میزان اطلاعات در فضای دیجیتال سالانه به سرعت در حال افزایش است. محرمانه بودن و محافظت از داده های کاربر مهمترین وظایف در دنیای مدرن فناوری های فناوری اطلاعات است. یکی از پروژه های دیجیتال با هدف افزایش امنیت داده های کاربر ، پلت فرم Verge و ارز رمزپایه (XVG) است.

ارز رمزپایه Verge در سال 2014 با نام DogeCoinDark توسط Justin Saneroc ایجاد شد. وی فکر کرد بیت کوین نمی تواند سرمایه دیجیتالی ساخته شده برای زندگی روزمره باشد. ارز رمزنگاری شده پس از مشارکت با Pornhub در سال 2018 مشهور شد. اشتراک حق بیمه برای کاربران در دسترس بود تا با سکه های Verge (XVG) پرداخت کنند.

Verge روی پروتکل Proof of Work کار می کند. با این حال ، پنج الگوریتم دیگر برای استخراج ارز رمزنگاری شده وجود دارد. این سیستم عامل می تواند 100 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. خوب ، کاملاً چشمگیر است. بنابراین بیایید برخی از اصول Verge را توضیح دهیم و بدانیم قیمت Verge در آینده چقدر است. پیش بینی قیمت Verge (XVG) برای 2021-2030 توسط Changelly!

Verge (XVG) داده های بازار

نام پروژه لبه
نماد سهام XVG
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
پروتکل اجماع اثبات کار
کورر قیمت 0.004446 دلار
کورر تأمین / کل تأمین 15،930،957،089 XVG / 16،555،000،000 XVG
بازگشت سرمایه از زمان راه اندازی بیش از 9000٪
تاریخ عرضه 2014
وب سایت رسمی https://vergecurrency.com/

ارزش بنیادی XVG

برخلاف بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر ، حتی ICO برای راه اندازی DogeCoinDark وجود نداشت. توسعه دهندگان شعبه ای از بلاکچین بیت کوین ایجاد کردند ، پول خود را در این پروژه سرمایه گذاری کردند و اولین سکه ها را خودشان استخراج کردند.

توسعه دهندگان ارز رمزنگاری بر روی ناشناس بودن و محرمانه بودن تمرکز دارند. آنها فناوری کاملاً جدیدی ایجاد نکردند ، اما بلاکچین موجود بیت کوین را مبنا قرار داده و در آن بهبودهایی ایجاد کردند (اول از همه ، این مربوط به الگوریتم با بیت کوین ، SHA 256 است).

در روند کار بر روی پروژه Verge ، TOR و i2P به زنجیره بلوک اضافه شدند که اجازه می دهد انتقال کاربران به اینترنت را ناشناس کنیم. شبکه Verge دارای سیستمی است که معاملات تقریباً فوری را امکان پذیر می کند. از زمان استفاده از فناوری SPV ، می توانید ارز رمزنگاری شده XVG را بسیار سریعتر از سایر سکه ها منتقل کنید ، از این طریق توسعه دهندگان قادر به کاهش زمان معامله به 5 ثانیه.

اصل معامله در آستانه

این سیستم از پنج نوع الگوریتم استخراج استفاده می کند:

  • رمز نویسی کنید
  • X17
  • Blake2s
  • گروستل
  • Lyra2rev2

این کمک می کند تا استخراج نرم و نرم تر و راحت تر شود. بسیاری از استخراج کنندگان الگوریتم Lyra2REv2 را ترجیح می دهند ، که به شما امکان می دهد سکه ها را روی کارت های ویدیو استخراج کنید (مدل های جدید NVIDIA ، Radeon و GeForce مناسب هستند).

تاریخچه قیمت Verge

نمودار قیمت آستانه

سکه در اکتبر 2014 ظاهر شد و تا آوریل 2017 ، هزینه Verge فقط 0.000006 دلار بود. ارزش بازار ارز رمزنگاری شده در کل کمی بیش از 20 هزار دلار بود.

پروژه بسیار آهسته توسعه یافت. تیم اصلی اغلب کارمندان را تغییر می داد ، وب سایت رسمی را چندین بار بازسازی می کرد ، مدت ها به دنبال سرمایه گذاران بود و سرمایه ای برای ورود به بازار جمع می کرد.

Verge تنها در پاییز سال 2017 روند صعودی ظریف خود را نشان می دهد. توسعه دهندگان موفق شدند سرمایه ارز رمزنگاری شده را با هزینه وجوه شخصی خود ، سرمایه گذاری شرکت های علاقه مند و کمک های مالی کاربران عادی افزایش دهند. علاوه بر این ، سکه در لیست های Bittrex و Binance قرار گرفت.

# بایننس لیست ها XVG دلار vergecurrency #لبهhttps://t.co/egCygvt4no

– Binance (binance) 29 سپتامبر 2017

بسیاری از منابع آنلاین شروع به پیاده سازی فناوری زنجیره بلوک Verge کرده و حتی XVG را برای پرداخت هزینه خدمات خود می پذیرند. امروزه بیش از 80 منبع از این دست وجود دارد. لیست کاملی از آنها را می توان یافت در وب سایت رسمی پروژه.

در ماه نوامبر ، ارزش بازار ارزهای رمزپایه از 600 میلیون دلار فراتر رفت. و در دسامبر ، سکه به حداکثر تاریخی خود رسید – 15 سنت در هر XVG.

کارشناسان توجه دارند که جهش شدید قیمت به معنای واقعی کلمه در یک روز اتفاق افتاد. بلافاصله پس از برنامه نویس و تاجر معروف جان مک آفی توئیتی نوشت که در آن وی از Verge نام برد. او TOP 3 امیدبخش ترین رمزنگاری های خود را نام برد: ZCash ، Monero و Verge.

من غرق افرادی هستم که از من در مورد ارزهای رمزپایه توصیه می کنند. اگر از سر خود استفاده کنید می فهمید که سکه های حریم خصوصی (معاملات ناشناس) بیشترین آینده را دارند. سکه هایی مانند Monero (XMR) ، Verge (XVG) یا Zcash (ZEC) نمی توانند از دست بدهند.

– جان مک آفی (officialmcafee) 13 دسامبر 2017

بسیاری از کاربران تعجب کردند که مک آفی سکه کم شناخته شده و ارزان را هم تراز با برترین آلتکوین ها قرار داده است. بازتوییت ها حتی با فرض هایی مبنی بر اینکه این کارآفرین مشهور به علاقه شدید خود به ارزهای رمزپایه ، در لیست اشتباه کرده و Verge را در مکان نامناسبی قرار داده است ، در شبکه ظاهر می شود..

روز بعد قیمت سکه به شدت بالا رفت. صدای جیر جیر مک آفی در اینترنت پخش شد و به سرعت Verge را نه تنها قابل شناسایی بلکه رمزنگاری محبوب نیز کرد.

در ژانویه ، این نرخ اصلاح شد و به 10 سنت کاهش یافت و در ماه مارس کلاً به 4 سنت کاهش یافت.

تحلیلگران دلیل این کاهش قیمت ها را روند کلی بازار و وجود رقبای جدی می دانند که موفقیت آنها مانع از فرصت های توسعه Verge است. به عنوان مثال ، ZCash همچنین بر روی ناشناس بودن معامله تمرکز دارد اما از حمایت زیادی در میان معامله گران برخوردار است. هزینه آن 650 دلار است ، نه چند سنت.

با این حال ، در آوریل ، Verge دوباره شروع به نشان دادن یک روند صعودی کرد. قراردادهای موفقیت آمیز با شرکت های معروف باعث افزایش علاقه به ارز رمزپایه شد.

به عنوان مثال ، UQUID اکنون کارتهای بدهی را با پشتیبانی XVG صادر می کند. آنها رمز را در سیستم پرداخت TokenPay پذیرفتند. مدیریت آن حتی در حال بررسی صدور کارت های خود برای XVG است.

امروز قیمت سکه Verge 0.004446 دلار است و گردش مالی روزانه آن بیش از 1.5 میلیون دلار است.

آنالیز فنی Verge (XVG)

خوب ، در واقع هیچ تخصص تجزیه و تحلیل فنی Verge (XVG) وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل برای XVG از چندین معامله گر ارائه شده است & تحلیلگران در TradingView.

تجزیه و تحلیل فنی xvgپیش بینی بازار Verge (XVG) در TradingView؛ تصویر در تاریخ 09/11/19 گرفته شده است

اعتبار جامعه Verge

تاریخچه سکه با شبکه تاریک آغاز شد. با تشکر از کلمه Dark در نام ، می توان نتیجه گرفت که استفاده از ارز رمزپایه در darknet برای معاملات ناشناس بی خطر است. از آنجا که سکه با وظایف کنار آمد ، معاملات ناشناس قابل اعتماد و سریع را ارائه داد ، پروژه شروع به توسعه کرد.

2016 روند تاریخ را برای Verge تغییر داد. تصمیم برای تغییر نام تجاری از زمان متوقف شدن پروژه به محصول اصلی گرفته شد. اکنون پروژه Verge درمورد ناشناس بودن و امنیت است.

به نظر می رسد کاربران Reddit کاملاً پشتیبانی می کنند:

ادامه کار خوب از جانب نرخ ارز

در کل ، کاربران فقط توصیه می کنند ارز رمزنگاری شده Verge را بپردازند زیرا می تواند روزی به ماه برود:

برای هرکسی که نگران سرمایه گذاری خود و ایالت Verge باشد. از جانب نرخ ارز

اگر نمودار قیمت را با نمودار روند Google مقایسه کنیم ، می توان وابستگی قیمت به عامل محبوبیت را مشاهده کرد.

قیمت و روند xvg

دیدگاه های تأثیرگذاران در مورد Verge

من قبلاً به تأثیر جان مک آفی در مورد Verge اشاره کردم. در سال 2017 او به پیروان خود توصیه کرد که در Verge سرمایه گذاری کنند. با این حال ، در ژوئن 2019 ، مک آفی توئیت جنجالی نوشت:

من هرگز به Verge اعتقاد نداشتم. من یک بار توییت کردم ، زمانی که قیمت آن 0.005 دلار بود ، ممکن است در نهایت 0.02 دلار ارزش داشته باشد. همین.

– جان مک آفی (officialmcafee) 26 ژوئن 2019

چارلی لی ، خالق Litecoin ، در توییتر خود Verge را لمس می کند:

به نظر می رسد همکاری فوق العاده گران قیمت Verge PornHub بوده است. “ما فکر می کنیم بخار کافی برای نفوذ به بازار به دست آورده است.” نفوذ کردن. &# 128514؛Pornhub, با مقدمه کافی است. زمان پذیرش ارزهای رمزپایه واقعی مانند BTC ، LTC و XMR است. &# 128640؛

https://t.co/9IboL6LnNn

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 17 آوریل 2018

فقط یک توییت با میکی وجود ندارد. لی همچنین از حمله 51٪ به Verge خندید و از انواع الگوریتم های استخراج انتقاد کرد.

آنتونی پمپلیانو ، بنیانگذار مورگان کریک ، در توئیتر خود از Verge و همکاری آن با Pornhub نام برد:

Pornhub ، یکی از پر فروش ترین وب سایت های جهان ، رسماً با Verge همکاری کرده است تا رمزگذاری را به عنوان پرداخت خدمات حق بیمه بپذیرد.

کسی یک بار به من گفت “مهندسان را دنبال کنید و صنعت پورنو را دنبال کنید. آنها به شما خواهند گفت که اوضاع کجا پیش می رود. ” &# 128640؛

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 17 آوریل 2018

و همچنین Meltem Demirors:

جلوی هر کاری را که می گیری این ویدیو زندگی است. من این را خیلی دوست دارم – PornHub + Verge = محتوای شگفت انگیز https://t.co/op9Xqry7WR

– Meltem Demirors (Melt_Dem) 18 آوریل 2018

فشار ، معامله گر رمزنگاری و سرمایه گذار خطرناک ، در مورد افت قیمت Verge شوخی کرد:

اگر Verge به افت بیشتر ادامه دهد ، دوباره به Dogecoindark تغییر نام می یابد

– فشار دادن (cryptoSqueeze) 25 نوامبر 2018

تاجر Crypto و مفسر بازار The Crypto Dog هنوز در سال 2018 ادعا کرده است که Verge یک بیت کوین است:

من متنفرم که آن را برای شما رفیق بشکنم ، اما آستانه فروش یک بیت کوین است. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از این طریق درآمد کسب کنید ، اما بله ، من می خواهم بخندم وقتی جمله هایی از این قبیل را می گویی "سرمایه گذار XVG." فقط به نمودار نگاه کنید ، این یک پمپ و تخلیه است. pic.twitter.com/B1m772gIzc

– سگ رمزنگاری&# 128200؛ (TheCryptoDog) 7 فوریه 2018

چه انتظاری از Verge در سال 2021-2030

Verge معایب زیادی دارد که می تواند به افزایش قیمت آن کمک کند. اول از همه ، این یک سکه طولانی است. توسعه دهندگان از سال 2014 سکه را بهبود می بخشند. ترکیبی از الگوریتم ها (Tor ، I2P ، Wrath) به سیستم ناشناس و امنیت می دهد. توسعه دهندگان از ایده تمرکززدایی پشتیبانی می کنند: کد منبع باز ، پروژه مستقل. نظراتی در مورد قیمت آینده Verge وجود دارد.

پیش بینی قیمت Coinrepublic برای سال 2021

توسعه فناوری های جدید می تواند به افزایش قیمت سکه کمک کند. تا پایان سال 2020 ، XVG می تواند برسد 0.0092 دلار

پیش بینی قیمت جانوران برای سال 2020 ، 2025

در پایان سال 2020 ، نرخ سکه ممکن است متفاوت باشد 0.00816 تا 0.012 دلار. در سال 2025 ، سکه می تواند به 0.1 دلار برسد.

پیش بینی قیمت Walletinvestor برای سال 2020 -2025

در سال 2020 ، سکه خواهد بود 0.00411 دلار. در 5 سال قیمت XVG به 0.0069 دلار تغییر خواهد کرد.

پیش بینی قیمت دیجیتال کوین برای سال 2020 ، 2025

در سال 2020 ممکن است XVG سقوط کند 0.007516 دلار. با این حال ، در سال 2025 ، سکه تا 0.0144 دلار. این منبع ادعا می کند که XVG یک سرمایه گذاری سودآور برای یک دوره طولانی است.

پیش بینی قیمت Coinpredictor Bearish برای سال 2020

این تغییر کاملاً منفی است. XVG با کاهش 78.9 درصدی روبرو خواهد شد.

پیش بینی قیمت Cryptogroung برای آینده

ارز رمزنگاری شده XVG یک سرمایه گذاری سودآور برای یک دوره 5+ ساله است.

در مجموع ، بیت کوین یک نقطه مرجع برای بازار رمزنگاری و تغییر قیمت altcoins است. اگر BTC افزایش یابد ، altcoins نیز افزایش خواهد یافت.

اخبار Late Verge (XVG)

استخر استخراج SuprNova گزارش داد که بلاک ارز رمزنگاری شده Verge 51٪ مورد حمله قرار گرفت و همه بلوک های صحیح رد می شوند. طبق اطلاعات آنها ، این مشکل همه استخرها و همه استخراج کنندگان را تحت تأثیر قرار داده است ، زیرا مهاجم در حال حاضر تمام بلوک ها را کنترل می کند.

XVG دلار vergecurrency یک بار دیگر مورد حمله قرار می گیرد ، کسی 51٪ در حال زنجیره است و تمام بلوک های قانونی را بی اعتبار می کند. تمام استخرها و استخراج کنندگان از این رنج می برند ، مهاجم در حال حاضر تمام بلوک ها را می گیرد.

– استخرهای supr nova (SuprnovaPools) 22 مه 2018

خرید XVG در Changelly با USD ، EURO یا GBP

[add-changelly-widget from = usd to = xvg]

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me