روزهای اول ، پس از راه اندازی شبکه اصلی Filecoin ، با اتهامات آشوبگران و تخلیه قیمت معدنچیان مشخص شد. با این حال ، بنیانگذار پروژه ، خوان بنت ، همه منتقدان را رد می کند و ادعا می کند که همه چیز طبق برنامه پیش می رود. در همان زمان ، قیمت سکه FIL درست پس از شروع شبکه اصلی کاهش یافت و سعی در اصلاح آن داشت. با Filecoin چه می گذرد؟ بیایید یک بررسی کلی از پروژه Filecoin انجام دهیم و سعی کنیم آینده آن را رقم بزنیم.

ارزش Filecoin

آزمایشگاه های پروتکل از کالیفرنیا ، ایالات متحده ، آغاز کار پروژه Filecoin را در سال 2014 اعلام کردند. هدف اصلی آن ایجاد یک سرویس غیرمتمرکز برای ذخیره سازی توزیع شده اطلاعات مختلف است. در داخل پروژه ، یک پروتکل ارتباطی جدید IPFS (سیستم پرونده بین سیاره ای) ایجاد شد ، که قرار بود جایگزین HTTP منسوخ شود.

سازندگان Filecoin با ذهنیت خود می خواهند در فضای ذخیره سازی با غول هایی مانند Google ، Amazon یا Dropbox رقابت کنند. بنابراین ، توسعه دهندگان یک شبکه توزیع شده برای ذخیره اطلاعات بسیار متنوعی از هر اندازه ، اعم از یک فایل منفرد یا پایگاه داده های عظیم ایجاد می کنند..

در طول آزمایش ، قراردادهای آتی Filecoin در ICO از طریق سکه ها منعقد شد. قیمت آنها حدود 3 تا 10 دلار بود. پس از راه اندازی شبکه اصلی ، قیمت Filecoin تا 105 دلار افزایش یافت. روز بعد ، این نرخ دو بار کاهش یافت و به 53 دلار رسید. در همین حال ، جاستین سان تیم Filecoin را به ریختن قیمت دارایی متهم کرد.

از کلاهبرداری در اینجا خارج می شوید؟ 1.5 میلیون $ FIL در ازای هر دلار 200 دلار به ارزش 300 میلیون دلار. اکنون قیمت زیر 60 دلار است. 70٪ پایین بدون قفل هیچ اطلاعیه ای به انجمن داده نشده است. چقدر می فروشید? juanbenet Filecoin خوبه? VitalikButerin SEC_Enforcement https://t.co/qYqJzgolyX pic.twitter.com/hGpMvDxSMO

– جاستین سان&# 127774؛ (justinsuntron) 16 اکتبر 2020

به گفته سان ، بنیانگذاران Filecoin توافق نامه ای را که با تمام سرمایه گذاران در FIL تحت مفهوم SAFT امضا کردند ، نقض کردند. خوان بنت اتهامات سان را دروغ خواند. به گفته وی ، تیم پروژه FIL را نفروخت.

در مورد این مزخرفات جاستین سان – این اتهامات کاملاً نادرست است. نه PL و نه هیچ یک از اعضای تیم FIL را به اتهام او فروختند. & بزرگی مضحک تجارت که ادعا می کند ما دروغ بزرگی است. https://t.co/c21EFjyINd

– خوان بنت (juanbenet) 19 اکتبر 2020

بنت به مقاله Verge مراجعه كرد و اظهار داشت كه رئيس بنياد ترون براي دريافت سود كلاهبرداري كرد. وی اتهامات وارد شده علیه آزمایشگاه های پروتکل را تلاشی برای سرقت موفقیت می داند.

Filecoin قیمت زنده

Filecoin قیمت ICO

همانطور که قبلاً در مقاله بررسی Filecoin گفتیم ، ارز رمزنگاری شده FIL در سال 2017 بمب گذاری می کرد. در طی این پیشنهاد اولیه ، 257 میلیون دلار فروخته شد. 200 میلیون دلار از آنها در اولین ساعت پیش فروش فروخته شد. ICO در بستر CoinList صورت گرفت ، برنامه ای که قرار بود فقط توسط ساکنان تایید شده ایالات متحده استفاده شود. سرمایه گذاران زیادی از جمله Winklevoss Capital ، گروه ارزهای دیجیتال ، Andreessen Horowitz ، Naval Ravikant و Y Combinator وجود داشتند.

پیش بینی قیمت Filecoin برای 2020-2025

طبق تجزیه و تحلیل فنی کاربران در مورد Trading View ، نظرات بحث برانگیزی درباره آینده Filecoin وجود دارد. برخی از معامله گران می گویند که بیش از حد هیاهوی تبلیغاتی و FOMO روی سکه FIL وجود دارد. مردم روند نزولی نمودار Filecoin را مشاهده می کنند. بنابراین دو سناریو برای فعالیت های آینده وجود دارد: شما می توانید سکه FIL را کوتاه کنید ، یا می توانید فرصتی را بخرید و Filecoin را با قیمت پایین تری بخرید و در آینده سود کسب کنید..

با در نظر گرفتن اعداد و ارقام ، پیش بینی قیمت بر اساس هوش مصنوعی ، مانند Wallet Investor و Digital Coin Price ، همین ارقام را پیش بینی می کند. بنابراین ، تا پایان سال 2020 ، قیمت سکه FIL احتمالاً می رسد 60 دلار. ارز رمزنگاری شده Filecoin ممکن است موقعیت خود را تا سال 2022 حفظ کند که به یک واحد صعودی برسد صد دلار در سال 2023 ، قیمت می تواند دوباره تا حد پایین بیاید 84 دلار. با این حال ، سکه FIL ممکن است به عدد 150 دلار قیمت تا پایان سال 2025.

Filecoin Future – خلاصه

پروژه Filecoin در حال ظهور و ظهور است. در اینجا فقط برخی از مزایای آن ذکر شده است که در حال حاضر نیمی از موفقیت را تضمین می کنند:

  • پردازش سریع اطلاعات و وجود گزینه های دیگر هنگام انتخاب گره هایی که این سرویس را ارائه می دهند.
  • رمزگذاری اولیه اطلاعات ؛
  • بیشتر توکن ها برای بازپرداخت ماینرها هستند.
  • انطباق با الزامات و مقررات قانونی در زمینه ارزهای رمزپایه ؛
  • توانایی مقیاس دهی سریع شبکه.

انگیزه کارگران معدن کافی است زیرا پاداش به 25٪ افزایش یافته است. بنابراین ارز رمزنگاری شده برای کاربران عادی که می خواهند از این سرویس ها استفاده کنند و همچنین افرادی که بیشتر به فناوری بلاکچین علاقه مند هستند جذاب است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me