ما همه چیز با ارزش و مهم خود را در مکانی امن ذخیره می کنیم. بسته به ترجیحات شما و در بعضی مواقع ، مسائل مربوط به اعتماد ، ممکن است مکان امن مانند یک جعبه ساده باشد ، یک طاق درجه یک سوئیس باشد ، یا هر چیزی که به عنوان ذخیره سازی محافظت شده کار می کند.

کیف پول های دیجیتال قسمت مهمی از اکوسیستم بلاکچین است. آنها به شما امکان می دهند با دفترهای توزیع شده تعامل داشته باشید ، معاملات انجام دهید ، دارایی های دیجیتالی خود را دنبال کنید و موارد دیگر.

صحبت در مورد ارز رمزنگاری شماره یک در صنعت (از نظر قیمت ، سرمایه بازار ، دسترسی و غیره) ، دانستن نحوه انتخاب و راه اندازی کیف پول بیت کوین (BTC) امری حیاتی است. ما قصد داریم انواع مختلف کیف پول BTC را به شما ارائه دهیم تا بتوانید کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید. اینجا میریم.

انواع کیف پول بیت کوین

در حالی که صنعت رمزنگاری به سرعت در حال توسعه است ، همچنین روش های جدیدی برای ذخیره ارز رمزنگاری شده به روشی ایمن ارائه می دهد. ارتقا continuous مداوم راه حل های ذخیره سازی فناوری و انواع جدید رمزگذاری ، گزینه های پیشرفته ای را برای بازداشت ارز رمزپایه فراهم می کند که در حال حاضر با پول متعارف در دسترس نیستند.

کیف پول همراه Bitcoin (BTC)

کیف پول های موبایل Cryptocurrency برای استفاده روزمره مناسب هستند زیرا به شما امکان می دهند در حین حرکت مراقب ارز رمزنگاری شده خود باشید. بیشتر کیف پول های تلفن همراه BTC برای هر دو دستگاه iOS و Android موجود است.

کیف پول های موبایل می توانند مانند Exodus ، Jaxx ، Freewallet و یکبار مصرف چند ارزه باشند. نوع قبلی بیشتر استفاده می شود زیرا امکان ذخیره سازی برای طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه را فراهم می کند. نوع دوم کاملاً نادر است و انصافاً باید گفت که به اندازه کیف پول های چند ارزه ایمن نیست.

 • طرفداران: قابل حمل ذخیره سازی بسیاری از دارایی های دیجیتال را در یک برنامه فعال می کند.
 • منفی ها: می تواند از بازار برنامه حذف شود.

نحوه راه اندازی کیف پول موبایل بیت کوین (BTC)?

 1. کیف پول همراه BTC را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. فراموش نکنید که تحقیق خود را انجام دهید و کیف پول را با دقت بررسی کنید.
 2. کیف پول را در AppStore (برای دستگاه های iOS) و GooglePlay (برای دستگاه های Android) پیدا کنید.
 3. ثبت نام حساب
 4. BTC خود را ارسال ، دریافت و مدیریت کنید.

به هر حال ، برای ذخیره چیزی ، شما باید چیزی بدست آورید. Changelly از سال 2015 مبادلات ارز رمزنگاری شده فوری را ارائه داده است. از طریق Changelly ، BTC را با بهترین نرخ مبادله ، فروش و خرید کنید.

WIDGET

کیف پول دسک تاپ Bitcoin (BTC)

کسانی که به رمزنگاری می پردازند می دانند که به روز بودن در مورد آخرین بیت کوین و سایر رویدادهای ارز رمزنگاری شده از طریق لپ تاپ یا رایانه آسان تر است. کیف پول های رومیزی بیت کوین امنیت بیشتری نسبت به کیف پول های BTC موبایل دارند. درصورتی که فضای ذخیره سازی سرد برای دارایی های دیجیتال فراهم شود ، سخت تر می توان آنها را به خطر انداخت یا هک کرد. برخی از کیف پول های دسک تاپ BTC به عنوان سرویس گیرنده سبک عمل می کنند ، به این معنی که آنها نیاز به اعتبار کامل گره دارند. قبل از بارگیری ، تمام ویژگی های کیف پول را بررسی کنید.

 • طرفداران: پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری ؛ UX و ویژگی های اضافی پیشرفته.
 • منفی ها: یک رایانه شخصی یا یک لپ تاپ ممکن است توسط بدافزار یا ویروس تحت تأثیر قرار گیرد.

نحوه راه اندازی کیف پول رومیزی بیت کوین (BTC)?

 1. کیف پول رومیزی سازگار با سیستم عامل خود انتخاب کنید.
 2. کیف پول انتخابی را از اینجا بارگیری کنید منابع رسمی؛
 3. از طریق کیف پول رومیزی شروع به مدیریت رمزنگاری خود کنید.

کیف پول وب Bitcoin (BTC)

کیف پول های وب بسیار در دسترس هستند زیرا هر کسی که به اینترنت متصل باشد به مرورگرهای وب در هر دو دستگاه تلفن همراه و رایانه دسترسی دارد. با این حال ، کیف پول های وب بیت کوین کلیدهای خصوصی شما را بصورت آنلاین ذخیره می کنند و همین امر باعث آسیب پذیری آنها در برابر هکرها و برنامه های مخرب می شود. برخی از کیف پول های وب می توانند در مبادلات رمزنگاری کار کنند و از این طریق روند تعامل با BTC و سایر دارایی های رمزنگاری را به طور قابل توجهی تسهیل می کنند.

 • طرفداران: از هر دستگاهی قابل دسترسی است.
 • منفی ها: در برابر حملات آنلاین آسیب پذیر است.

نحوه راه اندازی کیف پول وب بیت کوین (BTC)?

 1. یک کیف پول وب Bitcoin مناسب انتخاب کنید و آن را از فروشگاه وب مرورگر خود بارگیری کنید.
 2. ثبت نام حساب
 3. دارایی های خود را در پسوند مرورگر ذخیره کنید.

کیف پول سخت افزاری بیت کوین (BTC)

کیف پول سخت افزاری وسیله کوچکی است که به عنوان یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای ذخیره بیت کوین (BTC) و altcoins در نظر گرفته می شود. بیشتر کیف پول های سخت افزاری به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه را ذخیره کنید که بسیار راحت است. دستگاه قابل حمل است ، بنابراین BTC شما می تواند به معنای واقعی کلمه همیشه با شما باشد.

 • طرفداران: استانداردهای امنیتی بالا لباس هایی برای ذخیره امن مقدار زیادی BTC.
 • موارد منفی: می توان از دست داد تا دسترسی به ارزهای رمزپایه بهبود نیابد. هزینه یک دستگاه.

نحوه راه اندازی کیف پول سخت افزاری بیت کوین (BTC)?

 1. تعداد شرکت هایی که کیف پول سخت افزاری صادر می کنند محدود است ، بنابراین انتخاب کیف پول سخت افزاری که برای شما مناسب باشد آسان تر خواهد بود.
 2. کد پین را برای دستگاه خود انتخاب کنید و فراموش نکنید که عبارت بازیابی را بنویسید. آن را ایمن نگه دارید زیرا پشتیبان تهیه کلید خصوصی شماست.
 3. تمام برنامه های لازم را روی دستگاه نصب کنید و یک حساب اضافه کنید.
 4. با ارزهای رمزنگاری شده خود که با خیال راحت ذخیره می شوند تعامل داشته باشید.

لیست بهترین کیف پول های بیت کوین سخت افزار (BTC). کیف پول سخت افزار چگونه کار می کند?

کیف پول کاغذی بیت کوین (BTC)

همانطور که از نام آن مشخص است ، کیف پول کاغذی بیت کوین قطعه ای از کاغذ است که کلیدهای خصوصی و عمومی خود را روی آن یادداشت می کنید. در این حالت ، کلیدهای شما نمی توانند هک شوند. با این حال ، شما باید آن را با دقت ذخیره کنید – پس از گم شدن یا سرقت ، دیگر نمی توانید به بودجه خود دسترسی پیدا کنید. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند کیف پول کاغذی BTC را ورقه ورقه کنند تا از آسیب دیدن آن جلوگیری شود. کیف پول کاغذی بیت کوین یک روش ساده و کارآمد برای ذخیره BTC است.

 • طرفداران: فوق العاده ایمن.
 • موارد منفی: می تواند از بین برود یا آسیب ببیند.

نحوه راه اندازی کیف پول کاغذی بیت کوین (BTC)?

 1. کامپیوتر خود را با نرم افزار آنتی ویروس و برنامه ضد نرم افزار اسکن کنید. مطمئن باشید که رایانه شما تمیز است.
 2. یک مولد کیف پول کاغذی بارگیری کنید و مرحله 1 را تکرار کنید.
 3. پس از بارگیری ، اتصال اینترنت را قطع کنید ؛
 4. یک کیف پول کاغذی BTC (کلیدهای عمومی و خصوصی خود) ایجاد کنید. آنها را بنویسید یا چاپ کنید.
 5. پول نقد مرورگر خود را تمیز کرده و مرحله 1 را بار دیگر تکرار کنید.
 6. به کاغذ گرانبهای نگاه کنید که BTC شما را ذخیره می کند! خوب ، خوب محافظت کنید و هرگز آن را با کسی به اشتراک نگذارید.

خلاصه

ما یک راهنمای مختصر در مورد راه اندازی کیف پول BTC ارائه داده ایم. چندین روش برای ذخیره BTC شما وجود دارد ، اما قانون طلایی را که برای هر ارز رمزنگاری شده مناسب است به خاطر بسپارید: کلیدهای خصوصی خود را به اشتراک نگذارید ، افشا نکنید یا صحبت نکنید. قبل از اعتماد وجوه خود به هر کیف پول ، آن را ایمن نگه دارید و تحقیق کنید.

درباره Changelly

Changelly یک ارز رمزنگاری فوری امن است که بیش از 150 رمز ارز در دسترس دارد تا با بهترین نرخ بازار مبادله و خریداری شود. این پلتفرم و برنامه تلفن همراه آن که از سال 2015 فعالیت می کند ، ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند که همه از مبادلات سریع و ساده ، هزینه های شفاف پایین و پشتیبانی زنده 24 ساعته برخوردار هستند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me