Holo یک وسیله اعتباری غیر مالی داخلی است که به مالک اجازه می دهد فضای میزبانی اضافی را به اشتراک بگذارد تا دیگران بتوانند برنامه های خود را اجرا کنند. یک مزیت اصلی Holochain این است که هر دستگاه در شبکه ثبت نام امن خود را دریافت می کند و می تواند به طور مستقل عمل کند و همچنین برای تبادل داده و پشتیبانی از راه حل های غیرمتمرکز با سایر دستگاه های شبکه تعامل دارد..

قبل از راه اندازی Mainnet ، Holochain مبتنی بر شبکه Ethereum بود و رمز ارز HOT رمزهای ERC-20 بود. اکنون در Holo ، می توانید با استفاده از زبانهای مختلف dApps ایجاد کنید: JavaScript یا Lisp با پشتیبانی از CSS و HTML.

چشم انداز ارز رمزنگاری شده Holochain چیست؟ پیش بینی قیمت HOT برای سال 2020 چیست؟ بیایید با Changelly به این موضوع پی ببریم!

ارزش بنیادی هولوچین

پلت فرم Holochain کاملاً منحصر به فرد است زیرا به جای فناوری معمول PoS و PoW ، از الگوریتم DHT (Distributed Hash Table) استفاده می کند. استفاده از این الگوریتم به شما امکان می دهد شبکه Holochain را مقیاس پذیرتر کنید. برای معاملات بین دو نفر در شبکه ، دریافت تأیید از شرکت کنندگان شبکه و ضبط آن در بلاکچین ضروری نیست. آنها می توانند زنجیره خودشان را ایجاد کنند و در داخل آن پرداخت کنند.

از فناوری ارائه شده توسط Holochain می توان در موارد زیر استفاده کرد:

  • شبکه های اجتماعی؛
  • زنجیره های تأمین؛
  • شرکت های خصوصی؛
  • سیستم عامل های p2p ؛
  • برنامه های مشترک.

ویژگی جالب Holochain توانایی پشتیبانی آن از طیف گسترده ای از سیستم های اجماع یا هماهنگی بین کاربران است. به عنوان مثال ، Holochain ممکن است شامل آنچه که سیستم توافق اثبات سرویس نامیده می شود ، هنگامی که کاربر پس از ارائه خدمات به کاربر دیگر پاداش دریافت می کند ، باشد..

کاربران Holochain توسط شبکه peer to peer به یکدیگر متصل می شوند. هیچ سرور متمرکز ، ذخیره سازی داده و پردازش عملکردهای برنامه وجود ندارد. هر دستگاه کاربر به عنوان یک سرور وب و ذخیره داده برای برنامه ها عمل می کند.

برای کریپتو کره ، ظاهر چنین شبکه ای به معنای موارد زیر است:

  • راه حل مسئله مقیاس پذیری. بلاک چین به دلیل اینکه کل شبکه معامله را تأیید می کند ، نمی تواند از پس بار برآید. در Holochain ، معاملات تنها توسط بخش کوچکی از شبکه ، شرکت کنندگان در یک بلاکچین جداگانه ، تأیید می شوند.
  • ذخیره سازی اطلاعات ایمن و ایمن. از لحاظ نظری دسترسی به داده های ذخیره شده بر اساس DHT امکان پذیر است ، احتمالاً با ایجاد درخواست هایی که گره های میزبان یک برنامه خاص به آنها پاسخ می دهند ، اما این عملا یک کار سخت گیرانه است.
  • سبک وزن با حداکثر ایمنی. اگر در یک برنامه بلاکچین غیرمتمرکز برای حداکثر امنیت ، باید کل بلاکچین یا حداقل قسمت آخر آن را بارگیری کنید (و این گیگابایت داده است) ، در Holochain کاربر در چارچوب بلاکچین کوچک خودش کار می کند. نیازی به بارگیری کل Holochain نیست.
  • مصرف برق را کاهش دهید. Holochain کمی برق مصرف می کند و حتی اگر بیش از اندازه شبکه Bitcoin باشد زیرا Holochain نیازی به کامپیوترهای قدرتمند و مزارع استخراج ندارد ، فقط یک لپ تاپ ساده یا حتی یک گوشی هوشمند کافی است.

برنامه های کاربردی در Holochain می توانند هر چیزی باشند: مالی ، زیرساختی ، غیر مالی. این پروژه عمدتاً با هدف تسهیل فعالیت شرکتهایی انجام می شود که به یک برنامه داخلی نیاز دارند که اطلاعات را بین گروهی از افراد توزیع و هماهنگ کند. این می تواند هم کارمندان باشد (بنیانگذاران پروژه کار شرکت های تدارکاتی را مثال می زنند) و هم کاربران (Holochain برای شبکه های اجتماعی مفید است).

نام پروژه هولوچین
نماد سهام داغ
نوع دارایی سکه
نوع شبکه Holochain (فناوری غیرمتمرکز بر اساس گره ها)
پروتکل اجماع DHT
کورر قیمت 0.000792 دلار
کورر تأمین / کل تأمین 133،214،575،156 HOT / 177،619،433،541 HOT
بازگشت سرمایه از زمان راه اندازی 8.12٪
تاریخ عرضه مارس 2018
وب سایت رسمی https://holochain.org/

تاریخچه قیمت Holochain

Holo از طریق ICO وارد بازار شد که از 29 مارس تا 28 آوریل 2018 برگزار شد. این کمپین بیش از 20 میلیون دلار درآمد داشت. این پروژه موفقیت نسبی داشت و نوسانات بیشتر قیمت آن را تأیید کرد.

در زمان ICO ارزش این توکن 0.0001 دلار بود. یک هفته بعد ، در 6 مه ، قیمت به 0.002 دلار افزایش یافت و سرمایه کل به یک سوم میلیارد دلار رسید. اما پس از آن نرخ به شدت کاهش یافت و تا ژانویه سال 2019 ، هولو در سطح 0،0003-0،0006 دلار نوسان کرد و فقط اندکی افزایش یافت.

در اواسط ژانویه ، ارز رمزپایه وارد دور جدیدی از رشد شد و تا به امروز هیچ شکست جدی وجود نداشته است. این اوج در 21 مه رخ داد ، قیمت یک رمز 0.0021 دلار بود و ارزش سرمایه تقریباً به 300 میلیون دلار رسید.

اکنون ، نرخ ارز بار دیگر کاهش یافته و در حدود 0.0007 دلار در نوسان است و سرمایه 104 میلیون دلار کاهش یافته است. امروز ، Holo با این پارامتر رتبه 51 را در رتبه بندی رمزنگاری به خود اختصاص داده است.

تاریخچه هولوچین

تجزیه و تحلیل فنی Holochain

خوب ، در واقع هیچ تجزیه و تحلیل فنی در مورد ارز رمزنگاری شده Holochain وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل HOT از چندین معامله گر ارائه شده است & تحلیلگران در TradingView.

تجزیه و تحلیل فنی داغپیش بینی های بازار Holochain (HOT) در TradingView؛ تصویر در تاریخ 09/3/19 گرفته شده است

اعتبار جامعه Holochain

اگر به نمودار Google Trends نگاهی بیندازیم ، می بینیم که نقاط اصلی بالا و پایین مربوط به تغییرات نمودار قیمت است. این بدان معناست که قیمت سکه به نوعی به محبوبیت سکه و وقایع مرتبط با آن بستگی دارد.

روند داغ و قیمت

نظرات تأثیرگذاران در مورد Holochain

خوان ویلاورده ، اقتصاددان و ریاضی دان ، که از سال 2012 درگیر تحلیل ارزهای رمزپایه است ، چندین ارز رمزپایه را با هم ترکیب کرده و در مورد این گروه صحبت کرده است. تیم های رمز ارز ، مانند EOS ، ADA (کاردانو) ، Holochain و دیگران ، در حال حاضر بر روی ایجاد اینترنت 3.0 کار می کنند. این یک نسخه ایمن و پایدار از شبکه جهانی وب است. بیشتر آنها در نهایت احتمال شکست دارند. با این حال ، مزایای بالقوه بسیار زیاد است. اگر پیشرفته ترین ارزهای رمزپایه در ایجاد اینترنت 3.0 موفق شوند ، ممکن است روزی به تریلیون دلار سرمایه برسند.

برخی از کاربران توییتر می توانند روند مثبت قیمت داغ را مشاهده کنند:

روند داغ داغ

میتوشی کاکو ، تحلیلگر فنی ، ادعا می کند که سکه HOT پتانسیل خود را در آینده نزدیک نشان می دهد:

وای! و درست مثل آن $ داغ دوباره به حالت اول برگشته است و با دادن یک سیگنال محوری “بالقوه” این هفته یک چرخه گان “اصلی” را تکمیل می کند. &# 128064؛ pic.twitter.com/rxVtBDF5H8

– میتوشی • جو &# 129489؛&# 128640؛ (CryptoSays) 21 آگوست 2019

اسکات ملکر نظر خود را در مورد آینده سکه Holochain با کاربران به اشتراک گذاشت:

$ داغ

نمودار روزانه. تقسیم انبوه گاو با RSI و MACD. کانال نزولی بی پایان – می خواهم قیمت بالاتر از EQ را ببینم. پشتیبانی کلید را در 11 سات انجام دهید. به نظر خوب میاد. pic.twitter.com/ykqQ4UrrLD

– گرگ همه خیابان ها (@ scottmelker) 23 جولای 2019

علاوه بر این ، مشاوران رمزنگاری معتقدند که خرید سکه های گرم HOT ضروری است:

هر روز از من می پرسند کدام # آلت خریدن.

اگر شما یک سرمایه گذار / هودلر و تازه وارد رمزنگاری هستید ، در اینجا پاسخ شماست.

یک سطل از این 6 آلت بخرید:پیوند $$ داغRVN دلار$ BNBREN دلارENJ دلار

همه آنها عملکرد بهتری داشته اند $ BTC امسال. همه آنها فقط غوطه ور شده اند. نوشته های عالی rn https://t.co/bOyzwdwJGu

– Satoshi Flipper (@ SatoshiFlipper) 21 جولای 2019

چه انتظاراتی از Holochain در سال های 2020-2025 دارد

افزایش قیمت در ابتدای سال 2019 نتیجه کار فعال برای محبوب کردن پروژه توسط توسعه دهندگان بود. نقشه راه و طرح راه اندازی شبکه بتا Holochain منتشر شد. موارد بعدی هنوز ناشناخته است ، اما توسعه دهندگان همچنان به طور فعال در رویدادهای بلاکچین شرکت می کنند و پروژه خود را ارائه می دهند.

اگر این طرح در سطح بالایی اجرا شود ، Holochain فرصت کسب محبوبیت را دارد. با این حال ، برای شرکت های بزرگ و توسعه دهندگان برنامه های مبتنی بر P2P و سایر شبکه های غیرمتمرکز ، می تواند به یک راه حل عملی و راحت تبدیل شود.

نکته دیگر سرمایه گذاری در رمز Holo است. قبل از شروع ICO ، 3 از 10 امتیاز 3 به آن نمره کم داده شد. تعداد کمی از افراد اظهار داشتند که این پروژه تقریباً بلافاصله شروع به کار می کند و برخی از افراد بدبین به علت فروپاشی شدید مشکوک به پرواز بودند. این شبکه اظهار داشت که رشد سریع پس از ICO با آزادسازی هولو در صرافی هایی که با استفاده از روش های مصنوعی تبلیغ دارایی بی احترامی نمی کنند ، همراه بود..

پس از سقوط ماه مه سال گذشته ، هولو ثابت شد و از زیر $ 0،0003 سقوط نکرد. این درآمد خوب برای سرمایه گذاران ICO به ارمغان آورد ، در حالی که 20 بار در طول تاریخ افزایش یافته است. این ارز برای کسانی که تابستان سال گذشته ارز خریداری یا دریافت کرده اند نیز نسبتاً سودآور بود: رشد شش برابری نیز شاخص خوبی است.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me