مسیر شکوه Tezos به هیچ وجه آسان نبود. با این وجود ، با وجود همه موانع ، ارز رمزنگاری شده به سرعت در حال شتاب گرفتن بود و می توانست در اطراف خود جمع شود 230،000،000 دلار فقط در دو هفته در مشارکتهای Bitcoin و Ether. دو سال پس از راه اندازی ، XTZ در بیش از ده صرافی بزرگ رمزنگاری از جمله Changelly لیست شده است. ما قصد داریم XTZ را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم و پیش بینی قیمتی جامعی را درباره ارز رمزنگاری Tezos به شما ارائه دهیم.

ارز رمزنگاری شده Tezos (XTZ) چیست?

Tezos توسط تحلیلگر سابق مورگان استنلی ، آرتور بریتمن ، توسعه یافت و در سال 2018 منتشر شد. این پروژه مدتی را صرف حل و فصل مسائل حقوقی ، از جمله ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کناره گیری یوهان گوررس کرد. بنیاد Tezos حسابرسان حرفه ای را از یک شرکت معروف PwC استخدام کرد تا تمام مسائل فعلی و آینده را در زمینه حقوقی حل کند.

Tezos در اواخر سال 2018 موفق شد و شبکه اصلی را در هفدهم سپتامبر منتشر کرد. فعالیت توسعه دهندگان نشان داد ~ 90٪ افزایش ارزش (پس از تصویب پیشنهاد آتن ، کاهش سپرده سهام به 8000 XTZ و افزایش حد گاز).

Tezos codebase بر روی OCaml ، یک زبان برنامه نویسی کاربردی نوشته شده و کار می کند. این بستری برای برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند است.

علامت گذاری سکه Tezos XTZ است ، و این فرآیند استخراج به نام “پخت” با اجرای اجماع تصویب شده اثبات سهام است که شامل “شاهد” است که بلوک های پخته شده را برای مشوق های اقتصادی تأیید می کند. نانوایان باید حداقل 10،000 XTZ را سپرده گذاری کنند (یا آن را از دارندگان دیگر XTZ به دست آورند) تا در روند امضای و انتشار بلوک ها فعال باشند.

Tezos در مقابل Ethereum

با توجه به پروژه کاغذ سفید الگوریتم پشت زنجیره بلوک Tezos اشاره به Vitalik Buterin ، بنیانگذار Ethereum ، کار بر روی اجماع اثبات سهام مجازات به نام اسلشر. هنوز ، Tezos ویژگی بارز خود را دارد – زنجیره بلوک خود اصلاح کننده با رای گیری غیرمتمرکز برای پیشنهادهای جدید.

نگاهی بیندازید که هر پروتکل پیشنهادی برای تصویب باید از چه چرخه ای عبور کند. بنابراین در زنجیره بلوک Tezos نیازی به چنگال یا هارد فورک نیست ، این فقط با تأیید اکثریت دارندگان XTZ به طور خودکار اتفاق می افتد.

Tezos چیست?

شایان ذکر است ، زبان برنامه نویسی Tezos برای dApps با جامدادی Ethereum در تفاوت دارد تأیید کد رسمی که از نظر ریاضی ثابت می کند که کد نوشته شده با خصوصیات پروتکل مطابقت دارد و به توسعه دهندگان کمک می کند تا از خطاهای مهمی که به عنوان مثال منجر به سرقت پول هنگام هک Ethereum DAO در سال 2016 شد ، جلوگیری کنند.

علی رغم پیشرفت آشکار در توسعه پروژه ، Tezos برای جلب نظر رهبران در میان سیستم عامل های dApp کارهای زیادی باید انجام دهد. اگرچه ماهیت حکومت غیرمتمرکز برای بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری جذاب است ، جامعه Tezos باید مرحله رشد را طی کند و اثربخشی خود را در تصمیم گیری ثابت کند.

Tezos ’XTZ Market Data

نام پروژه تزوس
نماد سهام XTZ
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
تاریخ عرضه 2017
وب سایت رسمی https://tezos.com/

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos (XTZ)

قبل از شروع ، بیایید افزایش قیمت XTZ را پس از تصویب پیشنهاد A آتن در چرخه اول روند اصلاح Tezos بررسی کنیم.

نمودارهای tezos

کاهش سپرده سهام ، افزایش محدودیت های گاز و اولین پیشنهاد توسعه مبتنی بر جامعه ، همه با هم قیمت سکه Tezos را از عقب برگرداند 0.4 تا 1.08 دلار USD (قیمت رمز در لحظه فروش ICO 0.47 دلار بود).

بالاترین قیمت 12.19 دلار آمریکا در 17 دسامبر 2017 هنگامی که بازار رمزنگاری در بزرگترین بور اجرا شده ارز رمزپایه در حال افزایش بود ، حاصل شد..

Tezos Rate جهش می کند

بدون شک ، مشکلات و فرصت های بیشتری برای رشد قیمت Tezos وجود خواهد داشت ، زیرا برخی از وقایع اخیر با تأثیر مثبت بر قیمت XTZ.

Kraken جفت های معاملاتی XTZ را با BTC ، ETH ، USD ، EUR و CAD اضافه کرد

لیست Kraken Tezos (XTZ) – معاملات از سه شنبه 16 اکتبر آغاز می شود! https://t.co/pskBuPFQ6y

– تبادل کراکن (krakenfx) 15 اکتبر 2018

Binance Tezos را به کیف پول اعتماد خود اضافه کرد

این ممکن است منجر به لیست XTZ در صرافی Binance شود و بیشتر اوقات قیمت را سر به فلک می کشد.

بسیار خوشحالم که اعلام حمایت از tezos XTZ دلار – با خیال راحت و ارسال (دریافت Q2) از خود ارسال و دریافت کنید # اعتماد به کیف پول. تشکر ویژه از tezoscommons در مورد اضافه کردن پشتیبانی برای # تیزوس به کتابخانه های Trust Wallet Core.

ادامه مطلب &# 128071؛https://t.co/t7zONolv13 pic.twitter.com/rZQV8FNPBR

– اعتماد – کیف پول رمزنگاری (TrustWalletApp @) 3 آوریل 2019

Coinbase Custody از راه اندازی “پخت” Tezos خبر داد. این برای Tezos بسیار بزرگ است زیرا می تواند توجه سرمایه گذاران بزرگ را به سکه جلب کند.

با شروع پشتیبانی پشتیبانی Tezos از طریق Coinbase Custody هیجان زده است!https://t.co/wPsFJpiVlc

پشتیبانی از دارایی های بیشتر سهام و پشتیبانی رای گیری / حاکمیت به زودی.

– برایان آرمسترانگ (brian_armstrong) 29 مارس 2019

در هفته اول 2019, Changelly با Tezos همکاری کرد. هر دو تیم بر خرید فوری ارز رمزنگاری XTZ و مبادله سریع با دارایی های متعددی که قبلاً در بورس لیست شده اند ، تمرکز کردند..

درباره Changelly بخوانید & مشارکت Tezos

تجزیه و تحلیل فنی Tezos

خوب ، در واقع هیچ گونه تجزیه و تحلیل فنی از ارز رمزنگاری شده Tezos وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل XTZ از چندین معامله گر ارائه شده است & تحلیلگران در TradingView.

xtz tradingviewپیش بینی بازار Tezos (XTZ) در TradingView؛ تصویر در تاریخ 20/4/30 گرفته شده است

پیش بینی قیمت Tezos (XTZ) برای 2020-2025

اخیراً صرافی رمزنگاری Binance اعلام کرده است که سکه های Tezos را به لیست خود اضافه کرده است. آیا به نوعی بر قیمت ارز رمزپایه تأثیر می گذارد؟ خواهیم دید. اکنون ، اجازه دهید از منابع مختلف پیش بینی قیمت Tezos را برای سال های 2020 و 2025 وارد کنیم.

شماره 1 پیش بینی قیمت WalletInvestor Bearish برای سال 2020 ، 2025

قیمت XTZ ممکن است 32.5٪ کاهش یابد 0.593 دلار. بازار در سال گذشته در چرخه نزولی بود. بنابراین WalletInvestor توصیه نمی کند XTZ را در سبد سهام خود قرار دهید. در سال 2020 ، قیمت سکه Tezos خواهد رسید 1.4 دلار. در سال 2025 ، قیمت سکه می تواند ارزش داشته باشد 7.03 دلار.

شماره 2 DigitalCoinPrice XTZ پیش بینی برای سال 2020 و 2025

طبق DigitalCoinPrice ، نرخ Tezos قطعاً افزایش خواهد یافت. سرمایه گذاری در Tezos سودآور است. در سال 2020 ، نرخ سکه تا حدودی افزایش می یابد 2.01 دلار. در آینده هیچ تغییر قابل توجهی در قیمت XTZ رخ نخواهد داد. در سال 2025 ، سکه ارزش خواهد داشت 2.28 دلار.

شماره 3 TradingBeasts پیش بینی قیمت Tezos برای سال 2020 ، 2022

در دسامبر 2019 ، میزان Tezos تا حداکثر افزایش می یابد 1.12 دلار. در پایان سال 2020 ، قیمت سکه اندکی کاهش می یابد و به پایین می رسد 1.02 دلار. در سال 2022 ، قیمت سکه XTZ به بالا می رود 1.67 دلار.

شماره 4 پیش بینی قیمت CryptoGround برای سال 2020 و 2025

رمز ارز XTZ یک سرمایه گذاری بلند مدت است. در سال 2020 ، ارز رمزنگاری شده Tezos خواهد بود 1.25 دلار. این منبع ادعا می کند که احتمالاً فرصتی برای سقوط قیمت وجود ندارد. در سال 2025 ، قیمت خواهد رسید 9.01 دلار.

آخرین قیمت XTZ و نرخ مقطعی آن را با بیش از 150 ارز رمزپایه موجود در Changelly بررسی کنید.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me