در نوامبر 2018 ، تقریباً در ابتدای وجود خود ، Bitcoin Satoshi Vision (یا BSV) با رشد سریع در برابر تمایل به بازار همه ارزهای رمزپایه ، همه را تحت تأثیر قرار داد..

اخبار رمزنگاری در حال روشن کردن افزایش قیمت و رشد سرمایه بازار بود که به سرعت جایگاه 7 را در میان سکه های دیگر به دست آورد.

از امروز ، altcoin در بین ارزهای دیجیتال با ارزش بازار 1.5 میلیارد دلار و قیمت در رتبه 9 قرار دارد که بسیار کمتر از ابتدا است. این امر ناامیدی بزرگی برای سرمایه گذاران رقم زد.

با این حال ، این لزوماً به این معنی نیست که بعداً سود خود را به دست نمی آورند. شاید نه در کوتاه مدت ، اما در بلند مدت BSV پتانسیل بالایی برای رشد برجسته دارد.

Bitcoin SV چیست؟?

Bitcoin SV (BSV) یک آلت کوین جدید است که در نتیجه یک هارد فورک بلاک چین Bitcoin Cash در 15 نوامبر 2019 به وجود آمد. altcoin جدید دیگر که در نتیجه تقسیم ظاهر شد ، BCH ABC یا Bitcoin Cash اصلی است. در حالی که BSV در ابتدا به عنوان “بیت کوین جدید” ارائه می شد و کریگ S رایت ادعا می کرد Satoshi Nakamoto واقعی است ، BCH ABC به عنوان BCH سنتی با رهبر سابق پروژه راجر ور.

درباره وضعیت هارد فورک اطلاعات بیشتری کسب کنید و مصاحبه های دو جبهه پیشین آن را بخوانید

این جدایی ناشی از مخالفت در جامعه BCH در مورد به روزرسانی های برنامه ریزی شده برای codebase بود که توسط توسعه دهنده اصلی Amaury Sechet منتشر شده است ، که اخیراً ترک کردن بیت کوین نامحدود.

Сraig Wright ، که در حال حاضر جامعه BSV را رهبری می کند ، معتقد بود که ارتقا announced اعلام شده برای یکی از مهمترین چالشهای Bitcoin Cash – مقیاس پذیری کافی نیست. در حال حاضر تیم آنها علاوه بر مقیاس پذیری به سایر م componentsلفه های اصلی ایده اصلی BCH پایبند است: ایجاد سطح بالایی از امنیت ، هزینه معاملات کم و راحتی کارگران معدن و سرمایه گذاران نهادی.

نام پروژه Bitcoin SV
نماد سهام BSV
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
کورر قیمت 85.77 دلار
کورر تأمین / کل تأمین 17،854،986 BSV / 21،000،000 BSV
بازگشت سرمایه از زمان راه اندازی -2.87٪
تاریخ عرضه 15 نوامبر 2018
وب سایت رسمی https://bitcoinsv.io/

تجزیه و تحلیل تاریخچه قیمت Bitcoin SV (BSV)

نمودار قیمت BSV

در نوامبر 2018 ، ارزش رمز ارز BSV 88 دلار بود. فقط در طی دو روز ، دو برابر شد و یک هفته بعد به 240 دلار رسید. تند تند بودن توسط دو عامل ایجاد شده است. در مرحله اول ، در روزهای اول معاملات ، مبادلات برتر شروع به پذیرفتن فعال سکه کردند ، به این دلیل که این پروژه مربوط به بیت کوین است. ثانیاً ، به دلیل ارتباط مشابه با BTC ، سرمایه گذاران برای خرید دارایی جدید هجوم آوردند.

در پایان ماه قیمت به شدت کاهش یافته و به 37 دلار رسیده بود. بسیاری از کاربران نمی توانستند BSV را از صرافی Poloniex خارج کنند و عملیات معاملات با نقص فنی انجام شد. بعداً ، مدیریت سایت این مشکل را برطرف کرد ، اما هیچ کس دلیل آن را بیان نکرد.

مرحله دوم رشد در آغاز دسامبر رخ داد. قیمت سکه تا 100 دلار افزایش یافت و سرمایه به 2 میلیارد دلار نزدیک شد. پیش از این هیچ داده ای در مورد سرمایه بازار وجود ندارد. تقریباً برای یک ماه نرخ تنظیم شد. با این حال ، در پایان سال ، دوباره شروع به کار کرد. قیمت به حداکثر ماه نوامبر نرسید. برای چندین روز در سطح 110-120 دلار ماند.

شکست Bitcoin SV: حذف انبوه

اولین سیستم عامل تصمیم به خلاص شدن از شر altcoin ، مبادله Binance بود. یکی از رهبران آن ، Changpen Zhao ، کریگ رایت را به دلیل حدس و گمان در مورد نام Satoshi Nakamoto به شدت انتقاد کرد. وی همچنین ارز رمزنگاری شده را “سمی” خواند. اکثر کاربران بورس از تصمیم دولت پشتیبانی می کنند. لیست رسمی برای 22 آوریل برنامه ریزی شده بود.

یکی دیگر از تبادلات برتر ، Kraken ، یک نظرسنجی در مورد کاربران انجام داد که آیا آنها BSV را یک دارایی غیر ضروری می دانند. بیش از 70٪ پاسخ دهندگان پاسخ “بله” را داده اند ، بنابراین در تاریخ 1 مه ، ارز رمزنگاری شده از این سیستم عامل نیز ناپدید شد.

ShapeShift حذف لیست را اعلام کرد. علاوه بر این ، چهره های شناخته شده در بازار ارزهای رمزنگاری شده: آنتونی پمپلیانو ، جیمی سانگ ، ویتالیک بوترین و بسیاری دیگر “برای مسدود کردن Bitcoin SV” تماس می گیرند. در توییتر ، حتی برچسب جدیدی به نام #DelistBSV ظاهر شد.

تمام رویدادها در قیمت ارز رمزپایه به شرح زیر منعکس شده است:

نمودار حذف لیست

تجزیه و تحلیل فنی Bitcoin SV

خوب ، در واقع هیچ تجزیه و تحلیل فنی از ارز رمزنگاری شده Bitcoin SV وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل BSV از چندین معامله گر ارائه شده است & تحلیلگران در TradingView.

تجزیه و تحلیل فنی bsv

پیش بینی قیمت Bitcoin SV (BSV) برای سال های 2020 ، 2022 و 2025

اگر اکنون نگاهی به پیش بینی قیمت SV Bitcoin SV داشته باشید ، به این نتیجه خواهید رسید که آنها در بلندمدت به فکر عملکرد BSV هستند و سکه را به عنوان پتانسیل سرمایه گذاری بالا ارزیابی می کنند.

شماره 1 پیش بینی قیمت WalletInvestor برای سال های 2020 ، 2021 و 2025

طبق گفته WalletInvestor ، Bitcoin SV یک سرمایه گذاری بلند مدت عالی است. سکه BSV باید تا بالا برود 190 دلار در یک سال. در سال 2021 ، قیمت می تواند به پایین بیاید 175 دلار. علاوه بر این ، در سال 2025 ، قیمت سکه خواهد رسید 682.904 دلار.

شماره 2 پیش بینی قیمت صعودی DigitalCoinPrice برای سال 2020 ، 2025

قیمت Bitcoin SV (BSV) با توجه به داده های پیش بینی شده در آینده افزایش خواهد یافت. در سال 2020 ، نرخ تغییر چشمگیری نخواهد کرد. 1 BSV برابر خواهد بود 139.25 دلار. تا سال 2025 ، قیمت به تدریج رشد خواهد کرد 347.27 دلار.

شماره 3 پیش بینی قیمت TradingBeasts برای سال 2020 ، 2022

به گفته این منبع ، امسال نرخ بیت کوین SV اندکی افزایش خواهد یافت 126.3 دلار. در سال 2022 ، قیمت خواهد رسید 200 دلار نقطه.

شماره 4 ویتالیک بوترین کاملاً مخالف BSV است

بله نه ، من با نقشه راه بیت کوین ، PoW و غیره اختلاف نظر دارم ، اما آنها سعی می کنند کاری را انجام دهند که کاملاً عالی باشد. BSV یک آتش خالص مخزن است.

– vitalik.eth (VitalikButerin) 25 دسامبر 2018

شماره 5 WhalePanda با ویتالیک موافق است:

سلام CalvinAyre, hodlonautنام اصلی ریکاردو اسپاگنی است.

لطفاً 5 هزار دلار بیت کوین برای من ارسال کنید ، نه BSV دلار از آنجا که این یک برداشت بی ارزش است.https://t.co/oOEydcJFBa

– WhalePanda (@ WhalePanda) 11 آوریل 2019

شماره 6 چارلی لی ، خالق Litecoin ، درباره BSV:

اشتباه نکن من از BSV پشتیبانی نمی کنم. من فقط شوخی کردم.

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 9 نوامبر 2018

شماره 7 راجر نظر

این نوعی نگرش است که همه باید داشته باشند.

هر چیزی که م worksثر است را در آغوش بگیرید.

مواردی را که نمی گذارد نادیده بگیرید.#BCH #BSV #Eth #XMR #ZEC # XRP # بازارهای رایگان https://t.co/ZXHtipEAjP

– راجر ور (rogerkver) 31 ژانویه 2019

شماره 8 بنیانگذار CobraBitcoin ، Bitcointalk و Bitcoin.org.

زمان فروش همه BSV من است. بیت کوین بی ارزش.

– Cøbra (CobraBitcoin) 7 ژانویه 2019

افکار نهایی در مورد قیمت آینده BSV

علیرغم رد BSV از طرفداران بیشمار BTC ، ایده های اساسی در برنامه توسعه Bitcoin SV برای تجارت و تصویب جهانی ارز رمزپایه جالب است. بنابراین ، در این مقاله ، ما هیچ پیش بینی قیمت BSV ، سیاست زیاد و عدم اطمینان را به شما ارائه نمی دهیم.

BSV را با بهترین نرخ خریداری کنید

[add-changelly-widget from = usd to = bsv]

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me