنز:

هزاران دارایی موجود در یک کیف پول رمزنگاری! عجب جذاب به نظر می رسد چگونه توانستید به آن برسید؟ آیا باید درک کنم که تمام دارایی های ذکر شده در Kcex را می توان در کیف پول Kcash نگهداری کرد?

Xuejiao Zhu:

به عنوان یک کیف پول غیرمتمرکز ، Kcash کاملاً با پروتکل های BIP39 و BIP44 در پروتکل اساسی مطابقت دارد ، به همین دلیل یک کیف پول می تواند ارز دیجیتال چندین بلاکچین را با استفاده از تنها یک مجموعه عبارتی (در قالب 12 کلمه انگلیسی) مدیریت کند برای پشتیبان گیری و نگهداری از آن برای کاربران مناسب است. در همان زمان ، تیم Kcash تحت نظارت مداوم در حال توسعه و ادغام پروژه های برجسته بلاکچین ، در حال توسعه صنعت بلاکچین بوده است. در حال حاضر ، Kcash از شبکه های اصلی بلاکچین مانند BTC / ETH / EOS / BCH و بسیاری دیگر از دارایی های قراردادی مبتنی بر این شبکه ها پشتیبانی کرده است..

برای پشتیبانی از هر ارز رمزنگاری شده ، تیم فنی Kcash با مطالعه کد منبع پروژه و کیف پول آن ، سازوکار اجماع ، الگوریتم های استخراج و امضا و سایر محتوای اصلی شروع به کار می کند ، به این ترتیب می توانیم از ذخیره سازی و انتقال ایمن دارایی اطمینان حاصل کنیم. به منظور بهبود تجربه کاربر ، ما همچنین از طرح پشتیبان سرویس چند کیف پول استفاده می کنیم ، که سرعت تعامل با شبکه P2P را در به دست آوردن داده های معامله و انتقال اطلاعات معامله بسیار بهبود می بخشد ، علاوه بر اطمینان از امنیت ، کارایی و روان بودن کاربر را نیز بهبود می بخشد تجربه.

Kcex و Kcash سیستم های مستقلی هستند: کیف پول Kcash عمدتا خدمات کیف پول غیرمتمرکز را به کاربران ارائه می دهد. Kcex با Huobi cloud همکاری می کند و از این رو فن آوری تجارت ارائه شده توسط متقاضیان را به اشتراک می گذارد و اطمینان حاصل می کند که کاربران تجربه تجارت درجه یک را دارند و تمام نیازهای آنها در ذخیره سازی امن و انتقال وجوه تأمین می شود.

اریک بنز:

اخیراً شما API Changelly را در داخل کیف پول Kcash پیاده سازی کرده اید ، بنابراین به کاربران اجازه می دهید ارزهای رمزپایه را در رابط کیف پول مبادله کنند. مراحل بعدی توسعه کیف پول چیست؟?

Xuejiao Zhu:

ذخیره سازی امن و معاملات یکپارچه ارز دیجیتال از نیازهای اصلی کاربران در این مرحله است. Kcash به دلیل خدمات کارآمد و پایدار خود ، ذخیره سازی ارز دیجیتال امن و راحت ، بیش از 2 میلیون کاربر اعتماد و اعتبار را کسب کرده است. در عین حال ، ادغام API با Changelly گام مهمی برای ما است. در حال حاضر ما خدمات تبادل متمرکز Kcex ، KEX غیر متمرکز و کیف پول داخلی Kcash را با Exchange Change داریم. بنابراین می توانیم نیازهای مختلف کاربران را برآورده کنیم. مرحله بعدی بهینه سازی و یکپارچه سازی خدمات مربوطه در اسرع وقت است تا انتقال دارایی کاربران راحت تر و کارآمدتر باشد.

از آنجا که کیف پول ورودی و دروازه ورود بلاکچین است ، ما توجه بیشتری به ارتباط پول دیجیتال با دنیای سنتی خواهیم داشت. جدا از این ، ما همچنین با استفاده از کارت بانکی پول دیجیتال موجود Kcard و Kchain خودکار ، جزئیات پرداخت و برنامه را بررسی خواهیم کرد..

اریک بنز:

اخیراً بحثهای زیادی پیرامون موضوع امنیت و ناشناس ماندن در صنعت رمزنگاری وجود دارد. برای جلوگیری از هک و ضرر و زیان کاربران در Kcash چه کاری انجام می دهید؟ مرز بین امنیت و ناشناس بودن کاربران کجاست؟?

Xuejiao Zhu:

تیم Kcash بیش از پنج سال است که درگیر توسعه کیف پول Cryptocurrency است. ما یک تیم فنی حرفه ای با تجربه چشمگیر در صنعت بلاکچین داریم. در تمام محصولات و خدمات ارائه شده ، هیچ گاه ضرر دارایی صورت نگرفته است. به طور خاص برای کیف پول های Kcash ، ما اقدامات پیشرفته ای را برای اطمینان از ایمنی و امنیت دارایی های کاربران انجام داده ایم:

هنگام ایجاد کیف پول ، ما از پروتکل استاندارد BIP برای تولید عبارت / کلید خصوصی mnemoniс به صورت محلی در تلفن همراه کاربر استفاده می کنیم و آن را فقط در آنجا ذخیره می کنیم. از این طریق می توانیم امنیت مطلق را تضمین کنیم ، زیرا هیچ عبارتی از عبارت mnemonic در اینترنت وجود ندارد و حتی در صورت قطع اتصال ، می توانید ایجاد کیف پول را کامل کنید. برای اطمینان از ذخیره امن عبارت mnemonic در تلفن همراه ، از رمزنگاری جعبه شن و ماسه PKDF + AES + استفاده می کنیم. در همان زمان ، در انتقال داده های اطلاعاتی ، ما از سیستم های رمزگذاری چندگانه NONCE + AES + RSA استفاده می کنیم. هنگامی که نیاز به تعامل با سرور داریم ، داده های کیف پول محلی از طریق رمزگذاری های متعدد منتقل می شوند. جدا از آن ، بهینه سازی های امنیتی بسیاری برای یک شبکه بلاکچین خاص وجود دارد ، مانند لیست سیاه ، هشدارهای تقلب و غیره.

در حال حاضر ، برای اطمینان از امنیت دارایی های کاربران عادی ، باید این عادت را داشته باشیم که آنها کنترل کامل دارایی را داشته باشند ، مالکیت 100٪ به معنای 100٪ مسئولیت حضانت است. بنابراین ، مهمترین وظیفه کیف پول آموزش و راهنمایی کاربران است تا آنها عبارات / کلیدهای خصوصی را فقط در صورت امکان بصورت آفلاین و بدون عبور آن از اینترنت ذخیره کنند و روشهای مختلف ذخیره سازی را برای مبالغ مختلف و غیره اعمال کنند..

با توجه به امنیت و ناشناس ماندن ، Kcast عمدتا خدمات کیف پول غیرمتمرکز را ارائه می دهد. بسیاری از عملکردهای مربوط به محصول را می توان روی زنجیره پردازش کرد. اعم از انتقال پول ، تماس با قرارداد ، dapp و غیره ، شامل اطلاعات شخصی کاربر نیست. تعداد کمی از خدمات متمرکز ، در چارچوب انطباق ، تداخل و کسب غیرضروری اطلاعات شخصی کاربران را به حداقل می رساند.

اریک بنز:

آیا شما برنامه هایی در مورد مبادله رمز KCASH (به عنوان مثال ، برای اجرای شبکه اصلی KCASH یا انتقال رمز به زنجیره بایننس) دارید ، یا اینکه شما بر روی بلاکچین Ethereum کار می کنید?

Xuejiao Zhu:

Kcash فقط کیف پول نیست. همانطور که در مقاله سفید خود معرفی کردیم ، کیف پول فقط محصولات سطح ابتدایی ما هستند. با داشتن کیف پول به عنوان هسته اصلی ، ما “Alipay آینده” را قرار می دهیم تا یک سرویس دهنده متشکل از سه قسمت تشکیل دهیم: Kchain ، کیف پول APP ، کارت بانکی ارز دیجیتال ، به منظور دستیابی به ارتباط بی نقص بین ارز رمزنگاری شده و دنیای واقعی ، پذیرش دارایی های دیجیتال و در معاملات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر ، زنجیره عمومی Kchain ما در حال توسعه مداوم است. Kchain به “پرداخت” و “مالی” اشاره دارد که یک بلاکچین با کارایی بالا ، پایداری بالا و در دسترس بودن بالا است که توزیع ، تبادل و انتقال دارایی های دیجیتال را تضمین می کند. از نظر پرداخت ، ما به یک راه حل منحصر به فرد رسیده ایم که با سرعت معامله ، هزینه های بیش از حد ، نوسانات ارز و غیره سروکار دارد. در آینده به مخاطبان اعلام خواهد شد. KCASH در آنجا به عنوان سوخت و مبنای ارز رمزنگاری شده عمل می کند. وقتی زنجیره عمومی ظاهر شد ، ما KCASH را به زنجیره عمومی خود تغییر خواهیم داد.

اریک بنز:

نگرش شما نسبت به همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد سکه برج میزان چیست؟ آیا شما اعتقاد دارید که دولت ایالات متحده شایسته توجه برنامه های فیس بوک برای اجرای ارز رمزنگاری شده خود را حفظ می کند?

Xuejiao Zhu:

برای من ، هنگام صحبت در مورد سکه فیس بوک ، مهمترین نگرانی ارزش “سکه” نیست ، بلکه تأثیر “دایره بزرگ دوستان فیس بوک” در زمینه پرداخت است. در حال حاضر ، این پروژه بیش از 2 میلیارد دلار بوده است ، با چنین حجم عظیمی ، هنگامی كه فیس بوك به درخواست خود برای ترسیم بازیکنان به اندازه كافی ثروتمند اعتماد كند ، برای آزمایش های بعدی “خاك” غنی خواهد داشت. ما می دانیم که دشوارترین کاربرد blockchains “ایجاد اجماع” است. اگر بازیکنان کافی وجود داشته باشد ، شرکای کافی برای همکاری مشترک با هم وجود دارند. در صورت موفقیت ، برای پرداخت بلاکچین مانند “رسیدن به آسمان در یک محدود” است.

با این حال ، به عنوان پرداخت بلاکچین ، Libra با دو مشکل عمده روبرو است ، یکی مسائل نظارتی که ذکر کردید ، و شرایط فعلی این موضوع را کاملا اثبات کرده است. اینکه ترازو خواهد مرد یا نه عامل تعیین کننده ای است. یکی دیگر از موارد زیر است: برای متقاضیان بلاکچین ، Libra یک زنجیره اتحاد است که نمی توان آن را به عنوان یک پروژه بلاکچین کاملاً غیرمتمرکز قلمداد کرد. تبدیل آن نیمه کاره است.

علاوه بر این ، شما به تنظیم ترازو توسط دولت ایالات متحده اشاره کردید. خواه در مورد حریم خصوصی باشد یا حملات سایبری ، اصل مقررات دولت ایالات متحده اطمینان از قابلیت کنترل است. اما از طرف دیگر ارز دیجیتال روند بزرگی است. آنچه کشورها باید در نظر بگیرند این است که اگر موج در زمان مناسب هدایت و تنظیم نشود ، احتمالاً فرصت را از دست می دهند و در نهایت اجازه می دهند موقعیت مالی ارز مجازی آینده عبور کند. این تعادلی است که دولت ایالات متحده و حتی دولت های سراسر جهان برای تعادل لازم دارند.

اریک بنز:

به نظر شما کدام صنایع می توانند بیشترین بهره را ببرند (از نظر جنبه های پولی و فنی) از اجرای راه حل های بلاکچین?

Xuejiao Zhu:

ما معتقدیم که صنعت مالی امیدوار کننده ترین حوزه کاربرد برای فناوری بلاکچین است ، بنابراین Kcash همچنین بخش مالی خود را گسترش داده است ، به ویژه در زمینه پرداخت.

از آنجا که صنعت مالی خود تأیید می کند که هزینه واقعی اطلاعات زیاد است ، تقاضای اجماع گسترده نیز وجود دارد ، صنعت به طور طبیعی حاوی مقدار زیادی داده خام است و تعداد شرکت کنندگان می توانند اثر شبکه ای ایجاد کنند ، بنابراین بلاکچین با صنعت مالی تناسب بالاتری دارد. به طور خاص ، بلاکچین ها در بخش مالی بسیاری از برنامه های اصلی مانند پرداخت های مرزی ، تسویه حساب و تسویه حساب ، انتشار و تجارت اوراق بهادار و اسکناس های تخفیفی استفاده می کنند. علاوه بر این ، در تعدادی از اسناد دولتی ، بارها به فناوری بلاکچین اشاره شده است تا به طور فعالانه برنامه را در بخش مالی ترویج دهد ، و می توان نوآوری صنعتی را که به ارمغان می آورد.

در زمینه مالی ، Kcash بیشتر روی پرداخت تمرکز دارد. ترکیبی از زنجیره بلوک و پرداخت می تواند امنیت ، احراز هویت و پردازش داده ها را فعال کند. علاوه بر این ، پرداخت از طریق بلاکچین یک پرداخت مستقیم به نقطه است ، حذف واسطه ای که رابطه تولید صنعت پرداخت را بسیار تغییر می دهد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

اریک بنز:

آیا شما اعتقاد دارید که مفهوم “زندگی در رمزنگاری” روزی امکان پذیر خواهد شد؟ اگر چنین باشد ، سرانجام چه زمانی اتفاق خواهد افتاد?

Xuejiao Zhu:

این سوال به زبان چینی این است: آیا “بلاکچین +” آینده است?

من شخصاً شعار “بلاکچین + همه چیز” را دوست ندارم. ارزش بلاکچین خود در تمرکززدایی است که مشکل اعتبار را برطرف می کند. اگر فن آوری بالغ باشد ، همانطور که گفته می شود ، نیازی به شخص ثالث برای تضمین اعتماد نیست. بنابراین ، من فکر می کنم که استفاده از blockchain + در مرحله اول باید با “معضل اعتبار” نیز روبرو باشد. به عنوان مثال ، صنعت مالی ، مانند حمایت از حق چاپ ، مانند زنجیره تأمین. اینها اولین مناطقی هستند که بلاک چین تغییر شکل می دهد. در پنج سال قابل پیش بینی ، با بلوغ فناوری بلاکچین ، تغییرات و تأثیرات عمیقی در این صنایع ایجاد می شود.

اریک بنز:

قیمت BTC در پایان سال 2020 چقدر خواهد بود?

Xuejiao Zhu:

30000-50000 دلار

اریک بنز:

اگر فرصتی داشتید که از ساتوشی سوالی بپرسید ، چه سوالی داشت?

Xuejiao Zhu:

آیا این دوران شکوفایی است که شما می خواهید?

(از یک طرف ، بیت کوین واقعاً خود را ثابت کرد ، از نظر تعداد معامله گران ، قیمت و اجماع ، هیچ کس خفه نخواهد شد ، اما از طرف دیگر ، هزاران ارز رمزنگاری شده دیگر که از فناوری بیت کوین گرفته شده اند و همه در تلاشند تا خط با هدف اصلی کاغذ سفید صادر شده توسط ناکاموتو)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me