پیش بینی قیمت Zcash (ZEC) برای 2021-2025

آیا برای شما آشنایی با مشکلات حریم خصوصی بیت کوین نیست؟ چندین منتقد ارز رمزنگاری شده بر اساس این مسائل امنیتی به کل صنعت حمله کردند. علیرغم انتقادات ، انجمن ارزهای رمزپایه در حال حاضر راه حل های مختلفی را به طور خاص برای موارد محرمانه مورد نیاز استفاده قرار داده است. Zcash (ZEC) اولین رمز ارز ناشناس است و مهمترین مزیت آن است.

Zcash به منظور ایجاد حریم خصوصی استثنایی برای کاربران ارزهای رمزپایه طراحی شده است. این سکه توسط Zooko Wilcox تاسیس شد و خیلی سریع تبدیل به یکی از محبوبترین موارد رمزنگاری در جامعه شد. حتی خود ادوارد اسنودن از معماری این سکه تعریف کرد. وی به طور خاص رویکرد تخصصی و علمی را که در طول تولید سکه اتخاذ کرده ستوده است.

موافق. فناوری حفظ حریم خصوصی Zcash آن را به جالبترین گزینه بیت کوین تبدیل می کند. بیت کوین عالی است ، اما "اگر خصوصی نباشد ، ایمن هم نیست." https://t.co/HqwQOvSCiz

– ادوارد اسنودن (Snowden) 28 سپتامبر 2017

با این وجود ، علی رغم پیش بینی های متعدد مثبت Zcash ، نتایج مالی سکه چندان روشن نبود. نمودار قیمت Zcash نشان می دهد که اوج قیمت ارز در زمان راه اندازی آن تقریبا اتفاق افتاده است.

در آن زمان خرید یک سکه حدود 4290 دلار طول کشید. از آن زمان حتی به سابقه فعلی نزدیک نشده است. آیا این بدان معناست که سکه ارزش سرمایه گذاری را ندارد؟ بیایید از پیش بینی های قیمت ، تاریخچه و مزایای فناوری Zcash استفاده کنیم.

چرا Zcash با ارزش است?

این انجمن Zcash را به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود در معاملات و رسیدگی به حریم خصوصی ، بسیار ارزشمند می داند. به بودن سکه کمک می کند هم برای مشاغل و هم برای افراد مفید است. Zcash از چندین جنبه با رمزنگاری های دیگر متفاوت است.

اول از همه ، Zcash دو نوع آدرس کیف پول را ارائه می دهد. آدرس محافظت شده نوعی حساب است که دارای حریم خصوصی پیشرفته معاملات است. Zcash از هر نوع معامله بین محافظت می کند آدرسهای محافظت شده از قرار گرفتن در معرض اشخاص ثالث. مقدار معامله ، آدرس و یادداشت رمزگذاری شده همه پنهان است.

آدرسهای شفاف شبیه بیت کوین هستند که به طور آشکار در بلاکچین مشاهده می شوند. با این حال ، آنها نیز مستعار هستند و لزوما هویت مالک را نشان نمی دهند.

از دیگر ویژگی های Zcash می توان به یادداشت های رمزگذاری شده اشاره کرد. آنها راهی برای ارسال اطلاعات حساس در رابطه با پرداخت هستند. شبکه Zcash به طور کامل رمزگذاری کرده و اطلاعات را بدون هیچ گونه افشای مسئله مهم به صورت ایمن ارائه می دهد. در اینجا می توانید کمی در مورد نحوه کار سکه با Binance Academy یاد بگیرید.

آیا شما به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید؟?

اطلاعات بیشتر در مورد zk-SNARKs و zk-STARKs در ادامه مطلب را بخوانید BinanceAcademy &# 128071؛https://t.co/b0GAv0ZX63

– Binance (binance) 26 فوریه 2019

دو ویژگی بعدی برخی از مهمترین آنها برای مثبت بودن پیش بینی قیمت Zcash در آینده است. آن ها هستند کلیدهای مشاهده و فناوری های افشای پرداخت.

کلید مشاهده سرویسی است که به دارندگان معاملات محافظت شده اجازه می دهد اطلاعات مربوط به ورودی خود را به اشتراک بگذارند. به این ترتیب ، هر کاربر Zcash می تواند مطابق با قوانین دولت و شرکتی باشد تا برای حسابرسی باز باشد. آدرس ارسال کننده تا زمانی که اطلاعات در قسمت یادداشت رمزگذاری شده ذخیره نشود ، فاش نمی شود. ویژگی افشای پرداخت به ارائه اطلاعات مربوط به جزئیات خاص معامله کمک می کند ، همچنین برای رعایت مقررات نیز مفید است.

همه این ویژگی ها ، همراه با سنت فن آوری های پیشرفته متمرکز بر حریم خصوصی Zcash ، آن را به یک ابزار مفید مالی تبدیل می کند. اثبات دانش صفر و معاملات چند امضایی کمک می کند تا سکه به ویژه برای عملیات مالی ایمن مناسب باشد.

این همان چیزی است که Zcash را به یک سکه واقعا ارزشمند تبدیل کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد سکه در BitcoinWiki.org

نام پروژه زکاش
نماد سهام ZEC
نوع دارایی سکه
نوع شبکه بلاکچین
کورر قیمت 35.39 دلار
کورر عرضه 7،489،444 ZEC
بازگشت سرمایه از زمان راه اندازی -99.18٪
تاریخ عرضه 2016
وب سایت رسمی https://z.cash/

تحلیل قیمت Zcash (ZEC)

نمودار قیمت zcashتحلیل قیمت Zcash

هیاهوی اطراف Zcash مدت ها قبل از ظهور ارز رمزپایه در بازار آغاز شد.

امروز این تنها ارزی است که پرتاب استخراج آن از یوتیوب پخش شد. توسعه دهندگان ICO و فروش مقدماتی توکن ها را در انبوه مردم کنار گذاشتند. سکه با قیمت باورنکردنی چند صد دلاری وارد بازار شد. برای مقایسه ، قیمت شروع چنین بیت کوین محبوب و تعدادی ارز رمزنگاری شده دیگر کمتر از 1 دلار بود.

تحلیلگران استدلال می کنند که قیمت بالای شروع Zcash با یک کمپین تبلیغاتی قدرتمند و هیاهوی رسانه ای همراه بود که هم توسط خود توسعه دهندگان و هم از طرف سرمایه گذاران جذب شده دامن می زد. به عنوان مثال ، شرکت معروف Digital Currency Group ، یکی از اولین سرمایه گذاران در Zcash ، به دلیل اعتبار بالای خود در بازار پرداخت های الکترونیکی و ارزهای رمزپایه مشهور است..

با این حال ، به محض فرو رفتن هیاهوی تبلیغاتی ، قیمت Zcash به 20 دلار کاهش یافت. با این حال ، در حال حاضر در آغاز سال 2017 ، ارزش سکه به 80 دلار افزایش یافت. در بهار ، هیچ تغییر قابل توجهی در دوره مشاهده نشد ، اما در تابستان به شدت افزایش یافت ، در 1 ژوئیه ZEC 400 دلار هزینه داشت. تحلیلگران چنین افزایش سریعی را با انتشار اخباری مبنی بر ظهور ZEC در بیتمب ، یکی از بزرگترین و مبادلات رمزنگاری شده ، مرتبط می دانند. با این حال ، این اتفاق در تابستان رخ نداد و سرمایه گذاران ناامید شروع به تخلیه سکه کردند و قیمت آن را به 190 دلار کاهش دادند.

به طور کلی ، نمودار هزینه Zcash برای سال 2017 با تغییرات شدید مشخص می شود. این نرخ یا به شدت افت کرد یا ناگهان اوج گرفت. دلیل چنین ناسازگاری چیست؟ به اندازه کافی عجیب ، با مشخصات تبلیغات سکه.

بسیاری از کارشناسان خاطرنشان می کنند که سیاست تبلیغات بنیاد Zcash شباهت زیادی به دستکاری در فیدهای خبری دارد. این شبکه اطلاعاتی را برای سرمایه گذاری در ZEC تشویق می کند ، کاربران به طور دسته جمعی سکه می خرند ، قیمت در حال افزایش است. خط اطلاعات تأیید نمی شود ، سپس سکه ریخته می شود ، قیمت افت می کند. تا حدی شبیه پمپ است & دستکاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده.

سکه هنوز در Bithumb پذیرفته شد و مدیریت شرکت توانست از اتهامات دستکاری مصنوعی نرخ رد کند. دلیل دوم جذب سرمایه گذاران بزرگ است که طبیعتاً علاقه به ارز رمزپایه را افزایش می دهد. بنابراین ، Naval Ravicant ، که قبلاً در توییتر و اوبر سرمایه گذاری کرده بود ، باری سیلبرت که پلت فرم محبوب SecondMarket را در سراسر جهان تاسیس کرد و حتی Roger Ver ، که ایده اصلی وی Blockchain.info است ، در Zcash سرمایه گذاری کردند.

zcash روند نزولیZcash Downtrend

نمودار قیمت ZEC از ابتدای سال تاکنون روند نزولی مداومی دارد. بازار نزولی ارزهای رمزنگاری شده به طور قابل توجهی به رمزنگاری آسیب رساند و بسیاری از پیش بینی های مثبت ZEC را تاریک کرد.

Zcash یکی از سکه هایی است که بیشتر در معرض روند نزولی بازار قرار دارد. ارز نتوانست چیزی قابل توجهی ارائه دهد تا از افت قیمت آن جلوگیری کند. با این حال ، در حال حاضر کل بازار در همین وضعیت قرار دارد.

فقط سکه های تازه توسعه یافته مانند سکه BitTorrent انتظارات مثبتی در بازار دارند. وضعیت فعلی Zcash بسیار نزدیک به وضعیت Bitcoin Cash است. حتی نمودار قیمت Zcash نیز بسیار شبیه به همان نمودار BCH است. در سال های اخیر هر دو سکه چیز برجسته ای ارائه نکرده اند و افت چشمگیر قیمت را تجربه می کنند.

آنالیز فنی Zcash

خوب ، در واقع هیچ گونه تجزیه و تحلیل فنی از ارز رمزنگاری شده Zcash وجود ندارد. با این حال ، در اینجا رتبه بندی کل ZEC از چندین معامله گر ارائه شده است & تحلیلگران در TradingView.

تحلیل تکنیک zcashپیش بینی های بازار Zcash (ZEC) در TradingView؛ تصویر در تاریخ 19/9/25 گرفته شده است

پیش بینی قیمت Zcash برای 2020 ، 2022 – 2025

از هم اکنون ، Zcash به نظر نمی رسد سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت باشد. من توصیه نمی کنم سکه HODL تا زمانی که اخبار بسیار خوبی به چشم بیاید. با این حال ، بیایید به دیدگاه های مختلف نگاه کنیم.

شماره 1 پیش بینی قیمت WalletInvestor برای 2020-2025

ZEC یک سرمایه گذاری طولانی مدت (1 ساله) بد است. ممکن است قیمت Zcash از پایین بیاید 35.621 دلار تا 10.309 دلار. تغییر -71.060019٪ خواهد بود. در سال 2020 ، قیمت ZEC خواهد بود 56.994 دلار. در 6 سال قیمت می تواند به تبدیل شود 284.968 دلار.

شماره 2 DigitalCoinPrice برای سال 2020 ، 2025

در سال 2020 ، قیمت سکه ممکن است بیشتر کاهش یابد 12.85 دلار. با این حال ، تا سال 2025 بهبود می یابد 76.24 دلار.

شماره 3 پیش بینی قیمت LongForecast Zcash برای 2020-2022

امسال منفی تر برای رمزنگاری خواهد بود ، قیمت کاهش می یابد 9.62 دلار. در واقع در سال 2021 تغییر نخواهد کرد ، نرخ متوسط ​​این است 10.65 دلار. با این حال ، در سال 2022 ، قیمت ZEC می تواند دو برابر شود 23 دلار.

شماره 4 پیش بینی قیمت TradingBeasts برای 2020-2021

قیمت تا حدودی تغییر خواهد کرد 46.634 دلار تا پایان سال 2020. قیمت ZEC به تدریج افزایش می یابد. در سال 2021 ، قیمت یک سکه ZEC خواهد بود 68.087 دلار.

ZEC را با بهترین نرخ خریداری کنید

[add-changelly-widget from = usd to = zec]

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. در حالی که تجزیه و تحلیل قیمت ابزاری مفید است ، اما نباید برای عملکرد آینده هر وسیله سرمایه گذاری پیش بینی شود.

هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد. پرسنل وب سایت و نویسنده این مقاله ممکن است دارایی هایی در ارزهای رمزپایه فوق الذکر داشته باشند.

درباره Changelly

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map