بزرگترین انجمن های رمزنگاری

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه تعداد از افراد به یک ارز رمزنگاری شده خاص علاقه مند هستند و چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند؟ جامعه فقط گروهی از افراد است که حول یک ایده مشترک متحد شده اند. اگر ایده جدیدی در فضای اطلاعات ظاهر شود ، ناگزیر جامعه حمایت کننده از آن بوجود می آید. بنابراین ما به اندازه ارزهای رمزپایه در شبکه ، جوامع رمزنگاری داریم.

جامعه رمزنگاری یک بخش اساسی در توسعه امروز بلاکچین است. اهمیت این پدیده برای صنعت بلاکچین قابل اغماض نیست. خوب ، ارزهای رمزپایه در زندگی روزمره ما زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. با این حال ، جوامع ارزهای رمزپایه بزرگی وجود دارد که از برنامه نویسان ، آنارشیست های رمزنگاری ، سرمایه گذاران و بازرگانان عادی تشکیل شده است..

بیایید دنیای جوامع رمزنگاری ، اهداف و عملکردهای آنها را به همراه Changelly کشف کنیم!

اول و مهمترین

بیایید با تعریفی از جامعه شروع کنیم. مطابق فرهنگ لغت Merriam-Webster, یک جامعه “گروهی است که توسط یک سیاست مشترک به هم پیوند خورده است” یا “مجموعه ای از افراد با منافع مشترک و خصوصاً حرفه ای که در جامعه بزرگتر پراکنده شده اند.” دوم کاملاً مناسب است. همه این افراد با یک علاقه مشترک به ارزهای رمزپایه متحد شده اند.

برخی اقدامات جامعه نیز وجود دارد. اگرچه حتی گروه کوچکی از مردم می توانند یک جامعه باشند ، اما در مورد مهمترین آنها صحبت خواهیم کرد. بیایید معیارهایی را که برای تعریف یک جامعه اساسی و کاربردی بسیار مهم است ، جمع بندی کنیم.

 1. نامزدی. یک جامعه خوب باید مثمر ثمر باشد. حضور در جامعه بیت کوین به معنای انتظار برای airdrop یا به روزرسانی های جدید نیست. همه اینها درگیر شدن در روند بهبود و توسعه مداوم است.
 2. حضور. این انجمن تا زمانی که انجمن ها ، کانال های تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی به اندازه کافی وجود داشته باشد ، در آنجا زندگی می کند که می توانید درباره ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود بحث کنید.
 3. ارتباط. توسعه دهندگان می توانند به نوعی جامعه را به گفتگو در مورد موضوع پرستش سوق دهند ، اما نه تنها در مورد نوسانات قیمت. نسخه های جدید ، به روزرسانی ها و اخبار کلی می توانند جامعه را به رشد تحریک کنند.
 4. نیروی پیشران. این در مورد پول نیست. عضو وفادار جامعه باید به فکر توسعه و ارزشهای واقعی باشد.

بزرگترین انجمن رمزنگاری

همانطور که همه ما می دانیم ارزهای رمزنگاری شده هنگام راه اندازی اولین پول دیجیتالی ، بیت کوین ، ظاهر شدند. در سال 2011 ، آلت کوین ها جان گرفتند. اساساً بر اساس کد منبع باز بیت کوین بود.

انجمن Bitcointalkرابط انجمن BitcoinTalk

انجمن Bitcointalk به مهمترین انجمن رمزنگاری در جهان تبدیل شد. توسط Satoshi Nakamoto با نام مستعار “Satoshi” ایجاد شد و به بیت کوین اختصاص داشت. با این حال ، این مکان برای هر تاجر رمزنگاری به مکانی مقدس تبدیل شد. اولین معامله بیت کوین در این انجمن توسط برنامه نویس نرم افزار Laszlo Hanyecz انجام شد. اکنون این انجمن دارای موضوعات جداگانه ای در هر سکه است که جوامع خرد در هر انجمن را به هر زبان موجود تشکیل می دهد.

اگر می خواهید در مورد تاریخچه و مشخصات انجمن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید صفحه BitcoinWiki اختصاص داده شده به BitcoinTalk.

انجمن بیت کوین

آرم btc

بیت کوین در بین سایر رمزنگاری ها یک روند فروش است. این یک الگوی بیشتر نوآوری های رمزنگاری و بلاکچین است. به همین دلیل بیت کوین قابل توجه ترین طرفدار را دارد. هوادار بودن فقط هودلر بودن نیست. اول از همه ، جامعه بیت کوین مخفف سه ستون بلاکچین است: تمرکززدایی ، ناشناس ماندن و رمزگذاری.

بیت کوین فعال ترین جامعه را دارد. اعضای جامعه بیت کوین با دانش عمیق در این مورد متمایز هستند و بیشتر آنها با ارادت به ارز رمزنگاری شده BTC متمایز هستند. بسیاری از اعضا از ابتدا در آنجا هستند.

یکی از جالب ترین چیزهایی که این همه مردم را به خود جلب می کند ، حجم عظیم پول دست نخورده متعلق به ساتوشی ناکاموتو است. این نشان دهنده ارزش ایده ارز رمزپایه است. در حالی که بخش قابل توجهی از توسعه دهندگان altcoin مشتاق هستند که از طریق تهیه اطلاعات خود درآمد کسب کنند ، هنوز یک میلیون بیت کوین در کیف پول سازنده آن ایمن و سالم هستند.

جامعه بیت کوین از سال 2014 شروع به فعالیت در زندگی واقعی کرد. سپس بلوار به اصطلاح بیت کوین در لاهه ، هلند ایجاد شد. فروشگاه های مختلفی وجود دارد که در آنها می توانید با بیت کوین پرداخت کنید. در ابتدا ، هشت رستوران و بار و همچنین یک گالری هنری برای محبوبیت بیت کوین در میان صاحبان م tradingسسات تجاری به این پروژه پیوستند. با این حال ، امروزه ، تعداد بازرگانان بسیار گسترده تر است.

نقشه بلوار بیت کویننقشه بلوار بیت کوین. لاهه

سمینارها و جلسات مختلف بیت کوین در اینجا برگزار می شود ، در حالی که بسیاری مرموزترین موسسه را فروشگاه فرش شرقی با نام کامل Lord of Silk Road می نامند.

ارباب مغازه جاده ابریشمفروشگاه فرش جاده ارباب ابریشم

اقدامات مشابهی در آمستردام ، مادرید ، زوگ سوئیس و همچنین در تعدادی از شهرهای بلژیک در حال اجرا است. در سال 2016 ، همان بلوار بیت کوین در پاریس ظاهر شد. این مکان در یک پاساژ بزرگ سه طبقه با طیف گسترده ای از مغازه ها واقع شده است. این ایده برای تحریک صاحبان فروشگاه ها و سایر شرکت های تجاری برای پذیرش ارز رمزپایه به عنوان پرداخت و همچنین ارتقا to فناوری زیر بلاکچین طراحی شده است. همانطور که می فهمید ، همه این پروژه ها ابتکار عمل جامعه رمزنگاری بیت کوین است.

انجمن اتریوم

آرم اتریوم

انجمن Ethereum یک چیز ویژه برای توسعه دهندگان است. کسانی که زمانی روی پلتفرم Ethereum کار می کردند ، سرمایه های هنگفتی در آن سرمایه گذاری می کنند.

اگر بیت کوین یک فضای گسترده برای رمزنگاری-آنارشیست ها است ، پس Ethereum برای توسعه دهندگان است. این پلت فرم در زمینه برنامه های غیرمتمرکز شماره یک شده است و جامعه آن اعضای مومن بسیاری دارد.

صندوق جامعه Ethereum یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط بسیاری از اولین پروژه هایی که با Ethereum کار می کردند ایجاد شده است. هدف آن تأمین بودجه و توسعه برای کمک به اکوسیستم اتریوم است. این انجمن از پروژه های زیر تشکیل شده است:

 • کیهان
 • گولم
 • OmiseGo
 • وب 3
 • سازنده
 • اتریوم
 • وضعیت

شما ممکن است در مورد شنیده اید Devcon. این توسعه دهندگان ، محققان و علاقه مندان به کنفرانس Ethereum است که هر ساله برگزار می شود. در سال 2019 ، این ششمین Devcon است. اولین کنفرانس در نوامبر 2014 برگزار شد و Devcon-0 نام داشت. توسعه دهندگان Ethereum در برلین برای گفتگو در مورد برخی موضوعات فنی گرد هم آمدند. شش سال بعد ، این یکی از مهمترین وقایع در حوزه ارزهای رمزپایه است.

انجمن Dogecoin

آرم doge

Dogecoin معروف در سال 2013 ایجاد شد و بلافاصله قلب کاربران را جلب کرد. ارز رمزنگاری شده بر اساس میم ویرجینال Doge ساخته شده است. ارز رمزنگاری شده یکی از بزرگترین جوامع را در میان همه رمزنگاری ها دارد. یک شوخی خنده دار گروه بزرگی از مردم را به وجود آورد و آنها را با وجود دوران تاریک به ارز وفادار کرد.

در ابتدای سکه ، هیچ کس فکر نمی کرد که می تواند به سود برسد. جامعه فرهنگ توزیع رایگان سکه را توسعه داده است. این ارزش بیش از مداحی ساده را حفظ کرده است.

جامعه حتی به اصطلاح غرور شیعه دارد. این اصطلاح به هر افتخار احتمالی (در یک بار مثبت) متعلق بودن به جامعه اشاره دارد.

غرور شیبانمونه ای از Shiba Pride از کاربر Reddit

انجمن مونرو

آرم monero

به نظر می رسد Monero خصوصی ترین پروژه رمزنگاری ایجاد شده است. این در سال 2014 راه اندازی شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. Monero به عنوان یک سکه تیره شناخته می شود ، که به ادامه بسیاری از معاملات قاچاق کمک می کند. شما می توانید مونرو را عادلانه ترین واحد پولی بخوانید. استخراج آن از پارامترهای برابری برخوردار است. Monero با قابلیت رمزگذاری آدرس کاربران را به خود جلب می کند. محبوبیت سکه با تمایل مردم به پنهان کردن آدرس معاملات ، فرستندگان و گیرندگان خود توجیه می شود.

انجمن Monero رویداد ویژه خود را به نام Monero Coffee Chat برگزار می کند. تقریباً هر ماه توسط رهبران جامعه به صورت کنفرانس ویدیویی در Youtube برگزار می شود. نمونه ای از اطلاعیه را مشاهده می کنید اینجا. پس از جلسه ، سرپرست ویدیویی را در شاخه انجمن در Reddit ارسال می کند.

این انجمن همچنین دارای یک جلسه کارگروه اجتماع است که در آن اعضا در مورد به روزرسانی ها بحث کرده و گزارشی درباره آنچه انجام شده ارائه می دهند. در اینجا مثالی از طرح جلسه کارگروه.

انجمن Binance

آرم binance

همانطور که در Binance Homepage گفته شده است ، ما فقط مبادله نیستیم. ما جامعه هستیم. ’یکی از ثروتمندترین افراد ، طبق گفته فوربس و خالق Binance ، Changpeng Zhao ، نه تنها تبادل بلکه یک جامعه برجسته و فعال ایجاد کرد. اعضا دارای خود هستند وب سایت فروم مانند, که در آن کاربران می توانند در مورد هرگونه اعلامیه و لیست جدید اظهار نظر و اختلاف کنند.

این انجمن همچنین یک بحث هفتگی برای شعبه Reddit. به روزرسانی هایی در مورد رمز BNB ، تغییرات قیمت ، اخبار مربوط به Binance-chain و Binance وجود دارد.

Binance به کاربران خود پاداش هایی مانند هدایای BNB برای حساب هایی که بیش از 1 BTC معامله کرده اند می دهد.

خط پایین

همچنین می توانیم به Litecoin ، Waves ، Zcash ، Dash و بسیاری موارد دیگر اشاره کنیم. با این حال ، حوزه ارز رمزنگاری شده یک فضای بزرگ فکری است که با یک ایده اصلی متحد شده است. ما به تمام جوامع رمزنگاری احترام می گذاریم و از همه تلاش های ما در زمینه ایجاد و بهبود ارزهای رمزپایه در سراسر جهان قدردانی می کنیم. در مقاله ، ما محبوب ترین و قابل توجه ترین انجمن های رمزنگاری ، ویژگی های آنها و عملکرد آنها را شرح دادیم.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان پیشنهادات تجاری در نظر گرفته شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده از نوسانات زیاد و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از تعهد به سرمایه گذاری ، روی چندین دیدگاه تحقیق کند و با کلیه مقررات محلی آشنا باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map