سکه EOS فقط در ابتدای راه است. هم از نظر مشخصات فنی و هم از نظر مقیاس اهداف ، از ارزهای رمزپایه جدا است. یک واقعیت اثبات کننده ساده – بیش از 4 میلیارد دلار در طول ICO جمع شده است.

هدف EOS تبدیل شدن به یک راه حل درجه شرکت برای استقرار برنامه های غیرمتمرکز است. تیم پروژه رویکردی کاملاً مسئولانه نسبت به اسناد فنی پروژه ، ظاهر رسانه و حضور کلی در صنعت نشان می دهد. این واقعیت به سکه کمک کرد تا مورد توجه برخی از سرمایه گذاران بزرگ قرار گیرد و یکی از بزرگترین سرمایه های بازار در صنعت را افزایش دهد.

در اینجا آخرین آخرین پیش بینی قیمت ما برای سال 2020 در ارز رمزنگاری شده EOS آورده شده است.

EOS چیست و چرا سرمایه گذاران به آن اعتقاد دارند?

عکس dan larimer eosدانیل لاریمر

Block.one تیم توسعه (بنیانگذار EOS) ، به رهبری Dan Larimer ، خوش شانس بود که بسیاری از مردم را مجاب کرد که به سودآوری پروژه ایمان داشته باشند. از همان ابتدا ، آنها ایجاد یک سیستم عامل توزیع شده با قراردادهای هوشمند مانند Ethereum اما بسیار بهتر را اعلام کردند. بنابراین EOS بلافاصله به عنوان “قاتل ETH” اعلام شد.

خود مفهوم و روش اجرای پروژه برای کاربران بسیار جذاب بود. اگر در یک زمان اتریوم به یک موفقیت بزرگ تبدیل شود و هنوز هم تقاضای زیادی داشته باشد ، اگر چنین چیزی ظاهر شود ، اما چندین برابر قوی تر ، چه اتفاقی می افتد?

این پروژه عمدتا به ارائه یک شبکه پایدار برای برنامه های غیرمتمرکز اختصاص یافته است. معماری EOS به گونه ای طراحی شده است که به آن امکان می دهد توسعه دهندگان DApps را به راحتی در اختیار شما قرار دهد ، به روزرسانی و بازیابی اشکال کند. همچنین ، به عنوان یک شبکه بلاکچین ، EOS قادر به ایجاد ارتباطات ایمن ، محافظت از داده ها و مقاومت در برابر سانسور است.

با این حال ، سکه کاملاً به نوسانات بازار و محبوبیت بیت کوین وابسته است. به نظر می رسد تاریخچه قیمت EOS با وجود موقعیت امن سکه به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه اصلی و توجه زیاد سرمایه گذاران نهادی ، رفتار کلی بازار را دنبال می کند. هنوز هم ، پیش بینی قیمت EOS آینده امیدوار کننده سکه و شانس های قوی را برای پیشرفت هم در قیمت و هم در ویژگی های محصول نشان می دهد.

تاریخچه قیمت EOS کاملاً موفق است. بازار قابل درک آن در کنار تکنیک فنی تیم ، رشد پایدار و حضور مثبت رسانه ای را برای آن فراهم کرده است. پیش بینی های قیمت EOS بسیار امیدوار کننده بود و به سکه کمک کرد تا به یکی از بخشهای اصلی صنعت تبدیل شود ، که هنوز هم باقی مانده است.

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل EOS را می توانید در اینجا مشاهده کنید BitcoinWiki.

داده های بازار EOS

نام پروژه EOSIO
نماد سهام EOS
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
تاریخ عرضه 2017
وب سایت رسمی https://eos.io/

قیمت زنده EOS

تحلیل قیمت رمزنگاری EOS

تاریخچه نمودار eos cryptoنمودار قیمت ارز رمزنگاری شده EOS

در ژوئیه 2017 ، هنگامی که توکن ها فقط در صرافی های رمزنگاری ظاهر شدند ، قیمت EOS تنها یک سنت بود. با این حال ، به دلیل تبلیغات و تبلیغات هدفمند پروژه در رسانه ها ، یک ماه بعد ارزش سکه به 1 دلار افزایش یافت و پس از 2 ماه به 5 دلار رسید.

سرمایه بازار EOS از 200 میلیون دلار فراتر رفت و ارز رمزنگاری شده وارد 20 رتبه برتر جهانی شد.

در ماه سپتامبر ، زمانی که اکثر ارزهای رمزپایه دیگر در حال رشد بودند ، قیمت EOS به 60 سنت کاهش یافت. کارشناسان کاهش شدید نرخ ارز را با رشد فعال نزدیکترین رقبای EOS (Ethereum و NEM) و افزایش بی اعتمادی به توسعه دهندگان نسبت می دهند..

نمودار قیمت eos در سال 2017EOS در سپتامبر 2017

کارشناسان متوجه شدند که همه چشم اندازهای EOS فقط به صورت متن وجود دارد. توسعه دهندگان از آنها در صفحات سایت خود تعریف می کنند. علاوه بر این ، در توضیح ICO آمده است که EOS فقط نشانه داخلی سیستم عامل آینده است و ارزش جداگانه ای ندارد. یعنی در صورت عدم موفقیت ، سپرده گذاران با کوهی از سکه های بی فایده باقی می مانند.

با این وجود ، توسعه دهندگان موفق به افزایش علاقه به پروژه خود شدند. دن لریمر اطمینان داد که به زودی همه شبکه های بزرگ تجاری به زنجیره بلوکی روی خواهند آورد. با این حال ، به شکل فعلی ، قادر به پردازش جریان عظیمی از معاملات نیست.

EOS با مقیاس پذیری عالی خود می تواند به راحتی چندین میلیون تراکنش در ثانیه را مدیریت کند. علاوه بر این ، پهنای باند شبکه مستقیماً به تعداد سکه های متمرکز شده در دارنده بستگی دارد. هرچه سرمایه گذار نشانه بیشتری کسب کند ، فرصت بیشتری برای راه اندازی برنامه خود پیدا می کند.

چنین استدلال هایی بر بسیاری از نمایندگان مشاغل تأثیرگذار است که قصد دارند پروژه های خود را در بلاکچین مستقر کنند.

نمودار قیمت و نوسانات EOS در سال 2019قیمت EOS در سال 2019

تجزیه و تحلیل فنی EOS

خوب ، در واقع هیچ تخصص تجزیه و تحلیل فنی ارز رمزنگاری شده EOS وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل EOS چندین معامله گر وجود دارد & تحلیلگران در TradingView.

تجزیه و تحلیل فنی eos 2020پیش بینی های بازار EOS در TradingView ؛ تصویر در تاریخ 19/9/23 گرفته شده است

پیش بینی قیمت EOS برای سال های 2020 ، 2022 و 2025

EOS رقبای زیادی دارد که در همان مسیر در حال توسعه هستند. Tezos ، Tauchain ، Aeternity و Quantum نیز خود را به عنوان سیستم عامل های غیرمتمرکز برای راه اندازی سریع برنامه ها قرار می دهند. اگر حداقل یکی از آنها شلیک کند ، شانس موفقیت EOS بسیار کمتر است.

Larimer به عادت خود در چرخاندن پروژه ها ، جمع آوری سود و ترک بازی معروف است. این همان کاری است که او با Bit Shares و Stemit انجام داد ، آنها را در طول ICO ارتقا داد و سپس ترک کردند ، و آنها به سرعت موقعیت های خود را از دست دادند. بنابراین چه چیزی در انتظار ارز رمزنگاری شده EOS است؟ بیایید به چند نظر نگاه کنیم. در اینجا پیش بینی های آینده قیمت EOS برای سال های 2020 و 2025 آورده شده است.

شماره 1 پیش بینی قیمت EOS WalletInvestor برای سال 2020 و 2025

WalletInvestor ارز رمزنگاری شده EOS را به عنوان یک گزینه عالی بلند مدت برای سرمایه گذاری می داند. در سال 2020 ، قیمت سکه EOS می تواند افزایش یابد بازگشت به 6.104 دلار. در سال 2025 ، قیمت می تواند تا 30 دلار تغییر کند. بنابراین ، با توجه به این سرویس پیش بینی ، انتظار می رود در ابتدای سال 2020 زمان بهتری برای خرید EOS داشته باشید!

شماره 2 پیش بینی قیمت TradingBeasts برای سال 2020 و 2022

در سال 2020 ، قیمت سکه EOS ممکن است کمی به افزایش یابد 4.425 دلار. در سه سال آینده ، نرخ افزایش خواهد یافت 6.97 دلار.

شماره 3 پیش بینی قیمت DigitalCoinPrice EOS برای سال 2020 و 2025

طبق منبع DigitalCoinPrice ، قیمت سکه EOS افزایش می یابد. سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده EOS بسیار سودآور است. در سال 2020 ، قیمت کمی افزایش می یابد 8.12 دلار. از منظر طولانی مدت ، رمزنگاری EOS می تواند به تبدیل شود 18.06 دلار در سال 2025.

شماره 4 دیدگاه اسکات ملکر

اسکات ملکر ، تاجر در Texas West Capital ، نظر خود را در مورد قیمت آینده EOS می گوید. او می گوید ، که قطعا EOS سقوط خواهد کرد.

EOS دلار هفتگی

آخ. نمایه حجم خروجی از الگو ضعیف است ، بنابراین برخی معتقدند که معتبر نیست. برای من یک alt alt با حجم خوب پیدا کنید … این نشان دهنده کل تاریخ قیمت در Binance است. جالب اینجاست که قیمت برای مقاومت مجدد در برابر مجدد تمیز کردن خط گردن بالا رفت. pic.twitter.com/b3wanTorHM

– گرگ همه خیابان ها (@ scottmelker) 5 آگوست 2019

EOS F.A.Q.

نحوه خرید رمزنگاری EOS?

خرید سکه EOS در بسیاری از سیستم عامل ها آسان است. اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده EOS را با استفاده از کارت اعتباری خود (USD ، EUR ، GBP) به صورت ناشناس خریداری کنید ، می توانید از بستر Changelly استفاده کنید.

EOS Crypto برای چه استفاده می شود?

می توانید سکه های EOS را بین کیف پول ارسال ، نگهداری یا دریافت کنید. این امر آن را به یک سیستم پرداخت سریع و رایگان تبدیل می کند.

آیا ارز رمزنگاری شده EOS سرمایه خوبی است?

آیا اکنون می توان در ارز رمزنگاری شده EOS سرمایه گذاری کرد؟ این پروژه یک بستر عالی برای dApps ارائه می دهد. اگر توسعه دهندگان به بهبود سیستم ادامه دهند ، رمزنگاری EOS قیمت خود را افزایش می دهد.

EOS را با بهترین نرخ خریداری کنید

[add-changelly-widget from = usd to = eos]

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me