پیش بینی قیمت Neblio (NEBL) 2020 و بیشتر

ارز رمزنگاری شده Neblio Coin یک رمز دیجیتالی است که وسیله ای برای پرداخت در شبکه Neblio است. پروژه Neblio یک رابط نرم افزاری است که یک پلت فرم توزیع شده است که به طور خاص برای برنامه های تجاری کاملاً ایمن طراحی شده است. طبق گفته توسعه دهندگان پلت فرم Neblio و ارز رمزنگاری شده NEBL ، این تیم تلاش کرد تا یک پلت فرم ساده ایجاد کند که به طور شهودی قابل درک باشد و همچنین بتواند تمام ویژگی های لازم برای کار با اشخاص حقوقی و همچنین اشخاص را در خود داشته باشد.

آیا شبکه Neblio باعث از بین رفتن Ethereum و سایر شبکه های dapps خواهد شد؟ پیش بینی قیمت Neblio (NEBL) در سال 2020 چیست؟ پاسخ های زیر را پیدا کنید.

ارزش بنیادی Neblio (NEBL)

Cryptocurrency Neblio یکی از جالب ترین فن آوری های جدید است که اخیراً صنعت را تحت تأثیر قرار داده است و اگر در مورد آن چیزی نشنیده اید ، احتمالاً بسیاری از ارزهای رمزپایه عالی که در سال گذشته منتشر شده اند را از دست می دهید..

هدف اصلی Neblio ایجاد یک سکه دیجیتال است که می تواند در کیف پول ذخیره شود یا برای پرداخت هزینه محصولات و خدمات در بلاکچین استفاده شود. این تیم می خواهد این سکه یک ارز رمزنگاری شده فوری باشد که در صرافی های ارزهای فیات معامله می شود. این همان چیزی است که بسیاری هدف نهایی بازار ارزهای رمزنگاری را در مورد آن می دانند ، توسعه یک ارز رمزنگاری فوری ، شفاف و امن.

تیم اصلی Neblio فقط از 4 عضو تشکیل شده است. با این حال ، نبلیو کمک های زیادی از طرف جامعه رمزنگاری پروژه دریافت می کند ، از جمله توسعه دهندگان برون سپاری که در پروژه های دیگری مانند OpenBazaar با هم کار کرده اند ، که موفقیت بزرگی داشته است.

هدف از توسعه پروژه نبلیو جایگزینی برنامه های منسوخ و پیاده سازی راحت ترین روش ایجاد پایگاه های داده مختلف برای بنگاه های تجاری بود. این پلتفرم روی محصولاتی با کاربرد آسان اما کاملاً محافظت شده کار می کند. هم برای خدمات شرکتی و هم در سایر بخشهای تجاری قابل استفاده است.

سازندگان Neblio به درستی اعتقاد دارند که اگر شغلی شروع به استفاده از بلاکچین کند و از همه مزایای بعدی برخوردار شود ، در نتیجه شرکتها به دلیل اتوماسیون بیشتر ، سریعتر کار می کنند.

در پروژه Neblio ، پلت فرم ساخته شده بر روی یک مدل غیرمتمرکز در اختیار همه کاربران قرار می گیرد ، الگوریتمی که از همه معاملات شبکه محافظت می کند. سوخت شبکه نشانه های Neblio خواهد بود که توانایی انتقال فوری اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای هر یک از سرویس گیرندگان پروژه Neblio ، پاداش پاداش با کمک نشانه ها دریافت می شود.

بلاکچین Neblio خود یک زنجیره PoS است که مبتنی بر مکانیسم Peercoin با تغییرات جزئی است. Neblio برای اطمینان از امنیت شبکه به حداقل تعداد NEBL نیاز ندارد. سررسید سکه یا مدت زمانی که گروهی از سکه ها قبل از شرط بندی باید در کیف پول نگهداری شوند به 24 ساعت تغییر کرده و پرداخت به 10٪ هزینه های سالانه افزایش یافته است. علاوه بر این ، زمان مسدود کردن به 30 ثانیه نرمال شد. الگوریتم هش Neblio Scrypt است که بیشترین کاربرد را در Litecoin دارد.

نام پروژه نبلیو
تیکر NEBL
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
کورر قیمت 0.480204 دلار
کورر تأمین / کل تأمین 15،076،172 NEBL / 15،731،644 NEBL
تمام زمان بالا / تمام زمان کم 64.67 دلار / 0.332 دلار
وب سایت رسمی https://nebl.io/

ویژگی متمایز و عامل مثبت پلت فرم Neblio پشتیبانی از اکثر زبان های برنامه نویسی است. این جنبه به منظور تسهیل انتقال به نرم افزار جدید که مبتنی بر کد منسوخ شده است ، اجرا می شود.

هنگام تجزیه و تحلیل پروژه نبلیو ، نمی توان ذکر رقابت در زمینه توسعه را فراموش کرد. ایده های مشابه توسط پروژه هایی مانند Nexus ، Walton و برخی سیستم عامل های دیگر ارائه می شود. هر یک از آنها دیدگاه خاص خود را در مورد پشتیبانی فنی وظیفه محبوب کردن فناوری های دیجیتال در حوزه کسب و کار دارند.

تاریخچه قیمت نبلیو

نبلیو Mainnet خود را در تاریخ 7/21/2017 راه اندازی کرد. پیش فروش توکن های NEBL در تاریخ 8/6/17 آغاز شد. در طول ICO 12 میلیون رمز با قیمت هر کدام 0.2032 دلار فروخته شد. در سپتامبر 2017 ، قیمت سکه 1.28 دلار بود. در ماه اکتبر ، قیمت شروع به افزایش کرد. با توجه به لیست موجود در HitBTC ، قیمت سکه NEBL به 5.78 دلار رسید. در ژانویه ، این نرخ تا 44.68 دلار افزایش یافت. این تیم NTP1 (Neblio Token Protocol-1) و کیف پول برای آن معرفی کردند.

علاقه به سکه ناپدید شد و تا مارس 2018 ارزش آن فقط 8.88 دلار بود. در ماه مه ، به دلیل همکاری با Cred ، قیمت دوباره شروع به افزایش کرد. با این حال ، در ماه ژوئیه این نرخ به 3.71 دلار کاهش یافت و از آن زمان به بعد این رقم کمتر و کمتر می شود.

نبلیوچارت

تجزیه و تحلیل فنی نبلیو

خوب ، در واقع هیچ تحلیل فنی تخصصی از ارز رمزنگاری شده Neblio صورت نگرفته است. با این حال ، رتبه بندی کل Neblio از چندین معامله گر وجود دارد & تحلیلگران در TradingView. در زیر می توانید مشاهده کنید.

نبلیوپیش بینی های بازار NEBL در TradingView

پیش بینی قیمت نبلیو برای سال 2020 & 2025

بیایید نگاهی به چشم انداز altcoin NEBL در چند سال آینده داشته باشیم.

شماره 1 پیش بینی قیمت WalletInvestor NEBL

به گفته این منبع ، NEBL یک سرمایه گذاری عالی و بلند مدت (1 ساله) است. اگر به دنبال ارزهای مجازی با بازده خوب هستید ، NEBL می تواند یک گزینه سرمایه گذاری سودآور باشد. قیمت نبلیو می تواند از بالا رود 0.481 دلار تا 2.840 دلار در یک سال. در سال 2025 ، قیمت سکه می تواند به قیمت 3.848 دلار.

شماره 2 پیش بینی قیمت NEBL برای 2020-2022

در ابتدای سال 2020 ، قیمت ارز رمزنگاری شده نبلیو به بالا خواهد رفت 0.7138997 دلار. با این حال ، در پایان سال 2020 ، قیمت می تواند به کاهش یابد 0.5082816 دلار. در سال 2021 ، نرخ NEBL می تواند به مارک 1 دلار برسد. تا پایان سال 2022 ، قیمت نبلیو احتمالاً حدود خواهد بود 1.3 دلار.

شماره 3 پیش بینی CryptoGround Neblio (NEBL) برای 5 سال آینده

بر اساس داده ها ، می توان پیش بینی کرد که سرمایه گذاری در دراز مدت در Neblio (NEBL) سودآور است. منظور از بلند مدت منبع این است که قیمت نبلیو برای یک دوره 5 ساله پیش بینی می شود. آنها فکر می کنند قیمت Neblio (NEBL) می تواند برسد 29.6857 دلار در آن 5 سال به گفته آنها ، قیمت نبلیو (NEBL) در سال 2021 حدود خواهد بود 12.6225 دلار. طبق پیش بینی و تحلیل الگوریتمی ، قیمت 1 Neblio (NEBL) در حدود قیمت خواهد بود 35.5205 دلار در سال 2025.

شماره 4 پیش بینی قیمت DigitalCoin Neblio برای 2020-2025

قیمت Neblio (NEBL) با توجه به پیش بینی های مبتنی بر داده های این سیستم عامل در آینده افزایش خواهد یافت. Neblio (NEBL) بر اساس پیش بینی های خود یک سرمایه گذاری سودآور است. قیمت 1 Neblio (NEBL) می تواند تا حدودی افزایش یابد 0.09116882 دلار در 1 سال در سال 2025 ، قیمت سکه ممکن است برسد 2.24 دلار.

خلاصه

فناوری Neblio کاربردهای تجاری بسیاری دارد. از نرم افزار غیرمتمرکز که امنیت داده های تراکنش پرداخت را در یک رجیستری توزیع شده کنترل می کند تا نرم افزار مبتنی بر ابر مسئول ذخیره سازی اطلاعاتی که توسط میلیاردها دستگاه در اینترنت ایجاد می شود.

به دلیل انعطاف پذیری فوق العاده الگوریتم ها ، این سرویس امکان توسعه و نصب نرم افزارهای لازم را تقریباً در هر زمینه تجاری فراهم می کند. چنین طیف گسترده ای از کاربردها سکه را امیدوار کننده می کند.

همانطور که می بینیم ، سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده نبلیو می تواند بسیار سودآور باشد ، به خصوص اگر طولانی مدت باشد. سکه NEBL مطمئناً طی 1 تا 2 سال نتیجه می دهد.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map